הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 הובלת דירה במטולה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

 הובלת דירה במטולה

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו לטלפון שמספרו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsapp על ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל במטולה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות במטולה

הובלה ואריזה של דירה היא עסק מורכב. אנחנו עושים זאת הרבה בימינו, אך עם זאת, תרבות אגירת הציוד וכמות החומר שאנו מעבירים איתנו ממקום למקום מתרבה, ולכן, כבר לא כל כך פשוט כמו בעבר, לעבור היום דירה. ובכל זאת, מה יכול לעזור לנו בפרויקט ההובלה?

הובלת משרד

 הובלה, אריזה ואחסנה של דירה בזול ועם המלצות

הובלה של דירה מתחיל באריזה שלה. אריזת הציוד והכנת הריהוט לאחסנה הוא חלק גדול בהעברה. מדוע לאחסן את הציוד? לא תמיד אנחנו רוצים להשאיר ציוד מאחורינו כשאנחנו טסים לחו”ל לשם בילוי או עבודה, ומחפשים היכן לשמור על הציוד בטוח ושלם, ושלא ישתמשו בו או יפגעו בו.אחנה של דירה במכולה היא דבר נפוץ מאוד כיום, וישנן חברות הובלה במטולה שחלק מהשירות שהן נותנות, הוא גם אחסנה של דירות ותכולתן במכולות או מחסנים. אחסנה של דירות במכולות הוא מבטיח ביותר, שכן המכולות הן שמורות מאוד, וגם אחסון במחסנים הוא הבטחה שתזכו לראות את הציוד שלכם בתום תקופת האחסון שלם ושמור היטב.

אחסנה של דירות במכולות – מה היא דורשת ?

אחסנת דירה במכולות היא שירות שנותנות חברות הובלה שונות, שהן חלק מחברה שבבעלותה מחסן או מכולות לאחסון. בררו עם חברת ההובלה שלכם מבעוד מועד כמובן, אם ברשותה מכולות או מחסנים, ועברו חברת הובלה אם לא כך הדבר. בררו עם החברה את המחירים, ועשו השוואות מחיר, אם כי בערים גדולות יהיו לכם אופציות רבות, ואילו בפריפריה, מן הסתם, פחות אופציות. דירה גדולה, בת כמה חדרים, יכולה להכנס במכולה אחת, או במחסן גדול יחסית. דרוש לכך כמובן ארגון וסדר, הן באריזה והן בארגון המכולה, אך היות ומדובר בסבלים עם ניסיון בעניין, אז אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות, והכל ייכנס בקלות במכולה. המחיר אינו גבוה בכלל, הן לפי חישוב חודשי והן לפי חישוב שנתי. מדובר במחירים אפשריים ביותר לכל כיס, ואין ספק שזו אופציה טובה, נוחה וזולה, יותר מהרבה אופציות אחרות. ניתן להוזיל את עלות האחסנה בשיתוף עם עוד לקוחות אחרים, אם מוכרים או שאין אתם מכירים כלל, ולסמוך על החברה ועל השותפים שלכם למקום, שזה יישאר בגדר האפשר והטוב. חפשו המלצות טובות לחברת ההובלות והאחסנה הזו, וכך תדעו שאתם יכולים להישאר בראש שקט בעניין.

היכן ניתן למצוא המלצות או חוות דעת לחברת הובלת דירות במטולה ?

את חברות הובלת הדירות, ניתן למצוא היום ביתר קלות ברשת. כיום, בעידן שהכל קיים ברשת האינטרנט, ניתן להקיש כמה מילות חיפוש במנועי חיפוש טובים ולהגיע למירב התוצאות, ומשם, לבחור לכם את המדויקות יותר אליכם. עוד דבר טוב שניתן לעשות הוא לפנות ולחפש אינדקסים לעסקים במטולה שיש היום בשפע, ולחפש ספציפית את אינדקס העסקים לחברות הובלה, שם כבר מישהו עשה בשבילכם את הסינון הראשוני לחברות ההובלה. הסינון שנעשה לפי קטגוריות, לפי מחיר או אזורים בארץ, לפי מומחיות, אם הובלת משרדים או הובלת דירות קטנות או בתים גדולים, וכדומה. שם גם תוכלו למצוא את הקישורים הזריזים אל חברות הובלה שבבעלותם גם מכולת אחסון או מחסן, ושבכלל מפעילות שירות נוח זה גם כן.

כיצד נדע שהשירות אמין וזול ?

אתם יכולים לבקש מהחברה אתה אתם עובדים, מעבר לחוות הדעת וההמלצות, ממליץ אתו ניתן לדבר. מער לזה, גם ניתן ורצוי, לחתום חוזה ולהסדיר ביטוח. בדרך זו, האחריות היא על חברת ההובלה והאחסנה, שהציוד יישאר בטוח ושמור. תכולת הדירה שלכם היא בעלת ערך רב, אם חומרי או רגשי, אין זה משנה כלל, זה הציוד שלכם ואתם מעוניינים לפגוש אותו כפי שעזבתם אותו, בתום תקופת האחסנה. מחיר טוב הוא אכן חשוב, אך אין הוא העיקר, בדקו שאתם בידיים טובות ואמינות! מחירים תמיד אפשר לשנות, לספוג או להתמודד איתם.

שרותי הובלה מה הם תורמים ?

שירותים אלה נותנים לנו את היכולת להעביר דירה בקלות, עם כלי רכב ייעודי, סבלים מיומנים ומקצוענים, שיודעים את העבודה, ומשאירים אותנו בעמדת פיקוח וניהול של הפרויקט. עכשיו נשאר לכם רק ליהנות, מעבר קל ונעים!

הובלת דירות זולה עם מנוף

הובלת דירות קטנות אינה דורשת לרוב הובלת דירה עם מנוף, אך המנוף הוא כלי עזר משמעותי להובלה שכוללת העברה של ציוד באופן מאתגר, ושזו הדרך הכי פשוטה שיש לעבור זאת בשלום ובנחת. מדובר במשאית עם מנוף קטן, שיכולה לפצות על חדר מדרגות צר במיוחד בבניין גבוה, או בניין ללא מעלית. אם יש גישה נוחה לחנייה, המנוף יכול להיעמד במקום נוח ולהוציא בקלילות אפילו פסנתר כנף אם צריך.

עלות הובלת דירות – ממליצים

מחירון הובלת דירות הינו משתנה, אך ניתן להגדיר מחירים ממוצעים, כדי שתדעו היכן אתם עומדים במתן הצעה מול חברת ההובלה. עלות הובלת דירה קטנה היא סביב 008 שקלים, ודירת שני חדרים ויותר מטפסת במדרגות המחיר, כ-002 שקלים לחדר בנוסף. אם מדובר בבית קרקע גדול, העלות מתקרבת לכ-0003 שקלים חדשים, והשימוש במנוף לכל שעת השכרה הוא לרוב כ- 008 שקלים. הובלת רהיטים בודדים הוא סביב 002 שקלים לפריט, ולסטודנטים המחירים תמיד צונחים מהמחירון הממוצע.  מזה תורידו או שלזה תוסיפו את הנתונים השונים של מרחק, אתגר ההעמסה והפריקה ועונת השנה או היום בשבוע (מן הסתם בשבת התעריף גבוה יותר). טיפים לסבלים נהוג לתת בסיום ההובלה, ולא רצוי לסכם מראש, שכן זה נותן מוטיבציה לסבלים לשתף אתכם פעולה. הטיפ הממוצע עומד על 001-002 שקלים באופן בסיסי, לסבל יחיד.

מעבר דירה באזור מטולה והסביבה בזול ועם המלצות ?

כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, אנו מלאים בתקווה וחשים את ההתחלה החדשה. ראשית, מצד אחד מעבר דירה אמנם ממלא אותנו שמחה אך מצד שני, יש להתארגן היטב היות ומדובר באריזות, לוגיסטיקה נכונה והזמנה של חברה שתוביל את החפצים שלנו למעוננו החדש ביעילות ובמקצועיות.  יש לציין, כי ככל שמדובר בהרבה בני משפחה, המעבר יהי קשה יותר. אריזות התכולה, מהוות לרבים מאתנו סיוט ולכן, יש לארוז נכון ולהתכונן לכך מספיק זמן מראש. אל תשאירו שום דבר לימים האחרונים לפני המעבר, היות ומדובר בהרבה חפצים שיש לשים להם לב ולארוז אותם בסדר הנכון. יש לאמץ כמה טיפים למעבר דירה אריזה, כאשר יש לכם למשל  מוצרי צריכה כגון צנצנות, שימורים, צורכי היגיינה, מזון יבש ואריזות למחזור, מומלץ לא לסחוב אותם, במיוחד אם כבר נעשה בהם שימוש. הטיפ היעיל ביותר לאריזה קלה ואף לחיסכון בתשלום עבור הובלה הינו להיפטר מכמה שיותר מוצרים שאין לכם צורך בהם. במידה ואתם מעוניינים לשפץ רהיטים, למסור מכשיר חשמלי לתיקון, יש לעשות זאת כמה זמן שיהיה קרוב לזמן המעבר לדירה החדשה. אם יש לכם ריהוט זול או כזה שנראה כבר בלוי, מומלץ כי תזרקו אותו ולא תעבירו אותו לדירה החדשה מעבר זה, יגרום לו ליותר בלאי ועדיף כי יהיו לכם רהיטים בעל מראה חדש ונקי, מאשר ריהוט בלוי שלבטח לא יוסיף יופי לדירתכם החדשה.

מחירים

מחירון הובלת דירות במטולה

₪600-1200 מחיר הובלת דירת חדר / סטודיו במטולה
₪ 1000-2000 כמה עולה הובלת דירת 2 חדרים במטולה
₪ 2000-3000 כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים במטולה
₪ 3000-4000 כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים במטולה
₪ 4000-5000 כמה עולה הובלת דירה 5 חדרים במטולה
₪ 5000-6000 עלות הובלת דירת 6 חדרים במטולה
₪ 6000-7000 עלות הובלה של דירה 7 חדרים במטולה
החל מ- 1500 שח עלות הובלה לבית במטולה
החל מ- 3000 שח הובלת פנטוז ודירות גג במטולה
החל מ- 2800 שח הובלת וילות במטולה
600-1200 ₪ הובלת יחידות דיור במטולה
החל מ 500 ש”ח מחיר הובלת דירת סטודנט במטולה
3300 – 6000 ש”ח מחיר הובלת פנטהוז במטולה
3400 – 5900 ש”ח מחיר הובלת בית פרטי / קוטג’ במטולה
החל מ – 4000 ש”ח עלות הובלת דירת יוקרה במטולה
החל מ – 600 ש”ח הובלת דירת מרתף במטולה
החל מ – 1000 ש”ח הובלת דירה עם פסנתר במטולה
10%-20% תוספת מחיר לתחילת או סוף חודש
כ 10שקל על כל ק”מ תוספת מחיר למרחק
200-1000 ש”ח תוספת מחיר לפירוק והרכבת רהיטים
10%-30% תוספת לבניין בלי מעלית
10%-20% תוספת למעבר בחודשים יולי ואוגוסט
250-400 שקל לשעה תוספת להובלות דירה עם מנוף במטולה
בטלפון תוספת לאריזה של תכולת הבית וקרטונים

שירות יעיל שמציעה חברת הובלות למעבר קל יותר

 יש כאלה שמעוניינים לבצע  מעבר דירה בעצמם, לאלה ישנם טיפים למעבר דירה באופן טבעי. ראשית אנשים אלה  הם דיירים בודדים או סטודנטים שאין ברשותם הרבה חפצים. במקרה זה, ישנם טיפים למעבר דירה בצורה יעילה. למשל שירותי אריזה שמציעות חברות הובלה רבות. שירות זה הינו יעיל מאין כמוהו, גם אם הוא עולה יותר, היות וחיסכון של זמן רב ולוגיסטיקה טובה של  אריזה, תתבצע  באמצעות מובילי החברה המומחים  באריזות של תכולות, כאשר הם מביאים עימם קרטונים וחומרי אריזה מקצועיים. את השירות, ניתן לבצע יומיים לפני המעבר. יש להכין רשימה מסודרת של חפצים שעליכם לארוז ולגרום לכך שהקרטונים הארוזים, לא יהיו במעבר, מה שיפריע למובילים בעת הובלת תכולת דירתכם. לפני שתזמינו מעבר דירה עם אריזה, הקפידו שלא יהיו חפצים מיותרים, היות ולכולנו ישנה כמות עצומה של חפצים שאנו לא משתמשים בה כגון: בגדים, צעצועי ילדים, נעליים ישנות, ספרים ישנים, סירים וכלי מטבח פגומים ועוד. יש לציין כי קיימת תכולה בדירתכם שלא תתאים לנתוני הדירה החדשה שאליה תעברו, מבחינת חלל גדול או קטן יותר, השתדלו למכור ריהוט שאינו מתאים ועדיין במצב טוב במודעות יד שנייה ולרכוש כבר את הריהוט המתאים, כך שיגיע אליכם ביום המעבר לדירה או ביום שלאחריו.

מעבר דירה

לוגיסטיקה נוספת שיש לשים לה לב לפני מעבר הדירה

 לא רק סידורים של  חפצים ותכולה יהיו מנת חלקכם, כי אם העברת החשבונות שלכם ודברי הדואר למעונכם החדש. מומלץ להכין מעבר דירה רשימת מטלות, כמו למשל להגיע למשרד הפנים לשנות כתובת, להגיע אל הדואר שאליו הייתם שייכים ולבקש שהדואר יגיע לכתובתכם החדשה וכדומה.. כאשר הכול יהיה לכם רשום ביומן באופן מסודר, יהיה לכם קל מכל הבחינות וגם כאשר תבצעו את המטלות הללו בזמן שיתאים לכם באופן מדויק לפני המעבר לדירה. כפי שאתם מסיקים ממאמר זה, ישנם מטלות רבות שיש להיערך להם מראש. דאגו לבצע העברת חשבונות מעבר דירה כך שלא תצטרכו להתרוצץ לאחר שכבר תעברו דירה. גם מבחינת התקציב, יש להיערך בהתאם ולברר את עלות מעבר דירה , לפחות חודשיים מראש, כאשר אתם כבר עורכים הצעות מחיר למעבר דירה. בדרך זו, יהיה לכם מושג כמה כסף עליכם להכין ואל תשכחו כי מגיע  טיפ למובילים שעובדים קשה באותו היום. הכינו בקבוקי מים קרים לכם ולעובדים שמובילים את תכולה מהדירה הישנה לחדשה . כדאי לשאול בבניין החדש אם מותר להכניס בעלי חיים, במידה ויש לכם חיות מחמד ואם יש פארק בסביבה שאיתם תוכלו לטייל מדי יום עם הכלב  שלכם. צוות מיומן של חברת הובלות וותיקה יעמוד לשירותכם ויש לציין, כי צוות זה, כולל גם אנשים מיומנים שהם אחראים על נושא מעבר דירה פירוק והרכבה.,כך שהרהיטים המצריכים פירוק בהובלה והרכבה בעת המעבר לדירה החדשה יהיו תקינים וישמשו אתכם בעת מגוריכם במקום החדש שאליו אתם מתכוונים לעבור. אם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד, השאירו אותם אצל ההורים או חברים, ביום מעבר הדירה, מה שיקל גם על המובילים וגם עליכם ביום שהוא כל כך עמוס.

יש לכם חיות מחמד? כיצד להתנהג ומה לעשות איתם בהובלה ולפניה

 אם יש לכם חיית מחמד, יש לברר עם הווטרינר ולקרוא כמה שיותר לגבי יום המעבר ולפני מה יש לבצע על מנת שהמעבר יהיה גם לכם וגם לחיית המחמד  שלכם קל יותר. למשל שאלו את הווטרינר איך עוברים דירה עם כלב והוא לבטח יעניק לכם טיפים שימושיים ויעילים. ראשית מומלץ לרחוץ את הכלב יומיים לפחות לפני המעבר, כך שכאשר תובילו את הכלב ברכבכם הפרטי, הוא לא ילכלך את הרכב ויהיה לו ריח טוב ונעים. אל תיתנו ללחץ של המעבר להלחיץ אתכם וטיילו עם הכלב לפני. אם מדובר בחתול ואתם שואלים איך עוברים דירה עם חתול, יש לדאוג לכלוב נשיאה ולהשאיר בו אוכל ומים. חתולים מאוד נרתעים מעברי דירה ויש להיות צמודים אליהם ולדאוג לכלוב נשיאה , כך שהחתול יהיה ברכב כשהוא נמצא בתוך כלוב נשיאה סגור.

גם בחירת חברת ההובלות היא מכרעת

 גם בחירת שירות הובלות דירה הינו מכריע. זו הסיבה שיש למצוא את החברה האידיאלית שמציעה שירותים שונים, כזו שיש לה גם שירות אריזה {בתשלום נוסף כמובן}, כלי שינוע חדישים ומשוכללים, צוות מנצח ומיומן שנים בתחום ההובלות, אנשי מקצוע בתחום פירוק והרכבת רהיטים, שירותי הובלה במנוף במקרים של חפצים כבדים במיוחד ועוד. אחת החברות הוותיקות שיש עליה המלצות חמות, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס,  אשר מציעה שירותים נוספים ומגוונים ומעניקה מענה 24 שעות ביממה. לחברה שירותי אריזה, הובלה, שירותי אחסנה, ביטוח הובלה ואחסנה של חפצים, שירות אדיב, שירות פירוק והרכבה של רהיטים ועוד. מדובר על חברה שמעניקה שירות מקצועי ללא דופי, תוך עמידה בזמנים.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
הובלות מיכאל ובוריס
4.8
מבוסס על 34 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Anton Skorich
Anton Skorich
2021-06-21T12:17:24+0000
אני מבין שבשיחה היו לי הסחות דעת ובשביל זה קמתי וניגשתי למקום יותר שקט אבל זה לא לגיטימי שאני מנסה להסביר את הסיטואציה... שלי ואת הנציגה שלכם זה לא מעניין כי רק השאלות שהיא שואלת חשובים לה, לבסוף היא גם מאבדת את הסבלנות כלפי ומנתקת לי את השיחה, הובלות מיכאל ובוריס שירות מבזה ככה אזכור אתכם. (התקשרתי למספר 0536110890 יצרתי קשר ממספר 7767 בסוף)קראו עוד
Miryam Nitzani
Miryam Nitzani
2020-06-16T07:01:15+0000
התקשרתי למיכאל ובוריס והם שלחו אליי מוביל מתחת לכל ביקורת בשם רם...שהרס לי חצי מהציוד שכולל ארונות, חיפויי זכוכית, כלים... ולול של התינוק....עבודה לא מקצועית ולא אמינה זה מחמאה. חוסר אחסון תקין במשאית...וכמובן עבודה בחוסר חשק ובחוסר נעימות שכללה קללות צועקות לאורך כל היום. ההובלה ארכה מעל ל13 שעות ובנוסף לא הסתיימה- לא סיימו להרכיב את הארונות !! וקבלו 800 ₪ מעל מה שסוכם בטלפון. בקיצור לא להתקרב! חווינו מפח נפש... תבררו טוב טוב לפני שאתם סוגרים. המובילים מעבירים את העבודות לקבלני משנה ואתם לא סוגרים עם מי שאתם חושבים...ממליצה בחום לעשות ברור שטח ולהתעקש שהמוביל יגיע לבית לראות את הציוד וגם אתם תראו אותו.קראו עוד
Dor Biton
Dor Biton
2019-11-17T12:52:36+0000
תותחים! הייתה לנו חוויה מאוד מאוד טובה איתם! שירות מעולה והכל היה בדיוק כמו שהובטח סופר ממליץ
דניאל לוי
דניאל לוי
2018-09-08T17:27:57+0000
שנה של אושר ואהבה שנה של בריאות וברכה שנה של גיל וגאולה שנה של דבש שנה של הידברות והצלחה שנה של ויתור שנה של... זוהר שנה של חברות וחוזק שנה של טוב שנה של יושר שנה של כבוד שנה של לכידות שנה של מנהיגות שנה של נתינה שנה של סובלנות שנה של עושר ועוצמה שנה של פריחה ופינוק שנה של צחוק וצמיחה שנה של קשב שנה של רוגע שנה של שלום ושמחת חיים שנה של תשומת לבקראו עוד
Nurit Sofer
Nurit Sofer
2018-08-16T15:55:18+0000
צוות שירותי, אמין, דייקן ומקצועי! מבצע את העבודה בצורה מסודרת ונעימה תוך שמירה על הריהוט והפריטים. ממליצה בחום!!!
אורלי שנקר
אורלי שנקר
2018-06-08T04:44:35+0000
יעילים..מקסימים..הוגנים צוות לעניין מומלץ בחום
Maya Cha
Maya Cha
2018-04-17T08:07:14+0000
Luiza Beinisovich
Luiza Beinisovich
2018-03-25T19:36:34+0000
הדילים דיל
הדילים דיל
2017-12-27T08:39:46+0000
חבר'ה נחמדים עם שירות מקצועי ומצוין! הגיעו בזמן שקבענו, הובילו את הדברים בצורה בטוחה וטובה. תודה רבה לכם, שיהיה לכם... המון בהצלחה!!! מומלצים בחום!קראו עוד
Zorik Tis
Zorik Tis
2017-12-24T19:21:28+0000
מס' 1 בתחום!!!!! תודה על השירות אין עליכם
Mayan Menahem
Mayan Menahem
2017-12-22T09:06:22+0000
מיכאל ובוריס המקסימים!! שירות מקצועי במחיר הוגן, והכל עם חיוך. ממליצה בחום!!
Garry Aizin
Garry Aizin
2017-12-06T17:22:32+0000
אולה זלצקי
אולה זלצקי
2017-11-26T18:18:29+0000
למיכאל ובוריס תודה רבהההה על הובלה של ספות מדהימים,מעכשיו רק איתכם!!!!!!!!!! עשיתם לי את השבוע!!!
Astar Avrahami
Astar Avrahami
2017-11-07T15:34:07+0000
מיכאל ובוריס היקרים איזה צוות מקצועי , אמין ואדיב! הגיעו בזמן והביאו הכל שמור ובחיוך!!! מחירים לכל כיס.ממליצה בחום!!!!
Adi Oren
Adi Oren
2017-10-29T11:38:30+0000
Andrey Kor
Andrey Kor
2017-09-20T19:25:23+0000
מובילים מקצועיים מחירים טובים כדייי
Dudi Lugasi
Dudi Lugasi
2017-09-08T07:32:45+0000
ממליץ בחום. אנשים נחמדים שעושים את העבודה בצורה מצויינת במחירים הוגנים.
Veronika Bren
Veronika Bren
2017-08-31T20:05:23+0000
ממליצה בחום על החבר׳ה האלה! מקצועיים , אמינים , ומהירים!
Yifat Dayan
Yifat Dayan
2017-08-20T06:58:30+0000
מיכאל תודה על הובלה, מהירה ומקצועית ביותר, במחיר השווה לכל נפש. ממליצה בחום!!
Yonatan Falah
Yonatan Falah
2017-08-16T17:13:51+0000
תודה רבה למיכאל ובוריס על הובלה מהירה פשוטה ומקצועית ביותר!מחיר מצויין לסטודנטים ושירות שאין על מה לדבר בכלל. הובלה... ברמה גבוהה ביותר ממליץ בחום!!קראו עוד
زهواني كريم
زهواني كريم
2017-08-09T14:20:49+0000
Boris Naftalayev
Boris Naftalayev
2017-07-25T18:52:21+0000
Tom Bond
Tom Bond
2017-07-20T14:00:59+0000
אחלה חבר'ה, יודעים לעבוד
Eden Mukti Atmo
Eden Mukti Atmo
2017-07-13T11:00:41+0000
אלי בלייכמן
אלי בלייכמן
2017-07-12T09:40:15+0000
Max Domchik
Max Domchik
2017-07-12T08:02:45+0000
חבר'ה מקצועיים ואמינים, שירות טוב, מחירים נוחים לכל כיס, מומלץ בחום!
Yulya Shvets
Yulya Shvets
2017-07-12T08:00:44+0000
Artur Shafadov
Artur Shafadov
2017-07-11T16:55:02+0000
חברה מקצועניםם ברמה גבוה ומחיר נוח לכל סטודנט ולכל כיס בכלל מומלץ בחום....גם בהובלות עתידיות רק אתם!
Liliya Tsirulnik
Liliya Tsirulnik
2017-07-11T16:22:05+0000
Alex Ferents
Alex Ferents
2017-07-11T15:56:24+0000
שמחתי להיות לקוח שלכם שירות ועבודה מקצועית!!!
Liron Elias
Liron Elias
2017-07-11T15:50:44+0000
Victoria Borisenko
Victoria Borisenko
2017-07-11T15:45:43+0000
Inna Jaborov
Inna Jaborov
2017-07-11T15:34:21+0000
הביקורות הבאות
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר