הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת משרדים ברמת גן

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלת משרדים ברמת גן

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלת משרדים ברמת גן

הובלת משרד בזול ועם המלצות

הובלת משרד למקום אחר היא לא פעולה שמתבצעת מהיום למחר, זו פעולה שמתגבשת כחלק מתהליך עסקי שמבצע העסק בהתאם למצבו ולצרכיו. מכיוון שכך לרוב זו תהיה הובלה מסודרת, ברורה, מתכוננת לרמת הפרטים.

אזור הרמת גן שבו מרוכזת עיקר אוכלוסיית המדינה ועימה גם המרחב העסקי, החברתי והממשלתי, הוא גם אזור שבו מתרחשות מדי יום עשרות הובלות של משרדים ממקום אחד לאחר, הובלה לאחסון או לכל צורך אחר.

הובלת משרד

חברת הובלה ברמת גן

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

איך מבצעים העברת משרדים ברמת גן

ההעברת המשרדים מצריכה קודם כל בחירת חברת הובלות מתאימה שגם פנויה ביום המעבר הנדרש. לאחר מכן יש לבצע הליך חשיבה ותכנון משותף עם החברה, במידת האפשר גם הגעה של נציג החברה למשרדים. אם זה לא אפשרי ניתן למצוא חלופות בצורת צילומי וידיאו.

לפני התכנון עם חברת ההובלה, מומלץ לקיים שיח עם העובדים ולשתף אותם, לבחון מה הם יכולים לתרום לתהליך? האם ייקחו חלק באריזה?, חלק בפירוק?, האם יום ההובלה זה יום חופש? ועוד כל מיני אפשרויות. גיוס עובדים הוא אחד המפתחות להצלחה של המעבר.

המלצה – ברור כי כל עובד יארוז את החלק האישי שלו במשרד לארגז. אך נסו לשלב את העובדים גם באריזה של מרחבים משותפים במשרד (ארכיון, מטבחון, מחסן ציוד וכדומה). קבעו יום מתאים לאריזות, שלבו ארוחת צהרים משותפת. בדרך זו גם המחויבות עולה וגם הגיבוש המשרדי.

5 טיפים בלתי נשכחים להובלת משרדים ברמת גן

טיפ 1 – בחרו חברת הובלות קרובה גיאוגרפית בכדי שלא תוסיפו תשלום עבור מרחק נוסף להובלה בין עירונית.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

טיפ 2 – הובלת משרד היא הוצאה מוכרת מבחינת ניהול חשבונות, דאגו לחוזה כתוב מול חברת ההובלות המסדיר בדיוק את ההיקף, המועד, משך זמן ביצוע העברה ואחריות הביטוח.

טיפ 3 – במהלך האריזה סמנו ארגזים בצבע מסוים לפי שיוך לחדר, כך יהיה הרבה יותר קל במקום החדש לפזר את הארגזים בחדרים המתאימים.

טיפ 4 – קבעו מראש כמה עובדים מגיעים ליום ההובלה ומה התפקיד של כל אחד?. עדיף כמה שפחות עובדים בכדי לצמצם הפרעה וחוסר תיאום.

טיפ 5 – מועד ההובלה משפיע על מחיר ההובלה. סוף ותחילת חודש וחודשי הקיץ המחירים גבוהים משמעותית מתקופות אחרות.

5 טיפים לבחירת חברות הובלה ברמת גן – משרדים

טיפ 1 – חפשו חברה בעלת התמחות בהובלת משרדים. במידה והינכם עסק עם משרדים בעלי ייחוד כמו, מחשבים, מכונות צילום גדולות וכדומה, חפשו חברות המתמחות בתחום. שימו לב, לא כל חברות ההובלה יודעות להעביר גם משרדים וגם דירות או בתים. הובלת משרדים מצריכה ידע וניסיון מתאימים, החל מאריזה של תכולה ושנה, דרך פירוק והרכבה ועד עובדים מתאימים.

טיפ 2 – אל תוותרו על המלצות, דברו עם בעלי משרדים אחרים שעברו וקבלו חוות דעת על חברות בהן נעזרו.

טיפ 3 – בררו מהו הביטוח שיש לחברת הובלה?. וודאו כי יש ביטוח העברת תכולה שהוא הביטוח הבסיסי הנדרש להבטחת אפשרות שבה קורה משהו לרכב ההובלה והתכולה נפגעת.

טיפ 4 – בתהליך קבלת הצעת המחיר שימו לב לסובלנות של נציג החברה, למענה על כל השאלות, חוסר סובלנות ואמירות, כמו: “זה בסדר” או “אל תדאג אנחנו נסתדר על זה”, יכולים להתאים במעבר דירה ופחות במעבר של עסק.

טיפ 5 – בדקו לפחות 2-3 חברות הובלה, קבלו הצעות מחיר ובחרו בהתאם.

שאלות נפוצות

אילו סיכונים קיימים בהובלת משרד ברמת גן ?

אזור הרמת גן מאופיין בצפיפות תחבורתית גבוהה, וזה יוצר סיכון ביחס ללוחות הזמנים. יש לקחת בחשבון עמידה בפקק שגרתי וגם אירועים חריגים המתרחשים בתדירות גבוה יותר באזור הרמת גן עקב הצפיפות הראשונית. סיכון שני טמון בכך שחברת ההובלות לא מגיעה עם כמות עובדים כפי שנקבע ואז זמן המעבר מתארך (מומלץ שיהיה לזה משמעויות בחוזה), סיכון שלישי, העברת רשימת תכולה שאינה מדויקת ובשטח המציאות מגלה כמות גבוה יותר של תכולה ואז העלות תהיה גבוה יותר ממה שסוכם.

האם מומלץ להעביר ציוד ותכולה של המשרד ברכבי העובדים?

זאת אפשרות שאנו לא ממליצים עליה מכיוון שמדובר בציוד השייך לעסק ולא ציוד אישי. הובלתו על ידי העובד מטילה אחריות נוספת על העובד שחורגת מתחום הידע והצפייה ממנו. בנוסף, פיזור תכולה בין עובדים רק ייצור בלבול ופיצול אחריות.

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו