התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

 שרותי אחסנה בשדרות

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל בשדרות כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

מחפשים שירותי אחסנה לציוד ותכולת הבית או הדירה שלכם בזמן שהות בין דירות, או ביציאה למסע בחו”ל, אם לשם עבודה או בילוי? האפשרות הטובה והנוחה ביותר היא אחסנה.

שרותי אחסנה והובלה

אחסון תכולת דירה בזול עם המלצות

אחסון תכולת דירה הוא שירות נדרש, שהיום נהיה יותר ויותר אפשרי. אם בעבר, היינו מוצאים היכן לאחסן את הדברים, אם בבית של ההורים, במחסן צדדי במשק של הדודים וכדומה, היום בישראל, מצוקת הדיור, ואיתה יוקר הנדל”ן, אינם מאפשרים להשתמש סתם כך בחלקי בית או מחסנים, והכל נהיה מאוד חיוני. מה עושים אם כך? ישנו שירות שהגיע אלינו בעלייה עם הטרנדים העכשוויים מארה”ב, שם נהוג השירות ושכיח מאוד. בכל עיר ישנו מחסן גדול לאחסנת ציוד, שם מאחסנים את .הציוד בסכום אפשרי ביותר, למשך תקופות קצרות או ארוכות

מחיר

מחירון שירותי אחסנה

ש»ח 900

מחיר של אחסנה של דירה 3 חדרים בשדרות

1100 ש»ח עלות אחסנה של דירה 4 חדרים בשדרות
ש»ח 1300 כמה עולה אחסנה של דירה 5 חדרים בשדרות
90 שקל לכל פריט אחסון פריטים בודדים בשדרות — מוצרי חשמל או רהיטים

! אחסון ציוד זול בשדרות– אפשרי בהחלט 

כן, היום זה אפשרי בהחלט לאחסן ציוד בשדרות, או כל אחסון תכולת דירה, אחסון רהיטים או אחסנה במכולות וכדומה. אם אתם עוזבים את הארץ, ונוסעים לטייל בעולם, או אם אתם עושים רילוקיישן לחו”ל, אם אתם מחפשים מקום לשם אחסון דירה בזמן שהדירה שלכם בשיפוץ, ואתם מסבלטים בית אחר בעיר, כל האפשרויות האלה, והפתרון הוא אחד ויחיד: הובלה ואחסנה של דירות, במחסנים, מכולות או האנגרים. המחירים מעולים, החברות מכירות את כל הנהלים, ובהליך קצר ופשוט,  הציוד שלכם בידיים הכי טובות שיש למשך זמן מה, אותו אתם תקבעו !

  הובלה ואחסון של רהיטים

אחסון רהיטים בלבד אינו דורש השקעה כמו אחסון תכולת דירה, אך עדיין יש צורך במקום, בנהלים מסודרים, כדי שכשתחזרו לקחת את הריהוט, אם יקר ערך יותר או פחות, הוא יהיה במצב טוב כפי שהשארתם אותו. אחסון במכולה יכול להיות רגיש, ויש צורך בשירות מקצועי של מי שיבקר מדי פעם וייראה שהכל בסדר, שעכברים לא כבשו את המקום או כל בעל חיים אחר, שאין רטיבות או יובש וכדומה.

 אחסון במכולה, מומלץ

אחסון במכולה בשדרות הוא אכן הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות לציוד שלכם, לריהוט ולתכולת הדירה שלכם. אחסון במכולה עשוית ברזל, בעצם אוטם את הציוד שלכם בדרך שאין לה תחרות. בדרך זו, מה שהיה במכולה, נשאר במכולה, ומה שלא, לא ייכנס כל כך מהר, אלא אם כן יש לו פתח שאותו ניתן למצוא מבעוד מועד. את המכולות קל לתחזק, והן שומרות על הציוד בדרך הטובה ביותר. זו דרך קלה לאחסנה, ולרוב זולה מאוד.

 המלצה על אחסון במחסן

מחסנים שהינם מחסני בטון או גבס, עץ במקרים נדירים בישראל או פלסטיק, גם הם עשויים לשמור על הציוד והריהוט שלכם בדרך מצוינת, רק חשוב לבדוק שאכן השירות הוא מקצועי ושהבעלים של המחסן, אם חברת הובלה ואחסנה, או רק שירות אחסנה (כמעט ולא קורה), יודעים כיצד לשמור על הציוד שלכם. ציוד אמנם בסופו של דבר, הינו רק ציוד, אך גם יקר ערך, אם לא מבחינה חומרית, אז מבחינה מנטלית, ורצוי לשמור עליו. יש סיבה שאתם מאחסנים אותו ומשקיעים בו, ולא זורקים אותו סתם כך, נכון?

מחיר אחסנה במחסנים

אחסנה במחסנים הינה שכיחה יותר מאשר במכולות, בשל פרט קטן שהוא יוקר המכולה. מכולה עשויה לעלות לבעליה כעשרת אלפים שקלים חדשים, ואילו מחסן מכל חומר בנייה אחר, יכול להיות דומה בעלות הבנייה שלו ובזמן הבנייה, אך עשוי להיות גם פחות יקר. מכולה אחת כזו, והמחיר קופץ. לכן, בררו על מחסנים מכל הסוגים, וקבלו השוואות מחירים טובות, לפני שתעשו החלטה, לכאן או לכאן. רצוי כמובן להתייעץ עם אנשי המקצוע, שמי אם לא המובילים שאיתם אתם עובדים, הם האנשים הטובים ביותר לשם כך. כמובן שמבחינת המחיר, יש להתחשב במיקום המחסן או המכולה. אחסנה בירושלים, בעיר שהצפיפות בה גבוהה, מחירה לא יהיה זהה לאחסנה בצפון למשל, ביישובי ספר שונים. יש לעשות מחקר שוק יסודי או להתייעץ עם מי שמבין בתחום, כדי לחסוך מעצמכם את כאב הראש הזה.

! אחסנה במכולה או אחסנה במחסן – בסופו של דבר אתם חופשיים

זכרו שכשאתם מאחסנים את הציוד שלכם במחסן או במכולה, אין זה משנה, בעיקר מה שמשנה הוא שאתם חופשיים מהציוד שלכם, והראש שקט, יודע שהציוד בידיים טובות ושמורות, ושתחליטו לקבלו מחדש, הפגישה תהיה מרגשת לא פחות. הציוד יישמר, כי זהו שירות בתשלום, ואין אתם סומכים על אדם קרוב זה או אחר שישמור לכם על הציוד, ויציץ מדי פעם לראות שהכל בסדר, אלא משלמים לשירות מקצועי ואמין שישמור על הציוד שלכם, וזו הרי תעודת המקצועיות שלו. אם ייתן שירות טוב, אתם תמליצו עליו לאחרים, אם ההמלצות יגיעו לעוד ועוד לקוחות, זה כבר בידיים שלו, אך אם הציוד ייפגם, לא יהיה לזה מחיר נמוך, ולכן, שווב לבעלי השירות לתת לכם את השירות הטוב ביותר!

סמכו על שירות אחסנה לציוד שלכם, הרי בכל זאת, מדובר באינטרס משותף לכולם. שיהיה בהצלחה במסע!

 ? מחפשים אחסון דירות  באזור שדרות והסביבה בזול ועם המלצות

על שירות הובלות בשדרות לבטח שמעתם, כאשר אנשים מעוניינים להעביר את  תכולת ביתם או דירתם למעונם החדש. ישנו גם שירות נוסף שחלק מחברות ההובלות מספקות והוא שירות אחסון דירות. זהו שירות, אשר מיועד לאנשים שמעוניינים לאחסן את תכולת ביתם או דירתם לתקופה מסוימת, אם למשל הם עומדים לגור אצל ההורים עד שביתם הבא יתפנה, או אם כאלה שטסים לחו»ל למטרת רילוקיישן. יש לוודא כי המכולה והמחסן, אשר בה תאוחסן תכולת דירתכם יהיו מתאימים. לעיתים אנשים גם מאחסנים תכולת בית או דירה שנשארה מהוריהם שהלכו לעולמם והם נאלצים לאחסן אותה עד שידעו מה לעשות איתה, כאשר בית הוריהם עומד למכירה או להשכרה. יש לציין, כי אחסון ציוד לדירה מבוטח, כך שאתם תהיו בטוחים כי לא יקרה לתכולתכם שום נזק או שהתכולה תיהרס עקב שריפה חלילה, שיטפון או כל פגם שהוא. יש לברר לגבי החברה שתאחסן עבורכם את התכולה של ביתכם, אם שנות הוותק, המלצות של מכרים או קרובי משפחה, יש לראות את המחסן הנקרא למעשה מחסן ערובה ששם נוהגים לאחסן חפצים אלה. בשעות הלילה האזור מוגן עם שמירה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים. כל תכולת דירה או בית, מאוחסנת במכולה הסגורה היטב, כך שאין חשש כי במזג אוויר קר או חם, ייגרם איזה שהוא נזק לריהוט ושאר החפצים שאתם מעוניינים לאחסן.

אחסון דירות

 אחסון דירות בהתאמה אישית עם ביטוח ואחריות

 כאשר תזמינו את נציג החברה שעוסקת בתחום אחסון תכולת דירה באיזור שדרות והסביבה, במידה ואתם גרים באזור זה, הוא יאמוד את גודל וכמות התכולה וימצא עבורכם את המכולה והמחסן האידיאליים אשר יתאימו לתכולה. יש לוודא, כי המקום שבו מאחסנים את תכולת דירתכם, יהיה נקי ומסודר. מה שחשוב הוא שביום שתצטרכו לשחרר את תכולת דירתכם, יש לוודא כי התכולה תהיה בדיוק באותו המצב שאחסנתם אותה. מומלץ תמיד למצוא חברה המאחסנת ציוד ותכולה של בית או דירה קרוב לאזור שבו אתם מעוניינים להוביל חזרה את הסחורה לבית או לדירה שבה אתם תגורו. דבר זה, יחסוך לכם כסף בהובלת דירה.

כמה דברים חשובים שיש לבדוק בטרם תחליטו על שכירת שירותיה של חברת אחסנת דירות

 ראשית, הריהוט שלכם,יכול להיות חזק ועמיד אבל במחסן הם עשויים להיהרס בשל לחות או מזיקים למיניהם. תכולה יכולה להגיע לסכום נכבד של כמה עשרות אלפי שקלים וישנן תכולות שאפילו הרבה יותר. מומלץ לבדוק את האחסון כך שיספק תנאים אידיאליים שיתרמו לשמירה על תכולת דירתכם. בררו  בנוסף,לגבי אחסון דירות השוואת מחירים. לרוב המחיר יהיה על פי מ»ר של המחסן וגודל המכולה שתתאים לתכולה עצמה. יש להשוות בין כמה חברות המאחסנות תכולת דירות ובתים באזור הרצוי  לכם, בדקו את המחסן ואז תוכלו להחליט. אם  הגעתם לאחר תקופה מסוימת וגיליתם כי התכולה שלכם נפגמה , בשל לחות, גשם או גניבה, תהיו זכאים לפיצוי. אם ביטחתם את התכולה, וודאו כי קיים פיצוי וכן את גובה הפיצוי שיתאים לתכולה המפורטת שבמחסן. יש לוודא, כי יש באפשרותכם לבצע אחסון תכולת דירה לטווח ארוך וכן, וודאו כי המחיר שסיכמתם עליו יישאר בעינו ולא תהיינה לכם הפתעות לא נעימותדרשו ביטוח גם בזמן העמסה והעברת התכולה למחסן וכן, החברה שמעבירה את התכולה למחסנים, נושאת בדמי ההשתתפות העצמית במקרה שיש להפעיל את הביטוח.

כמה יעלה לכם לאחסן תכולת דירה

 יש לדעת, כי מחירון אחסון דירות, נקבע על שני פרמטרים, גודל המחסן ותקופת האחסון. ככל שהמחסן יהיה גדול יותר, כך המחירים לקו»ב יהיו קטנים. ככל שתקופת האחסנה תהיה ארוכה יותר, גם המחירים יהיו משתלמים יותר. הקפידו לבחור מחסן שיהיה בגודל המדויק  ולתקופה הרצויה לכם, על מנת לא לשלם על שטח שלמעשה לא יהיה כלל בשימוש וכך תוכלו גם לחסוך בעלויות. יש לקחת בחשבון, כי מחירים אלה, אינם משקפים את האיכות של המחסן ולכן, מומלץ תמיד להגיע ולראות כמה מחסנים אשר עוסקים בתחום של אחסון דירות, מה שיגרום לכם להתרשם טוב יותר ולהחליט באיזו חבר תבחרו אשר תאחסן עבורכם את תכולתכם היקרה. יש לברר במעגל החברים הקרוב לכם, חגבי אחסון תכולת דירה המלצות ולבדוק את כולן, שכן מדובר על כוש כגון ריהוט, מכשירי חשמל יקרים וציוד נוסף שעבדתם עבורו שנים רבות. בצעו את סקר השוק  ואל תמהרו, כך שתוכלו לפחות חודש או חודשיים לפני פעולת ההובלה והאחסון למצוא את החברה האידיאלית שתתאים בדיוק לפי צרכיכם האישיים, תקבלו את הרושם הנכון וכן תמצאו מחירים סבירים. ישנן חברות הובלות שמבצעות עבורכם, הן את ההובלה והן את האחסון, מה שיעלה לכם זול ותר, מאשר למצוא חברת הובלות בנפרד וחברה המספקת שירותי אחסון תכולת דירה או בית. יש לציין, כי שירות זה, התפתח בשנים האחרונות בישראל, לאחר שהוא כבר נפוץ שנים רבות ברחבי אירופה וארה»ב.

אחסון בטוח ומקצועי בחברה מובילה

על מנת שתהיו בטוחים כי התכולה של דירתכם, תהיה במקום בטוח ובאמצעות סבלים וצוות מקצועי ומיומן, כדאי להתעניין בשירותיה של חברת מיכאל ובוריס הובלותאשר קיימת שנים רבות והיא מובילה ומעניקה שירות  חברת אחסון הובלות דירה. המחסנים שבהם מאוחסנות תכולות הדירה הינם מסודרים, נקיים ומאורגנים בלוגיסטיקה מופתית. החברה מעניקה תשומת לב לכל פריט וכן, ליווי אישי ומענה משלב ההובלה ועד לאחסון ושחרור התכולה בתום תקופת השכירות של האחסון. בחברת מיכאל ובוריס הובלות- כל לקוח הוא בעדיפות הראשונה. התכולה מבוטחת ותוכלו להחליט בעצמכם את גובה שווי התכולה, כך שכל השירותים הללו ניתנים תחת קורת גג אחת.

מחסן להשכרה בזול ועם המלצות

אנשים רבים אוספים משל השנים חפצים רבים ולעיתים הם נתקלים בבעיית אחסון. מקרים אלה יכולים להיגרם כאשר אנשים עוברים לבית קטן יותר, כאשר הם יקבלו את דירתם באיחור   ועליהם לאחסן את חפציהם עד למעבר, אנשים שעוברים לחו»ל לתקופה ממושכת ומעוניינים  לאחסן את תכולת דירתם וכן מקרים נוספים שמצריכים אחסון. תוכלו למצוא השכרת מחסן לציוד גם אם הנכם בעלי עסקים. החוכמה היא לבחור במחסנים איכותיים שמתחזקים נכון ובאופן שוטף את השטח, כאשר כל מחסן הוא בנפרד וממוספר, קיימת הדברה כל חצי שנה, על מנת למנוע מחרקים ומזיקים שיפגעו בתכולה, ביטוח שיכסה על התכולה ושמירה בכל שעות היום והלילה. כל תחום האחסנה, עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות והפך להרבה יותר מפותח ממה שהיה קודם לכן.  מתאימה כאמור למגוון שימושים ויש להתאים את השירות לבצע סקר שוק מקיף והיום בהחלט זה אפשרי כאשר חברות רבות ובמיוחד חברות הובלה, מעניקו את השירות המקצועי והיעיל עם לוגיסטיקה משוכללת, מה שיאפשר ללקוחות לשכור מחסנים עם שירות מקצועי יעיל, מה שיבטיח את שלמות התכולה עד שישחררו אותה. ישנם אנשים שמעוניינים באחסון עצמי וישנם כאלה ששוכרים את כל השירותים יחד והם: אריזה, הובלה ואחסון התכולה במחסנים.

השכרת מחסנים

כמה קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון לפני אחסון תכולה או סחורה במחסנים

 יש לברר לגבי איכות המחסנים והלוגיסטיקה שלהם, לדוגמא אם אתם מתכננים השכרת מחסנים לטווח ארוך, בדקו אם המחסנים מאווררים דים, היות והשכרת מחסן ישן, עשויה לעלות לכם ביוקר רב כאשר הסחורה או התכולה שאחסנתם, יינזק. מצאו חברה העוסקת באחסון תכולות, ציוד וסחורות למיניהן, כאשר המחסנים מטופחים, מתוחזקים נקיים. יש לבדוק את רמת הנגישות של המחסנים, כאשר תצטרכו לבדוק בכל פעם את התכולה או שתהיו מעוניינים לקחת חזרה את התכולה או הציוד שלכם, כאשר הנגישות תהיה נוחה, יהיה לכם קל להוביל את החפצים שלכם. ניתן לבצע אחסון עצמי שהוא למעשה אחסון גמיש למי שמעוניין לשכור את המחסן ולבחור את הגודל והמרחב לכל זמן שיידרש. ניתן להוציא מהמחסן פריטים מסוימים ולהחליף פריטים במקומם, במיוחד לבעלי עסקים או חנויות אשר מעוניינים לאחסן סחורה שמגיעה אליהם בכל תקופה והם מחפשים עבורה מקום בטוח עד לפירוקה בחנויות.

תמחור יעיל וגמיש ותחזוקה מופתית של המחסנים

 בנוגע לשיטות האחסון המסורתיות, היום ניתן למצוא חברות אחסון רבות, המחזיקים במחסנים בלוגיסטיקה מופתית, מה שיקל עליכם בעת הבחירה של מחסן שיתאים לכם כמו כפפה ליד.  אם יש לכם מעט תכולה או סחורה, יש לברר  לגבי השכרת מחסן קטן מחיר. כמובן שהמחירים יהיו בהתאם לגודל המחסן, מחיר השכרת מכולה שגם הגודל שלה יקבע במחיר אבל היום, המחירים הינם נוחים. יש לברר לגבי זמן פתיחת וסגירת המחסן, כך שאם אתם מעוניינים לקחת חלק מהחפצים תוכלו להגיע למחסן בשעות העבודה של החברה המשכירה מחסנים .הרב מחסנים מעניקים שירות של השכרת מחסן לתכולת דירה על מנת שהלקוחות יוכלו לאחסן את תכולתם כאשר הם בין מעברי דירות, כאשר המחסן הינו קבוע ולא יהיה צורך להעביר את התכולה מחסן אחר ללא ידיעתם. אין  צורך בהמתנה או לחנות רחוק, כי אם ניתן יהיה להגיע עם הרכב להחנות ולבדוק מדי פעם את התכולה. יש ליידע מראש את בעל החברה למחסנים המיועדת לאחסון חפצים, ריהוט וסחורה, מה התכולה וכן, ניתן יהיה למצוא עבורכם את המחסן המתאים.

שירות אחסון עבור חברות רהיטים ואנשים פרטיים

 אם חברות העוסקות ביבוא רהיטים, עושות שימוש  בשירותי אחסון רהיטים במחסנים , כאשר מדובר על ריהוט יקר וחדש, אין סיבה שגם אתם, המעוניינים באחסון רהיטים ששייכים לתכולת הבית או הדירה לא תאחסנו במחסנים אלה. בעלי חברות רהיטים, מכירים בעובדה שמדובר על מחסני שיש להם ביטוח תכולה כל עוד הם שכרו את המחסנים, המחסנים מתוחזקים היטב והם נמצאים בראש שקט. מחסנים גדולים מחזיקים באנשי צוות שונים כגון: מובילים, אורזים, אנשי אבטחה, אנשי תחזוקה ועוד. ישנן משפחות רבות, אשר בכל כמה שנים עורכים שיפוץ בביתם ואינם מעוניינים להרוס את הריהוט שלהם. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא מחסנים אשר יאחסנו את תכולת הבית אם רהיטים, מוצרי חשמל, בגדים שאין צורך בהם בכל תקופת השיפוץ וכדומה. זהו שירות יעיל במיוחד שחוסך כסף רב ברכישה של ריהוט חדש. כדאי כי לפני שאתם עורכים שיפוץ תבררו לגבי ההובלה של התכולה, אופן האחסון והמחיר המקובל לאחסון כל התקופה שבה התכולה תהיה מאוחסנת במחסנים עד שהבית או הדירה תשופץ,תנוקה ואז יהיה הזמן הנכון להחזיר את התכולה מהמחסנים.

  פירוק והרכבת רהיטים ואחסון התכולה- כל השירותים תחת קורת גג אחת

 אם הכניסה לדירתכם מתעכבת, עברתם לבית או דירה קטנה יותר, עומדים בפני מעבר לחו»ל, קיבלתם עיזבון של הורים שנפטרו ואתם זקוקים לאחסון החפצים?, אתם בעלי עסק וקיבלתם כמות גדולה של סחורה ואין לכם מקום? אנו בחברת הובלות מיכאל ובוריס מעניקים לכם שירות השכרת מחסנים עם כל הלוגיסטיקה הנדרשת לכם. החברה קיימת שנים רבות ועוסקת בהובלה, פירוק והרכבת רהיטים וכן, אחסנת תכולה במכולות כגון תכולת דירה, סחורה וכדומה. לחברה שירות יעיל ומקצועי המעניק ביטוח, שמירה ואריזה מקצועית של התכולה או הסחורה שברצונכם לאחסן. המחסנים שלנו הם בגדלים שונים ותוכלו להזמין נציג מטעמנו כך שיוכל לאמוד את התכולה ולהחליט מה גודל המחסן שיתאים עבורכם לאחסנת החפצים.  אנו זמינים 42 שעות  ביממה ועובדים גם בימי שבת לנוחות הלקוחות. נשמח לעמוד לשירותכם ולצף אתכם לחוג הגדול של לקוחותינו המלווים אותנו משך שנים רבות וממליצים עלינו בחום.

אחסנה במכולות — השכרת מכולה וקונטיינר לאחסון בזול ועם המלצות

אנשים רבים, מעוניינים לשמור על חפצים שונים אם לתקופה ארוכה או אם לתקופה קצרה. ישנם חפצים שהם בעלי ערך רב ולכן, הפתרון הטוב ביותר הינו השכרת קונטיינר. ישנן חברות הובלות רבות, אשר מאפשרות אחסון החפצים השונים במכולות או קונטיינרים עד שהם יזדקקו שוב לחפצים אלה. הציוד נשמר במקום בטוח, כאשר אין בו לחות, סכנת רטיבות והמקום מבוטח מפני שריפה או שיטפון. שירות זה אינו יקר ורבים היום משתמשים בו למטרותיהם השונות. בעלי מקצוע, כגון קבלנים שונים שבונים באזורים שונים בארץ כמו למשל באזור, יחפשו שירותי אחסנה בקונטיינרים באזור. הקרבה מאפשרת לקבלנים או לבעלי המקצוע, נגישות לכלי העבודה או לחפצים השונים שהם אחסנו, מה שהופך את השירות ליעיל יותר, לחיסכון בזמן ולהקלה בעבודה. למעשה, השכרת מכולה לאחסון באזור, מאפשרת לשמור על כל מיני סוגי חפצים, מביגוד, רהיטים, ציוד משרדי, כלי עבודה יקרים, מוצרי חשמל שונים ועוד.

השכרת מכולה לאחסון

על פי מה נקבע מחיר השכירות עבור מכולה ?

 בדרך כלל, מומלץ לשכור מכולה או קונטיינר, אשר יתאימו בדיוק רב לגודל התכולה שלכם. השכרת מכולה לאחסון מחירנקבעת על פי מ»ר ולכן, יש לדעת את גודל המכולה במ»ר, על מנת שניתן יהיה לדעת מה המחיר המדויק. המחיר יהיה אמור לכלול גם את הביטוח מפני נזקי טבע, שריפה, גניבה או שיטפון. מומלץ לוודא את סכום הפיצוי לביטוח ולהשוות אותו לערך התכולה שלכם. רוב החברות אשר מספקות מכולה מאווררת שאר יש בה הגנה מלאה מפני נזקי מזג האוויר, שריפה, חרקים וכדומה. חברות אלה מדבירים את המחסנים שלהם שבהם נמצאות המכולות והקונטיינרים, לפחות פעמיים בשנה ושומרות על ניקיון וסדר, מה שישמור אף הוא על הציוד של רבים אשר משתמשים בשירותי השכרת מכולות וקונטיינרים. אזור המרכז כמו העיר אזור, מלאה בכל מיני חברות ומשרדים, אשר מעוניינים לאחסן ציוד יקר הקשור בעבודתם. זו הסיבה כי יש למצוא חברה המציעה שירותי אחסנה בקונטיינרים באזור. יש לבחור בקפידה את החבר אשר מספקת שירותי אחסנה במכולות וקונטיינרים, לבדוק את המקום בעצמכם ואם יש לכם המלצות לגבי חברה זו או אחרת, בהחלט שווה לבדוק. יש לבצע השוואת מחירים של לפחות 3-4 חברות המציעות שירות השכרת מכולה לאחסון באזור לבדוק איזו חברה מעניקה את השירו האמין והמקצועי ובמחיר סביר.

גדלים שונים ומגוונים של קונטיינרים

 חברות גדולות אשר מחזיקות במחסנים שיש בהם קונטיינרים ומכולות, מחזיקות בכל הגדלים של מכולות או קונטיינרים. כך שלפני שתחליטו למכולה להשכרה, כדאי כי תבררו מה הגודל המדויק שתזדקקו לו, כך שלא תשלמו מחיר גבוה על מכולה גדולה מדי עבור החפצים או התכולה שאתם מעוניינים לשכור מהחברה . כאשר לקוח מעוניין בשירות זה עליו יהיה לסכם עם החבר בנוגע למשך תקופת שכירות המכולה או הקונטיינר, גודל וסוג המכולה, הציוד שיש לאחסן והמחיר שיהיה עליו לשלם. כדאי לברר מראש לגבי מכולה מחיר וזאת, כאשר הגודל שלה ידוע לכם מראש. אנשים אשר משכירים מכולות או קונטיינרים, ברשותם ציוד שונה ויקר ואפילו כזה שיש לו ערך סנטימנטלי. כאשר אתם נהנים משירות זה, אתם יכולים תמיד להגיע למכולה שלכם, לאחר שתקבלו את המספר שלה  מדובר בשטחים גדולים שניתן יהיה להיכנס אליהם באמצעות הרכב שברשותכם. במחסנים אלה יש שמירה קפדנית בשעות היום והלילה ובימי שבתות וחגים מה שגורם לכם להיות בטוחים יותר ועם ראש שקט שהציוד שלכם הינו בטוח ונמצא בידיים טובות ואמינות.

מכולה לפינוי פסולת למי היא משמשת ?

 ישנם בעלי מקצוע, במיוחד חברות שיפו וקבלנים, אשר זקוקים עבור השכרת מכולה לפינוי פסולת מחיר, היות ויש לפנות את פסולת הבנייה כתוצאה מהריסות של קירות פנימיים, השלכת כלים סניטרים ישנים, קרמיקה וריצוף ישנים ועוד. יש לשכור את כמות המכולות המיועדות לפסולת, על פי כמות הפסולת. חברות פרטיות, מפנות את הפסולת באתר פסולת מורשה אשר נמצא קרוב לעיר שבה מעשה השיפוץ. זהו חוק של איכות הסביבה ומי שלא ישכיר מכולות למטרה זו, צפוי לקנס גבוה ולעונש על פי החוק. ישנן חברות פרטיות אשר מבצעות שירות זה כאשר הם שולחים מכולה סבלים, אשר יפנו בכל פעם שהקבלן מודיעה שיש לרוקן את המכולות ולהחזיר אותן ריקות, על מנת להמשיך ולמלא בהן פסולת שנוצרה מהליך השיפוץ או הבניה. החברות אשר מעניקות שירות זה, מאפשרות גם סבלות מכולה באמצעות בעלי מקצוע מטעם החברה עצמה. כל מכולה על פי גודלה המיועדת לפינוי פסולת יש לה מחיר שונה ולכן קבלנים יודעים את גודל המכולות שהם זקוקים להם, על פי גודל הפסולת שעליהם למלא בהם את המכולות. הרבה קבלנים תעשייתיים משתמשים בשירות זה וכן עיריות, מועצות וחברות שעליהן לפנות אשפה כימית.

מכולות איכותיות אשר תשמורנה על תכולת דירתכם

 לא אחת, קורה כי אנשים מעוניינים לאחסן תכולת דירה לתקופה קצרה או ארוכה והפתרון היעיל הינו באמצעות השכרת מכולה לאחסון מחיר אשר ייחשב על פי גודלו של הקונטיינר וגודל המכונה. לכל קונטיינר או מכולה, יש מבנה מיוחד אשר שומר ומגן עליו, היות המכולה היא מאווררת. ישנם מחסנים שאינם מקפידים על אחסנה נכונה ולכן, יש לבחור מחסנים וותיקים שהם בעלי שם ומוניטין, כך שתהיו בטוחים כי מדובר בחברה אמינה. יש לדאוג כי המכולה תהיה במקום מוצל. ניתן לאחסן ריהוט, מוצרי חשמל, ביגוד, כלי עבודה , ציוד משרדי הכולל ריהוט, פקסים, מכונות צילום ועוד חפצים רבים ויקרי ערך, כך שכאשר יגיע הזמן לשחרור המכולה,הם יוחזרו בשלמותם לבעליהם. על מנת לזכות בשירות יעיל, יש למצוא חברות וותיקות, אשר מציעות שירותי אחסנה ומכולות, אשר ישמשו לצרכים שונים. חברת הובלות מיכאל ובוריס, מציעות שירותי אחסנה, הובלה, ביטוח על החפצים והתכולה ושמירה של 24 שעות לחפצים של מי שמשכיר מכולו וקונטיינרים. תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, שירות אדיב , איכותי ומקצועי ומענה של 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע. החברה מבצעת את כל סוגי ההובלות, האחסון וכן, הובלות בקירור. נשמח לשרת אתכם ולהציע את השירות הטוב ביותר על פי מסורת של אמנות השירות מזה שנים.

 ? השכרת מחסנים באזור שדרות והסביבה בזול ועם המלצות

אנשים רבים אוספים משל השנים חפצים רבים ולעיתים הם נתקלים בבעיית אחסון. מקרים אלה יכולים להיגרם כאשר אנשים עוברים לבית קטן יותר, כאשר הם יקבלו את דירתם באיחור  בשדרות ועליהם לאחסן את חפציהם עד למעבר, אנשים שעוברים לחו»ל לתקופה ממושכת ומעוניינים  לאחסן את תכולת דירתם וכן מקרים נוספים שמצריכים אחסון. תוכלו למצוא השכרת מחסן לציוד גם אם הנכם בעלי עסקים. החוכמה היא לבחור במחסנים איכותיים שמתחזקים נכון ובאופן שוטף את השטח, כאשר כל מחסן הוא בנפרד וממוספר, קיימת הדברה כל חצי שנה, על מנת למנוע מחרקים ומזיקים שיפגעו בתכולה, ביטוח שיכסה על התכולה ושמירה בכל שעות היום והלילה. כל תחום האחסנה, עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות והפך להרבה יותר מפותח ממה שהיה קודם לכן. שדרות מתאימה כאמור למגוון שימושים ויש להתאים את השירות לבצע סקר שוק מקיף והיום בהחלט זה אפשרי כאשר חברות רבות ובמיוחד חברות הובלה, מעניקו את השירות המקצועי והיעיל עם לוגיסטיקה משוכללת, מה שיאפשר ללקוחות לשכור מחסנים עם שירות מקצועי יעיל, מה שיבטיח את שלמות התכולה עד שישחררו אותה. ישנם אנשים שמעוניינים באחסון עצמי וישנם כאלה ששוכרים את כל השירותים יחד והם: אריזה, הובלה ואחסון התכולה במחסנים.

השכרת מחסנים

כמה קריטריונים שעליכם לקחת בחשבון לפני אחסון תכולה או סחורה במחסנים

 יש לברר לגבי איכות המחסנים והלוגיסטיקה שלהם, לדוגמא אם אתם מתכננים השכרת מחסנים לטווח ארוך, בדקו אם המחסנים מאווררים דים, היות והשכרת מחסן ישן, עשויה לעלות לכם ביוקר רב כאשר הסחורה או התכולה שאחסנתם, יינזק. מצאו חברה העוסקת באחסון תכולות, ציוד וסחורות למיניהן, כאשר המחסנים מטופחים, מתוחזקים נקיים. יש לבדוק את רמת הנגישות של המחסנים, כאשר תצטרכו לבדוק בכל פעם את התכולה או שתהיו מעוניינים לקחת חזרה את התכולה או הציוד שלכם, כאשר הנגישות תהיה נוחה, יהיה לכם קל להוביל את החפצים שלכם. ניתן לבצע אחסון עצמי שהוא למעשה אחסון גמיש למי שמעוניין לשכור את המחסן ולבחור את הגודל והמרחב לכל זמן שיידרש. ניתן להוציא מהמחסן פריטים מסוימים ולהחליף פריטים במקומם, במיוחד לבעלי עסקים או חנויות אשר מעוניינים לאחסן סחורה שמגיעה אליהם בכל תקופה והם מחפשים עבורה מקום בטוח עד לפירוקה בחנויות.

תמחור יעיל וגמיש ותחזוקה מופתית של המחסנים

 בנוגע לשיטות האחסון המסורתיות, היום ניתן למצוא חברות אחסון רבות, המחזיקים במחסנים בלוגיסטיקה מופתית, מה שיקל עליכם בעת הבחירה של מחסן שיתאים לכם כמו כפפה ליד.  אם יש לכם מעט תכולה או סחורה, יש לברר  לגבי השכרת מחסן קטן מחיר. כמובן שהמחירים יהיו בהתאם לגודל המחסן, מחיר השכרת מכולה שגם הגודל שלה יקבע במחיר אבל היום, המחירים הינם נוחים. יש לברר לגבי זמן פתיחת וסגירת המחסן, כך שאם אתם מעוניינים לקחת חלק מהחפצים תוכלו להגיע למחסן בשעות העבודה של החברה המשכירה מחסנים .הרב מחסנים מעניקים שירות של השכרת מחסן לתכולת דירה על מנת שהלקוחות יוכלו לאחסן את תכולתם כאשר הם בין מעברי דירות, כאשר המחסן הינו קבוע ולא יהיה צורך להעביר את התכולה מחסן אחר ללא ידיעתם. אין  צורך בהמתנה או לחנות רחוק, כי אם ניתן יהיה להגיע עם הרכב להחנות ולבדוק מדי פעם את התכולה. יש ליידע מראש את בעל החברה למחסנים המיועדת לאחסון חפצים, ריהוט וסחורה, מה התכולה וכן, ניתן יהיה למצוא עבורכם את המחסן המתאים.

שירות אחסון עבור חברות רהיטים ואנשים פרטיים

 אם חברות העוסקות ביבוא רהיטים, עושות שימוש  בשירותי אחסון רהיטים במחסנים , כאשר מדובר על ריהוט יקר וחדש, אין סיבה שגם אתם, המעוניינים באחסון רהיטים ששייכים לתכולת הבית או הדירה לא תאחסנו במחסנים אלה. בעלי חברות רהיטים, מכירים בעובדה שמדובר על מחסני שיש להם ביטוח תכולה כל עוד הם שכרו את המחסנים, המחסנים מתוחזקים היטב והם נמצאים בראש שקט. מחסנים גדולים מחזיקים באנשי צוות שונים כגון: מובילים, אורזים, אנשי אבטחה, אנשי תחזוקה ועוד. ישנן משפחות רבות, אשר בכל כמה שנים עורכים שיפוץ בביתם ואינם מעוניינים להרוס את הריהוט שלהם. הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא מחסנים אשר יאחסנו את תכולת הבית אם רהיטים, מוצרי חשמל, בגדים שאין צורך בהם בכל תקופת השיפוץ וכדומה. זהו שירות יעיל במיוחד שחוסך כסף רב ברכישה של ריהוט חדש. כדאי כי לפני שאתם עורכים שיפוץ תבררו לגבי ההובלה של התכולה, אופן האחסון והמחיר המקובל לאחסון כל התקופה שבה התכולה תהיה מאוחסנת במחסנים עד שהבית או הדירה תשופץ,תנוקה ואז יהיה הזמן הנכון להחזיר את התכולה מהמחסנים.

  פירוק והרכבת רהיטים ואחסון התכולה- כל השירותים תחת קורת גג אחת

 אם הכניסה לדירתכם מתעכבת, עברתם לבית או דירה קטנה יותר, עומדים בפני מעבר לחו»ל, קיבלתם עיזבון של הורים שנפטרו ואתם זקוקים לאחסון החפצים?, אתם בעלי עסק וקיבלתם כמות גדולה של סחורה ואין לכם מקום? אנו בחברת הובלות מיכאל ובוריס מעניקים לכם שירות השכרת מחסנים עם כל הלוגיסטיקה הנדרשת לכם. החברה קיימת שנים רבות ועוסקת בהובלה, פירוק והרכבת רהיטים וכן, אחסנת תכולה במכולות כגון תכולת דירה, סחורה וכדומה. לחברה שירות יעיל ומקצועי המעניק ביטוח, שמירה ואריזה מקצועית של התכולה או הסחורה שברצונכם לאחסן. המחסנים שלנו הם בגדלים שונים ותוכלו להזמין נציג מטעמנו כך שיוכל לאמוד את התכולה ולהחליט מה גודל המחסן שיתאים עבורכם לאחסנת החפצים.  אנו זמינים 42 שעות  ביממה ועובדים גם בימי שבת לנוחות הלקוחות. נשמח לעמוד לשירותכם ולצף אתכם לחוג הגדול של לקוחותינו המלווים אותנו משך שנים רבות וממליצים עלינו בחום.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו