הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

אחסון תכולת דירה ברחובות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

אחסון תכולת דירה ברחובות

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

אחסון תכולת דירה ברחובות

אחסון תכולת דירה ברחובות

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו :

053-611-0890

לאחסנה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת אחסנה דירה כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על אחסנת דירות בזול ועם המלצות

מחסן להשכרה רחובות

ישנם לא מעט מקרים בהם בעלי דירות מחפשים שירותי אחסון תכולת דירה במודיעין – עיר מגוריהם. תקופות האחסון משתנות לפי הצרכים של הלקוחות. לעיתים, מדובר על משפחות שבזמן תהליך מעבר דירה מחליטים לאחסן את תכולת הבית שלהם במקום ייעודי. זאת, מכיוון שמחסני אחסון מודרניים מאפשרים את כל הטכנולוגיה המתקדמת לצרכי שימור ערך התכולה. כמו כן, מדובר על יתרון של אחסון תחת פיקוח ואבטחה מלאה. במאמר שלפניכם נסביר כיצד ניתן לתכנן את האחסון באופן הכדאי והמשתלם ביותר.

YouTube video

מחירים

מחירון שירותי אחסנה ברחובות

900 ש”ח בחודש

מחיר של אחסנה של דירה 3 חדרים ברחובות

1100 ש”ח בחודש

עלות אחסנה של דירה 4 חדרים ברחובות

1300 ש”ח לחודש

כמה עולה אחסנה של דירה 5 חדרים ברחובות

90 ש”ח לכל פריט

אחסון פריטים בודדים ברחובות – מוצרי חשמל או רהיטים

אחסנה רחובותאחסון רהיטים

אחסון חפצים רחובות

אחסון בטוח רחובות טלפון

שירותי אחסון רחובות

החל מ- 800 ש”ח בחודש

השכרת מכולה לאחסון רחובות

החל מ- 800 ש”ח בחודש

אחסנת תכולת דירה ברחובות

אחסנת דירות ברחובות

מחיר בטלפון

הובלה ואחסנה רחובות

החל מ- 200 ש”ח לחודש

יחידות אחסון רחובות

החל מ- 200 ש”ח לחודש

מחסנים קטנים להשכרה ברחובות

אחסון תכולת דירה ברחובות

השכרת מחסנים

אחסון תכולת דירה במודיעין באופן מושכל

לא כדאי לפזר כספים סתם. מומלץ יותר לתכנן את זמני האחסון הנדרשים ובכך למקסם את התמורה עבור שטח האחסון. חשוב להבין כי תעריף השירות הינו תעריף חודשי. כלומר, מדובר על השכרת שטח אחסון לתקופות ארוכות/קצרות – לפי הצורך. עם זאת, השיקול ההגיוני מצביע על כך  שלא כדאי לחסוך בעלויות האחסון ולנסות למצוא פתרון מאולתר. גישה זו, עלולה לסכן את ערך התכולה שלכם. כמו שצוין קודם לכן, מחסנים יעודיים מכילים את כל הטכנולוגיה המתקדמת הנדרשת לשימור הערך של התכולה. 

בקרת טמפרטורה במקום האחסון, חסינות מפני אש ורעידות אדמה, הדברת מזיקים ופרמטרים נוספים אחרים. הללו, מהווים תנאים הכרחיים לשימור ערך התכולה שלכם. כאשר משווים את מחירי האחסון אל מול הערך העצום של תכולת הבית, מיד ניתן להסיק כי השירות משתלם ומספק פתרון אולטימטיבי וחסכוני יותר. 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

כיצד לתכנן את תקופת האחסון באופן מושכל?

לא תמיד ניתן לתכנן את משך הזמן שתצטרכו לאחסן את תכולת הנכס שלכם. ובכל זאת, כדאי לעשות מאמץ סביר על מנת לאפשר סוג של קנה מידה אודות תקופת האחסון הנדרשת. החדשות הטובות הן, שתמיד תוכלו לבקש חודשים נוספים מחברת האחסון. במצבים של שיפוץ דירה, עיכובים מצד אנשי מקצוע מסוימים עלולים לבוא לידי ביטוי בצורך לאחסן את התכולה לזמן ממושך יותר. לכן, במידה ואתם שוקלים אחסון לפרק זמן של חודשיים למשל, כדאי שתקחו בחשבון היתכנות של עיכובים בתהליכי השיפוץ של הדירה.

אחסנת רהיטים ברחובות

המחיר של אחסון תכולת דירה במודיעין משתנה לפי נפח התכולה. במידה ומדובר על תכולת בית של 4 חדרים, או יותר, המחיר יהיה מחושב לפי – 25 ש”ח לקוב.  

כמה מילים בנושא אריזה ושינוע

כדי לשמר את ערך התכולה של הבית, יש לתת את הדעת גם על נושא האריזה והשינוע. אמנם, מצאתם את מקום האחסון האידיאלי עבור התכולה שלכם. אך חשוב להבין כי הובלה מקצועית היא תנאי הכרחי לא פחות חשוב לשימור ערך התכולה. חברת אחסנה מקצועית במודיעין תעניק לכם גם את שירותי האריזה והשינוע כחלק אינטגרלי משירות האחסנה. חשוב להבין שכל רהיט, כל מוצר חשמלי וכל חפץ, יש לארוז ולשנע בצורה סופר מקצועית. גישה רשלנית בעת ההובלה עלולה לבוא לידי ביטוי בפגעים, או בנזקים. כדי להימנע מכך, יש להסתייע בחברה מקצועית בתחום.

רמת הניסיון של חברת האחסון   

אחסנת רהיטים ומוצרי חשמל מצריכה גישה קפדנית וניסיון בתחום. במיוחד אם אם צריכים לאחסן את התכולה לטווח ארוך, רמת הניסיון של החברה היא קריטית. היא זאת שמאפשרת את התנאים האופטימליים של אחסון מושכל, בטיחותי ומוגן לאורך זמן. לפעמים, לקוחות צריכים לאחסן גם פריטי אומנות יקרי ערך וחפצים נדירים שונים. על מנת לשמר את ערך החפצים האמנותיים, ישנו צורך מובהק בניסיון וידע רלוונטי בנוגע לדרך הנכונה לאחסן את הפריטים הנ”ל. לכן, חשוב לוודא את רמת הניסיון והידע המקצועי של החברה בנוגע לצרכי אחסון מיוחדים. 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

אחסון חפצים רחובות

חשוב לוודא את נושא האחריות והביטוח

כל חברה רצינית בתחום האחסנה מספקת אחריות וביטוחים רלוונטיים כחלק מהשירות שלה. עם זאת, כדאי להיות ערני לכל פרט בהסכמים מול החברה. מן הראוי, שנציג כמה פרמטרים חשובים בנושא האחריות והביטוח. ראשית, חשוב לוודא כי אתם מקבלים ביטוח מלא על תכולת הדירה. כמו כן, גם בעת ההובלה אתם תקבלו ביטוח מטעם החברה. לא כדאי לעשות שום מהלך עם גורם מקצועי שאינו מספק לכם אחריות מלאה מסיבה כלשהי. התקדמו רק עם חברה מקצועית שמספקת לכם שירות מקיף (עם ביטוח ואחריות מלאה). 

 

YouTube video

תרצו לשאול שאלה? 

חייגו אלינו כבר עכשיו וקבלו שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו