התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בשדרות

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בשדרות החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה ואריזה מומלצים וזולים באזור שדרות והסביבה

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בשדרות

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות מוביל רהיטים ופריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בשדרות כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

מובילים ואורזים  – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

 חברת הובלות בשדרות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בשדרות, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בשדרות מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה

הובלות בתוך שדרות בזול ועם המלצות

שדרות היא עיר שיושבת כעשרים וארבעה קילומטרים, צפון מערבית לבאר שבע, בירת הדרום. זו עיר דרומית, שהוכרזה כעיר בשנת 5991. בשדרות יש כ-000,62 איש המתגוררים בה, גברים, נשים וטף. זוהי עיר המשמשת כמרכז מסחרי ותעסוקתי ליישובי הסביבה, כמו גם לתושבי העיר עצמה. ממוצע ההכנסה בעיר, עדיין יורד מהממוצע במשק מעט, אך היא אינה מוגדרת עוד כעיירת פיתוח, והמעמד הסוציו אקונומי של האוכלוסייה בעיר שדרות עלה בשנים האחרונות מאוד.

? היכן נמצא הובלות בזול בשדרות

שדרות אינה עיר ככל הערים, היא עיר קטנה יחסית, שזה מכבר קבלה הגדרה של עיר, והאוכלוסייה שבה חיה באווירה משפחתית וקהילתית. כשאנו מחפשים מחירון הובלות סטנדרטי בעיר, נמצא נתונים של חברת הובלות קטנה לרוב, המספקת את שירותיה בעיר עצמה, ועשויה לגבות מחיר גבוה עקב ההיצע הקטן יחסית לביקוש. כשאנו מחפשים מובילים מומלצים בשדרות, אנחנו מחפשים מצד אחד מישהו שיכיר את הצרכים שלנו, ויהיה מוכן לשיגעונות שמלווים רבים אתנו כשאנו עוברים דירה, אך גם חשוב לנו שיהיה מקצועי ביותר, ידע את עבודתו נאמנה, וייתן לנו שירות אדיב ונעים עד סוף התהליך יחד. בעיר קטנה יותר, יש לשירות המקצועי ערך רב יותר, כי חשוב לנו להפוך את המעבר לחוויה נעימה, שאינה פוגעת בשכנים או בהתנהלות ברחוב בכל דרך שהיא.

המלצות להובלות בשדרות

כשאתם מקבלים המלצות מהסביבה הקרובה, אם מחברים, מכרים או מפרסומים מקצועיים בעניין, לרבות רשת האינטרנט, חשוב לוודא את כל הפרטים הקטנים, כדי לחסוך לעצמכם את כל אותם אתגרים העלולים לצוץ ביום ההובלה, ועשויים להיחסך עם תכנון נכון ומדויק לפני כן. טלפון הובלות בשדרות ניתן למצוא בקלות בחיפוש פשוט במנועי החיפוש באינטרנט, והתוצאות המובילות כבר יפשטו לכם את החיים הרבה יותר ממה שנראה לכם כעת.

? אתם כבר יודעים מה אתם רוצים להוביל

אם אתם יודעים כבר מה אתם רוצים להוביל, תוכלו לתת את המידע הזה כשאתם סוגרים את הפרטים האחרונים עם המובילים שלכם. כשאתם מנדבים מידע רב ושימושי, תוכלו לסגור הצעה מדויקת ביותר מחברת הובלות. בשדרות, כמו בכל עיר, החברות השונות מתמחות בהובלות ציוד יקר ערך, ולעיתים כבד יותר, לרבות רהיטים. בשדרות, רוב הנתיבים מאפשרים מעבר קל ופשוט ממקום למקום, אך חשוב לתכנן זאת היטב. מדובר בעיר עם כבישים חד סיטריים רבים, רמזורים ומעגלי תנועה, וחשוב לשים לב למסלול לפני היציאה לדרך.

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

התקשרו אלינו עוד היום, וניתן לכם את ההצעה הטובה ביותר בשוק. אנחנו מתמחים בכל הסוגים של הובלות, בשדרות, ובכל הסביבה. מבטיחים לכם שירות מקצועי, אמין ולא מתפשר על פחות מהטוב ביותר. חשובה לנו הרמה הגבוהה של השירות, ואנחנו עושים

כל היתרונות של הובלות בתוך בשדרות

מחפשים הובלות בשדרות? מדובר בחוויה אחרת משהכרתם, במיוחד אם אתם סטודנטים שהגיעו לכבוש את העיר הדרומית בסערה. מכללת ספיר וגלי הציונות, כמו גם המחירים האטרקטיביים של המכללה, הביאו לעליה מאסיבית של הסטודנטים מכל הארץ אל העיר. העיר, שהייתה בעבר עיירת פיתוח, לא עוד. כיום שדרות היא עיר שוקקת חיים, מלאה בהרגשה טובה ואף יש בה מוקדי בילוי לצעירים, אל תוך הערב. העיר מלאה בדירות סטודנטים, ומחירי הדירות מאפשרים לסטודנטים להנות מדירות מרווחות, גם אם דירות שותפים, ולא להתפתות לעבור לקיבוצי ויישובי הסביבה במקום.

סטודנטים מחפשים הובלות בזול בשדרות

עם בוא התקופה של תחילת השנה ומעברי הדירות, יש עומס על חברות ההובלה, והסטודנטים מחפשים הובלות בזול. רצוי למצוא חברה מהימנה, ששומרת על טווח מחירים סביר, גם בעונות המוצלחות יותר, ולא שוחטת את הסטודנטים שמגיעים מהמרכז, וכמו הודים או מקסיקנים, בעיר תיירותית בכל העולם, שמכירים מחירים גבוהים יותר מהנהוג בדרום. חשוב למצוא מחירון הובלות בשדרות, שמוסכם ומאושר על ידי מקומיים, לפני שאתם ניגשים לשכור הובלה.

חברת הובלות בשדרות לדירות קטנות

כמובן שלסטודנטים אין טעם לחפש או לשכור חברת הובלות להובלות ענק, של בתי קרקע וכדומה. מדובר במשאיות צנועות ולפעמים אף ברכבים עם עגלות, תלוי בהובלה. דירות קטנות מצריכות מעט יותר מקום ברכב, וכמובן פחות סחיבות וכדומה, אבל מוביל רגיל לחשב הובלה בשקלול עם מחיר הזמן שלו ועלות הרכב, שנשארת קבועה בסך הכל. כך שרצוי למצוא חברה שמתמחה בכך, ולכן יש לה רכבים קטנים יחסית ואינה גובה סכום שיוצא לא משתלם בסופו של דבר. הובלת רהיטים בשדרות, שאינה דורשת זמן רב אלא נקודת זמן מדויקת ושתי ידיים, יכולה להיות הרבה יותר פשוטה, גם למצוא וגם לשכור לבסוף.

? מחפשים מובילים מומלצים בשדרות

אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר, עם המלצות ביד, אנחנו מבינים אתכם. ובשביל זה אספנו בשבילכם את הפרטים של החברות המומלצות ביותר בתחום, בכל אזור בארץ. האינדקס שלנו לשירותי הובלות הוא מקצועי ומהימן, וניתן לסייר בו, להתעדכן בפרטים ולבחור לכם מוביל שיהיה לכם מתאים. כמובן שאם מדובר בפרט שאינו ברור, רצוי לא להסס, ופשוט להרים טלפון. הובלות בשדרות יש בשפע, ואם תחפשו את ההובלות הייעודיות לסטודנטים, תוכלו לקבל את החברות ששמות דגש על שירות אדיב ומקצועי בשביל סטודנטים, אוכלוסייה עם טעם מיוחד, אבל חשוב שיהיה במחיר טוב.

? מוכנים לצאת לדרך

אספו את כל הנתונים שאתם יודעים שצריך לתת למוביל שלכם בשיחת הטלפון, על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת והרימו טלפון עכשיו. בדקו את הנגישות של הבית לחנייה ולכביש, בדקו את גובה הבניין ואם יש בו גרם מדרגות צר או רחב, אם יש מעלית. בדקו אם הבית שקט או שיש בו שכנים שדורשים שקט בין 41-61. זו עיר בפריפריה, זכרו. זאת מתוך שליחות אמתית לתת שירות טוב!דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מחירים

מחירון הובלות בשדרות

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בשדרות
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בשדרות בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בשדרות
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בשדרות
החל מ- 800 שח הובלה משדרות לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה משדרות לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה משדרות לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה משדרות לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה משדרות לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה משדרות לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה משדרות לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה משדרות לחולון
החל מ- 250 שח הובלה משדרות לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה משדרות לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה משדרות לרחובות
החל מ-100 שח הובלה משדרות לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה משדרות לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה משדרות לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה משדרות לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה משדרות להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה משדרות לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה משדרות למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה משדרות לרמלה
החל מ-200 שח הובלה משדרות לנצרת
החל מ-200 שח הובלה משדרות ללוד
החל מ-200 שח הובלה משדרות לרעננה
החל מ-150 שח הובלה משדרות למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה משדרות למיתר
החל מ-200 שח הובלה משדרות לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה משדרות לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה משדרות להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה משדרות לנהריה
החל מ-200 שח הובלה משדרות לעומר
החל מ-200 שח הובלה משדרות לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה משדרות לאילת
החל מ-200 שח הובלה משדרות לעכו
החל מ- 150 שח הובלה משדרות לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה משדרות לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה משדרות לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה משדרות לעפולה
החל מ-200 שח הובלה משדרות לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה משדרות לטבריה
החל מ-200 שח הובלה משדרות לראש העין
החל מ-200 שח הובלה משדרות לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה משדרות ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה משדרות ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה משדרות לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה משדרות לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה משדרות לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה משדרות לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה משדרות למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה משדרות לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה משדרות לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה משדרות לדימונה
רק בטלפון הובלה משדרות לצפת
החל מ-100 שח הובלה משדרות ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה משדרות לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה משדרות לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה משדרות למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה משדרות לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה משדרות לטירה
החל מ- 900 שח הובלה משדרות לערד
החל מ- 450 שח הובלה משדרות ליהוד
החל מ-200 שח הובלה משדרות לנשר
החל מ-200 שח הובלה משדרות לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה משדרות לשדרות
החל מ-150 שח הובלה משדרות לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה משדרות למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה משדרות ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה משדרות לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה משדרות לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה משדרות לאריאל
החל מ-200 שח הובלה משדרות לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה משדרות לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה משדרות לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה משדרות לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה משדרות ליפו
החל מ- 270 שח הובלה משדרות למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה משדרות לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בשדרות קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בשדרות
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בשדרות
החל מ- 400 שח הובלות משרד בשדרות
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בשדרות
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בשדרות
החל מ-200 שח הובלת מקרר בשדרות
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בשדרות
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה משדרות לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה משדרות לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בשדרות
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בשדרות
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בשדרות
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בשדרות
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בשדרות
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בשדרות
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בשדרות
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בשדרות, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בשדרות
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בשדרות
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בשדרות
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בשדרות
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בשדרות
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בשדרות
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בשדרות, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בשדרות
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בשדרות
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בשדרות
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בשדרות
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בשדרות גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בשדרות
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה משדרות לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר שדרות
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בשדרות
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בשדרות
החל מ- 100 שח הובלות בטון בשדרות
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך שדרות
בתוספת של 15% הובלות בשבת בשדרות
בטלפון הובלות מיוחדות בשדרות
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בשדרות
החל מ- 100 שח הובלת ספה בשדרות
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בשדרות
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בשדרות
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בשדרות
הובלה מהיום למחר בשדרות 
הובלה מהיום להיום בשדרות 
הובלות בשדרות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בשדרות
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בשדרות
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בשדרות
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בשדרות
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בשדרות
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בשדרות
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בשדרות
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בשדרות
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בשדרות
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בשדרות
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך משדרות
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בשדרות
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בשדרות
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בשדרות
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בשדרות
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בשדרות
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בשדרות
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בשדרות
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בשדרות
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בשדרות
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בשדרות
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בשדרות
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בשדרות
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בשדרות