התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלת מכונות כביסה

הובלת מכונות כביסה בזול ועם המלצות

אנשים רבים, רוכשים מוצרי חשמל מיד שנייה וביניהם מכונות כביסה. המציאות הן רבות ולכן, רבים אינם מוותרים על הזדמנות זו ואף משלמים על הובלה קטנה סכום של עד 002 ₪ וזה עדיין משתלם עבורם. יש לדעת כיצד לבצע הובלת מכונת כביסה, היות  והובלה לא מקצועית תהרוס את המכונה. לרוב, אם מדובר על מוצר חשמלי אחד כמו מכונת כביסה, יש צורך בהזמנת הובלה קטנה ואפילו ניתן לבצע זאת בהתראה קצרה. חברות הובלות, מחזיקים בכלי רכב, אשר מתאימים לסוג הובלה זה.ישנם שמעוניינים להוזיל את מחיר ההובלה ויחפשו חבר עם רכב כמו טנדר, כך שיוכלו לבצע  הובלת מכונת כביסה באוטו בכוחות עצמם. הבעיה היא שמי שאינו מבין בהובלות, יכול לגרום נזק רב למכונת הכביסה וחבל. תמיד עדיף להוציא סכום זניח של כסף, במיוחד אם מדובר על הובלה של מוצר אחד. מומלץ תמיד, להזמין הובלות בעיר בה אתם גרים, אם לדוגמא אתם גרים באשדוד, יש להזמין הובלות מכונות כביסה באשדוד, כך שמחיר ההובלה יהיה סביר.

הובלת מכונת כביסה

הובלה קטנה עבור מכונת הכביסה

 אם החלטתם למצוא חברת הובלות, על מנת שתגיע  לסייע לכם עם הובלה של מכונת כביסה, יש למצוא חברת הובלות מוכרת שיש לה וותק שם ומוניטין של שנים. יש לציין כי הובלת מכונת כביסה, הינה אחת ההובלות הטכניות ואחד הדברים שאסור לעשות הוא הובלת מכונת כביסה בשכיבה. יש להקפיד שלא להזיז הרבה את מכונת הכביסה בעת ההובלה עצמה ולהוביל אותה כאשר היא במצב עמידה. אם יש להוביל את מכונת הכביסה בעזרת מדרגות, הסבלים יובילו אותה בזווית של 70 מעלות בכדי לגרום למינימום זעזועים. יש לציין, כי מכונות כביסה שוקלות 65 ק»ג בערך, אך יש מכונות כביסה גדולות יותר המכילות 7 ק»ג כביסה ואלה עשויות להגיע למשקל של עד 90  ק»ג. את הובלת מכונת כביסה מחיר, מחשב לא רק על פי פריט אחד, כי אם על פי הקושי כגון הקומה בבית, אם יש לעלות הרבה קומות באמצעות חדר המדרגות בבניין, אם קשה להעביר את המכונה במשקוף הדלת . במקרים שקשה יהיה להכניס את המכונה מהדלת הראשית, יש להשתמש ע שירותי הובלה במנוף, מה שישמור על מכונת הכביסה וניתן יהיה להעביר אותה בקלות יתר.

השירותים הנוספים שיש לברר בעת הובלת מכונת הכביסה

 כאשר מבצעים  הובלת מכונת כביסה,  יש לנתק את מכונת הכביסה מהדירה הישנה ולהעביר אותה לדירה החדשה לשם כך, בעלי  המקצוע השייכים לצוות ההובלה, ינתקו את המכונה ממקומה בזהירות ובמיומנות וכאשר מכונת הכביסה תגיע ליעדה, יהיה על איש המקצוע לחבר אותה  בדירה או בבית החדש. כאשר חברת ההובלה מבצעת את העברת מכונת הכביסה ממקומה הקודם לדירה שאליה עוברים, הובלת מכונת כביסה מחיר, יהיה כלול בפעולות חשובות אלה, כך שאנשי מקצוע מחברת ההובלה המבינים בתחום, יבצעו את הפעולות הללו, מבלי לגרום נזק למכונת הכביסה. לעיתים בבניינים ישנים, מכונת הכביסה, אינה עוברת את המשקוף ועל מנת לא לחתוך את המשקוף, מומלץ להזמין הובלה במנוף בכדי למזער את הנזק שעשוי  להיגרם, כתוצאה מחיתוך המשקוף. גם אופציה שנייה קיימת כאשר מבצעים הובלה של מכונת כביסה והאופציה היא באמצעות חבלים שייקשרו למכונת הכביסה, כאשר סבלים נמצאים ליד החלון בסלון שהוא גדול וניתן יהיה להעלות את מכונת הכביסה בשיטה זו.

פינוי מכונת כביסה ישנה באמצעות חברת ההובלות

 ישנם כאלה, אשר מתקשים לפנות מכונת כביסה ישנה ולכן, האופציה היא להזמין הובלת מכונת כביסה ברכב המתאים לפריט בודד שהוא יחסית גדול. במקרה זה הובלת מכונות כביסה מחירים יהי ה זהה, היות ויש לפנות את המכונה באתר מורשה שחברת ההובלות מודעת לקיומו על פי חוק איכות הסביבה בישראל. יש לציין כי כאשר זמני ההובלה הם ארוכים, או שקיימת בעיה בביצוע הובלה על פי נתוני הבניין או הדירה, עלות הובלת מכונת כביסה , תהיה יקרה יותר.

סקר שוק מקיף ואתרי השוואת מחירים יקנו לכם אומדן של עלויות של מובילים של מכונות כביסה

 על מנת שתהיו בטוחים, מהי עלות הובלת מכונת כביסה, תוכלו להתקשר לכמה חברות הובלה וותיקות ולברר על פי נתוני המיקום, הדירה, חדר המדרגות והמעלית, מה תהיה העלות המדויקת של מחיר הובלה מכונת כביסה. גם  ההכנה של משאית להובלה של מכונת הכביסה, חיבת התאמה יש להגן על מכונת הכביסה, מפני חבטות ולכסות אותה היטב, לקבע את מכונת הכביסה היטב ולוודא כי היא תהיה מוגנת מעצירות פתע של המשאית. שמירה על בטיחותה של מכונת הכביסה בעת ההובלה הינו חשוב בגלל שמשקל מכונת הכביסה עשוי להגיע לעשרות קילוגרמים. יש לציין כי גם המובילים מסתכנים בבטיחותם בהובלה זו והצבת השיקול הבטיחותי, הוא במעלה הראשונה הרבה יותר מאשר עלות הובלת מכנת כביסה. רק מובילים באשקלון שעברו הכשרה מקצועית והם בעלי ניסיוון של שנים רבות, יוכלו לבצע משימה זו, על הצד הטוב ביותר.

בחירת חברת הובלות מקצועית המתמחה בהובלת מכונת כביסה

 קיימת בעיה של אנשים פרטיים, אשר סבורים כי הם יהיו מסוגלים לבצע הובלת מכונת כביסה בכוחות עצמם. זו הסיבה, כי יש לבחור חברת הובלה מוכרת מאזור של מקום המגורים ולבצע הובלה זו במקצועיות. חברת הובלות מיכאל ובוריס , קיימת שנים והיא מחזיקה בכל כלי השינוע המשוכללים ביותר, אשר מתאימים להובלות קטנות וגדולות. בצוות המיומן של החברה הינו וותיק וקבוע והשירות הינו אדיב. בחברה מעניקים שירות מענה של 24 שעות בכל ימות השבוע. החברה  מחזיקה בביטוח עבור הובלה על פי שווי התכולה והיא עובדת  בפריסה ארצית. חברת ההובלות מיכאל ובוריס, עובדת גם בימי שבת למי שמעדיף את היום הספציפי הזה להובלות והיא מתמחה בכל סוגי ההובלות אם לדירות, בתים, משרדים, מפעלים , הובלות קטנות, שירותי אחסנת תכולה ועוד.