הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

מדוע מעבר דירה מהווה הזדמנות מצוינת לשיפוץ הדירה החדשה שקניתם?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

מדוע מעבר דירה מהווה הזדמנות מצוינת לשיפוץ הדירה החדשה שקניתם?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מדוע מעבר דירה מהווה הזדמנות מצוינת לשיפוץ הדירה החדשה שקניתם?

מעבר דירה

 

בשעה טובה קניתם בית. מה עכשיו? ייתכן שהוא לא תואם במדויק לצרכים שלכם, לתנועתיות בתוך הבית, למרחב שאתם זקוקים לו וגם למראה הרצוי. בוודאי כבר סקרתם היטב את הנכס ואתם יודעים במדויק מה עליכם לעשות. לכן מיד עם המעבר או בסמוך לו, תצטרכו לבצע שיפוץ.

מדוע לשפץ בסמוך לכניסה לדירה?

שיפוץ לנכס מתבצע כאשר הדירה החדשה שנקנתה כבר נמסרה לכם והועברה עליה הבעלות. בשלב זה, חלק גדול מהקונים כבר אינם מחזיקים בנכס הישן שהיה בבעלותם, או שכבר השכירו אותו הלאה בהנחה והמגורים הקודמים היו בדירה שכורה. לכן, לא יהיה כל מנוס מלעבור אל הדירה החדשה ורק לאחר מכן להתחיל בשיפוצים, אבל חשוב להקפיד שיבצעו אותם מומחי שיפוץ דירה מקצועיים ולהימנע מנוכחותם של קבלני שיפוצים ובעלי מקצוע בלתי מיומנים.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

אילו שיפוצים ניתן לבצע?

קיים טווח רחב של שיפוצים שניתן לבצע בנכס, החל משיפוצים קוסמטיים קלים וכלה בהחלפה דרסטית של מרצפות, שבירת קירות וקניית מטבח חדש. לעתים תידרשו גם להחליף או לשדרג את מערכת האינסטלציה והחשמל. ניתן לדאוג גם להתקנת כיורים וניאגרות, צביעת חללים, התקנת נישות גבס, תעלות מיזוג, קרניזים, פנלים ועוד.

תהליך העבודה מול קבלני השיפוץ

מומחי שיפוץ דירה שיגיעו לסקור את הנכס, יוכלו להצביע על הליקויים השונים אם ישנם ולהסביר כיצד יוכלו לתקן אותם. בנוסף, ניתן להחליט לגבי תוספות מסוימות כמו התקנה של מערכות תאורה מסוימות, הגדלת המרפסת, בניית חדר נוסף ועוד. לאחר שהמומחים ישמעו מכם לגבי כל הרצונות והציפיות, הם יוכלו להבהיר מה ניתן לביצוע, איך וכיצד, מה נכנס במסגרת התקציב שלכם ועל מה כדאי בשלב זה לוותר. לאחר מכן, קבלן השיפוצים יכין תוכנית מסודרת ובה פירוט העבודה המלא, כולל יעדים מדויקים ושיטות עבודה. לתוכנית זו יתלווה גם כתב חומרים ובו פירוט מלא לגבי כל החומרים, הכלים, כלי התחבורה וצוות העובדים הדרוש לביצוע.

תהליך עבודה מול המובילים

אם העברתם את דירתכם על תכולתה ואתם יודעים שתזדקקו לשיפוץ שיתחיל בסמוך למעבר עצמו, מומלץ להתייעץ עם קבלן השיפוצים בנוגע לסידור הרהיטים בבית. ייתכן שאתם מודעים מראש לכך שתחליפו מרצפות בחדר השינה למשל, מה שיהפוך את הנחת המיטה והארון בחדר למיותרים בשלב זה. עליכם לחשוב על דרכי ההתנהלות האפשריות במסגרת השיפוץ, כאשר ניתן להתייעץ גם עם המובילים לגבי אפשרויות שונות כמו אחסנה חיצונית של חלק מהרהיטים, או הנחה של ארגזים וחפצים רק בחדר מסוים, לאחר שנעטפו כראוי.

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו