הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת משרדים במודיעין

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת משרדים במודיעין

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת משרדים במודיעין

הובלות משרדים במודיעין

כל מי שנזקק אי פעם לשירות הובלות יודע שקשה מאוד להחליט מתוך המבחר, משום שגם אם רואים מודעות פרסומת שונות על שירות אדיב ומהיר, על מחירים נוחים וזולים, על שירותיות ועל זמינות ללא סייג נתקל לפעמים במציאות שאינה תואמת את המצופה ואת ההבטחות. לכל אלה נוספות גם המלצות לא הכי מפורטות ולא ברורות על מוביל משרדים במודיעין שלא תמיד ברור מהן מה היה שם מומלץ – המחיר שאינו תואם את הצרכים והיקף התכולה שלכם? ההגעה המהירה? העבודה המהירה והיעילה או העובדה שהם באו ללא דרישות נוספות לתשלום ביום ההובלה? להלן כמה עצות וטיפים מבעלי ניסיון כיצד להבטיח שתהיה לכם הובלת משרד במודיעין מבלי להרגיש אחר כך הרגשה לא נעימה.

הפנייה כבר בהתחלה – מה מובטח לכם?

ההתחלה של כל פנייה היא זאת שקובעת את איכות השירות של הובלות משרד במודיעין שתקבלו לאחר מכן. שימו לב לאמצעי התקשורת והפנייה אליהם. אם יש להם ווצאפ זמין בתום זמן סביר מהפנייה ואם יש להם טלפון שחוזרים אליו או שעונים לפחות בהתחלה כדי להודיע לכם שאכן יחזרו אליכם ולא ישאירו אתכם בהמתנה, זאת כבר חברה שרוצה לעבוד אתכם. טיפ נוסף של עובדי חברת הובלות מיכאל ובוריס הוא שאם יש לכם שאלות שאתם יודעים שצריך לתת עליהן תשובה מקצועית, כמו צורך בשכירת מנוף להובלת משרד במודיעין או כל החרגה אחרת בהובלה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם עובדים עם אנשי מקצוע שייתנו לכם תשובות מקצועיות גם על שאלות ובעיות יוצאות דופן. כמו כן, בררו אתם תאריכים זמינים ושאלו אם יש להם אפשרות גם בתשלום נוסף למקרה של בהילות מיוחדת ופינוי מהיר ובתאריך קרוב. חברת הובלות שיכולה להקדיש לכם זמן היא חברה שמוכנה לעבוד בשבילכם.

מה כוללת הצעת מחיר של הובלת משרד במודיעין?

הצעת מחיר של הובלת משרד כוללת את כל הפרמטרים של הובלת דירה או עסק רגיל, וחייבת להתייחס גם להיקף הציוד שיש לכם, הקומה שממנה עוברים, הקומה שאליה עוברים, האם מדובר בבנייני משרדים מודרניים וחדישים שבהם יש מעליות מטען או מעליות גדולות כמו שנהוג היום בבניינים כאלה? או שמדובר בבניינים ישנים שבהם חלק מהציוד חייב להיות מובל במדרגות? קחו בחשבון גם שאם אתם חברת הייטק או משרד שיש בו הרבה ציוד אלקטרוני, מדובר בהובלה שיש בה גם הרבה חשיבות לאריזה נכונה. רצוי לתת לאנשי חברת הובלות משרדים במודיעין את מלאכת האריזה כי אז גם יוכלו לארוז בצורה בטוחה ולצמצם נזקים, ולא לטעון אחר כך שמדובר באריזה לא נכונה שלכם שלא שמרה על המסכים ושאר הציוד. כמו כן, יש משרדים שיש בהם מסכים ענקיים, שולחנות קבלה וריהוט מאוד גדול שלפחות חלקם יכול להיות מובל רק באמצעות מנוף. גם זה כרוך בתשלום נוסף לשכירת מנוף להובלת משרד במודיעין.

הכנות לפני אריזה והובלת המשרד

משרדים צוברים בדרך כלל חומר רב, ציוד ואספקה, והמחסנים והארכיון שלהם מלאים ציוד ותכולה. מומלץ מאוד למיין ולזרוק כל מה שאינו נחוץ לכם, למזער ולהעביר לדיגיטל הרבה ניירת וקלסרים, מלבד מסמכי מקור שחובה לשמור על פי חוק. זה לא רק נוח ובטוח יותר אלא גם מפנה לכם מקום רב ומוזיל את מחיר הובלת משרדים במודיעין. ככל שיש לכם גם פחות גודש של חפצים כך גם נוח יותר לעבוד במשרד ומבלי להיות מוקף בארוניות ובתיקים רבים ומיותרים. זה כמובן גם נוח ומהיר יותר להעביר זאת בהובלה. זאת גם הזדמנות להחליט עם הריהוט עובר אתכם למשרד החדש או שאתם מתכוונים לעצב מחדש את המשרד בבניין שאליו עוברים ולכן כדאי לקחת רק מה שהכרחי.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

ביטוח ואחריות בהובלה

מכיוון שיש כל כך הרבה ציוד עסקי ומקצועי במשרדים, חשוב לדעת שיש גם ביטוח ואחריות על כל נזק שנגרם לכם אם אתם בוחרים במובילים שאינם נזהרים. עם זאת, אחת ההמלצות היא לא לוותר על בדיקת חברת הובלות משרדים אם יש להם אחריות וביטוח, משום שמדובר לא רק בציוד שעלול להינזק אלא גם במתקני הבניין כמו מעליות, בציוד וברכוש של השטח הציבורי המשותף למשרדים שונים ואתם תידרשו לפצות אותם במקרה כזה.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו