התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

 אחסון דירות

 ? מחפשים בזול ועם המלצות

על שירות הובלות לבטח שמעתם, כאשר אנשים מעוניינים להעביר את  תכולת ביתם או דירתם למעונם החדש. ישנו גם שירות נוסף שחלק מחברות ההובלות מספקות והוא שירות אחסון דירות. זהו שירות, אשר מיועד לאנשים שמעוניינים לאחסן את תכולת ביתם או דירתם לתקופה מסוימת, אם למשל הם עומדים לגור אצל ההורים עד שביתם הבא יתפנה, או אם כאלה שטסים לחו"ל למטרת רילוקיישן. יש לוודא כי המכולה והמחסן, אשר בה תאוחסן תכולת דירתכם יהיו מתאימים. לעיתים אנשים גם מאחסנים תכולת בית או דירה שנשארה מהוריהם שהלכו לעולמם והם נאלצים לאחסן אותה עד שידעו מה לעשות איתה, כאשר בית הוריהם עומד למכירה או להשכרה. יש לציין, כי אחסון ציוד לדירה מבוטח, כך שאתם תהיו בטוחים כי לא יקרה לתכולתכם שום נזק או שהתכולה תיהרס עקב שריפה חלילה, שיטפון או כל פגם שהוא. יש לברר לגבי החברה שתאחסן עבורכם את התכולה של ביתכם, אם שנות הוותק, המלצות של מכרים או קרובי משפחה, יש לראות את המחסן הנקרא למעשה מחסן ערובה ששם נוהגים לאחסן חפצים אלה. בשעות הלילה האזור מוגן עם שמירה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים. כל תכולת דירה או בית, מאוחסנת במכולה הסגורה היטב, כך שאין חשש כי במזג אוויר קר או חם, ייגרם איזה שהוא נזק לריהוט ושאר החפצים שאתם מעוניינים לאחסן.

אחסון דירות

 אחסון דירות בהתאמה אישית עם ביטוח ואחריות

 כאשר תזמינו את נציג החברה שעוסקת בתחום אחסון תכולת דירה באיזור , במידה ואתם גרים באזור זה, הוא יאמוד את גודל וכמות התכולה וימצא עבורכם את המכולה והמחסן האידיאליים אשר יתאימו לתכולה. יש לוודא, כי המקום שבו מאחסנים את תכולת דירתכם, יהיה נקי ומסודר. מה שחשוב הוא שביום שתצטרכו לשחרר את תכולת דירתכם, יש לוודא כי התכולה תהיה בדיוק באותו המצב שאחסנתם אותה. מומלץ תמיד למצוא חברה המאחסנת ציוד ותכולה של בית או דירה קרוב לאזור שבו אתם מעוניינים להוביל חזרה את הסחורה לבית או לדירה שבה אתם תגורו. דבר זה, יחסוך לכם כסף בהובלה.

כמה דברים חשובים שיש לבדוק בטרם תחליטו על שכירת שירותיה של חברת אחסנת דירות

 ראשית, הריהוט שלכם,יכול להיות חזק ועמיד אבל במחסן הם עשויים להיהרס בשל לחות או מזיקים למיניהם. תכולה יכולה להגיע לסכום נכבד של כמה עשרות אלפי שקלים וישנן תכולות שאפילו הרבה יותר. מומלץ לבדוק את האחסון כך שיספק תנאים אידיאליים שיתרמו לשמירה על תכולת דירתכם. בררו  בנוסף,לגבי אחסון דירות השוואת מחירים. לרוב המחיר יהיה על פי מ"ר של המחסן וגודל המכולה שתתאים לתכולה עצמה. יש להשוות בין כמה חברות המאחסנות תכולת דירות ובתים באזור הרצוי  לכם, בדקו את המחסן ואז תוכלו להחליט. אם  הגעתם לאחר תקופה מסוימת וגיליתם כי התכולה שלכם נפגמה , בשל לחות, גשם או גניבה, תהיו זכאים לפיצוי. אם ביטחתם את התכולה, וודאו כי קיים פיצוי וכן את גובה הפיצוי שיתאים לתכולה המפורטת שבמחסן. יש לוודא, כי יש באפשרותכם לבצע אחסון תכולת דירה לטווח ארוך וכן, וודאו כי המחיר שסיכמתם עליו יישאר בעינו ולא תהיינה לכם הפתעות לא נעימות. דרשו ביטוח גם בזמן העמסה והעברת התכולה למחסן וכן, החברה שמעבירה את התכולה למחסנים, נושאת בדמי ההשתתפות העצמית במקרה שיש להפעיל את הביטוח.

כמה יעלה לכם לאחסן תכולת דירה

 יש לדעת, כי דירות מחירים אחסון, נקבע על שני פרמטרים, גודל המחסן ותקופת האחסון. ככל שהמחסן יהיה גדול יותר, כך המחירים לקו"ב יהיו קטנים. ככל שתקופת האחסנה תהיה ארוכה יותר, גם המחירים יהיו משתלמים יותר. הקפידו לבחור מחסן שיהיה בגודל המדויק  ולתקופה הרצויה לכם, על מנת לא לשלם על שטח שלמעשה לא יהיה כלל בשימוש וכך תוכלו גם לחסוך בעלויות. יש לקחת בחשבון, כי מחירים אלה, אינם משקפים את האיכות של המחסן ולכן, מומלץ תמיד להגיע ולראות כמה מחסנים אשר עוסקים בתחום של אחסון דירות, מה שיגרום לכם להתרשם טוב יותר ולהחליט באיזו חבר תבחרו אשר תאחסן עבורכם את תכולתכם היקרה. יש לברר במעגל החברים הקרוב לכם, חגבי אחסון תכולת דירה המלצות ולבדוק את כולן, שכן מדובר על כוש כגון ריהוט, מכשירי חשמל יקרים וציוד נוסף שעבדתם עבורו שנים רבות. בצעו את סקר השוק  ואל תמהרו, כך שתוכלו לפחות חודש או חודשיים לפני פעולת ההובלה והאחסון למצוא את החברה האידיאלית שתתאים בדיוק לפי צרכיכם האישיים, תקבלו את הרושם הנכון וכן תמצאו מחירים סבירים. ישנן חברות הובלות שמבצעות עבורכם, הן את ההובלה והן את האחסון, מה שיעלה לכם זול ותר, מאשר למצוא חברת הובלות בנפרד וחברה המספקת שירותי אחסון תכולת דירה או בית. יש לציין, כי שירות זה, התפתח בשנים האחרונות בישראל, לאחר שהוא כבר נפוץ שנים רבות ברחבי אירופה וארה"ב.

אחסון בטוח ומקצועי בחברה מובילה

על מנת שתהיו בטוחים כי התכולה של דירתכם, תהיה במקום בטוח ובאמצעות סבלים וצוות מקצועי ומיומן, כדאי להתעניין בשירותיה של חברת מיכאל ובוריס הובלות, אשר קיימת שנים רבות והיא מובילה ומעניקה שירות  חברת אחסון הובלות דירה. המחסנים שבהם מאוחסנות תכולות הדירה הינם מסודרים, נקיים ומאורגנים בלוגיסטיקה מופתית. החברה מעניקה תשומת לב לכל פריט וכן, ליווי אישי ומענה משלב ההובלה ועד לאחסון ושחרור התכולה בתום תקופת השכירות של האחסון. בחברת מיכאל ובוריס הובלות- כל לקוח הוא בעדיפות הראשונה. התכולה מבוטחת ותוכלו להחליט בעצמכם את גובה שווי התכולה, כך שכל השירותים הללו ניתנים תחת קורת גג אחת.