הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלות בלהבים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלות בלהבים

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלות בלהבים


  הובלות בלהבים

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בלהבים החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור להבים והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

הובלות בלהבים
הובלות בלהבים

מחיר הובלה בלהבים

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בלהבים או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בלהבים כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 חברת הובלות בלהבים או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בלהבים מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בלהבים, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה להבים זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בלהבים מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

המחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

לא תמיד אנחנו מעבירים בית שלם או משרד ענק, ועם זאת, עדיין רוצים שירות טוב ומקצועי, העברה חלקה שתעבור בשקט ובקלות, במירב ההצלחה, ושהציוד יגיע ליעדו בשלום ובבטחה. האם אנחנו צריכים להתפשר על המחירים לשם כך? כלל וכלל לא, המחירים של הובלות קטנות בשבת יכולים להיות מאפשרים וטובים גם כן, במידה ומצאתם את החברה הנכונה להובלות.
הובלה קטנה

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 ? מה דרוש על מנת לבצע הובלה קטנה באזור להבים וסביבה

אם אתם רוצים להשכיר את שירותיה של חברת הובלה באזור להבים והסביבה, אתם יכולים להמשיך ולברר את הפרטים בנוגע לטווח המחירים והשירות המוצע במסגרת זו. אם אתם מעוניינים לעשות את הרוב בעצמכם ולחסוך בעלויות, אתם בעצם מחפשים להשכיר נגרר, רכב כמו טנדר, כדי שיהיה נוח להעביר בקלות את הציוד, אם מדובר בפריטים בודדים כבדים, כמו מקרר או תנור וכדומה, או כמה ארגזי קרטון של חדר שותפים בדירה, כמו למשל סטודנטים וכדומה. הובלה קטנה בשבת אינה דורשת הרבה, אך רכב קטן לא יספיק לשם העברה זו לרוב. מדובר בכלי רכב כמו משאית קטנה, או כאמור, לפחות גודלו של טנדר או ג’יפ עם קבינה מספקת, על מנת שיהיה אפשרי להעביר את הציוד, גם אם במחיר הורדת הספסלים לשם כך. יש כמובן גם שירות השכרת רכב

הובלת דירות קטנות זולות ועם המלצות

כשמדובר בהובלת דירות קטנות, חשוב לנו לעבור את הפרויקט בזריזות, במינימום השקעה, ובהוצאת אנרגיה מינימלית. הובלת דירה קטנה לוקחת פחות זמן, כי יש פחות ציוד, וכמו כן, לרוב מדובר בציוד שאינו כבד דווקא, כמו ספות מהמאה התשיעית לספירה. הובלות קטנות אינן דורשות בסך הכל את אותו זמן הכנה והתארגנות כמו הובלה גדולה, אם כי מדובר בהובלה, התארגנות, הזמנת הובלה, שיחת היכרות עם מובילים לפני הזמנת העבודה, החלטה, תכנון וקביעת תאריך. כל זאת אכן דורש ממכם להיות ממוקדים ולדעת על מה אתם מדברים ומה אתם מחפשים בדיוק, כדי למצוא את חברת ההובלה ואת השירות הטוב ביותר, גם אם הוא שירות בקטנה.

הובלת דירה קטן באזור להבים

  הובלת דירות קטנות הם ממש ביחס דומה להובלת משרד קטן. מדובר בהובלה שאינה דורשת התארגנות והכנה כמו הובלות גדולות, אך עדיין, מדובר בפינוי זמן עבודה יקר של עובדים ולקוחות, מדובר בניהול נכון של המעבר, כך שיהיה ניתן לחזור לשגרה מהר ככל שאפשר. הובלת משרדים דורשת עבודה מהירה, לפעמים יותר משני סבלים כדי לתקתק את העבודה, ולעיתים אף נדרשת עבודה לילית, כדי לחסוך בזמן ההמתנה של העסק והלקוחות, מה גם שמדובר באזור הומה לרוב מבחינת תחבורה. אם המשרד אינו נגיש מבחינת סחיבת הציוד, חשוב לתת לזה דגש, ואולי אף לשכור מנוף באופן שעתי, כדי להקל על הסבלות.

? כיצד מוצאים חברת הובלות קטנות ובזול

חברת הובלות קטנות אפשר למצוא בצורה הכי פשוטה, ברשת האינטרנט, בחיפוש אחר חברת הובלות באזור מגוריכם. מדובר בחיפוש במנועי החיפוש, ואם הגעתם לאינדקס עסקים העוסק בחברות הובלה, מישהו כבר עשה לכם עבודה קלה יותר בסיווג וסינון חברות ההובלה. מקצועיות חברת ההובלה היא מה שמעניין אתכם בעיקר, וכמובן שזה ביחס שווה ערך למחיר. אם השירות ובטיחות הציוד שלכם יהיו בראש סדר העדיפויות, המחיר יהיה משהו שתוכלו לעמוד בו. כמובן, ששווה למצוא את המחיר הטוב ביותר שניתן, אך לא במחיר התפשרות על המקצועיות של שירות ההובלה עצמו. הובלות קטנות וזולות ניתן למצוא בשפע, אך שימו לב שלא מדובר במובילים שאינם מורשים לכך מטעם משרד התחבורה, או שאינם מיומנים מספיק לשמור על הציוד בטוח ושלם, או אף אינם מתחייבים לכך כלל. שימו לב שאתם משלמים את כספכם לחברת הובלות אמינה ומקצועית, ועם זאת, זולה ונוחה לעבודה כמובן.

כמה עולה שרותי הובלה קטנה

כמה עולה הובלה קטנה אם כן? הצעת מחיר של הובלות קטנות לרוב עומד על ממוצע של 007 ₪ לדירת חדר, עם מרחק סביר של נסיעה. כמובן שאם אתם סטודנטים, זה מוזיל באופן משמעותי את המחיר להובלה, שלרוב עומד על ממוצע מחיר בהוזלה של 005 ₪. כמובן שכל נתון נוסף, משנה את המחיר, כמו נגישות הדירה, מרחק הנסיעה, תקופה בשנה וכדומה. תמיד כדיי לעשות השוואת מחירים בין חברות ההובלות השונות. אם אתם מחפשים חוות דעת והמלצות על חברות הובלה שונות בזול, חפשו באינדקס העסקים של חברות ההובלה השונות, או גוללו בעמודי האינטרנט של החברה. כמובן שניתן להעלות פוסט שאלה בפייסבוק וברשתות החברתיות, שיביא לכם תשובות טובות מקהל המכרים והחברים שלכם. המלצות הן דבר חשוב, שכן זה מראה על ניסיון, על וותק ועל אמינות השירות, שגרם לאנשים להגיע למצב שהם מפדבקים את החברה על גבי הרשת. מרשים בהחלט. המחירון של הובלות בזול משתנה בכל אזורי הארץ השונים, בהתאם לאופי הישוב, אם במרכז או בפריפריה, בדרום או בצפון, וכדומה. עם זאת, חברות הובלה שונות יכולות להפתיע אתכם, שכן היום זה מקצוע שכיח, ואנשים אינם מעלים את מחירון ההובלות כמו בעבר. הובלת מקרר, תנור וכדומה, נהייתה אף קלה ופשוטה יותר מכך.

מחירון הובלות בלהבים

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בלהבים
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בלהבים בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בלהבים
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בלהבים
החל מ- 800 שח הובלה מלהבים לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מלהבים לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מלהבים לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מלהבים לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מלהבים לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מלהבים לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מלהבים לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מלהבים לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מלהבים לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מלהבים לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מלהבים לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מלהבים להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מלהבים לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מלהבים למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מלהבים לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מלהבים ללוד
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מלהבים למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מלהבים למיתר
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מלהבים לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לעומר
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לאילת
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מלהבים לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מלהבים לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מלהבים לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מלהבים לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מלהבים ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מלהבים ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מלהבים לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מלהבים לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מלהבים לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מלהבים למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מלהבים לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מלהבים לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים לדימונה
רק בטלפון הובלה מלהבים לצפת
החל מ-100 שח הובלה מלהבים ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מלהבים לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מלהבים לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מלהבים לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מלהבים לערד
החל מ- 450 שח הובלה מלהבים ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לנשר
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מלהבים לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מלהבים למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מלהבים ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מלהבים לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מלהבים לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מלהבים ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מלהבים למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מלהבים לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בלהבים קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בלהבים
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בלהבים
החל מ- 400 שח הובלות משרד בלהבים
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בלהבים
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בלהבים
החל מ-200 שח הובלת מקרר בלהבים
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בלהבים
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מלהבים לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מלהבים לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בלהבים
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בלהבים
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בלהבים
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בלהבים
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בלהבים
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בלהבים
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בלהבים
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בלהבים, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בלהבים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בלהבים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בלהבים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בלהבים
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בלהבים
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בלהבים
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בלהבים, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בלהבים
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בלהבים
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בלהבים
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בלהבים
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בלהבים גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בלהבים
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מלהבים לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר להבים
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בלהבים
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בלהבים
החל מ- 100 שח הובלות בטון בלהבים
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך להבים
בתוספת של 15% הובלות בשבת בלהבים
בטלפון הובלות מיוחדות בלהבים
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בלהבים
החל מ- 100 שח הובלת ספה בלהבים
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בלהבים
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בלהבים
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בלהבים
הובלה מהיום למחר בלהבים
הובלה מהיום להיום בלהבים
הובלות בלהבים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בלהבים
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בלהבים
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בלהבים
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בלהבים
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בלהבים
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בלהבים
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בלהבים
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בלהבים
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בלהבים
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בלהבים
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מלהבים
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בלהבים
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בלהבים
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בלהבים
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בלהבים
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בלהבים
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בלהבים
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בלהבים
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בלהבים
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בלהבים
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בלהבים
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בלהבים
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בלהבים
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בלהבים

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו