התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-525-6632

הובלה בבנימינה

  שרותי הובלה ואריזה מומלצים וזולים בבנימינה

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בבנימינה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות הובלת רהיטים בפריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בבנימינה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

הובלה ואריזה – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

הובלה ואחסנה

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מחירים

מחירון הובלות בבנימינה

החל מ- 1900 שחהובלת דירת 5 חדרים בבנימינה
החל מ- 200 שחהובלת מיטה זוגית בבנימינה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שחדירת 3 חדרים בבנימינה
החל מ- 1600 שחדירת 4 חדרים בבנימינה
החל מ- 800 שחהובלה מבנימינה לאילת
החל מ- 350 שחהובלה מבנימינה לאשדוד
החל מ- 300 שחהובלה מבנימינה לדימונה
החל מ- 400 שחהובלה מבנימינה לחולון
החל מ- 450 שחהובלה מבנימינה לירושלים
החל מ- 1000 שחהובלה מבנימינה לעפולה
החל מ- 400 שחהובלה מבנימינה לרחובות
החל מ- 450 שחהובלה מבנימינה לרמת גן
החל מ- 250 שחהובלה מבנימינה נתיבות
החל מ- 300 שחהובלה פסנתר בבנימינה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפוןהובלות מיוחדות בבנימינה
החל מ-100 שחהובלות מכונת כביסה בבנימינה
החל מ- 400 שחהובלות משרד בבנימינה
החל מ- 600 שחהובלת דירת 2 חדרים בבנימינה
החל מ- 300 שחהובלת דירת חדר אחד בבנימינה
החל מ-200 שחהובלת מקרר בבנימינה
החל מ- 100 שחהובלת שידת איפור בבנימינה
החל מ- 900 שחכמה עולה הובלה מבנימינה לחיפה
החל מ- 450 שחכמה עולה הובלה מבנימינה לתל אביב
החל מ-200 שחכמה עולה הובלה עם מנוף בבנימינה
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת מייבש כביסה בבנימינה
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת שידת החתלה בבנימינה
החל מ-150 שחכמה עולה הובלת תנור בבנימינה
החל מ-300 שחמחיר הובלה בקירור, הקפאה בבנימינה
החל מ-200 שחמחיר הובלות לסטודנטים בבנימינה
החל מ-200 שחמחיר הובלות משרדים בבנימינה
החל מ- 300 שחמחיר הובלת ארון בגדים בבנימינה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שחמחיר הובלת בתים בבנימינה
החל מ-200 שחמחיר הובלת מוצרי חשמל בבנימינה
החל מ-200 שחמחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בבנימינה
החל מ-200 שחמחיר הובלת מקרר בבנימינה
החל מ-200 שחמחיר הובלת סלון בבנימינה
החל מ- 150 שחמחיר הובלת ספה פינתית, רייש בבנימינה
החל מ- 270 שחמחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בבנימינה, שרותי נגרות
החל מ-200 שחעלות הובלת מדיח כלים בבנימינה
החל מ- 250 שחשירותי הובלה ואחסנה בבנימינה
החל מ-200 שחשירותי הובלות קטנות בבנימינה
החל מ- 350 שחשרותי אריזת דירות בבנימינה
החל מ-200 שחשרותי הובלת מכשירי חשמל בבנימינה גם מחנויות
החל מ-200 שחשרותי סבלות בבנימינה