הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלת דירה בגבעת זאב

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו לטלפון שמספרו :

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsapp על ידי לחיצה על הקישור הזה 

 הזמנת מוביל בגבעת זאב כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

כל מה שביקשתם לדעת על הובלת דירות בגבעת זאב

הובלה ואריזה של דירה היא עסק מורכב. אנחנו עושים זאת הרבה בימינו, אך עם זאת, תרבות אגירת הציוד וכמות החומר שאנו מעבירים איתנו ממקום למקום מתרבה, ולכן, כבר לא כל כך פשוט כמו בעבר, לעבור היום דירה. ובכל זאת, מה יכול לעזור לנו בפרויקט ההובלה?

המלצות על הובלת דירות :

 הובלה, אריזה ואחסנה של דירה בזול ועם המלצות

הובלה של דירה מתחיל באריזה שלה. אריזת הציוד והכנת הריהוט לאחסנה הוא חלק גדול בהעברה. מדוע לאחסן את הציוד? לא תמיד אנחנו רוצים להשאיר ציוד מאחורינו כשאנחנו טסים לחו”ל לשם בילוי או עבודה, ומחפשים היכן לשמור על הציוד בטוח ושלם, ושלא ישתמשו בו או יפגעו בו.אחנה של דירה במכולה היא דבר נפוץ מאוד כיום, וישנן חברות הובלה בגבעת זאב שחלק מהשירות שהן נותנות, הוא גם אחסנה של דירות ותכולתן במכולות או מחסנים. אחסנה של דירות במכולות הוא מבטיח ביותר, שכן המכולות הן שמורות מאוד, וגם אחסון במחסנים הוא הבטחה שתזכו לראות את הציוד שלכם בתום תקופת האחסון שלם ושמור היטב.

ממליצים על הובלת דירות :

אחסנה של דירות במכולות – מה היא דורשת ?

אחסנת דירה במכולות היא שירות שנותנות חברות הובלה שונות, שהן חלק מחברה שבבעלותה מחסן או מכולות לאחסון. בררו עם חברת ההובלה שלכם מבעוד מועד כמובן, אם ברשותה מכולות או מחסנים, ועברו חברת הובלה אם לא כך הדבר. בררו עם החברה את המחירים, ועשו השוואות מחיר, אם כי בערים גדולות יהיו לכם אופציות רבות, ואילו בפריפריה, מן הסתם, פחות אופציות. דירה גדולה, בת כמה חדרים, יכולה להכנס במכולה אחת, או במחסן גדול יחסית. דרוש לכך כמובן ארגון וסדר, הן באריזה והן בארגון המכולה, אך היות ומדובר בסבלים עם ניסיון בעניין, אז אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים טובות, והכל ייכנס בקלות במכולה. המחיר אינו גבוה בכלל, הן לפי חישוב חודשי והן לפי חישוב שנתי. מדובר במחירים אפשריים ביותר לכל כיס, ואין ספק שזו אופציה טובה, נוחה וזולה, יותר מהרבה אופציות אחרות. ניתן להוזיל את עלות האחסנה בשיתוף עם עוד לקוחות אחרים, אם מוכרים או שאין אתם מכירים כלל, ולסמוך על החברה ועל השותפים שלכם למקום, שזה יישאר בגדר האפשר והטוב. חפשו המלצות טובות לחברת ההובלות והאחסנה הזו, וכך תדעו שאתם יכולים להישאר בראש שקט בעניין.

היכן ניתן למצוא המלצות או חוות דעת לחברת הובלת דירות בגבעת זאב ?

את חברות הובלת הדירות, ניתן למצוא היום ביתר קלות ברשת. כיום, בעידן שהכל קיים ברשת האינטרנט, ניתן להקיש כמה מילות חיפוש במנועי חיפוש טובים ולהגיע למירב התוצאות, ומשם, לבחור לכם את המדויקות יותר אליכם. עוד דבר טוב שניתן לעשות הוא לפנות ולחפש אינדקסים לעסקים בגבעת זאב שיש היום בשפע, ולחפש ספציפית את אינדקס העסקים לחברות הובלה, שם כבר מישהו עשה בשבילכם את הסינון הראשוני לחברות ההובלה. הסינון שנעשה לפי קטגוריות, לפי מחיר או אזורים בארץ, לפי מומחיות, אם הובלת משרדים או הובלת דירות קטנות או בתים גדולים, וכדומה. שם גם תוכלו למצוא את הקישורים הזריזים אל חברות הובלה שבבעלותם גם מכולת אחסון או מחסן, ושבכלל מפעילות שירות נוח זה גם כן.

כיצד נדע שהשירות אמין וזול ?

הובלת משרד

אתם יכולים לבקש מהחברה אתה אתם עובדים, מעבר לחוות הדעת וההמלצות, ממליץ אתו ניתן לדבר. מער לזה, גם ניתן ורצוי, לחתום חוזה ולהסדיר ביטוח. בדרך זו, האחריות היא על חברת ההובלה והאחסנה, שהציוד יישאר בטוח ושמור. תכולת הדירה שלכם היא בעלת ערך רב, אם חומרי או רגשי, אין זה משנה כלל, זה הציוד שלכם ואתם מעוניינים לפגוש אותו כפי שעזבתם אותו, בתום תקופת האחסנה. מחיר טוב הוא אכן חשוב, אך אין הוא העיקר, בדקו שאתם בידיים טובות ואמינות! מחירים תמיד אפשר לשנות, לספוג או להתמודד איתם.

שרותי הובלה מה הם תורמים ?

שירותים אלה נותנים לנו את היכולת להעביר דירה בקלות, עם כלי רכב ייעודי, סבלים מיומנים ומקצוענים, שיודעים את העבודה, ומשאירים אותנו בעמדת פיקוח וניהול של הפרויקט. עכשיו נשאר לכם רק ליהנות, מעבר קל ונעים!

הובלת דירות זולה עם מנוף

הובלת דירות קטנות אינה דורשת לרוב הובלת דירה עם מנוף, אך המנוף הוא כלי עזר משמעותי להובלה שכוללת העברה של ציוד באופן מאתגר, ושזו הדרך הכי פשוטה שיש לעבור זאת בשלום ובנחת. מדובר במשאית עם מנוף קטן, שיכולה לפצות על חדר מדרגות צר במיוחד בבניין גבוה, או בניין ללא מעלית. אם יש גישה נוחה לחנייה, המנוף יכול להיעמד במקום נוח ולהוציא בקלילות אפילו פסנתר כנף אם צריך.

עלות הובלת דירות – ממליצים

מחירון הובלת דירות הינו משתנה, אך ניתן להגדיר מחירים ממוצעים, כדי שתדעו היכן אתם עומדים במתן הצעה מול חברת ההובלה. עלות הובלת דירה קטנה היא סביב 008 שקלים, ודירת שני חדרים ויותר מטפסת במדרגות המחיר, כ-002 שקלים לחדר בנוסף. אם מדובר בבית קרקע גדול, העלות מתקרבת לכ-0003 שקלים חדשים, והשימוש במנוף לכל שעת השכרה הוא לרוב כ- 008 שקלים. הובלת רהיטים בודדים הוא סביב 002 שקלים לפריט, ולסטודנטים המחירים תמיד צונחים מהמחירון הממוצע.  מזה תורידו או שלזה תוסיפו את הנתונים השונים של מרחק, אתגר ההעמסה והפריקה ועונת השנה או היום בשבוע (מן הסתם בשבת התעריף גבוה יותר). טיפים לסבלים נהוג לתת בסיום ההובלה, ולא רצוי לסכם מראש, שכן זה נותן מוטיבציה לסבלים לשתף אתכם פעולה. הטיפ הממוצע עומד על 001-002 שקלים באופן בסיסי, לסבל יחיד.

מעבר דירה באזור גבעת זאב והסביבה בזול ועם המלצות ?

כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, אנו מלאים בתקווה וחשים את ההתחלה החדשה. ראשית, מצד אחד מעבר דירה אמנם ממלא אותנו שמחה אך מצד שני, יש להתארגן היטב היות ומדובר באריזות, לוגיסטיקה נכונה והזמנה של חברה שתוביל את החפצים שלנו למעוננו החדש ביעילות ובמקצועיות.  יש לציין, כי ככל שמדובר בהרבה בני משפחה, המעבר יהי קשה יותר. אריזות התכולה, מהוות לרבים מאתנו סיוט ולכן, יש לארוז נכון ולהתכונן לכך מספיק זמן מראש. אל תשאירו שום דבר לימים האחרונים לפני המעבר, היות ומדובר בהרבה חפצים שיש לשים להם לב ולארוז אותם בסדר הנכון. יש לאמץ כמה טיפים למעבר דירה אריזה, כאשר יש לכם למשל  מוצרי צריכה כגון צנצנות, שימורים, צורכי היגיינה, מזון יבש ואריזות למחזור, מומלץ לא לסחוב אותם, במיוחד אם כבר נעשה בהם שימוש. הטיפ היעיל ביותר לאריזה קלה ואף לחיסכון בתשלום עבור הובלה הינו להיפטר מכמה שיותר מוצרים שאין לכם צורך בהם. במידה ואתם מעוניינים לשפץ רהיטים, למסור מכשיר חשמלי לתיקון, יש לעשות זאת כמה זמן שיהיה קרוב לזמן המעבר לדירה החדשה. אם יש לכם ריהוט זול או כזה שנראה כבר בלוי, מומלץ כי תזרקו אותו ולא תעבירו אותו לדירה החדשה מעבר זה, יגרום לו ליותר בלאי ועדיף כי יהיו לכם רהיטים בעל מראה חדש ונקי, מאשר ריהוט בלוי שלבטח לא יוסיף יופי לדירתכם החדשה.

מחירים

מחירון הובלת דירות בגבעת זאב

₪600-1200 מחיר הובלת דירת חדר / סטודיו בגבעת זאב
₪ 1000-2000 כמה עולה הובלת דירת 2 חדרים בגבעת זאב
₪ 2000-3000 כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים בגבעת זאב
₪ 3000-4000 כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים בגבעת זאב
₪ 4000-5000 כמה עולה הובלת דירה 5 חדרים בגבעת זאב
₪ 5000-6000 עלות הובלת דירת 6 חדרים בגבעת זאב
₪ 6000-7000 עלות הובלה של דירה 7 חדרים בגבעת זאב
החל מ- 1500 שח עלות הובלה לבית בגבעת זאב
החל מ- 3000 שח הובלת פנטוז ודירות גג בגבעת זאב
החל מ- 2800 שח הובלת וילות בגבעת זאב
600-1200 ₪ הובלת יחידות דיור בגבעת זאב
החל מ 500 ש”ח מחיר הובלת דירת סטודנט בגבעת זאב
3300 – 6000 ש”ח מחיר הובלת פנטהוז בגבעת זאב
3400 – 5900 ש”ח מחיר הובלת בית פרטי / קוטג’ בגבעת זאב
החל מ – 4000 ש”ח עלות הובלת דירת יוקרה בגבעת זאב
החל מ – 600 ש”ח הובלת דירת מרתף בגבעת זאב
החל מ – 1000 ש”ח הובלת דירה עם פסנתר בגבעת זאב
10%-20% תוספת מחיר לתחילת או סוף חודש
כ 10שקל על כל ק”מ תוספת מחיר למרחק
200-1000 ש”ח תוספת מחיר לפירוק והרכבת רהיטים
10%-30% תוספת לבניין בלי מעלית
10%-20% תוספת למעבר בחודשים יולי ואוגוסט
250-400 שקל לשעה תוספת להובלות דירה עם מנוף בגבעת זאב
בטלפון תוספת לאריזה של תכולת הבית וקרטונים

שירות יעיל שמציעה חברת הובלות למעבר קל יותר

 יש כאלה שמעוניינים לבצע  מעבר דירה בעצמם, לאלה ישנם טיפים למעבר דירה באופן טבעי. ראשית אנשים אלה  הם דיירים בודדים או סטודנטים שאין ברשותם הרבה חפצים. במקרה זה, ישנם טיפים למעבר דירה בצורה יעילה. למשל שירותי אריזה שמציעות חברות הובלה רבות. שירות זה הינו יעיל מאין כמוהו, גם אם הוא עולה יותר, היות וחיסכון של זמן רב ולוגיסטיקה טובה של  אריזה, תתבצע  באמצעות מובילי החברה המומחים  באריזות של תכולות, כאשר הם מביאים עימם קרטונים וחומרי אריזה מקצועיים. את השירות, ניתן לבצע יומיים לפני המעבר. יש להכין רשימה מסודרת של חפצים שעליכם לארוז ולגרום לכך שהקרטונים הארוזים, לא יהיו במעבר, מה שיפריע למובילים בעת הובלת תכולת דירתכם. לפני שתזמינו מעבר דירה עם אריזה, הקפידו שלא יהיו חפצים מיותרים, היות ולכולנו ישנה כמות עצומה של חפצים שאנו לא משתמשים בה כגון: בגדים, צעצועי ילדים, נעליים ישנות, ספרים ישנים, סירים וכלי מטבח פגומים ועוד. יש לציין כי קיימת תכולה בדירתכם שלא תתאים לנתוני הדירה החדשה שאליה תעברו, מבחינת חלל גדול או קטן יותר, השתדלו למכור ריהוט שאינו מתאים ועדיין במצב טוב במודעות יד שנייה ולרכוש כבר את הריהוט המתאים, כך שיגיע אליכם ביום המעבר לדירה או ביום שלאחריו.

מעבר דירה

לוגיסטיקה נוספת שיש לשים לה לב לפני מעבר הדירה

 לא רק סידורים של  חפצים ותכולה יהיו מנת חלקכם, כי אם העברת החשבונות שלכם ודברי הדואר למעונכם החדש. מומלץ להכין מעבר דירה רשימת מטלות, כמו למשל להגיע למשרד הפנים לשנות כתובת, להגיע אל הדואר שאליו הייתם שייכים ולבקש שהדואר יגיע לכתובתכם החדשה וכדומה.. כאשר הכול יהיה לכם רשום ביומן באופן מסודר, יהיה לכם קל מכל הבחינות וגם כאשר תבצעו את המטלות הללו בזמן שיתאים לכם באופן מדויק לפני המעבר לדירה. כפי שאתם מסיקים ממאמר זה, ישנם מטלות רבות שיש להיערך להם מראש. דאגו לבצע העברת חשבונות מעבר דירה כך שלא תצטרכו להתרוצץ לאחר שכבר תעברו דירה. גם מבחינת התקציב, יש להיערך בהתאם ולברר את עלות מעבר דירה , לפחות חודשיים מראש, כאשר אתם כבר עורכים הצעות מחיר למעבר דירה. בדרך זו, יהיה לכם מושג כמה כסף עליכם להכין ואל תשכחו כי מגיע  טיפ למובילים שעובדים קשה באותו היום. הכינו בקבוקי מים קרים לכם ולעובדים שמובילים את תכולה מהדירה הישנה לחדשה . כדאי לשאול בבניין החדש אם מותר להכניס בעלי חיים, במידה ויש לכם חיות מחמד ואם יש פארק בסביבה שאיתם תוכלו לטייל מדי יום עם הכלב  שלכם. צוות מיומן של חברת הובלות וותיקה יעמוד לשירותכם ויש לציין, כי צוות זה, כולל גם אנשים מיומנים שהם אחראים על נושא מעבר דירה פירוק והרכבה.,כך שהרהיטים המצריכים פירוק בהובלה והרכבה בעת המעבר לדירה החדשה יהיו תקינים וישמשו אתכם בעת מגוריכם במקום החדש שאליו אתם מתכוונים לעבור. אם יש לכם ילדים קטנים או חיות מחמד, השאירו אותם אצל ההורים או חברים, ביום מעבר הדירה, מה שיקל גם על המובילים וגם עליכם ביום שהוא כל כך עמוס.

יש לכם חיות מחמד? כיצד להתנהג ומה לעשות איתם בהובלה ולפניה

 אם יש לכם חיית מחמד, יש לברר עם הווטרינר ולקרוא כמה שיותר לגבי יום המעבר ולפני מה יש לבצע על מנת שהמעבר יהיה גם לכם וגם לחיית המחמד  שלכם קל יותר. למשל שאלו את הווטרינר איך עוברים דירה עם כלב והוא לבטח יעניק לכם טיפים שימושיים ויעילים. ראשית מומלץ לרחוץ את הכלב יומיים לפחות לפני המעבר, כך שכאשר תובילו את הכלב ברכבכם הפרטי, הוא לא ילכלך את הרכב ויהיה לו ריח טוב ונעים. אל תיתנו ללחץ של המעבר להלחיץ אתכם וטיילו עם הכלב לפני. אם מדובר בחתול ואתם שואלים איך עוברים דירה עם חתול, יש לדאוג לכלוב נשיאה ולהשאיר בו אוכל ומים. חתולים מאוד נרתעים מעברי דירה ויש להיות צמודים אליהם ולדאוג לכלוב נשיאה , כך שהחתול יהיה ברכב כשהוא נמצא בתוך כלוב נשיאה סגור.

גם בחירת חברת ההובלות היא מכרעת

 גם בחירת שירות הובלות דירה הינו מכריע. זו הסיבה שיש למצוא את החברה האידיאלית שמציעה שירותים שונים, כזו שיש לה גם שירות אריזה {בתשלום נוסף כמובן}, כלי שינוע חדישים ומשוכללים, צוות מנצח ומיומן שנים בתחום ההובלות, אנשי מקצוע בתחום פירוק והרכבת רהיטים, שירותי הובלה במנוף במקרים של חפצים כבדים במיוחד ועוד. אחת החברות הוותיקות שיש עליה המלצות חמות, הינה חברת הובלות מיכאל ובוריס,  אשר מציעה שירותים נוספים ומגוונים ומעניקה מענה 24 שעות ביממה. לחברה שירותי אריזה, הובלה, שירותי אחסנה, ביטוח הובלה ואחסנה של חפצים, שירות אדיב, שירות פירוק והרכבה של רהיטים ועוד. מדובר על חברה שמעניקה שירות מקצועי ללא דופי, תוך עמידה בזמנים.

 

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו