התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלה בראש העין

  שרותי הובלה ואריזה מומלצים וזולים בראש העין

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בראש העין

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות הובלת רהיטים בפריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בראש העין כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

הובלה ואריזה – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

הובלה ואחסנה

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מחירים

מחירון הובלות בראש העין

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בראש העין
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בראש העין בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בראש העין
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בראש העין
החל מ- 800 שח הובלה מראש העין לאילת
החל מ- 350 שח הובלה מראש העין לאשדוד
החל מ- 300 שח הובלה מראש העין לדימונה
החל מ- 400 שח הובלה מראש העין לחולון
החל מ- 450 שח הובלה מראש העין לירושלים
החל מ- 1000 שח הובלה מראש העין לעפולה
החל מ- 400 שח הובלה מראש העין לרחובות
החל מ- 450 שח הובלה מראש העין לרמת גן
החל מ- 250 שח הובלה מראש העין נתיבות
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בראש העין קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בראש העין
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בראש העין
החל מ- 400 שח הובלות משרד בראש העין
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בראש העין
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בראש העין
החל מ-200 שח הובלת מקרר בראש העין
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בראש העין
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מראש העין לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מראש העין לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בראש העין
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בראש העין
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בראש העין
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בראש העין
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בראש העין
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בראש העין
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בראש העין
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בראש העין, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בראש העין
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בראש העין
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בראש העין
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בראש העין
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בראש העין
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בראש העין
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בראש העין, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בראש העין
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בראש העין
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בראש העין
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בראש העין
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בראש העין גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלות בראש העין