התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בנתניה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בנתניה החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור נתניה והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בנתניה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בנתניה או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בנתניה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בנתניה או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בנתניה מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בנתניה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה נתניה זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בנתניה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה. נתניה היא אחת הערים הכי יפות שיש במדינה ומי שלא הגיע לשם, מפספס. אחת הערים הגדולות במדינה והכי גדולה בצפון, מכילה כמעט מאתיים אלף אנשים שנהנים מעיר עם תרבות, מקומות בילוי, חופי ים ועבודה רבה שלא נגמרת. העיר שקרובה גם לתל אביב וגם לחיפה יכולה להיות היעד הבא שלכם, אך להובלת דירה בנתניה יש צורך לבחור נכון. איך בוחרים נכון? בוחרים בהובלות מיכאל ובוריס, שמספקת לכם את ההובלה הכי משתלמת, אמינה ומקצועית שיש.

הובלה בנתניה: כך תבחרו נכון כשאתם רוצים לעבור דירה לנתניה

אתם צריכים חברת הובלות בנתניה שתבין אתכם ותבין עד כמה האחריות שלה גדולה. לפעמים שיקולי תקציב מונעים מהלקוחות לקבל את מה באמת מגיע להם ופה מתחילה הבעיה. מי שמנסה לשלם בזול ישלם בסוף ביוקר, וטעויות קטנות יכולות להיותה הרות גורל. מי שעובר לנתניה, עובר מנתניה או צריך הובלות זולות בכל קצוות הארץ, אנחנו תמיד נהיה שם בשבילכם עם הצעות מחיר להובלות איכותיות! הובלות דירה בנתניה דורשות היכרות עם המקום, ואין כמו המומחים שלנו שמספקים לכם את הכי טוב שיש. אם אתם רוצים לעבור דירה בראש שקט, אל תוותרו על כל השירותים הכי חשובים שיש. שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה לרהיטים וכמובן שירותי מנוף, שמעבר להיותם חשובים להובלה בטוחה ומהירה, הפכו להיות הכרח בגלל הבנייה הרוויה שמאפיינת את ישראל כמו מדינות מפותחות אחרות. בוחרים חברת הובלות בנתניה רק אם היא מעניקה אחריות מלאה על הכול! זה לא משנה אם אתם צריכים הובלות קטנות בנתניה או הובלות דירה בזול, כי כל דבר שלא יהיה מעוגן בחוזה ברור ואחריות מלאה בלי התחכמויות או אותיות קטנות, לא יהיה לעולם בטוח כמו שאתם חושבים! גם החברות הטובות ביותר טועות, וההבדל בין חברה אמינה ומקצועית שמכבדת את לקוחותיה לבין חברה חובבנית, היא לקיחת אחריות כשצריך.

? אז מה אפשר להעביר עם הובלות מיכאל ובוריס

אנו מבצעים את כל סוגי ההובלות כבר שנים רבות והניסיון שלנו משחק לטובתכם. הובלות משרדים בנתניה, הובלות קטנות, הובלות עסקים או הובלות למוסדות, פנו אלינו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת אחרי שנבין מה בדיוק אתם צריכים. אצלנו אתם מקבלים שירות אישי וצמוד לאורך כל שלבי ההובלה, כי מלבד תחום אחריותנו וההובלה האמינה והמקצועית שאנו מספקים, אנחנו רוצים שתתחילו ברגל ימין גם מכל שאר הפרמטרים של ארגון נכון והתאקלמות מהירה.

? במה אנו שונים מחברות אחרות

כשעושים סקר שוק מגלים הרבה פרטים חשובים שמהווים השוואה טבעית בין החברות. יש כאלו שיציעו לכם שירותים מסוימים גם בלי שציינתם אותם, יש כאלו שגם יסבירו לכם מדוע הם חשובים ויש כאלו שישר יקפצו למספרים. אצלנו קודם כל מקשיבים, ואז מציעים, כי שירות אישי ואמין תמיד יהיה פרמטר עליון! פנו אלינו עוד היום, ותבינו בעצמכם מדוע אנו הבחירה הכי טובה בשבילכם!

מחירים

מחירון הובלות בנתניה

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בנתניה
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בנתניה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בנתניה
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בנתניה
החל מ- 800 שח הובלה מנתניה לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מנתניה לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מנתניה לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מנתניה לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מנתניה לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מנתניה לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מנתניה לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מנתניה לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מנתניה לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מנתניה לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מנתניה לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מנתניה להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מנתניה לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מנתניה למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מנתניה לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מנתניה ללוד
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מנתניה למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מנתניה למיתר
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מנתניה לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לעומר
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לאילת
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מנתניה לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מנתניה לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מנתניה לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מנתניה לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מנתניה ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מנתניה ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מנתניה לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מנתניה לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מנתניה לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מנתניה למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מנתניה לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מנתניה לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה לדימונה
רק בטלפון הובלה מנתניה לצפת
החל מ-100 שח הובלה מנתניה ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מנתניה לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מנתניה לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מנתניה לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מנתניה לערד
החל מ- 450 שח הובלה מנתניה ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לנשר
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מנתניה לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מנתניה למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מנתניה ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מנתניה לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מנתניה לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מנתניה ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מנתניה למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מנתניה לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בנתניה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בנתניה
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בנתניה
החל מ- 400 שח הובלות משרד בנתניה
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בנתניה
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בנתניה
החל מ-200 שח הובלת מקרר בנתניה
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בנתניה
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מנתניה לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מנתניה לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בנתניה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בנתניה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בנתניה
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בנתניה
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בנתניה
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בנתניה
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בנתניה
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בנתניה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בנתניה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בנתניה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בנתניה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בנתניה
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בנתניה
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בנתניה
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בנתניה, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בנתניה
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בנתניה
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בנתניה
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בנתניה
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בנתניה גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בנתניה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מנתניה לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר נתניה
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בנתניה
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בנתניה
החל מ- 100 שח הובלות בטון בנתניה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך נתניה
בתוספת של 15% הובלות בשבת בנתניה
בטלפון הובלות מיוחדות בנתניה
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בנתניה
החל מ- 100 שח הובלת ספה בנתניה
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בנתניה
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בנתניה
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בנתניה
הובלה מהיום למחר בנתניה
הובלה מהיום להיום בנתניה
הובלות בנתניה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בנתניה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בנתניה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בנתניה
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בנתניה
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בנתניה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בנתניה
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בנתניה
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בנתניה
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בנתניה
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בנתניה
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מנתניה
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בנתניה
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בנתניה
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בנתניה
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בנתניה
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בנתניה
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בנתניה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בנתניה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בנתניה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בנתניה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בנתניה
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בנתניה
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בנתניה
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בנתניה