הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

טיפים למעבר דירה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

טיפים למעבר דירה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירה – גם אתם מתכננים לעבור דירה בקרוב? הכירו כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לעשות זאת נכון

הליך מעבר הדירה הוא הליך ארוך ומייגע במיוחד שבמידה ולא מתכוננים אליו כראוי, עלולות להתעורר לא מעט בעיות בדרך. על מנת להתמודד נכון עם מעבר הדירה שלכם, ללא בעיות מיותרות וביעילות רבה, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות שיבטיחו לכם מעבר מהיר, יעיל ומקצועי. אז רגע לפני שאתם ממהרים לבחור את חברת ההובלה הראשונה שאתם רואים, חשוב לדעת כי אחד השלבים החשובים ביותר בכל הליך הובלה שלכם הוא בחירה נכונה של חברת הובלה מקצועית ומיומנת. אנשים רבים סבורים כי לא נדרשת מיומנות או מקצוענות על מנת לצלוח הליך הובלת תכולת דירה מלאה. לטענתם, כל הנדרש הוא רכב גדול וכמה גברים חסונים שיוכלו להרים את כל תכולת הדירה. אך בפועל, ללא מקצועיות וניסיון רב בתחום ההובלה, הסיכויים לצלוח הובלת דירה מלאה ללא שלל בעיות ותקלות שיצוצו בדרך אפסיים.

טיפים למעבר דירה

הטיפ הראשון ברשימת טיפים להובלה – אל תתפשרו על מקצועיותם של המובילים שלכם!

אז הטיפ הראשון הוא כמובן לבחור נכון חברת הובלה מקצועית ומיומנת ללא כל התפשרות בנושא. לצערנו, תחום ההובלות נחשב לאחר התחומים הפרוצים ביותר ללא כל פיקוח, מה שמאפשר לאנשים רבים להציג את עצמם כמובילים מקצועיים בעוד הידע והניסיון שלהם בתחום שואף לאפס. האפשרות הזאת מושכת לא מעט אנשים המעוניינים להשלים הכנסה בשעות אחר הצהריים בעזרת הרכב הגדול שלהם, להציג את עצמם כמובילים מקצועיים ומנוסים על אף שאין להם טיפת ניסיון בתחום. לכן, לפני שאתם בוחרים את חברת ההובלות שלכם, חשוב לוודא כי היא אכן חברת הובלות מקצועית ומנוסה אשר עוסקת בתחום מזה מספר שנים, ולא כזאת המנסה להשלים הכנסה בשעות אחר הצהריים בלבד. בהמשך המאמר נגע בכמה טיפים למעבר דירה למעשה שיסייעו לכם לבחור נכון חברת הובלות מקצועית ומומלצת לכל הליך המעבר.

הטיפ השני – וודאו שהמובילים יודעים להעניק שירותי פירוק והרכבה

טיפ להובלה מספר 2 הוא שימת דגש על שירותי פירוק והרכבה. אנשים רבים כלל לא מודעים לחשיבות או לצורך של שירותי פירוק והרכבה במהלך הליך הובלת דירה. לכן חשוב להדגיש ולומר כי במקרים רבים ישנם פרטי ריהוט גדולים שצריכים לעבור מנקודת האיסוף לנקודת הפריקה. רהיטים גדולים במיוחד לא תמיד יכולים לעבור בפתח הדלת או להיכנס למעלית ללא פירוקם לכמה חלקים קטנים והובלתם מפורקים. מובילים שאינם מספיק מקצועיים לא ידעו להתמודד עם פרטי ריהוט גדולים במיוחד שלא עוברים בפתח הדלת מה שיגרום לאחת משתי האפשרויות הבאות. האפשרות הראשונה והטובה מבין השתיים היא חוסר הצלחתם להוביל את פרטי הריהוט הגדולים, מה שיחייב את בעלי הדירה להזעיק צוות הובלה נוסף ומקצועי שיתמודד עם הבעיה (בזבוז לא מעט זמן יקר, עלויות נוספות). האפשרות השניה היא שצוות הובלה שאינו מספיק מקצועי ומנוסה ינסה לפרק את פרטי הריהוט אך ללא הצלחה. ניסיונות אלה יכולים לפגוע קשות ואף להרוס כליל את פרטי הריהוט הגדולים ביותר, מה שכמובן יאלץ את בעלי הדירה להתחדש בפרטי ריהוט חדשים עם כניסתם לדירה.לכן, אחד מרשימת טיפים להובלה הוא בדיקה מעמיקה אודות רמתם המקצועית של המובילים, לרבות יכולתם לפרק ולהרכיב פרטי ריהוט שונים. מובילים מקצועיים אשר עוסקים בתחום למחייתם (ולא למטרות השלמת הכנסה בלבד) מגיעים מצויידים עם כל הידע והציוד הנדרש להשלמת כל הליך הפירוק וההרכבה לפרטי ריהוט שונים בכל גודל.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הטיפ השלישי – הקפידו על שלבי האריזה של כל תכולת הדירה

הטיפ השלישי ברשימת טיפים להובלות הוא אריזת כל חפצי הדירה. לא מעט אנשים לא יודעים כיצד לארוז את כל חפצי הדירה ומשאירים את פעולת האריזה לרגע האחרון. ברגע זה הם מגלים כי חסר להם עוד לא מעט ארגזים וציוד עטיפה מה שגורם לבלאגן שלם. לכן, אחד הטיפים החשובים מרשימת טיפים למעבר דירה, הוא בעצם טיפ לאריזת דירה. מומלץ בחום להתחיל לארוז את כל חפצי הדירה מספר ימים טרם יום המעבר בכדי לוודא שיהיה ברשותכם כמות מספקת של קרטונים לאריזה מושלמת. יתרה מכך, אריזה נכונה תקל משמעותית על כל הליך מעבר הדירה שיעשה במהירות וביעילות רבה. מובילים שמגיעים לדירה שאינה ארוזה כראוי נאלצים להתמודד עם לא מעט עיכובים שיכולים להאריך את משך כל ההובלה בלא מעט זמן. כמו כן, דירה ארוזה היטב תוכל לאפשר לכם לקבל הצעות מחיר מדוייקות במיוחד בהתחשב בכמות הקרטונים הנדרשת להובלת כלל תכולת הדירה שלכם, כך שתוכלו לערוך השוואות מחירים בין כלל המועמדים בקלות רבה.

הטיפ הרביעי – וודאו שחברת ההובלה שלכם מגיעה מצויידת בציוד עטיפה מקצועי

הטיפ הרביעי ברשימה שלנו כולל שירות נוסף שחשוב לוודא שחברת ההובלה שלכם תדע להעניק. שירות זה הוא שירות עטיפה מקצועי אשר נועד לשמור על פרטי הריהוט העדינים והשבירים ביותר. אנשים רבים המזמינים שירותי הובלה למעבר דירה כלל לא מכירים את השירותים הללו אך חשוב להדגיש כי הם חלק בלתי נפרד מהליך מעבר דירה מוצלח. שירותי עטיפה מקצועיים כוללים חומרי עטיפה אשר נועדו לשמור על רהיטים עדינים במיוחד במהלך כל הליך העמסה, הנסיעה וכמובן הפריקה לדירה החדשה. ללא ציוד זה, כמעט ולא ניתן לשמור על מגוון רהיטים עדינים מפני שריטות, סדקים או אף שברים. לכן, אם אתם רוצים לוודא שכל פרטי הריהוט שלכם יגיעו במצבם הנוכחי גם לדירה החדשה, חשוב לוודא כי חברת ההובלה שלכם מגיעה מצויידת עם ציוד עטיפה מקצועי להגנה על רהיטים עדינים ורגישים.

הטיפ החמישי – ביטוח על כל תכולת הדירה!

טיפ נוסף ברשימת טיפים למעבר דירה הוא בדיקת הביטוח על המוצרים שלכם. כפי שציינו לעיל, כיום יש לא מעט מובילים אשר מציגים את עצמם כמקצועיים ומנוסים בעוד הידע המקצועי שלהם בתחום שואף לאפס. בדרך כלל מובילים אלה גם לא מבטחים את כל תכולת הדירה שלכם, מה שאומר כי כל פגם או הרס של מוצר הוא על אחריותכם בלבד. לעומתם, מובילים מקצועיים מעניקים ביטוח על המוצרים כך שגם אם תחול תקלה ומוצר מסוים יפגע, תוכלו לקבל את תמורתו בחזרה. לכן, חשוב לוודא כי חברת ההובלה שלכם אכן מעניקה ביטוח עבור כל המוצרים שהיא מובילה כך שתוכלו להיות שקטים ורגועים.

כך תבחרו נכון חברת הובלות מקצועית, מומלצת ואמינה

לסיום רשימת טיפים להובלות שהובאו מעלה, חשוב להכיר כמה נקודות חשובות שיסייעו לכם לבחור נכון את המובילים האיכותיים והמקצועיים ביותר. השלב הראשון הוא יצירת רשימה הכוללת כמה שיותר מובילים בקרבת מקום המגורים שלכם. רשימה זו תעבור כמה וכמה סינונים והשוואות עד שתדעו לבחור את המוביל הטוב מבין כולם. בין כלל הסינונים וההשוואות, חשוב לקרוא כל פיסת מידע ברשת אודות המובילים הרשימה ולקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות מלקוחות שבחרו לשכור את שירותיו בעבר. לאחר שהשארתם רק את המובילים המומלצים ביותר, חשוב ליצור קשר ולוודא את כלל הנקודות שצויינו מעלה ברשימת טיפים להובלה וכמובן לקבל הצעת מחיר.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 

 

 

 

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו