התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בראשון לציון

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בראשון לציון החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור ראשון לציון והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בראשון לציון

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בראשון לציון או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בראשון לציון כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בראשון לציון או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בראשון לציון מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בראשון לציון, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה ראשון לציון זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בראשון לציון מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה. אחת הערים הכי מתפתחות בישראל, זו שהצליחה להשתחרר מצילה של תל אביב, זו ראשון לציון. אם אתם עוברים לראשון לציון אתם חייבים חברת הובלות איכותית ומקצועית לצדכם, כי רק כך אתם תדעו שאתם בידיים טובות. איך בודקים אם מדובר בחברת הובלות טובה ואמינה ואיך נזהרים מחובבנים? מה דורשות הובלות בראשון לציון ואלו סוגי הובלות קיימות? אנו בהובלות מיכאל ובוריס רוצים שתדעו את כל הפרטים, לגבי הובלות בראשון לציון ובכלל.

חשיבות ההובלות למעבר דירה נעים

תקופת מעבר דירה היא אחת התקופות הכי מלחיצות שיש. מעבר לכך שחיפוש דירה לבדו יכול להתיש אתכם, הגיע הזמן להתעסק בהרבה לוגיסטיקה, שלא תמיד יש לכם זמן להתעסק בה. לארוז את כל הדברים, לפרק את כל הרהיטים ובכלל לנפות את הציוד שלא עובר אתכם וזה שאי אפשר לוותר עליו. באותה נשימה, אתם צריכים לדאוג להכין את הדירה החדשה ולנסות למכור את הדירה הישנה, וכמובן למצוא סידור לילדים כי לא תמיד זה כל כך פשוט. הכסף לא מפסיק להתבזבז וגם ככה הדירה עלתה לכם המון, אבל עכשיו גם צריך להתעסק בהכול ולבזבז עוד זמן עבודה. חברת הובלות בראשון לציון תהיה שם בשבילכם כדי להראות לכם שהחוויה יכולה להיות גם חיובית.

? איך בוחרים חברה להובלת דירה בראשון לציון

אל תתנו למיקום של ראשון לציון לבלבל אתכם, כי טעויות בהובלת דירה יכולות לקרות בכל מתאר. אם לא תבחרו חברת הובלות מספיק מקצועית יכול להיות שהחיסכון שניסיתם לקבל בבחירת חברה זולה יעלה לכם ביוקר. אל תתפשרו על אף שירות חשוב ואל תקנו את זה ששירותי אריזה הם לא חובה או שהובלה במשאית רעועה וישנה לא מסכנת את הציוד. אל תתפשרו על תכולת הדירה שלכם ואל תתפשרו על שום דבר שיקל עליכם.תדעו לבחור נכון גם כשמדובר בפן הבירוקרטי. הדבר האחרון שאתם רוצים להתעסק בו אחרי הובלת דירה בראשון לציון ואפילו אחרי הובלות קטנות, שלכאורה נשמעות הרבה פחות מסובכות, זה לרדוף אחרי פיצויים כשרהיט או פריט מסוים נשברו, במידה ובכלל הוענקה לכם אחריות. תעבדו רק עם חברות שמספקות אחריות מלאה, בלי רף מחיר ובלי אותיות קטנות.מי החברה שעמה אתם מדברים? הגעתם אליה מהמלצה מחבר או מחיפוש מהיר בגוגל? אין ספק שכיום קל מאוד להגיע לבעלי מקצוע, וגם למצוא חברה להובלת משרדים בראשון לציון או חברה שתספק הובלות זולות בראשון לציון הן לא משימות קשות, אך חשוב מאוד לבדוק מי הם וכמה זמן הם בתחום. רק הניסיון יתנה לכם שקט.

להובלות בראשון לציון מחיר נוח גם בלי פשרות על המקצועיות והאמינות, אם רק יודעים לבחור נכון. אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס מציעים לכם שירות אדיב ואיכותי ונראה לכם שאפשר גם לחסוך. פנו אלינו עוד היום ונענה לכם על כל שאלה ובעיה!

מחירים

מחירון הובלות בראשון לציון

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בראשון לציון
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בראשון לציון בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בראשון לציון
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בראשון לציון
החל מ- 800 שח הובלה מראשון לציון לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מראשון לציון לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מראשון לציון לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מראשון לציון לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מראשון לציון לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מראשון לציון לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מראשון לציון לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מראשון לציון לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מראשון לציון לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מראשון לציון לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מראשון לציון לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מראשון לציון לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מראשון לציון למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מראשון לציון לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון ללוד
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מראשון לציון למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מראשון לציון למיתר
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מראשון לציון לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לעומר
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לאילת
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מראשון לציון לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מראשון לציון לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מראשון לציון לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מראשון לציון לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מראשון לציון ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מראשון לציון ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מראשון לציון לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מראשון לציון לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מראשון לציון לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מראשון לציון למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מראשון לציון לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מראשון לציון לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון לדימונה
רק בטלפון הובלה מראשון לציון לצפת
החל מ-100 שח הובלה מראשון לציון ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מראשון לציון לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מראשון לציון לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מראשון לציון לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מראשון לציון לערד
החל מ- 450 שח הובלה מראשון לציון ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לנשר
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מראשון לציון לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מראשון לציון למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מראשון לציון לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מראשון לציון לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מראשון לציון ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מראשון לציון למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מראשון לציון לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בראשון לציון קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בראשון לציון
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בראשון לציון
החל מ- 400 שח הובלות משרד בראשון לציון
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בראשון לציון
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בראשון לציון
החל מ-200 שח הובלת מקרר בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בראשון לציון
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מראשון לציון לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מראשון לציון לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בראשון לציון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בראשון לציון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בראשון לציון
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בראשון לציון
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בראשון לציון
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בראשון לציון
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בראשון לציון
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בראשון לציון, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בראשון לציון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בראשון לציון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בראשון לציון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בראשון לציון
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בראשון לציון
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בראשון לציון
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בראשון לציון, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בראשון לציון
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בראשון לציון
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בראשון לציון
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בראשון לציון
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בראשון לציון גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בראשון לציון
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מראשון לציון לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר ראשון לציון
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בראשון לציון
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלות בטון בראשון לציון
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך ראשון לציון
בתוספת של 15% הובלות בשבת בראשון לציון
בטלפון הובלות מיוחדות בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלת ספה בראשון לציון
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בראשון לציון
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בראשון לציון
הובלה מהיום למחר בראשון לציון
הובלה מהיום להיום בראשון לציון
הובלות בראשון לציון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בראשון לציון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בראשון לציון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בראשון לציון
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בראשון לציון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בראשון לציון
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בראשון לציון
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בראשון לציון
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בראשון לציון
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בראשון לציון
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בראשון לציון
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בראשון לציון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בראשון לציון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בראשון לציון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בראשון לציון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בראשון לציון
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בראשון לציון
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בראשון לציון
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בראשון לציון