התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות באופקים

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל באופקים החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה ואריזה מומלצים וזולים באזור אופקים והסביבה

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה באופקים

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות מוביל רהיטים ופריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים באופקים כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

מובילים ואורזים  – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

 חברת הובלות באופקים

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות באופקים, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות באופקים מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה

הובלות בתוך אופקים בזול ועם המלצות

אופקים היא עיר שיושבת כעשרים וארבעה קילומטרים, צפון מערבית לבאר שבע, בירת הדרום. זו עיר דרומית, שהוכרזה כעיר בשנת 5991. באופקים יש כ-000,62 איש המתגוררים בה, גברים, נשים וטף. זוהי עיר המשמשת כמרכז מסחרי ותעסוקתי ליישובי הסביבה, כמו גם לתושבי העיר עצמה. ממוצע ההכנסה בעיר, עדיין יורד מהממוצע במשק מעט, אך היא אינה מוגדרת עוד כעיירת פיתוח, והמעמד הסוציו אקונומי של האוכלוסייה בעיר אופקים עלה בשנים האחרונות מאוד.

? היכן נמצא הובלות בזול באופקים

אופקים אינה עיר ככל הערים, היא עיר קטנה יחסית, שזה מכבר קבלה הגדרה של עיר, והאוכלוסייה שבה חיה באווירה משפחתית וקהילתית. כשאנו מחפשים מחירון הובלות סטנדרטי בעיר, נמצא נתונים של חברת הובלות קטנה לרוב, המספקת את שירותיה בעיר עצמה, ועשויה לגבות מחיר גבוה עקב ההיצע הקטן יחסית לביקוש. כשאנו מחפשים מובילים מומלצים באופקים, אנחנו מחפשים מצד אחד מישהו שיכיר את הצרכים שלנו, ויהיה מוכן לשיגעונות שמלווים רבים אתנו כשאנו עוברים דירה, אך גם חשוב לנו שיהיה מקצועי ביותר, ידע את עבודתו נאמנה, וייתן לנו שירות אדיב ונעים עד סוף התהליך יחד. בעיר קטנה יותר, יש לשירות המקצועי ערך רב יותר, כי חשוב לנו להפוך את המעבר לחוויה נעימה, שאינה פוגעת בשכנים או בהתנהלות ברחוב בכל דרך שהיא.

המלצות להובלות באופקים

כשאתם מקבלים המלצות מהסביבה הקרובה, אם מחברים, מכרים או מפרסומים מקצועיים בעניין, לרבות רשת האינטרנט, חשוב לוודא את כל הפרטים הקטנים, כדי לחסוך לעצמכם את כל אותם אתגרים העלולים לצוץ ביום ההובלה, ועשויים להיחסך עם תכנון נכון ומדויק לפני כן. טלפון הובלות באופקים ניתן למצוא בקלות בחיפוש פשוט במנועי החיפוש באינטרנט, והתוצאות המובילות כבר יפשטו לכם את החיים הרבה יותר ממה שנראה לכם כעת.

? אתם כבר יודעים מה אתם רוצים להוביל

אם אתם יודעים כבר מה אתם רוצים להוביל, תוכלו לתת את המידע הזה כשאתם סוגרים את הפרטים האחרונים עם המובילים שלכם. כשאתם מנדבים מידע רב ושימושי, תוכלו לסגור הצעה מדויקת ביותר מחברת הובלות. באופקים, כמו בכל עיר, החברות השונות מתמחות בהובלות ציוד יקר ערך, ולעיתים כבד יותר, לרבות רהיטים. באופקים, רוב הנתיבים מאפשרים מעבר קל ופשוט ממקום למקום, אך חשוב לתכנן זאת היטב. מדובר בעיר עם כבישים חד סיטריים רבים, רמזורים ומעגלי תנועה, וחשוב לשים לב למסלול לפני היציאה לדרך.

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

התקשרו אלינו עוד היום, וניתן לכם את ההצעה הטובה ביותר בשוק. אנחנו מתמחים בכל הסוגים של הובלות, באופקים, ובכל הסביבה. מבטיחים לכם שירות מקצועי, אמין ולא מתפשר על פחות מהטוב ביותר. חשובה לנו הרמה הגבוהה של השירות, ואנחנו עושים זאת מתוך שליחות אמתית לתת שירות טוב!דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מחירים

מחירון הובלות באופקים

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים באופקים
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית באופקים בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים באופקים
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים באופקים
החל מ- 800 שח הובלה מאופקים לאילת
החל מ- 350 שח הובלה מאופקים לאשדוד
החל מ- 300 שח הובלה מאופקים לדימונה
החל מ- 400 שח הובלה מאופקים לחולון
החל מ- 450 שח הובלה מאופקים לירושלים
החל מ- 1000 שח הובלה מאופקים לעפולה
החל מ- 400 שח הובלה מאופקים לרחובות
החל מ- 450 שח הובלה מאופקים לרמת גן
החל מ- 250 שח הובלה מאופקים נתיבות
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר באופקים קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות באופקים
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה באופקים
החל מ- 400 שח הובלות משרד באופקים
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים באופקים
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד באופקים
החל מ-200 שח הובלת מקרר באופקים
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור באופקים
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מאופקים לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מאופקים לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף באופקים
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה באופקים
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה באופקים
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור באופקים
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה באופקים
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים באופקים
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים באופקים
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים באופקים, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים אופקים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל באופקים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית באופקים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר באופקים
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון באופקים
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש באופקים
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים באופקים, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים באופקים
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה באופקים
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות באופקים
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות באופקים
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל באופקים גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלות באופקים