התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בכפר סבא

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בכפר סבא החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור כפר סבא והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בכפר סבא

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בכפר סבא או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בכפר סבא כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בכפר סבא או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בכפר סבא מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בכפר סבא, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה כפר סבא זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בכפר סבא מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מחפשים הובלות בכפר סבא בזול? רוצים להיות בטוחים שהפריטים יגיעו בשלום? לא מבינים כיצד להתחיל? כשאתם בידיים של הובלות מיכאל ובוריס אתם יכולים להיות רגועים. חשבתם על הובלות בכפר סבא? חשבתם עלינו! אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולהתרשם ממגוון רחב של שירותים שיכלים להיות שימושיים גם לכם, כי מעבר בטוח ונקי מטעויות עושים רק עם הכי טובים שיש!

הובלות בכפר סבא על הצד הכי מקצועי שיש

בכל פעם שאתם מזמינים בעל מקצוע אל ביתכם כדי לספק לכם שירות אתם רוצים לקבל את הטוב ביותר. כשיוצא לכם כסף מהכיס וזה לא משנה באיזה עלות או לאיזו מטרה, אתם רוצים לראות תמורה הולמת למחיר. כשזה מגיע לחברת הובלות בכפר סבא אתם ממש לא רוצים טעויות וגם לא את הקטנות ביותר, בעיקר כי כל טעות קטנה יכולה להשפיע על ההתחלה שלכם בדירה החדשה וכמובן על העלות שתצטרכו לשאת. הובלה בטוחה בכפר סבא היא תחום אחריותנו ואנחנו נדאג שתקבלו את הכי טוב שיש.

? הובלת דירה בכפר סבא: איך עוברים אותה בשלום 

אנו בהובלות מיכאל ובוריס מבינים ללבכם, קשה מאוד להעביר את כל עולמכם, כל הרהיטים וכל הפריטים שעיצבו את חייכם במשך שנים. הדבר שממנו כולנו צריכים להימנע הוא הרס או נזק לפריט ולמרות שההובלה שלנו היא הכי מקצועית וזהירה שתוכלו לקבל, אנו מרגיעים אתכם עם אחריות מלאה על הכול. אין אותיות קטנות, אין רף מחיר ואין תנאים דרקוניים, אצלנו כל נזק שהיה בגבול אחריותנו ייענה בפיצוי הולם.

אצלנו אין סודות וכל שלבי ההובלה גלויים לחלוטין. אנו נספר לכם כבר בהתחלה כיצד הולכת להתבצע ההובלה ומה אנו צריכים לעשות כדי שאתם תהיו בטוחים ורגועים. נסביר לכם מתי נגיע להתחיל לארוז את הדברים, מתי נתחיל לפרק את הציוד, כמה כוח אדם אמור להגיע ביום ההובלה, מתי מומלץ לנו להתחיל אותה כדי לא להיכנס לשעות החשיכה וכולה.

כשרוצים לעבור הובלה בשלום, הכוונה היא גם לכיס. במקום להכניס את היד עמוק לכיס ולבזבז אלפי שקלים על הובלות, פנו אלינו ותקבלו הצעה משתלמת כולל פירוט מורכב ממה המחיר בנוי. אצלנו כל השירותים הכי חשובים כמו שירותי פירוק והרכבה או שירותים אריזה נכללים תמיד בעסקה אך ניתן לוותר על מה שתרצו ואפילו לוותר על הסבלים. ניתן להשכיר רק משאית עם נהג וכך הובלה משתלמת בכפר סבא תהיה המציאות שלכם!

הובלות קטנות בכפר סבא זה אנחנו

הובלה קטנה בכפר סבא, או הובלות סטודנטים בשמם המוכר יותר, הן ההובלות שיכולות לעזור לכם במקומות בהם אתם תהיו אובדי עצות. ראיתם ספה יד שנייה בפייסבוק ואתם לא יודעים כיצד להביא אותה אליכם לפני שמישהו ייקח אותה? מצאתם רהיט מסוים למסירה, אך אין לכם יכולת להוביל אותו בעצמכם וגם לא במועד הרצוי? טלפון אחד אלינו ותראו שהובלות סטודנטים בכפר סבא הם העבודה שלנו!

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא, בירורים, שאלות נוספות והצעות מחיר!

מחירים

מחירון הובלות בכפר סבא

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בכפר סבא
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בכפר סבא בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בכפר סבא
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בכפר סבא
החל מ- 800 שח הובלה מכפר סבא לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מכפר סבא לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מכפר סבא לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מכפר סבא לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מכפר סבא לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מכפר סבא לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מכפר סבא לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מכפר סבא לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מכפר סבא לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מכפר סבא לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מכפר סבא לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מכפר סבא לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מכפר סבא למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מכפר סבא לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא ללוד
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מכפר סבא למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מכפר סבא למיתר
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מכפר סבא לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לעומר
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לאילת
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מכפר סבא לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מכפר סבא לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מכפר סבא לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מכפר סבא לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מכפר סבא ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מכפר סבא ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מכפר סבא לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מכפר סבא לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מכפר סבא לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מכפר סבא למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מכפר סבא לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מכפר סבא לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא לדימונה
רק בטלפון הובלה מכפר סבא לצפת
החל מ-100 שח הובלה מכפר סבא ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מכפר סבא לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מכפר סבא לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מכפר סבא לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מכפר סבא לערד
החל מ- 450 שח הובלה מכפר סבא ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לנשר
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מכפר סבא לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מכפר סבא למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מכפר סבא לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מכפר סבא לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מכפר סבא ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מכפר סבא למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מכפר סבא לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בכפר סבא קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בכפר סבא
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בכפר סבא
החל מ- 400 שח הובלות משרד בכפר סבא
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בכפר סבא
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בכפר סבא
החל מ-200 שח הובלת מקרר בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בכפר סבא
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מכפר סבא לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מכפר סבא לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בכפר סבא
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בכפר סבא
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בכפר סבא
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בכפר סבא
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בכפר סבא
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בכפר סבא
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בכפר סבא
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בכפר סבא, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בכפר סבא
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בכפר סבא
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בכפר סבא
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בכפר סבא
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בכפר סבא
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בכפר סבא
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בכפר סבא, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בכפר סבא
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בכפר סבא
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בכפר סבא
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בכפר סבא
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בכפר סבא גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בכפר סבא
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מכפר סבא לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר כפר סבא
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בכפר סבא
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלות בטון בכפר סבא
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך כפר סבא
בתוספת של 15% הובלות בשבת בכפר סבא
בטלפון הובלות מיוחדות בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלת ספה בכפר סבא
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בכפר סבא
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בכפר סבא
הובלה מהיום למחר בכפר סבא
הובלה מהיום להיום בכפר סבא
הובלות בכפר סבא 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בכפר סבא
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בכפר סבא
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בכפר סבא
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בכפר סבא
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בכפר סבא
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בכפר סבא
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בכפר סבא
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בכפר סבא
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בכפר סבא
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בכפר סבא
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בכפר סבא
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בכפר סבא
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בכפר סבא
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בכפר סבא
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בכפר סבא
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בכפר סבא
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בכפר סבא
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בכפר סבא