התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

  הובלות בירוחם

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בירוחם החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור ירוחם והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בירוחם

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בירוחם או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בירוחם כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בירוחם או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בירוחם מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בירוחם, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה ירוחם זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בירוחם מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן.

זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

ירוחם היא עיר מדבר בנגב, שהחלה את דרכה כעיירת פיתוח, אך מאז שקמה, היה בה קסם מיוחד. נמשכו אליה אוהבי מדבר, שחלמו לגור על שפת המכתש הגדול, ומי שנקרה בדרכו, אם עולים מצפון אפריקה, ברית המועצות או האוכלוסייה הדתית שחיפשה ליישב את הארץ. בירוחם יש שתי וערב מיוחד בין אוכלוסייה דתית וחילונית, ועושים שם עבודת קודש בכל הנוגע לזה. בעקבות בסיסי צה»ל שעברו לקרבת מקום, עיר הבה»דים, גדלה ירוחם באופן מהיר, והצריכה להשכרת דירות וקנייה מהעבר השני גדלה, אכן שוק הנדל»ן בעיר השתגע. בעקבות כך, גם מעברי הדירות החלו לסעור, ורבים כעת מחפשים בכל רגע נתון, ובכל תקופות השנה, הובלות בירוחם.

? מחפשים מובילים מומלצים בירוחם

הובלות בזול בירוחם ניתן למצוא בשפע, אך חשוב לכם בודאי שגם המובילים עצמם יעמדו בתנאים הגבוהים שלכם. אם מדובר במחיר, אז יש מבחר של חברות הובלות שונות, שמספקות שירותי הובלה בעיר, ומהם ניתן לברור את זו שמתאימה לכם. אין הבדלים גדולים בין חברות הובלה, מלבד הפרטים הקטנים, אך החשובים ביותר. חשוב שתמצאו מחיר אטרקטיבי, הרי זהו אינו איזור המרכז, זהו אזור ספר מדברי, שהמחיר בו חייב להיות מותאם לסטנדרטים המקומיים. מעבר לזה, חשוב לכם בוודאי למצוא חברה של מובילים שמכירה את תנאי השטח בעיר, ואם מדובר בבנייני קומות גבוהים, ללא מעלית, מתקופות עבר, או שמדובר בגישה מוגבלת לחנייה, על המובילים למצוא פתרונות טובים, ואכן, חשוב שיקבלו את כל המידע לפני יום ההובלה עצמו. כן, ממש חשוב לתאם את כל הדברים האלו לפני כן, כך שאל תהססו להרים למובילים שלכם טלפון.

הובלות בירוחם לכל סוגי הקהלים

כל אחד יכול למצוא לעצמו חברת הובלות באינדקס ההובלות. מדובר על מגוון של הובלות במחירים שונים, גדלי הובלות שונים, שימוש במנוף אם צריך או לא, וכדומה. המנוף הוא כלי עזר שנכנס לשימוש יותר ויותר בשנים האחרונות, כשלמובילים לא היה צורך עוד לשבור את הגב במעברים צפופים בדירות קטנות, וכיום ניתן להשכיר מנוף לטווח זמן קצר, ולא בעלות גבוהה מדי בכלל. הובלת רהיטים בירוחם למשל, דורשת מנוף פעמים רבות, בייחוד כשמדובר בשכונות הישנות של העיר, על אף שהיא התרחבה היום מאוד, אל שכונות בתי קרקע חדשות, ואין לדעת עוד.

? מה עליכם לחפש כשאתם מחפשים הובלה בירוחם

כשאתם מחפשים הובלה בירוחם, חפשו הובלה מקומית, חפשו את המובילים מהקהילה שיכולים לתת לכם שירות אדיב ומקצועי. אם מדובר בהעברה אל איזור המרכז או הצפון, ולהיפך, אם בינעירונית או בתוך שכונות העיר, אתם צריכים לסמן זאת בחיפוש שלכם. ככל שתדעו מה אתם רוצים, ותוכלו להציג זאת טוב יותר למובילים שלכם, תקבלו הצעת מחיר טובה ונוחה לכם יותר, והמובילים שלכם ידעו שיש להם עסק עם אנשים רציניים, בדיוק כמו שאתם מחפשים לדעת עליהם.

מחירים

מחירון הובלות בירוחם

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בירוחם
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בירוחם בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בירוחם
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בירוחם
החל מ- 800 שח הובלה מירוחם לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מירוחם לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מירוחם לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מירוחם לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מירוחם לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מירוחם לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מירוחם לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מירוחם לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מירוחם לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מירוחם לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מירוחם לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מירוחם להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מירוחם לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מירוחם למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מירוחם לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מירוחם ללוד
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מירוחם למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מירוחם למיתר
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מירוחם לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לעומר
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לאילת
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מירוחם לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מירוחם לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מירוחם לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מירוחם לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מירוחם ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מירוחם ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מירוחם לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מירוחם לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מירוחם לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מירוחם למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מירוחם לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מירוחם לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם לדימונה
רק בטלפון הובלה מירוחם לצפת
החל מ-100 שח הובלה מירוחם ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מירוחם לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מירוחם לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מירוחם לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מירוחם לערד
החל מ- 450 שח הובלה מירוחם ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לנשר
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מירוחם לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מירוחם למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מירוחם ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מירוחם לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מירוחם לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מירוחם ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מירוחם למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מירוחם לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בירוחם קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בירוחם
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בירוחם
החל מ- 400 שח הובלות משרד בירוחם
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בירוחם
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בירוחם
החל מ-200 שח הובלת מקרר בירוחם
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בירוחם
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מירוחם לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מירוחם לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בירוחם
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בירוחם
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בירוחם
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בירוחם
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בירוחם
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בירוחם
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בירוחם
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בירוחם, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בירוחם
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בירוחם
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בירוחם
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בירוחם
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בירוחם
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בירוחם
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בירוחם, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בירוחם
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בירוחם
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בירוחם
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בירוחם
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בירוחם גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בירוחם
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מירוחם לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר ירוחם
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בירוחם
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בירוחם
החל מ- 100 שח הובלות בטון בירוחם
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך ירוחם
בתוספת של 15% הובלות בשבת בירוחם
בטלפון הובלות מיוחדות בירוחם
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בירוחם
החל מ- 100 שח הובלת ספה בירוחם
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בירוחם
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בירוחם
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בירוחם
הובלה מהיום למחר בירוחם
הובלה מהיום להיום בירוחם
הובלות בירוחם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בירוחם
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בירוחם
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בירוחם
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בירוחם
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בירוחם
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בירוחם
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בירוחם
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בירוחם
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בירוחם
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בירוחם
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מירוחם
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בירוחם
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בירוחם
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בירוחם
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בירוחם
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בירוחם
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בירוחם
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בירוחם
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בירוחם
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בירוחם
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בירוחם
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בירוחם
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בירוחם
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בירוחם