התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בצפון

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בצפון החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור צפון והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בצפון

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בצפון או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בצפון כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בצפון או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בצפון מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בצפון, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה צפון זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בצפון מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

לא פשוט לבצע הובלות בצפון אך כשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות רגועים. הובלות זולות בכל הארץ הן עניין שגרתי עבור הלקוחות שלנו שתמיד יודעים שיש על מי לסמוך, וגם תושבי הצפון נהנים משריות מנצח. אנו בהובלות מיכאל ובוריס דואגים שתהיו מרוצים מכל פעולה שאנו מבצעים, וזה הזמן שלכם להבין שיש בעל בית חדש גם בצפון הארץ ,והובלות קטנות, הובלות משרדים ואפילו הובלות של מוסדות גדולים, תמיד ייענו באופן מלא ומעבר לציפיות כשזה תלוי בנו!

? מה צריך לזכור לגבי הובלות בצפון

אין ספק שהצפון הוא הפנינה של המדינה ועם כל הכבוד לנגב שלא נגמר, לאזור המקודש בירושלים או למרכז הארץ השוצף והגועש, כולם מגיעים לצפון כדי להירגע. הכנרת היפהפייה והכחולה, החרמון שנצבע בלבן בחורף, רמת הגולן שפורחת באביב באופן מרהיב וכמובן אזורים הרריים שמקסימים כל אחד ונותנים לנו את הטבע בשיאו, כל אלו יכולים להיות נהדרים למחייה אך בהובלה בצפון הם עלולים להיות מכשול. צריכים הובלות בנהריה? צריכים הובלות משרדים בחיפה? תתקשרו אלינו ואנחנו נספר לכם איך עושים את זה נכון.

הובלות בצפון בבטיחות ובאמינות

אזור הצפון יכול להיות עתיר במכשולים והכל מתחיל בכבישים. הכבישים לא תמיד סימפטיים ולמעשה חלק מהכבישים האדומים בארץ נמצאים בצפון. כדי לספק הובלה נעימה ובטוחה בצפון יש צורך במובילים מקצועיים שמכירים את הדרך ויותר מכך, מבינים את אחריות שמוטלת עליהם. נהגים סבלניים שמבינים שכל בלימה עלולה לסכן את הציוד שמאחורה, יספקו הובלה שקטה ללא חשש לכל הלקוחות ולא משנה באיזו הובלה מדובר או לאן מעבירים.

אנו מוכנים לכל המעברים, גם בקיץ וגם בחורף. אצלנו אין תירוצים ותמיד הלקוח מקבל את מה שמגיע לו. תוכלו לעבור מתי שתרצו וגם במקרה שההובלה תהיה מסוכנת בגלל תנאי מזג אוויר, אנו נדאג שהפריטים שלכם לא יסתכנו אפילו לו לרגע אחד.

הובלות דירה בצפון צריכות לספק התחלה טובה ללקוח. כשמתחילים ברגל ימין, כל ההתאקלמות הופכת להיות הרבה יותר קלה למשפחה שלמה. אנחנו תמיד כאן לשירותכם לא רק להובלה עצמה אלא גם לטיפים נכונים להתחלות טובות יותר ולהכנת הדירה באופן הכי מושלם שיכול להיות. למה אנחנו עושים את זה? כי אתם חשובים לנו, כי כשאתם בוחרים בנו אתם חלק מהמשפחה.

הובלות קטנות בצפון

להובלות קטנות בצפון מחיר זול כשבוחרים בחברה הנכונה. אנו מציעים גם לסטודנטים וגם לזוגות צעירים להיכנס למשפחה שלנו כי בסופו של דבר, מיש בוחר בנו מרוויח שקט נפשי שחשוב כל כך כשהפריטים שלכם נמצאים בתזוזה. הובלות קטנות בצפון עוברות לא רק בשקט ובלי להחדיר את היד לכיס בצורה עמוקה מידי אלא גם על הצד הכי מקצועי שיש, כי אצלנו אין פשרות על אף לקוח!

פנו אלינו עוד היום ותיווכחו בעצמכם כשבוחרים בנו, מההתחלה אפשר להיות בטוחים!

מחירים

מחירון הובלות בצפון

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בצפון
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בצפון בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בצפון
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בצפון
החל מ- 800 שח הובלה מצפון לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מצפון לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מצפון לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מצפון לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מצפון לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מצפון לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מצפון לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מצפון לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מצפון לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מצפון לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מצפון לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מצפון לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מצפון לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מצפון לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מצפון לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מצפון להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מצפון לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מצפון למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מצפון לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מצפון לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מצפון ללוד
החל מ-200 שח הובלה מצפון לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מצפון למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מצפון למיתר
החל מ-200 שח הובלה מצפון לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מצפון לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מצפון להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מצפון לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מצפון לעומר
החל מ-200 שח הובלה מצפון לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מצפון לאילת
החל מ-200 שח הובלה מצפון לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מצפון לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מצפון לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מצפון לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מצפון לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מצפון לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מצפון לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מצפון לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מצפון לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מצפון ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מצפון ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מצפון לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מצפון לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מצפון לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מצפון לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מצפון למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מצפון לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מצפון לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מצפון לדימונה
רק בטלפון הובלה מצפון לצפת
החל מ-100 שח הובלה מצפון ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מצפון לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מצפון לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מצפון למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מצפון לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מצפון לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מצפון לערד
החל מ- 450 שח הובלה מצפון ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מצפון לנשר
החל מ-200 שח הובלה מצפון לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מצפון לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מצפון לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מצפון למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מצפון ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מצפון לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מצפון לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מצפון לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מצפון לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מצפון לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מצפון לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מצפון לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מצפון ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מצפון למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מצפון לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בצפון קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בצפון
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בצפון
החל מ- 400 שח הובלות משרד בצפון
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בצפון
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בצפון
החל מ-200 שח הובלת מקרר בצפון
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בצפון
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מצפון לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מצפון לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בצפון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בצפון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בצפון
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בצפון
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בצפון
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בצפון
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בצפון
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בצפון, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בצפון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בצפון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בצפון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בצפון
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בצפון
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בצפון
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בצפון, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בצפון
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בצפון
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בצפון
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בצפון
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בצפון גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בצפון
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מצפון לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר צפון
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בצפון
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בצפון
החל מ- 100 שח הובלות בטון בצפון
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך צפון
בתוספת של 15% הובלות בשבת בצפון
בטלפון הובלות מיוחדות בצפון
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בצפון
החל מ- 100 שח הובלת ספה בצפון
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בצפון
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בצפון
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בצפון
הובלה מהיום למחר בצפון
הובלה מהיום להיום בצפון
הובלות בצפון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בצפון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בצפון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בצפון
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בצפון
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בצפון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בצפון
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בצפון
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בצפון
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בצפון
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בצפון
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מצפון
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בצפון
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בצפון
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בצפון
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בצפון
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בצפון
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בצפון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בצפון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בצפון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בצפון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בצפון
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בצפון
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בצפון
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בצפון