התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בכפר סבא

מחפשים הובלות בכפר סבא בזול? רוצים להיות בטוחים שהפריטים יגיעו בשלום? לא מבינים כיצד להתחיל? כשאתם בידיים של הובלות מיכאל ובוריס אתם יכולים להיות רגועים. חשבתם על הובלות בכפר סבא? חשבתם עלינו! אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולהתרשם ממגוון רחב של שירותים שיכלים להיות שימושיים גם לכם, כי מעבר בטוח ונקי מטעויות עושים רק עם הכי טובים שיש!

הובלות בכפר סבא על הצד הכי מקצועי שיש

בכל פעם שאתם מזמינים בעל מקצוע אל ביתכם כדי לספק לכם שירות אתם רוצים לקבל את הטוב ביותר. כשיוצא לכם כסף מהכיס וזה לא משנה באיזה עלות או לאיזו מטרה, אתם רוצים לראות תמורה הולמת למחיר. כשזה מגיע לחברת הובלות בכפר סבא אתם ממש לא רוצים טעויות וגם לא את הקטנות ביותר, בעיקר כי כל טעות קטנה יכולה להשפיע על ההתחלה שלכם בדירה החדשה וכמובן על העלות שתצטרכו לשאת. הובלה בטוחה בכפר סבא היא תחום אחריותנו ואנחנו נדאג שתקבלו את הכי טוב שיש.

הובלת דירה בכפר סבא: איך עוברים אותה בשלום?

  • אנו בהובלות מיכאל ובוריס מבינים ללבכם, קשה מאוד להעביר את כל עולמכם, כל הרהיטים וכל הפריטים שעיצבו את חייכם במשך שנים. הדבר שממנו כולנו צריכים להימנע הוא הרס או נזק לפריט ולמרות שההובלה שלנו היא הכי מקצועית וזהירה שתוכלו לקבל, אנו מרגיעים אתכם עם אחריות מלאה על הכול. אין אותיות קטנות, אין רף מחיר ואין תנאים דרקוניים, אצלנו כל נזק שהיה בגבול אחריותנו ייענה בפיצוי הולם.
  • אצלנו אין סודות וכל שלבי ההובלה גלויים לחלוטין. אנו נספר לכם כבר בהתחלה כיצד הולכת להתבצע ההובלה ומה אנו צריכים לעשות כדי שאתם תהיו בטוחים ורגועים. נסביר לכם מתי נגיע להתחיל לארוז את הדברים, מתי נתחיל לפרק את הציוד, כמה כוח אדם אמור להגיע ביום ההובלה, מתי מומלץ לנו להתחיל אותה כדי לא להיכנס לשעות החשיכה וכולה.
  • כשרוצים לעבור הובלה בשלום, הכוונה היא גם לכיס. במקום להכניס את היד עמוק לכיס ולבזבז אלפי שקלים על הובלות, פנו אלינו ותקבלו הצעה משתלמת כולל פירוט מורכב ממה המחיר בנוי. אצלנו כל השירותים הכי חשובים כמו שירותי פירוק והרכבה או שירותים אריזה נכללים תמיד בעסקה אך ניתן לוותר על מה שתרצו ואפילו לוותר על הסבלים. ניתן להשכיר רק משאית עם נהג וכך הובלה משתלמת בכפר סבא תהיה המציאות שלכם!

הובלות קטנות בכפר סבא זה אנחנו

הובלה קטנה בכפר סבא, או הובלות סטודנטים בשמם המוכר יותר, הן ההובלות שיכולות לעזור לכם במקומות בהם אתם תהיו אובדי עצות. ראיתם ספה יד שנייה בפייסבוק ואתם לא יודעים כיצד להביא אותה אליכם לפני שמישהו ייקח אותה? מצאתם רהיט מסוים למסירה, אך אין לכם יכולת להוביל אותו בעצמכם וגם לא במועד הרצוי? טלפון אחד אלינו ותראו שהובלות סטודנטים בכפר סבא הם העבודה שלנו!

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא, בירורים, שאלות נוספות והצעות מחיר!