התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

אחסון רהיטים

 ? מחפשים אחסון רהיטים בזול ועם המלצות

ישנם מצבים שבהם הדירה שאתם גרים בה חייבת להתפנות והדירה שאליה אתם אמורים לעבור עדין לא התפנתה בשל עיקוב של הקבלן. במקרים אלה הפתרון הוא אחד- למצוא מחסן אחסון רהיטים ב, ך שתהיו בטוחים כי הריהוט יאוחסן היטב. הריהוט מאוחסן באמצעות חברה מקצועית, אשר מאחסנת את הריהוט במכולה סגורה שמגנה על הרהיטים אשר נארזו באופן מקצועי, לפני שהוכנסו למכולה. גם אנשים שעוזבים את הארץ למטרת עבודה לתקופה מסוימת, יעדיפו לאחסן את הריהוט ומוצרי החשמל בדירתם במקום בטוח ומוגן, עד שיחזרו שוב. יש לוודא, כי מחסן אחסון רהיטים יהיה נגיש וזמין, מה שיקל את הגעה אליהם. כאשר תהיו מעוניינים לקחת שוב את הריהוט לדירתכם, מה שעליכם יהיה לעשות הוא להמיס את הריהוט על המשאית של חברת ההובלה שבמקרים רבים משמשת כמחסני רהיטים בין מעברי דירות. מומלץ כי תמצאו חברה שגם מובילה וגם מאחסנת עבורכם את הריהוט, מה שיקל עליכם בהתרוצצויות ותסוך מכם עלויות מיותרות.

אחסון רהיטים

 בדקו כמה פרמטרים חשובים לפני שתבחרו בחברת אחסון רהיטים אמינה עם ביטוח ואחריות

 לפני שתחליטו לגבי אחסון ריהוט דירה, יש לבדוק כמה פרמטרים חשובים,כמו למשל: רמת האבטחה של המקום, היות ואם אנו משתמשים בחברת אחסון חיצונית יש לבדוק את רמת האבטחה של המקום כמו: אזעקה, מצלמות אבטחה, שמירה כל היום והלילה ועוד. יש לבדוק מבחינת האמינות של חברת האחסון, למשל באיזה אנשים מדובר, איזו חברה מדובר ומי עומד מאחורי הבטיחות של החפצים היקרים לנו ביותר. באמצעו שירות זה, אשר התפתח עם השנים, תוכלו לחסוך לכם מאמיצים וכאבי ראש מיותרים, במיוחד לאחר שבדקתם את הפרמטרים החשובים. שירותי פתרונות אחסון רהיטים, קמו לפני הרבה שנים, כאשר אז השירות היה יותר למגזר העסקי. עם השנים התפתח ענף זה ואם אז, ניתן היה לספור את המחסנים שהעניקו שירות זה על האצבעות, היום כבר ניתן לומר בבירור, כי קיימים מאות מחסנים המיועדים למטרה זו. מחסנים שמציעים שירותים מקצועיים של  אחסון רהיטים, דואגים כי המקום יהיה נקי ומודבר נגד חרקים ומכרסמים, כך שחלילה לא ייגרם נזק לריהוט של הלקוחות.

? מה עוד כדאי לבדו לפני ששולחים את הריהוט לאחסון

 ראשית, לא כל אחד מאתנו מאחסן את אותם הפריטים או הריהוט ולכן, מומלץ לבדוק את סוג וצורת האחסנה שניתן לקבל על הפריטים של כל לקוח. לדוגמא: ציוד חשמלי ורהיטים, לא יוכלו לשרוד למשך תקופה ארוכה  ללא מיזוג אוויר באופן מבוקר בהתאם לעונה שבה מאוחסנים הרהיטים ושאר החפצים. למעשה,  שירותי אחסון ריהוט הינו נושא די מורכב, היות ויש לשים לב לתקלות או לשינוי ולכן יש להיות תמיד עם האצבע על הדופק ולבדוק את התכולה המאוחסנת במחסנים. למעשה, שירות זה, הוא  אחסון ריהוט זול, בהשוואה ליתרונות שלו. החישוב של מחיר האחסון יהיה על פי גודל המכולה והמחסן והשירות יכלול כמובן ביטוח התכולה בכל תקופת האחסון. וודאו כי שירותי האחסנה שבחרתם בהם, יהיו במחסנים מבודדים ושתבוצע בהם הדברה של אחת לחודש. אלה הם הסטנדרטים המקובלים למחסנים המאחסנים רהיטים וחפצים שונים. בדקו כי המחסנים מצוידים בגלאי עשן, שיש במקום עמדת כיבוי אש, שירותי ניקיון וריסוס, ושכל מחסן יהיה בודד וימוספר, כך שהגישה לחפצים שמאוחסנים בו, תהיה קלה ונגישה.

 ? כל השלבים של אחסון רהיטים ותכולה- כיצד מתחילים

תהליך של אחסון ריהוט במחסנים עובר מספר שלבים. ראשית, יש לאתר חברת הובלה ורצוי שהיא תציע שירותי אחסון ריהוט. ראשית בעת האריזה, וודאו מה יש להשליך ומה להשאיר מה ניתן יהיה אפילו לתרום למטרת צדקה  ומה יהיה עבורכם רלוונטי למכירה. כאשר השלכתם את הציוד שלא תשתמשו בו או שתרמתם אותו, זה הזמן להבין איזו תכולה עליכם לאחסן מהריהוט הקיים. יש לתאם מראש את האחסון היות ובערים הצפופות בארץ, קשה יהיה להשיג מחסן פנוי ויש לדעת מראש, מתי יתפנה מחסן. לאחר שביצעתם סקר שוק לגבי מחסנים שקיבלתם המלצות עליהם, תוכלו גם להבין מה המחיר הממוצע של אחסון הרהיטים שברשותכם. יש לוודא, כי ביטוח התכולה שלכם, יהיה שווה לשווי האמיתי של הרהיטים שלכם. ישנם אנשים שמחזיקים בריהוט עתיק ואמנותי או בחפצי נוי לבית עתיקים ובעלי ערך רב ולכן, יש לאמוד נכון את מחיר הביטוח. יש לחתום חוזה ברור מול חברת אחסון רהיטים, כך שלא תהיינה הפתעות וכן, יש לקרוא היטב את החוזה, כולל האותיות הקטנות. בדרך זו, תהיו בטוחים כי מצאתם מחסן רהיטים שיענה על דרישותיכם ויתאים בדיוק לצרכיכם.

 אחסון בטוח של רהיטים- רק אצל המומחים

יש לציין, כי אחסון ריהוט דירה זה עניין למומחים בלבד. חברה המתמחה באחסון של ריהוט לטווח קצר או ארוך, תשמור על הריהוט שלכם בשלמותו, אחסן אותו במחסן במכולה מוגנת ואף תיתן לכם ביטוח מלא של התכולה במקרה וחלילה יקרה איזה אסון טבע או שריפה, שיטפון וכדומה. אחת החברות שמתמחות שנים בתחום, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס. החברה עוסקת שנים בתחום הובלות, מחזיקה בציוד שינוע משוכלל, מציעה שירותי הובלה במנוף ומחזיקה בצוות קבוע ומיומן של סבלים, אנשי מקצוע בתחום פירוק והרכבה של רהיטים, אנשים מקצוע אשר מתמחים באריזה ועוד.  החברה מעניקה שירות מענה 24 שעת וניתן לבצע הובלות בימים הנוחים לכם גם בימי שבת. השירות הינו אדיב, מקצועי ואמין ותוכלו לבטח את הרהיטים באמצעותנו ולהיות שקטים ורגועים, כאשר כל השירותים אתם זקוקים להם, נמצאים תחת קורת גג אחת. תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להראות לכם את מחסן אחסון רהיטים  הנמצא ברשותנו אנו נשמח להראות ולהסביר לכם על השירות היעיל שלנו רבים נעזרים בו.