הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת דירה קטנה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת דירה קטנה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת דירה קטנה

הובלת דירה קטנה 

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל דירה קטנה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אל תתבישו לכתוב בכל שעה

הובלת דירה קטנה

הובלת דירה קטנה יכולה להיות אתגר לא פשוט. מצד אחד, מדובר בכמות קטנה יותר של חפצים ורהיטים להעברה, אבל מצד שני המרחב הקטן מקשה על תנועה ואחסון.

כדי להקל על תהליך ההובלה, ראשית כדאי למיין ולסלק פריטים מיותרים שלא בשימוש. דירה קטנה היא הזדמנות מצוינת לערוך מיון יסודי ולהיפטר מכל מה שלא נחוץ.

שנית, תכנון קפדני של אריזת הפריטים וסדר ההעמסה חיוני במיוחד בדירה קטנה. יש לנצל כל סנטימטר ביעילות מירבית. מומלץ לסמן על הקרטונים את החדרים שאליהם הם יועדו בדירה החדשה.

חשוב גם להקפיד על אריזה נכונה – עטיפה וחיזוק בועות אוויר וקרטונים למניעת נזק. פריטים כבדים ושבירים דורשים טיפול מיוחד.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

אם אפשר, כדאי לפנות פריטים גדולים וכבדים כבר לפני יום המעבר עצמו. המעבר עצמו צריך להתבצע ביעילות מירבית תוך שימוש בכל כוח האדם הזמין.

עם תכנון מדויק וארגון קפדני, ניתן להוביל דירה קטנה בהצלחה תוך מיזעור הקושי הכרוך בכך. ההקפדה על פרטים קטנים היא שתבטיח הובלה חלקה ללא תקלות.

מדוד מראש פתחים ומעברים צרים לוודא שניתן יהיה להעביר רהיטים גדולים.

כדי לוודא שניתן יהיה להעביר רהיטים גדולים החוצה מהדירה הקטנה, חשוב ביותר לבדוק ולמדוד היטב את המעברים הצרים ביותר שעשויים להיות בנתיב המוביל מהדירה אל מחוץ לבניין.

יש למדוד בצורה מדויקת את רוחב הפתחים, הדלתות, פרוזדורים, מעברים בין חדרים, פירי מעליות וכל מקום רלוונטי אחר שעלול להיות צר מכדי לאפשר מעבר של הרהיט הגדול ביותר שצריך להוציא.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מומלץ לחשב ולהשוות את מידות הרהיטים הגדולים ביותר כמו ארונות, מיטות, שולחנות וכדומה למידות המעברים לאורך כל הנתיב הייעודי עד היציאה מהבניין.

אם ישנו פתח או מעבר צר מכדי לאפשר הוצאת רהיט שלם, יש לשקול פירוק הרהיט לחלקים קטנים יותר או שימוש באמצעים מיוחדים כמו הובלה באמצעות חלון ומנוף הרמה.

מדידה זהירה ומדויקת מראש עשויה לחסוך קשיים ותסכול רב ביום המעבר עצמו.

 

השתמש באריזות וקופסאות קטנות וניידות ככל האפשר לניצול מרבי של המקום.

כדי לנצל בצורה המיטבית את המקום המוגבל בדירה קטנה, חשוב מאוד לבחור נכון את גודל וסוג האריזות והקופסאות לאריזת החפצים והרהיטים.

מומלץ להימנע ככל האפשר משימוש בקרטונים גדולים ומגושמים, ולהעדיף קופסאות ואריזות פלסטיק קשיחות בגדלים קטנים ובינוניים. קופסאות פלסטיק שאפשר לקפל או לערום זו על גבי זו הן אופציה נוחה מאוד לחסכון במקום.

כדאי לנצל כל פינה פנויה, מאחורי דלתות, במרפסת, מתחת למיטות ושולחנות ובכל מקום אפשרי אחר כדי לאחסן באופן זמני ארגזים וקופסאות קטנות.

שימוש נבון באריזות קומפקטיות וניידות מאפשר ניצול יעיל של מטר מרובע בדירה קטנה וחסכון רב במקום ובמאמץ בתהליך האריזה וההעברה.

 

תאם עם שכנים להשתמש במתקני אחסון זמניים אם יש צורך בכך.

אם אין מספיק מקום בתוך הדירה לאחסן זמנית חלק מהאריזות, אפשר לבדוק עם שכנים אם ניתן לאחסן במחסנים או בשטחים ציבוריים שלהם בבניין לפרק זמן קצר. חשוב לתאם זאת מראש ולהגיע להסכמות ברורות.

 

 

שכור מנוף או משאית עם מנוף להכנסה והוצאה של רהיטים דרך החלון במידת הצורך.

אם יש קושי להוציא רהיט גדול דרך דלת או מעלית, פתרון אפשרי הוא הוצאה דרך החלון בעזרת מנוף של משאית או ציוד מתאים אחר. צריך לבדוק מראש האם יש גישה מתאימה למנוף מול החלון ולקבל אישורים מתאימים מהרשויות.

 

תעדף פירוק והרכבה מחדש של רהיטים גדולים שקשה להוציא מהדירה.

בדירה קטנה, פירוק של ארונות, שידות, מיטות ושולחנות גדולים לחלקי משנה קטנים וניידים יותר, יכול להקל מאוד על הוצאתם החוצה ביעילות.

לפני הפירוק חשוב לצלם את הרהיט כולו וכל חלק בנפרד, כדי שיהיה קל יותר להרכיב מחדש. כמו כן מומלץ לסמן את הברגים והאומים השייכים לכל חלק.

יש לארוז כל חלק בנפרד בצורה מאובטחת, ולסמן היטב לאיזה רהיט ולאיזה חלק שייך הארגז.

בדירה החדשה מומלץ לפרוש תחילה את כל החלקים ליד המקום המיועד, ורק אז להתחיל בהרכבה שלב אחר שלב תוך הסתייעות בתיעוד הצילומי שנעשה.

פירוק והרכבה מחדש דורשים זמן ויכולת טכנית, אבל עדיף להשקיע בכך על פני נזק אפשרי לרהיט או לדירה בגלל הוצאה כוחנית של רהיט שלם וגדול מדי.

 

אל תשאיר אריזת איבזור וניקוי ליום המעבר עצמו, סיים הכל מראש.

 

חשוב לא להשאיר את האריזה והניקיון הסופיים ליום המעבר עצמו כדי שלא להיתקע בלוח זמנים. יש לסיים את כל ההכנות והניקיון לפני יום המעבר, כך שניתן יהיה להתמקד רק בתנועת הרהיטים והאריזות.

 

סמן בבירור אריזות לפי תוכן ויעד בדירה החדשה למיון יעיל.

 

סימון ברור של האריזות לפי תוכן והחדר אליו הן מיועדות בדירה החדשה, יסייע מאוד במיון יעיל ומהיר. ניתן לסמן במדבקות צבעוניות, טושים וכיוצא בזה. הסימון חוסך בלבול וחיפושים מיותרים.

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו