הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלות לעסקים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלות לעסקים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלות לעסקים

הובלות לעסקים

Trucking for business

בית העסק שלכם כולל ציוד רב, כבד, גדול ויקר ערך? חשוב שתבחרו מוביל מקצועי ומיומן!

נדרשים לשירותי הובלות לעסקים ולא יודעים לבחור מוביל אמין ומקצועי? בעזרת מספר דגשים פשוטים תצליחו לאתר את כל המובילים המקצועיים והמיומנים ביותר. כיום יש לא מעט מובילים המציעים שירותי הובלות לעסקים למרות שהם אינם מכירים את כל שיטות המקצועיות, לא יודעים לפרק ולהרכיב מוצרים, לא יודעים לעטוף מוצרים עדינים ויקרי ערך למניית הפגיעה בהם במהלך הנסיעה וכמובן גם לא יודעים להתמודד עם מוצרים כבדים במיוחד ללא שימוש במעלית. אז אם גם אתם מחפשים הובלות לעסקים, חשוב שתימנעו מבחירה מהירה ללא בדיקת המובילים שלכם. איך תבדקו אותם? יש מספר נקודות שיעידו על כך שהמוביל שאתם מתעניינים בו אכן מקצועי ומיומן.

תשאלו את המוביל אם הוא מבטח את כל תכולת ההובלה – חיוני להובלות עסקים!

הנקודה הראשונה היא ביטוח מלא לכל מוצרי בית העסק שלכם. הובלות לעסקים, הובלת כיתה, הובלות בין בתי ספר, סבלות של שולחנות וכיסאות ועוד שנעשים על ידי מוביל מקצועי כוללים בביטוח מלא ללא התכולה המועברת. ברוב בתי העסקים יש לא מעט ציוד יקר ערך, מכונות כבדות או כלים עדינים ושבירים שמוביל מקצועי ידע להתייחס אליהם בהתאם. אם אתם רוצים להיות בטוחים שתגיעו למעמד הפריקה ותגלו שכל ציוד בית העסק שלכם הגיע במלואו ללא פגיעות, שריטות או שברים, בחרו הובלות לעסקים הכוללות ביטוח. מעבר לביטוח עצמו שיכסה כל פגע, הדבר מלמד על מקצועיותו של המוביל, כך שהסיכויים שתידרשו להפעיל את הביטוח נמוכים.

המובילים ידעו לפרק את הציוד הגדול ולהרכיבו לאחר הפריקה? חשוב לבדוק זאת טרם בחירת המוביל הטוב ביותר עבורכם

נקודה שניה וחשובה לבחירת הובלות לעסקים היא שירות פירוק והרכבה. ברוב בתי העסק יש לא מעט פריטים שידרשו לעבור פירוק והרכבה על מנת שניתן יהיה להוביל אותם בהצלחה. כל הציוד הגדול שאינו עובר בפתח הדלת או נכנס למשאית ידרש פירוק, מה שמחייב ידע מקצועי ולא מעט ניסיון. כל ניסיון של מוביל חובב לפרק ולהרכיב את הרהיטים והציוד של בית העסק שלכם עתיד להיגמר בכישלון ואף בהרס של ציוד רב. לכן, כאשר אתם בוחרים הובלות לעסקים, חשוב לוודא שהמובילים ידעו לפרק ולהרכיב את כל הציוד הנדרש.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו