התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בשבת ערבי חג וחגים

הובלות בשבת ערבי חג וחגים בזול ועם המלצות

כל השבוע כולנו עסוקים בעבודה, וכאשר אנו צריכים לעבור דירה זה הולך להיות קשה במיוחד. היום, כבר תוכלו למצוא חברות המבצעות הובלות בשבת, מה שיקל עליכם את ההובלה, אם מבחינת חיסכון בזמן, לא תפסידו יום עבודה וכן, התנועה בכבישים הינה מועטה. בגלל שהחיים שלנו מאופיינים במעברים, אם עקב מעבר לעיר אחרת בשל תפקיד גבוה יותר בעבודה, או שיפור איכות החיים במעבר לאזור של בתים פרטיים בעיר אחרת שהיא זולה יותר למחיה, אנו עוברים כמה פעמים דירות או בתים במהלך חיינו, מה שלא היה נהוג הרבה בעשורים הקודמים. השירותים הוספים שמעניקו חברת הובלות דירות, נועדו להקל עליכם, היות וכאשר אתם חוזרים מהעבודה בשעות הערב, הדבר האחרון שתהיו מעוניינים לבצע הינו אריזת החפצים השונים שלכם ושל בני המשפחה על מנת לארוז אותם בקרטונים. חברות הובלות דירות, תענקנה לכם שירות אריזה וכמובן שמדובר בתשלום נוסף, אך הוא שווה כל שקל, היות ויורדת מכם מעמסה די כבדה שאף אחד מאתנו לא אוהב או יודע לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

הובלה בשבת

גם את המשרד שלכם, ניתן להוביל בשבת או בחג

 אם אתם בעלי חברה, התפתחתם ואתם מעוניינים לעבור למשרד גדול יותר ובמקום שהוא נחשב יותר, לבטח לא תהיו מעוניינים להפסיד כסף רב, ברגע שאתם משביתים את המשרד בגין המעבר למשרד החדש שלכם. זוהי הזדמנות נהדרת, לנצל את ימי החג או השבת, על מנת שתוכלו לעבור בראש שקט, מבלי להפסיד את הרווחים, או לשלוח את העובדים לחופש של כמה ימים עד לסיום המעבר . יש לציין כי שירותי הובלה בשבת, כוללים אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אריזה מקצועיים, פירוק והרכבת המוצרים האלקטרוניים החשובים במשרד כגון: מחשבים, פקסימיליות, מכונות צילום, סורקים ועוד. כדאי תמיד לשאול את חברת ההובלות לגבי הוותק שלה, צי המשאיות המתאימות לשינוע בספציפי שלכם ולכן, ההמלצה הנכונה והטובה ביותר, הינה לבקש נציג מהחברה אשר יאמוד את התכולה במשרד, כך שיוכל להבין מה גודל המשאית, מה השירותים שיזדקק להם  בעל המשרד או החברה ועל פי כך, כבר ניתן יהיה להעניק את הצעת המחיר. כדאי לברר לגבי ביטוח  התכולה, במיוחד כאש מדובר על תכולה יקרה של ריהוט משרדי, מוצרים אלקטרוניים וכדומה ולהשוות את ערך התכולה לסכום שווי הפוליסה.

? מה קורה אם רהיטים מסוימים לא יעברו בחדר המדרגות או במעלית

 לפעמים הובלות, יכולות להיות מורכבות יותר, אם למשל קיים ריהוט גדול וכבד,פסנתר או כל חפץ אחר אשר קשה יהיה להעבירו בדרכים המקובלות, באמצעות מוביל בשבת. הפתרון הינו יעיל, אם פניתם לחברת הובלות מוכרת שיש לה שירותי הובלה במנוף. חברות אלה העובדות גם בשבת וימי חג, יכולות כבר לשריין מראש ביום שבת או חג, שירותי הובלה במנוף עם מפעיל שיש לו רישיון להפעלת מנוף להובלת היתרון בהובלת מנוף בימי שבת וחג, הינו שאין תנועה, או תנועת אנשים בימי שבת וחג ולכן הובלה זו, תהיה יעילה יותר.

הובלות קטנות גם בשבת וחג

 סטודנטים רבים, נתונים למעברים רבים, בשל האוניברסיטה שאליה הם התקבלו ולכן, לפעמים בתקופה עמוסה, הם צריכים לעבור דירה. לסטודנטים אין הרבה חפצים כמו למשפחות ולכן, עליהם יהיה לחפש חברות המבצעות הובלות קטנות בשבת. גם לסטודנטים שלומדים למבחנים ועובדים במשך כל ימות השבוע, מתאים כי ימצאו חברה המובילה דירות או חפצים בודדים בימי שבת וחג. גם שותפים צעירים לדירה, כאשר הם עוברים לדירה אחרת בתום חוזה השכירות, יעדיפו את שירות הובלה קטנה בשבת, היות ובגלל ההוצאות הרבות שלהם ויוקר המחיה, הן מעדיפים לא להפסיד ימי עבודה. המחי אינו בשמיים והוא שווה, היות והם חוסכים זמן, מעבר בפקקים והם יוכלו לבחור את שעת המעבר בשבת וחג, אם בשעות היום או אם בשעות הערב או הלילה.

החברה שמציעה שירותי הובלה בשבת של דירה ומשרד 

 האמת היא שלא קיימות חברות הובלות רבות, אשר מציעות מובילים בשבת, ואחת מהחברות שמבצעות שירות חיוני ויעיל זה בשבת וימי חג, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס אשר מספקים שירותי הובלה בפריסה ארצית. לחברה וותק וניסיון רב בשנים והיא מציעה צי משאיות שיתאים לתכולתכם, ביטוח תכולה, צוות מובילים מיומן, מקצועי וקבוע, הכולל גם איש מקצוע, המתמחה בפירוק והרכבת רהיטים, שירותי אריזה, שירותי הובלה במנוף ועוד. החברה מעניקה מענה 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע, כך שתוכלו אפילו בימי הקיץ, כאשר רוב חברות ההובלה עסוקות במעברי דירה, להזמין שירות הובלות בחגים ושבתות. מעבר לזמינות, אנו אף מעניקים שירות התראות קצרות בזמן, הובלות בשעות הלילה והשירות שלנו הוא אדיב ומעל לכל תחרות. הנכם מוזמנים להזמין את שירות ההובלות האיכותי שלנו ולקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית מאתנו.