הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת סחורות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

הובלת סחורות

Transportation of goods

לא כל מוביל דירות מקצועי ידע להוביל כל סחורה. התאימו את המוביל הנכון לצורכי הסחורה שלכם!

שירותי הובלת סחורות חייבים להיעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום הסחורות. מובילים מקצועיים שברוב זמנם עוסקים בהובלת דירות או רהיטים בודדים, לא ידעו להעניק לכם הובלת סחורות מיטבית שתשמור על כל הסחורה שאתם מעבירים על הצד הטוב ביותר. מובילי סחורות מקצועיים מכירים את כל שיטות לשמירה מיטבית על כל סחורה בהליך ההעמסה, הנסיעה והפריקה. אז אם החלטתם לבחור מיבילי סחורות מקצועיים, חשוב שתכירו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לזהות אותם.

הדגישו כבר מהשלב הראשון שאתם צריכים הובלת סחורה ולא הובלת דירה!

תחילה, חשוב לחפש שירותי הובלת סחורות ולא שירותי הובלה. רוב המובילים שיעלו בתוצאות חיפושי שירותי הובלה יציעו שירותי הובלת דירות או רהיטים בודדים. לכן, כבר בשלב החיפוש חשוב לאפיין ולמקד את הצורך שלכם ולחפש הובלת סחורות. לאחר שהצלחתם לאתר מספר מובילי סחורות המציעים הובלת סחורות מקצועית, חשוב ליצור קשר עם כמה מהם ולבדוק מי מעניק ביטוח מלא לכל תכולת ההובלה ומי לא. מעבר לביטוח עצמו שיבטיח את הגעת הסחורה ליעדה ללא כל פגע, הוא גם יעזור לכם לאתר את המובילים המקצועיים והרציניים ביותר. מובילי סחורות המציעים שירותי הובלת סחורות בשביל להשלים הכנסה בלבד ברוב המקרים יהיו פחות מקצועיים ולא יכללו ביטוח מלא לסחורה שלכם.

מובילים ברזל וחומרי ביניין או חלב, ביצים ובשר לסופר השכונתי? הכירו בהבדלים!

נקודה נוספת היא התאמת ההובלה לסוג הסחורה. במידה ותרצו להוביל חומרי ביניין, ברזל או שלל סחורות יבשות ומסיביות, תוכלו להיעזר במוביל המגיע עם משאית רגילה. לעומת זאת, אם תרצו להוביל סחורות לסופרים, כגון ירקות, פירות, מוצרי חלב, בשר ועוד, המוביל שלכם יהיה חייב להגיע עם משאית קירור. הובלה שצריכה קירור שתיעשה במשאית ללא קירור תגרום להרס של חלק גדול מהסחורה ולכן חשוב להתאים את הצורך שלכם למוביל הנכון. הובלת סחורות שתיעשה על ידי מוביל מקצועי המבטח את כל תכולת המשאית ומגיע עם משאית קירור בעת הצורך תבטיח שמיקה מיטבית עם הסחורה שלכם.

 

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AHcUuFkD1WVC3iJ0fTHf1tC"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו