הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

אחסון תכולת דירה באשקלון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

אחסון תכולת דירה באשקלון

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

אחסון תכולת דירה באשקלון

אחסון תכולת דירה באשקלון

לפני שמתחילים בביצוע השוואת מחירים בין חברות אחסון שונות באשקלון, כדאי להבין את מהות השירות. המחיר אולי משתנה בין חברה לחברה. עם זאת, כמה שקלים לכאן, או לכאן, לא מהווים את השיקול היחיד. יש להתחשב בגורמים חשובים הרבה יותר מהמחיר לפני שמתקדמים עם חברת אחסון. שירות אחסון דירה באשקלון מספק לכם מענה אופטימלי לאחסון פריטים יקרי ערך כמו: רהיטים, מוצרי חשמל וחפצים יוקרתיים נוספים אחרים. מאידך, ישנם הרבה מאוד משתנים שיש לתת עליהם את הדעת. לכן, כדאי שנתחיל לפרט אודות כל אחד מהם בהרחבה.

אחסון תכולת דירה באשקלון

 

מחירים

מחירון שירותי אחסנה באשקלון

900 ש”ח בחודש

מחיר של אחסנה של דירה 3 חדרים באשקלון

1100 ש”ח בחודש

עלות אחסנה של דירה 4 חדרים באשקלון

1300 ש”ח לחודש

כמה עולה אחסנה של דירה 5 חדרים באשקלון

90 ש”ח לכל פריט

אחסון פריטים בודדים באשקלון – מוצרי חשמל או רהיטים

אחסנה אשקלוןאחסון רהיטים

אחסון חפצים אשקלון

אחסון בטוח אשקלון טלפון

שירותי אחסון אשקלון

החל מ- 800 ש”ח בחודש

השכרת מכולה לאחסון אשקלון

החל מ- 800 ש”ח בחודש

אחסנת תכולת דירה באשקלון

אחסנת דירות באשקלון

מחיר בטלפון

הובלה ואחסנה אשקלון

החל מ- 200 ש”ח לחודש

יחידות אחסון אשקלון

החל מ- 200 ש”ח לחודש

מחסנים קטנים להשכרה באשקלון

התנאים האידיאליים של אחסון דירה באשקלון

ישנן מספר בחינות שכדאי לבדוק לפני שמתקדמים במשא ומתן עם חברת אחסון כלשהי.  

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

  1. האם היא מספקת שירות אדיב ומתחשב?
  2. מהי רמת הניסיון של החברה בתחום ההובלה והאחסנה?
  3. מהי רמת הציוד במחסן מבחינה טכנולוגית? 
  4. האם היא מספקת לכם אחריות וביטוחים רלוונטיים על התכולה?

מדוע חשוב לוודא את רמת השירות של חברת האחסון?

לקוחות שצריכים לשירותי אחסון, הם לרוב לקוחות בעלי לוח זמנים צפוף. הסיבות הנפוצות להסתייעות בשירות הן: אחסון תכולת דירה למשך תקופת מעבר בין שתי דירות, רילוקיישן לחו”ל, או אפילו לצורכי אחסון ירושה (לתקופה קצר, או ארוכה). כמובן, שישנם עוד מצבים בהם כדאי להסתייע בשירותיה של חברת אחסון אמינה באשקלון. עם זאת, אלה הם המצבים הנפוצים בהם לקוחות פונים לשירות. לתכולת דירה יש ערך גבוה ולעיתים הוא גם סנטימנטלי. לכן, חשוב לוודא את רמת ההתחשבות והאדיבות מצד נותן השירות. 

השכרה ואחסנה אשקלון

במיוחד שהלקוח נמצא בתקופה כה דינמית, חשוב שיהיה מי שיבין אותו!

יכול להיות שתצטרכו לאחסן לחודשיים נוספים. אולי תצטרכו גישה לתכולת הדירה בשעות לא סטנדרטיות. כמו שאתם כבר בטח מבינים, יש צורך ב”גמישות” וגישה מתחשבת מצד החברה איתה בחרתם להתקדם. לכן, יש לתת את הדעת על הפרמטרים הנ”ל. 

למה חשוב לוודא את רמת הניסיון של חברת האחסון?

אולי יש לכם רהיט מסוג עץ מיוחד. כמו כן, יכול להיות שתצטרכו לאחסן מוצר חשמלי עדין שצריך לאחסן בתנאים מיוחדים על מנת לשמר את תקינותו. חברת אחסון לא מנוסה, לא תהיה מוכשרת לספק לכם פתרונות אחסון מקיפים. יש צורך בניסיון ובידע מקצועי נרחב על מנת להבטיח שירות אחראי ומקיף בתחום. במידה ואתם מזהים את הללו, ומרגישים שהחברה ערוכה לכל תרחיש, תוכלו להתקדם איתה בראש שקט. 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

חשוב לזכור: אם יש לכם פריטים יקרי ערך שמצריכים תנאים מיוחדים, כדאי יהיה לוודא את רמת הניסיון של נותן השירות בנוגע לפריטים הנ”ל. אם הוא מדבר באופן שוטף ומציע פתרון מקצועי יעיל, תוכלו לאחסן את התכולה ולדעת שהיא בידיים טובות.

יש לוודא את רמת המכשור והטכנולוגיה במחסן 

חברת אחסנה שלוקחת את עצמה ברצינות, לא תחסוך באמצעי מיגון, או באמצעים טכנולוגיים שונים שבאים להבטיח את איכות השירות שהיא מספקת. בין אם הדבר מתבטא באיכות מצלמות האבטחה במקום ובין אם ברמת הציוד הלוגיסטי וכו. צריך להבין שעל מנת לאפשר פתרונות אחסון איכותיים, יש צורך בציוד מקיף וחדשני. לכן, יש לוודא את רמת המכשור במחסן. כך, יהיה ניתן להבטיח את התנאים האידיאליים ביותר לאחסון תכולת הדירה שלכם. אין שום סיבה מצדכם להתפשר על רמת הרצינות של החברה בה אתם בוחרים לצורכי אחסון תכולת הבית שלכם.

אחסנה באשקלון

 

חשוב ביותר לוודא את נושא הביטוח על התכולה

חברה רצינית בתחום אמורה לספק לכם ביטוח מלא על התכולה בדיוק כמו שהיא מספקת לכם את שטח האחסון. לא יהיה הגיוני להתקדם עם חברה שלא מספקת לכם שירות אחראי. 

חשוב לזכור: גם בעת ההובלה החברה אמורה לספק לכם אחריות. חברה אמינה בתחום תספק לכם שירותי הובלה למקום המחסן וחזרה למקום היעד בתום תקופת האחסון. גישה מקצועית זו, מאפשרת לכם ביטוח מלא על התכולה שלכם לאורך כל התהליך. חשוב לציין: אם תכולת הבית שלכם כוללת רהיטים כבדים במיוחד שלא ניתנים לפירוק והרכבה יש לוודא את רמת ציוד השינוע של החברה. זאת, על מנת לאפשר תהליך הובלה מהיר ופשוט. חסרים בציוד מצד החברה, יצריכו גישה מסורבלת במקצת שכדאי להימנע ממנה. 

יש לכם שאלה נוספת? רוצים להתייעץ? 

חייגו אלינו כבר עכשיו! אנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה.

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו