הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

מנוף הרמה ברמת גן

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

מנוף הרמה ברמת גן

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מנוף הרמה ברמת גן

עבודת מנוף ברמת גן

נופי הערים משתנים במהירות ובכל מקום צצים רבי קומות במיוחד כאשר מדובר בשכונות החדשות והמבוקשות. כבר אין כמעט בתים נמוכים או אפילו בתים של שתיים-שלוש קומות, אלא ניצול מרבי של כל יחידת שטח. הבנייה הצפופה נחשבת לבנייה ירוקה משום שהיא מנצלת כל שטח במלוא הפוטנציאל שלו ובכך היא מאפשרת ליותר שטחים ירוקים להיות משוחררים לצורך ריאות ירוקות ושטחי ציבור משותפים לרווחת התושבים. בנייה לגובה היא אסתטית כאשר מתכננים אותה בהשראה של רבי קומות מתקדמים מחו”ל, ולכן במקרים רבים אנחנו גם מוצאים בהם את המעליות הגדולות שנדרשות, ואפילו יותר מאחת, או חדרי מדרגות מרווחים. עם זאת, זה הולך יד ביד יחד עם העלייה ברמת החיים שמחייבת גם יותר מתקנים וציוד חשמלי מאוד מתקדם וגדול, כבד ומסיבי ולכן יש בעיה חדשה שמתקשים להתמודד איתה בדכים המסורתיות. כיום, במקרים רבים נדרשת עבודת מנוף ברמת גן על מנת להעביר דירות ומשרדים וזה מחייב את המנוף המתאים לכך.

מנוף הרמה במרכז

מחירים

מחירון השכרת מנוף לפי שעה ולעבודה ספציפית

200-350 ש”ח לשעה השכרת משאית מנוף הרמה לפי שעה
ישנם 3 סוגי מנופים:
מנוף הרמה נגרר קטן
מנוף הרמה עד לקומה 11
מנוף הרמה עד קומה 22 שמותקן על משאית עד 12 טון
400 – 1,100 ש”ח מחיר הובלת פסנתר עם מנוף
טווח המחירים עלול להשתנות בהתאם לגודל הפסנתר, לקומה, למרחק שצריך להוביל
ומושפע גם ממורכבות ונגישות של המנוף
1000 – 4,000 ש”ח מחיר הובלת דירה עם מנוף
מושפע מכמות המוצרים שיש להוביל, מהמרחק בין הדירות, מהקומה
כמו כן יש השפעה למורכבות ההובלה ותווי השטח והנגישות
שמשפיעים על כמות שעות העבודה וקושי העבודה
200 – 800 ש”ח מחיר הובלת רהיט עם מנוף (או מוצר חשמלי )
350 – 450 ש”ח לשעה מחיר הובלת דירה עם מנוף לקומה גבוה עד קומה 22 או 70 מטר
350 – 1000 ש”ח השכרת מנוף להובלת משרד כולל מפעיל
המחיר משתנה ביחס למרחק לקומה ולמורכבות העבודה

מנוף זרוע רמת גן לשירות המובילים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

על פי חברת הובלות בוריס ומיכאל נדרשים היום יותר מאשר תמיד שירותי מנוף הרמה ברמת גן, וזה קורה לא רק ברבי קומות. ברבי קומות על אחת כמה וכמה שהרבה יותר נוח להעביר את התכולה של הדירה או משרד באמצעות רמפה שמחוברת בכבלים חזקים ובטיחותיים אל מנוף ברמת גן, וכך אפשר לעבוד בצורה חכמה ויעילה בפחות זמן. זה עוזר מאוד לא רק להובלה בטוחה של כל התכולה כי אם גם למובילים שבשבילם זה מסובך למדי העברה של ציוד כבד מאוד כמו מקררים בסגנון תעשייתי שמקובלים היום גם בבתים פרטיים. נוסף על מקררים ענקיים, מכונות למיניהן, פסנתרים גדולים או טלוויזיות ענק שמקובלות כיום, ספות גדולות מאוד שקל יותר להניף גם בחלקים ולהרכיב אותן בדירה, כל אלה מחייבים לשכור מנוף להרמת רהיטים ברמת גן. המחירים של מנוף כזה הם מחירים נוחים יותר מכל מחיר שהיו גובים מכם עבור העברה במדרגות במשך שעות על גבי שעות, ולכן עדיף להעביר את התכולה כבר בצורה כזאת במנוף.

מה חשוב לדעת על עבודות מנוף ברמת גן?

מלבד המחיר הנוח יותר שהוא חסכוני מאוד לעומת עבודת הובלה שעושים במדרגות, חשוב לדעת שמנוף חייב להיות מבוטח ובעל אחריות וגם תקין מכנית. כך ששוכרים מנוף רק מחברה שיש לה רישיון, שדואגת לתחזוקה טובה של המנוף ולא מזניחה אותו. כמו כן, מפעיל המנוף חייב להיות מוסמך ומתאים מבחינה מקצועית, לעבור הכשרה בהפעלת מנוף ובעבודות בגובה כדי שיהיה מבוטח ולא תהיה בעיה של תאונה או תקלה כלשהי שתפגע בחיי אדם או ברכוש. חובה לבדוק את כל האישורים מראש ולברר את כל האפשרויות שעומדות לפניכם לפני כן ולקבל דרך המובילים את ההצעה הטובה ביותר שהם מוכנים לעבוד איתה. ברוב המקרים, הם מעדיפים עבודת מנוף רמת גן מאנשים שהם מכירים וסומכים עליהם כי בסופו של דבר הם אלה שמחברים את התכולה למנוף ואחראים למה שמעבירים לדירה.

מנוף זרוע

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מחירים

מחירון להשכרת מנוף זרוע לפי שעה וליום עבודה שלם

650 – 1,000 ש”ח מנוף זרוע קטן עד 20 מטרים
מחיר לשעתים עבודה ראשונה כולל מפעיל וותיק ומנוסה
900 – 1,250 ש”ח מחיר מנוף זרוע עד 35 מטרים
מחיר לשעתים עבודה ראשונה כולל מפעיל וותיק ומנוסה
1,100 – 1,500 ש”ח מנוף זרוע עד 45 מטרים
מחיר לשעתים עבודה ראשונה כולל מפעיל וותיק ומנוסה
2,300 – 2,600 ש”ח מחיר מנוף זרוע עד 60 מטרים
מחיר לשעתים עבודה ראשונה כולל מפעיל וותיק ומנוסה
300 – 500 ש”ח מחיר כל שעה נוספת נקבע לפי אורך הזרוע של המנוף מורכבות העבודה ומשקל הפריטים
2000-5000 ש”ח השכרת משאית מנוף זרוע ליום עבודה שלם כולל מפעיל
המחירים יכולים להשתנות ביחס למרחק שצריך לנסוע גודל הזרוע של המנוף והמשקלים שצריך להרים
פרטים בטלפון יש אפשרות להשכיר מנופי זרוע גדולים וארוכים יותר שיכולים להרים גם מאות טונות לפרטים פנו אלינו בטלפון

הובלות שמתאימות לבניינים גבוהים

המועמדים האוטומטיים שבהם נדרשים שירותי מנוף ברמת גן הם בניינים גבוהים. בבניינים אלה יש מעליות אולם הן לא מתאימות להובלת ציוד כבד, גם בגלל מידות המעלית וגם משום שבמקרים רבים ועד הבניין אינו מאשר להשתמש במעלית בעומס חריג של הובלות תכולה. יש כמובן חפצים ופריטים קטנים בגודל ובמשקל סביר שאין בעיה להעביר אותם במעליות בניין מודרני שאמורות לעמוד בעומס, אולם במקרים אחרים גם במדרגות אי אפשר להעביר ציוד כבד מבלי לחשוש שהוא יינזק, ייפול ויישבר. זה נוסף לעובדה שלא כל המובילים מוכנים לסחוב ציוד כבד כזה כמה וכמה קומות על גבם. למטרה זאת מעמידים ליד הבניין המדובר משאית מנוף ברמת גן שתהיה צמודה ככל האפשר לבניין ותאובטח כדי שאנשים לא יעברו לידה בזמן העבודה, וכך מצליחים להעלות למעלה ציוד רב. אלא שיש עוד בניינים שבהם חייבים מנוף מעלית ברמת גן, משום שאם מדובר בציוד כבד מאוד בסגנון פסנתר, מיטה גדולה וכבדה או ספות ענקיות, אין ספק שהדרך הטובה להעביר אותן היא באמצעות הובלה עם מנוף ברמת גן. מעבירים את הציוד דרך חלון ענק או המרפסת וכך מה שאי אפשר להעלות במדרגות מכניסים עם מנוף להעברת דירה ברמת גן.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו