הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

? איך מוזילים את מחיר ההובלה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

? איך מוזילים את מחיר ההובלה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

? איך מוזילים את מחיר ההובלה

 ? איך מוזילים את מחיר ההובלה

 

? מהם מחירי ההובלות בשוק

כדי להבין את השוק טוב יותר, עלינו להכיר את המחירים של ההובלות, וכך נוכל לדעת כיצד להמשיך ולשחק, להתפשר על מחירים שאין ללא תחרות, או להוזיל מחירים שאינם מתאימים לכם. אם תרצו להעמיק בנושא, חפשו את הצעות המחיר של המובילים, אבל לצורך העניין הזה, עשינו כבר את מירב העבודה בשבילכם. מחיר ההובלה הנפוץ בשוק היום עובד על פי הערכה של הובלת חדר בבית או בדירה, וכך עם כל חדר, נוספת תוספת למחיר. עלות הובלת חדר מוערכת בשוק ברוב חברות ההובלה בכ-004 שקלים חדשים. אם תחשבו את שאר התנאים שרלוונטים להובלה, אתם עשויים להגיע גם לכ-0012 שקלים חדשים להובלת חדר אחד. תלוי בגודלו ובתכולתו. אם מדובר על שני חדרים, המחיר קופץ פי שניים וכדומה, עד שהובלת וילה כיום יכולה להגיע לכ-0002 שקלים מינימום. חשוב לשים לב לנגישות כלי הרכב, לקומה בה הדירה או הבית מצויים, וכדומה. כל שיקול כזה, ישנה את המחיר, בהתאם לניסיון בעל המקצוע.

? כיצד נוזיל את המחירים הקיימים בשוק

כשאנחנו מנסים להוזיל את המחירים, אין מדובר על התמקחות עם בעל המקצוע, אלא על שיתוף פעולה. חשוב לנו לשים לב לכמות החדרים בבית, חשוב לנו לראות שהציוד ארוז כראוי, ומוכן מראש, וחשוב שננסה להקל עד כמה שאפשר על המובילים, במידה ואנחנו רוצים לשלם פחות. אם מדובר בעסק עצמאי, חשוב לנו למצוא חברת הובלות, שעם כל הובלה, תוזיל את המחיר עד שתוכלו להתייצב על שירות שוטף, שכמובן שעלותו תפחת אם כך. אם תרצו להוזיל את ההובלה, ארזו את הציוד כולו בעצמכם. דרך נוספת, היא וידוא מבעוד מועד שפירקתם את המיטה, הארון ושאר הרהיטים שניתן לפרק. כך תחסכו זמן ומאמץ מהמוביל, וגם אל תכללו את הדבר בהצעת המחיר מלכתחילה. עוד דבר חשוב בנסיון להוזלת המעבר, הוא שבאפשרותכם, אם אכן כך, לקבוע את היום והתאריך, בהתאם לעונה ולתקפה בשנה, שבה הכי זול לעבור. מדוע? ישנן עונות שונות, דוגמת עונת הקיץ, שבהם מתבצעים מירב מעברי הדירה, ומחיר ההובלה עשוי להיות בהתאם. קבעו את ההבולה שלכם לתאריך שאינו אטרקטיבי, ותהנו ממחיר זול ומאפשר במיוחד, עם אותם תנאים בדיוק שרציתם מלכתחילה.

דרך להוזלת מחיר ההובלות – אנחנו נבדוק לכם עם מספר מובילים מהאזור שלכם 

מחיר ההובלה מתחיל במציאת המוביל המתאים לכם. כשתמצאו את המוביל שלכם בעזרת חברת ההובלות שלנו, תוכלו להתאים את המחיר למה דורשים המובילים ממכם. בנוסף, אם תרצו מוביל מסוים, שמחירו מעט גבוה, תוכלו לבקש ממנו השוואת מחיר למובילים האחרים. בדרך זו, אולי תקבלו הוזלה במחיר, אבל שווה להעריך את המקצועיות והניסיון של המוביל שבחרתם, והרי לא לחינם בחרתם בו דווקא.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו