הובלות מיכאל ובוריס

Menu
Menu

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בחיפה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בחיפה החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור חיפה והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בחיפה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בחיפה או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בחיפה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בחיפה או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בחיפה מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בחיפה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה חיפה זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בחיפה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה. אחת הערים היפות בארץ היא גם אחת הערים הכי בעייתיות להובלות. הובלות בחיפה לא כל כך פשוטות כי הן דורשות מיומנות מצוות ההובלות. עיר שממוקמת על הר והרחובות בה חד סטריים וצרים מאוד היא לא עיר להובלה פשוטה ולכן אסור לכם להתבלבל ולבחור בנו בהובלות מיכאל ובוריס. זה הזמן שלכם להיות רגועים גם כשעוברים לעיר הנמל היפהפייה ששוכנת לה בצפון ונהנית מנופים מרהיבים, חופי ים נהדרים וכמובן אינספור מקומות בילוי ועבודה.

לדעת להתמודד עם תנאי השטח גם בהובלות בחיפה

הובלות בחיפה הן עניין שמצריך עבודה של חברה מיומנת. הנהגים צריכים להיות מיומנים וגם אתם צריכים להיות בטוחים שכל השלבים צריכים להיעשות בדיוק רב, מהקיבוע בתוך המשאית וכמובן הפריקה של כל הפריטים שלכם, דבר שמסתבך לא מעט פעמים בעיקר כשמדובר בחברות חובבניות וזולות מאוד. אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס הכל תמיד מתבצע בדיוק ובמקצועיות כאילו מדובר בפריטים שלנו. למעשה, כשאתם בוחרים בנו אתם נכנסים למשפחה אכפתית של מקצוענים וגם בהובלות משרדים בחיפה או הובלות סטודנטים, יש לנו מה להציע לכם.

הובלות סטודנטים והובלות משרדים עושים רק עם מקצוענים

אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס אתם מקבלים הרבה מעבר למה שאתם מבקשים. אנו נסביר לכם על כל פרט ופרט ולא כי שאלתם, אלא כי לדעתנו אתם צריכים לדעת ולהיות מעורבים בכל ההחלטות לגבי תכולת הדירה שלכם. ודאי שאתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות, אך אנחנו נדאג שאתם באמת מבינים איזו דרך הפריטים שלכם הולכים לעבור.הובלות סטודנטים בחיפה צריכות להדאיג אנשים רבים כי הכמות המסחררת של הסטודנטים בעיר היא אחת הגדולות בארץ והרבה חברות חובבניות נכנסו לשוק ומסכנות אתכם. זה הזמן לבחור בחברה מקצועית שמצד אחד לא מתפשרת על כל הפרטים הכי קטנים ומצד שני מעניקה הובלות קטנות בחיפה בזול כך שלכולם יהיה נוח ובטוח.בחיפה יש לא מעט משרדים ולמעשה מקומות העבודה רבים כך שבוודאי תמצאו משהו שמתאים לכם. אם אתם בעלי משרד והחלטתם לעבור לחיפה, תנו לנו את המושכות ותיהנו מהובלה נעימה וחלקה ללא טעויות. יום עבודה מבוזבז הוא בזבוז גם לנו ואנחנו נדאג שזה לא יקרה, ואנו כבר נסביר לכם איך עושים את זה כמו שצריך.

? איך עוברים הובלות דירות בחיפה בצורה בטוחה

כדי לעבור דירה בחיפה גם בצורה הכי בטוחה שיש צריך לספק את כל אמצעי הבטיחות הקיימים. ראשית, בגלל העליות והירידות הלא פשוטות בעיר, צריך לעגן את הציוד היטב בתוך כלי ההובלה. זה פרט חשוב מאוד שאנו רואים בו ערך בסיסי וחשוב להובלה מקצועית. שנית, יש להכיר את רחובות העיר כדי למנוע עיכובים או בעיות פתע. כמו כן, הובלות מנוף בחיפה יפתרו הרבה בעיות בכל בית ובכל בניין משרדים.

תנו לנו לנווט ותגיעו אל חוף מבטחים גם בחיפה כמו בכל עיר אחרת בארץ. פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם בכל מה שתצטרכו!

מחירים

מחירון הובלות בחיפה

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בחיפה
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בחיפה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בחיפה
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בחיפה
החל מ- 800 שח הובלה מחיפה לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מחיפה לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מחיפה לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מחיפה לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מחיפה לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מחיפה לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מחיפה לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מחיפה לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מחיפה לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מחיפה לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מחיפה לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מחיפה להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מחיפה לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מחיפה למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מחיפה לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מחיפה ללוד
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מחיפה למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מחיפה למיתר
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מחיפה לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לעומר
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לאילת
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מחיפה לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מחיפה לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מחיפה לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מחיפה לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מחיפה ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מחיפה ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מחיפה לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מחיפה לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מחיפה לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מחיפה למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מחיפה לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מחיפה לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה לדימונה
רק בטלפון הובלה מחיפה לצפת
החל מ-100 שח הובלה מחיפה ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מחיפה לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מחיפה לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מחיפה לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מחיפה לערד
החל מ- 450 שח הובלה מחיפה ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לנשר
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מחיפה לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מחיפה למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מחיפה ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מחיפה לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מחיפה לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מחיפה ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מחיפה למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מחיפה לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בחיפה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בחיפה
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בחיפה
החל מ- 400 שח הובלות משרד בחיפה
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בחיפה
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בחיפה
החל מ-200 שח הובלת מקרר בחיפה
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בחיפה
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מחיפה לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מחיפה לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בחיפה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בחיפה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בחיפה
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בחיפה
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בחיפה
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בחיפה
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בחיפה
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בחיפה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בחיפה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בחיפה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בחיפה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בחיפה
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בחיפה
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בחיפה
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בחיפה, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בחיפה
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בחיפה
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בחיפה
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בחיפה
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בחיפה גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מחיפה לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר חיפה
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בחיפה
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בחיפה
החל מ- 100 שח הובלות בטון בחיפה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך חיפה
בתוספת של 15% הובלות בשבת בחיפה
בטלפון הובלות מיוחדות בחיפה
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בחיפה
החל מ- 100 שח הובלת ספה בחיפה
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בחיפה
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בחיפה
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בחיפה
הובלה מהיום למחר בחיפה 
הובלה מהיום להיום בחיפה 
הובלות בחיפה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בחיפה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בחיפה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בחיפה
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בחיפה
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בחיפה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בחיפה
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בחיפה
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בחיפה
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בחיפה
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בחיפה
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מחיפה
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בחיפה
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בחיפה
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בחיפה
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בחיפה
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בחיפה
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בחיפה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בחיפה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בחיפה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בחיפה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בחיפה
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בחיפה
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בחיפה
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בחיפה
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו