הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

מנוף הרמה בפתח תקווה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

מנוף הרמה בפתח תקווה

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

מנוף הרמה בפתח תקווה

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו:

053-611-0890

להובלה דחופה עם מנוף מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל עם מנוף הרמה (סולם) כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתביישו לכתוב בכל שעה

מחפשים פרטים על שירותי הובלה עם מנוף בפתח תקווה ?

במאמר שלפניכם נציין מתי יש צורך לבצע הובלה באמצעות השכרת מנוף הרמה בפתח תקווה. חשוב להבין כי המנוף משמש במקרים בהם יש צורך לשנע תכולה כבדה במיוחד שלא ניתנת לפירוק והרכבה כמו, רהיטים, כלי נגינה מיוחדים ומוצרי חשמל מסוימים. כמו כן, בבניינים שבהם אין מעלית, או ברבי קומות כמו שיש בעיר פתח תקווה המנוף משמש להובלה הרבה יותר מהירה ויעילה. על מנת לבצע הובלה באמצעות מנוף הרמה, יש לתת את הדעת על תנאי השטח במקום. צריך שיהיה מרחב שבו ניתן יהיה למקם את המנוף וחלון בגודל סביר על מנת לאפשר את תהליך העברת התכולה באופן בטוח.

הובלה לדירה,

מנוף הרמה

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

 

מחירים

מחירון השכרת מנוף לפי שעה ולעבודה ספציפית

200-350 ש”ח לשעה השכרת משאית מנוף הרמה לפי שעה
ישנם 3 סוגי מנופים:
מנוף הרמה נגרר קטן
מנוף הרמה עד לקומה 11
מנוף הרמה עד קומה 22 שמותקן על משאית עד 12 טון
400 – 1,100 ש”ח מחיר הובלת פסנתר עם מנוף
טווח המחירים עלול להשתנות בהתאם לגודל הפסנתר, לקומה, למרחק שצריך להוביל
ומושפע גם ממורכבות ונגישות של המנוף
1000 – 4,000 ש”ח מחיר הובלת דירה עם מנוף
מושפע מכמות המוצרים שיש להוביל, מהמרחק בין הדירות, מהקומה
כמו כן יש השפעה למורכבות ההובלה ותווי השטח והנגישות
שמשפיעים על כמות שעות העבודה וקושי העבודה
200 – 800 ש”ח מחיר הובלת רהיט עם מנוף (או מוצר חשמלי )
350 – 450 ש”ח לשעה מחיר הובלת דירה עם מנוף לקומה גבוה עד קומה 22 או 70 מטר
350 – 1000 ש”ח השכרת מנוף להובלת משרד כולל מפעיל
המחיר משתנה ביחס למרחק לקומה ולמורכבות העבודה

שינוע תכולה באמצעות מנוף הרמה (סולמות)

המנוף מאפשר את קיצור תהליך ההובלה וכמו כן, גם את ביצוע העברה באופן מדויק יותר. כאשר צוות סבלים מבצע את העברה באופן ידני, ישנם לעיתים תנאי שטח אשר מהווים סיכון לערך התכולה. במצבים הללו, הובלה באמצעות מנוף מהווה פתרון אידיאלי. במקום להעביר את התכולה דרך חדר המדרגות בבניין, ניתן יהיה להעמיס אותה על משטח ייעודי ולשנע אותה לרכב ההובלה בתהליך הרבה יותר מהיר ובטוח. לא במקרה, הרבה אנשים שמבצעים מעבר בין דירות בוחרים להסתייע בשירות הובלה באמצעות מנוף.

 חברות הובלה בפתח תקווה

משרד

עבודות מנוף בפתח תקווה

עבודה עם מנוף הרמה מצריכה אישורים מיוחדים. לכן, כדאי מאוד לוודא עם הגורם המקצועי שאכן הוא מצויד בכל האישורים הרלוונטיים לעבודות מנוף. את האישור להפעלת מנופים מקבלים לאחר תהליך למידה מקיף. מטרת ההכשרה בתחום היא להבטיח שימוש בטיחותי לתכולה ולסביבה מצד הגורם המקצועי. 

נקודה חשובה נוספת: חברה אמינה בתחום תעניק לכם שירות הכולל ביטוח מלא. אין סיבה להתפשר על רמת השירות מצד החברה המבצעת. התקדמו אך ורק עם חברה מקצועית ומנוסה שמספקת לכם שירות אחראי עם ביטוח. כך, תוכלו לדעת שהמעבר מתבצע על ידי גורם מקצועי מוסמך מטעם חברה רצינית בתחום.

מחירון

חברת הובלות

רמת הזמינות של החברה המקצועית 

על פי רוב, בחודשי הקיץ הביקוש להשכרת מנופים גדל. בתקופה הזו בשנה ניתן להבחין ביותר מעברים בין דירות מצד האוכלוסייה בכל חלקי הארץ. חברה רצינית בתחום תהיה מצוידת במנופים ותהיה מסוגלת לספק את השירות גם בתקופות של עומסים. כמו כן, יהיה לה מספיק צוותים על מנת לאפשר שירות מהיר וזמין. אין סיבה ש”תעמדו בתור” על מנת לקבל שירות. כל שאתם צריכים לעשות הוא לאתר חברה ותיקה ובעלת אמצעים בתחום. כך, תוכלו ליהנות משירות הרבה יותר מהיר ויעיל.  

מהו מנוף הרמה לגובה?

מנוף הרמה לגובה מהווה את הפתרון המושלם לשינוע פריטים גדולי מימדים מדירות, או לדירות. לעיתים, אף מדובר על פריטים יקרי ערך שפשוט כדאי יותר לשנע באמצעות מנוף על מנת להימנע מנזקים שעלולים להיגרם להם בעת שינוע ידני. כל סוג של מנוף מאפשר יתרונות ביצוע מסוימים בשטח. הטכנולוגיה בתחום היא מאוד מתקדמת ומאפשרת מגוון מאוד רחב של פתרונות למצבים שונים. למשל, במידה וצריך לשנע תכולה מקומה 30 יהיה צורך במנוף ייעודי המסוגל להגיע לגבהים הללו. 

 

כדאי מאוד לבצע שיחה טלפונית עם החברה המקצועית ולוודא שהיא אכן מסוגלת להובלה מהסוג שאתם מחפשים.

הובלת דירה עם מנוף בפתח תקווה – שינוע תכולה לרבי קומות 

במיוחד בערים מרכזיות כמו, תל אביב, רמת גן ופתח תקווה, ניתן לראות הרבה גורדי שחקים שמתנשאים לגובה די מרשים. המנוף שאמור לבצע את פעולת השינוע צריך להיות מסוגל להגיע לגבהים הללו ובנוסף גם להבטיח יציבות מרבית בעת השינוע. חברה רצינית בתחום לא תחסוך על האמצעים בהם היא מבצעת עבודות מנוף. זאת על מנת להבטיח ללקוחותיה שירות בטיחותי ויעיל. איכות המנוף נמדדת בין היתר גם ברמות המשקל אותן הוא מסוגל לשנע.  

מנוף זרוע

כמה מילים לסיכום

ההבדל בין הובלה ידנית להובלה באמצעות מנוף הוא די ברור. הובלה על ידי צוות סבלים תהיה לרוב יותר איטית ותהיה מצריכה הרבה יותר זמן לתכנון (גם בשלב האריזה). לעומת זאת, הובלה באמצעות מנוף הרמה בפתח תקווה תהיה הרבה יותר מהירה. בנוסף, המנוף מאפשר שינוע הרבה יותר “עדין” וחלק. במיוחד אם אתם צריכים לשנע תכולה עדינה כמו מוצרי חשמל מיוחדים, או ריהוט יוקרתי, עדיף יהיה להעביר אותה עם מנוף. כך, ניתן לאפשר מעבר הרבה יותר בטיחותי ומהיר. גם בהובלה ידנית נוקטים באמצעי זהירות די מרובים. אך היתרונות של הובלה באמצעות מנוף הם די ברורים. 

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו