הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלות במיתר

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633
[custom_table_search]

  הובלות במיתר

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל במיתר החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור מיתר והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה במיתר

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה במיתר או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים במיתר כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות במיתר או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה במיתר מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות במיתר, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה מיתר זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות במיתר מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

המחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

לא תמיד אנחנו מעבירים בית שלם או משרד ענק, ועם זאת, עדיין רוצים שירות טוב ומקצועי, העברה חלקה שתעבור בשקט ובקלות, במירב ההצלחה, ושהציוד יגיע ליעדו בשלום ובבטחה. האם אנחנו צריכים להתפשר על המחירים לשם כך? כלל וכלל לא, המחירים של הובלות קטנות בשבת יכולים להיות מאפשרים וטובים גם כן, במידה ומצאתם את החברה הנכונה להובלות.

הובלה קטנה

 ? מה דרוש על מנת לבצע הובלה קטנה באזור מיתר וסביבה

אם אתם רוצים להשכיר את שירותיה של חברת הובלה באזור מיתר והסביבה, אתם יכולים להמשיך ולברר את הפרטים בנוגע לטווח המחירים והשירות המוצע במסגרת זו. אם אתם מעוניינים לעשות את הרוב בעצמכם ולחסוך בעלויות, אתם בעצם מחפשים להשכיר נגרר, רכב כמו טנדר, כדי שיהיה נוח להעביר בקלות את הציוד, אם מדובר בפריטים בודדים כבדים, כמו מקרר או תנור וכדומה, או כמה ארגזי קרטון של חדר שותפים בדירה, כמו למשל סטודנטים וכדומה. הובלה קטנה בשבת אינה דורשת הרבה, אך רכב קטן לא יספיק לשם העברה זו לרוב. מדובר בכלי רכב כמו משאית קטנה, או כאמור, לפחות גודלו של טנדר או ג’יפ עם קבינה מספקת, על מנת שיהיה אפשרי להעביר את הציוד, גם אם במחיר הורדת הספסלים לשם כך. יש כמובן גם שירות השכרת רכב

הובלת דירות קטנות זולות ועם המלצות

כשמדובר בהובלת דירות קטנות, חשוב לנו לעבור את הפרויקט בזריזות, במינימום השקעה, ובהוצאת אנרגיה מינימלית. הובלת דירה קטנה לוקחת פחות זמן, כי יש פחות ציוד, וכמו כן, לרוב מדובר בציוד שאינו כבד דווקא, כמו ספות מהמאה התשיעית לספירה. הובלות קטנות אינן דורשות בסך הכל את אותו זמן הכנה והתארגנות כמו הובלה גדולה, אם כי מדובר בהובלה, התארגנות, הזמנת הובלה, שיחת היכרות עם מובילים לפני הזמנת העבודה, החלטה, תכנון וקביעת תאריך. כל זאת אכן דורש ממכם להיות ממוקדים ולדעת על מה אתם מדברים ומה אתם מחפשים בדיוק, כדי למצוא את חברת ההובלה ואת השירות הטוב ביותר, גם אם הוא שירות בקטנה.

הובלת דירה קטן באזור מיתר

  הובלת דירות קטנות הם ממש ביחס דומה להובלת משרד קטן. מדובר בהובלה שאינה דורשת התארגנות והכנה כמו הובלות גדולות, אך עדיין, מדובר בפינוי זמן עבודה יקר של עובדים ולקוחות, מדובר בניהול נכון של המעבר, כך שיהיה ניתן לחזור לשגרה מהר ככל שאפשר. הובלת משרדים דורשת עבודה מהירה, לפעמים יותר משני סבלים כדי לתקתק את העבודה, ולעיתים אף נדרשת עבודה לילית, כדי לחסוך בזמן ההמתנה של העסק והלקוחות, מה גם שמדובר באזור הומה לרוב מבחינת תחבורה. אם המשרד אינו נגיש מבחינת סחיבת הציוד, חשוב לתת לזה דגש, ואולי אף לשכור מנוף באופן שעתי, כדי להקל על הסבלות.

? כיצד מוצאים חברת הובלות קטנות ובזול

חברת הובלות קטנות אפשר למצוא בצורה הכי פשוטה, ברשת האינטרנט, בחיפוש אחר חברת הובלות באזור מגוריכם. מדובר בחיפוש במנועי החיפוש, ואם הגעתם לאינדקס עסקים העוסק בחברות הובלה, מישהו כבר עשה לכם עבודה קלה יותר בסיווג וסינון חברות ההובלה. מקצועיות חברת ההובלה היא מה שמעניין אתכם בעיקר, וכמובן שזה ביחס שווה ערך למחיר. אם השירות ובטיחות הציוד שלכם יהיו בראש סדר העדיפויות, המחיר יהיה משהו שתוכלו לעמוד בו. כמובן, ששווה למצוא את המחיר הטוב ביותר שניתן, אך לא במחיר התפשרות על המקצועיות של שירות ההובלה עצמו. הובלות קטנות וזולות ניתן למצוא בשפע, אך שימו לב שלא מדובר במובילים שאינם מורשים לכך מטעם משרד התחבורה, או שאינם מיומנים מספיק לשמור על הציוד בטוח ושלם, או אף אינם מתחייבים לכך כלל. שימו לב שאתם משלמים את כספכם לחברת הובלות אמינה ומקצועית, ועם זאת, זולה ונוחה לעבודה כמובן.

כמה עולה שרותי הובלה קטנה

כמה עולה הובלה קטנה אם כן? הצעת מחיר של הובלות קטנות לרוב עומד על ממוצע של 007 ₪ לדירת חדר, עם מרחק סביר של נסיעה. כמובן שאם אתם סטודנטים, זה מוזיל באופן משמעותי את המחיר להובלה, שלרוב עומד על ממוצע מחיר בהוזלה של 005 ₪. כמובן שכל נתון נוסף, משנה את המחיר, כמו נגישות הדירה, מרחק הנסיעה, תקופה בשנה וכדומה. תמיד כדיי לעשות השוואת מחירים בין חברות ההובלות השונות. אם אתם מחפשים חוות דעת והמלצות על חברות הובלה שונות בזול, חפשו באינדקס העסקים של חברות ההובלה השונות, או גוללו בעמודי האינטרנט של החברה. כמובן שניתן להעלות פוסט שאלה בפייסבוק וברשתות החברתיות, שיביא לכם תשובות טובות מקהל המכרים והחברים שלכם. המלצות הן דבר חשוב, שכן זה מראה על ניסיון, על וותק ועל אמינות השירות, שגרם לאנשים להגיע למצב שהם מפדבקים את החברה על גבי הרשת. מרשים בהחלט. המחירון של הובלות בזול משתנה בכל אזורי הארץ השונים, בהתאם לאופי הישוב, אם במרכז או בפריפריה, בדרום או בצפון, וכדומה. עם זאת, חברות הובלה שונות יכולות להפתיע אתכם, שכן היום זה מקצוע שכיח, ואנשים אינם מעלים את מחירון ההובלות כמו בעבר. הובלת מקרר, תנור וכדומה, נהייתה אף קלה ופשוטה יותר מכך.

מחירים

מחירון הובלות במיתר

החל מ- 1900 שחהובלת דירת 5 חדרים במיתר
החל מ- 200 שחהובלת מיטה זוגית במיתר בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שחדירת 3 חדרים במיתר
החל מ- 1600 שחדירת 4 חדרים במיתר
החל מ- 800 שחהובלה ממיתר לירושלים
החל מ- 350 שחהובלה ממיתר לתל אביב
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר לחיפה
החל מ- 400 שחהובלה ממיתר לראשון לציון
החל מ- 450 שחהובלה ממיתר לפתח תקווה
החל מ- 1000 שחהובלה ממיתר לאשדוד
החל מ- 400 שחהובלה ממיתר לנתניה
החל מ- 450 שחהובלה ממיתר לחולון
החל מ- 250 שחהובלה ממיתר לבני ברק
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר לרמת גן
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר לרחובות
החל מ-100 שחהובלה ממיתר לאשקלון
החל מ- 400 שחהובלה ממיתר לבת ים
החל מ- 600 שחהובלה ממיתר לבית שמש
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר לכפר סבא
החל מ-200 שחהובלה ממיתר להרצליה
החל מ- 100 שחהובלה ממיתר לחדרה
החל מ- 900 שחהובלה ממיתר למודיעין
החל מ- 450 שחהובלה ממיתר לרמלה
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לנצרת
החל מ-200 שחהובלה ממיתר ללוד
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לרעננה
החל מ-150 שחהובלה ממיתר למודיעין עילית
החל מ-300 שחהובלה ממיתר למיתר
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לגבעתיים
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לקריית אתא
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר להוד השרון
החל מ- 1500 שחהובלה ממיתר לנהריה
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לעומר
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לקריית גת
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לאילת
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לעכו
החל מ- 150 שחהובלה ממיתר לביתר עילית
החל מ- 270 שחהובלה ממיתר לנס ציונה
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לרמת השרון
החל מ- 250 שחהובלה ממיתר לעפולה
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לאלעד
החל מ- 350 שחהובלה ממיתר לטבריה
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לראש העין
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לנצרת עילית
החל מ- 800 שחהובלה ממיתר ל מכבים רעות
החל מ- 350 שחהובלה ממיתר ליבנה
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר לקריית מוצקין
החל מ- 400 שחהובלה ממיתר לשפרעם
החל מ- 450 שחהובלה ממיתר לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שחהובלה ממיתר לקריית ים
החל מ- 400 שחהובלה ממיתר למעלה אדומים
החל מ- 450 שחהובלה ממיתר לקריית אונו
החל מ- 250 שחהובלה ממיתר לאור יהודה
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר לדימונה
רק בטלפוןהובלה ממיתר לצפת
החל מ-100 שחהובלה ממיתר ללהבים
החל מ- 400 שחהובלה ממיתר לנתיבות
החל מ- 600 שחהובלה ממיתר לאופקים
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר למגדל העמק
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לגבעת שמואל
החל מ- 100 שחהובלה ממיתר לטירה
החל מ- 900 שחהובלה ממיתר לערד
החל מ- 450 שחהובלה ממיתר ליהוד
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לנשר
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לקריית שמונה
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לשדרות
החל מ-150 שחהובלה ממיתר לקריית מלאכי
החל מ-300 שחהובלה ממיתר למעלות תרשיחא
החל מ-200 שחהובלה ממיתר ליקנעם עילית
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לכפר יונה
החל מ- 300 שחהובלה ממיתר לטירת כרמל
החל מ- 1500 שחהובלה ממיתר לאריאל
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לבית שאן
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לאור עקיבא
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לכרמיאל
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לבאר שבע
החל מ- 150 שחהובלה ממיתר ליפו
החל מ- 270 שחהובלה ממיתר למצפה רמון
החל מ-200 שחהובלה ממיתר לירוחם
החל מ- 300 שחהובלה פסנתר במיתר קיר, ניצב או כנף
רק בטלפוןהובלות מיוחדות במיתר
החל מ-100 שחהובלות מכונת כביסה במיתר
החל מ- 400 שחהובלות משרד במיתר
החל מ- 600 שחהובלת דירת 2 חדרים במיתר
החל מ- 300 שחהובלת דירת חדר אחד במיתר
החל מ-200 שחהובלת מקרר במיתר
החל מ- 100 שחהובלת שידת איפור במיתר
החל מ- 900 שחכמה עולה הובלה ממיתר לחיפה
החל מ- 450 שחכמה עולה הובלה ממיתר לתל אביב
החל מ-200 שחכמה עולה הובלה עם מנוף במיתר
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת מייבש כביסה במיתר
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת שידת החתלה במיתר
החל מ-150 שחכמה עולה הובלת תנור במיתר
החל מ-300 שחמחיר הובלה בקירור, הקפאה במיתר
החל מ-200 שחמחיר הובלות לסטודנטים במיתר
החל מ-200 שחמחיר הובלות משרדים במיתר
החל מ- 300 שחמחיר הובלת ארון בגדים במיתר, ארון הזזה
החל מ- 1500 שחמחיר הובלת בתים במיתר
החל מ-200 שחמחיר הובלת מוצרי חשמל במיתר
החל מ-200 שחמחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית במיתר
החל מ-200 שחמחיר הובלת מקרר במיתר
החל מ-200 שחמחיר הובלת סלון במיתר
החל מ- 150 שחמחיר הובלת ספה פינתית, רייש במיתר
החל מ- 270 שחמחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים במיתר, שרותי נגרות
החל מ-200 שחעלות הובלת מדיח כלים במיתר
החל מ- 250 שחשירותי הובלה ואחסנה במיתר
החל מ-200 שחשירותי הובלות קטנות במיתר
החל מ- 350 שחשרותי אריזת דירות במיתר
החל מ-200 שחשרותי הובלת מכשירי חשמל במיתר גם מחנויות
החל מ-200 שחשרותי סבלים במיתר
החל מ- 450 שחכמה עולה הובלה ממיתר לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שחהובלה פסנתר מיתר
בטלפוןחברות הובלות ועבודות עפר במיתר
בטלפוןהובלת בעלי חיים בעגלה במיתר
החל מ- 100 שחהובלות בטון במיתר
החל מ- 100 שחכמה עולה הובלה בתוך מיתר
בתוספת של 15%הובלות בשבת במיתר
בטלפוןהובלות מיוחדות במיתר
החל מ- 100 שחהובלות מכונת כביסה במיתר
החל מ- 100 שחהובלת ספה במיתר
החל מ- 100 שחהשכרת מכולות לפינוי פסולת במיתר
החל מ- 100 שחהשכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שחהובלות סוסים במיתר
החל מ- 100 שחהובלה דחופה במיתר
הובלה מהיום למחר במיתר
הובלה מהיום להיום במיתר
הובלות במיתר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שחמחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית במיתר
החל מ- 100 שחשירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת במיתר
החל מ- 100 שחמחיר הובלת משטחים במיתר
החל מ- 100 שחאחסנה למפעלים במיתר
החל מ- 100 שחהובלות מפעלים במיתר
החל מ- 100 שחשירותי הובלת כספות במיתר
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפוןשירותי הובלת מזון בקירור במיתר
החל מ- 100 שחשירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שחהובלת חבילות במיתר
בטלפוןמחיר הובלות מכולות וקונטיינרים במיתר
החל מ- 100 שחהובלה לפי שעה במיתר
החל מ- 100 שחהובלה על הדרך ממיתר
החל מ- 100 שחהובלות אופנועים במיתר
החל מ- 100 שחהובלות קטנועים במיתר
החל מ- 100 שחהובלת אקווריום במיתר
בטלפוןהובלת מטענים וציוד כבד במיתר
החל מ- 100 שחהובלת מייבש כביסה במיתר
בטלפוןכמה עולה הובלה של מבנה נייד במיתר
החל מ- 100 שחמחיר הובלה של מזנון במיתר
החל מ- 100 שחמחיר הובלה של פינת אוכל במיתר
החל מ- 100 שחמחיר הובלת חומרי בניין במיתר
החל מ- 100 שחמחיר הובלת מקפיא בשכיבה במיתר
בטלפוןשירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת במיתר
החל מ- 400 שחפירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר במיתר
בטלפוןמחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן במיתר

 

מובילים להעברת דירה במיתר מומלצים וזולים  

בארץ ישנן כל כך הרבה חברת הובלות, אשר מציעות את שירותיהן לזוגות צעירים, אנשים בודדים, אנשים מבוגרים וסטודנטים או שותפים צעירים לדירה. בחירה של מובילים מומלצים במיתר היא אינה משימה פשוטה ויש לברר היטב לגבי המובילים שיבצעו עבורכן מעבר דירה בטוח, מקצועי ובאחריות המלאה. החוכמה היא להעמיד דרישות סף גבוהות לחברת ההובלות אשר אתם מוצאים לנכון כי היא עשויה להתאים לכם. מומלץ לפנות לחברים או בני משפחה, אשר יש להם המלצה על מוביל דירה, כך שתוכלו לשקול הצעת מחיר נוספת ולקבל עליו פרטים מדויקים יותר. לגבי מובילים המלצות,תוכלו לשאול אנשים שאתם מכירים, כך שתהיו בטוחים כי ביצעתם בחירה מושכלת.ממש כמו בכל ענף שירותים  בישראל, גם בענף ההובלה יש לקבל מידע רלוונטי לגבי מובילים מומלצים. ייתכן כי תוכלו למצוא מובילים אם באמצעות אפליקציה מהטלפון החכם אשר באמצעותה ניתן למצוא מובילים מקצועיים מאזורכם. יש להגדיר מראש את גודל ההובלה והכוונה כמובן היא לכמות התכולה. גם בפורומים השונים ברשת, תוכלו לקבל מידע לגבי מובילי דירה מומלצים, כאשר החוות דעת הן אובייקטיביות מגולשים אשר כבר התנסו בהובלה של חברת הובלות ספציפית. תמיד יש לשים לב בנוסף, כי מדובר על מובילים דירות עם ביטוח, כך שתהיו שקטים לגבי התכולה שלכם. כדאי מאוד לא לקבל טלפון מחיר של הובלה כי אם להמתין לנציג אשר יאמוד את התכולה והקריטריונים הנוספים אשר יקבעו סופית לגבי מחיר ההובלה.

מוביל הובלות קטנות פריטים בודדים ודברים קטנים בזול עם המלצות

 

מובילים מומלצים

גם אם מדובר על הובלה קטנה, כדאי כי תוודאו כי מדובר על חברת הובלות אשר מחזיקה בכל הרישיונות המתאימים.  ישנן חברות הובלה, אשר מובילים דירות קטנות, כאשר הם עוטפים פריטים כגון סלון, באמצעות חמר כגון ניילון עם בועות אוויר, כך שהרהיטים שיש להעביר, גם אם הם מעטים, לא ייפגעו. גם מוביל הובלות קטנות במיתר, חייב שיהיה בעל ניסיון וכן, אם קיים פריט אחד כבד כגון רהיט גדול או פסנתר, הוא יוכל להוביל אותם, באמצעות שירותי הובלה במנוף משאי, מה שיקל ויקצר את זמן ההובלה והרהיט או הפריט הכבד, יגיע למחוזו בשלום וללא כל פגם. מה שחשוב הוא בחור מובילים אמינים עם ביטוח, כך שתהיו שקטים בזמן ההובלה ועד להגעת התכולה לדירה החדשה. כאשר תעמידו דרישות סף, זה יהיה  עבורכם כלי סינון יעיל, מה שיעמיד את הבחירה לטובה ביותר, כאשר קיימות חברות שתעמודנה בדרישות הסף שלכם. כדאי לברר תמיד לגבי מובילים לדירה, אשר מתמחים בהובלות בבנייני מגורים. יש לציין כי הקושי של העברת החפצים מהדירה, או הבניין הוא זה שיכריע לגבי המחיר הסופי של ההובלה ולכן, על מנת שלא תהיינה אי אילו הפתעות, מומלץ להזמין לפני נציג מטעם מובילי דירה מומלצים, אשר יאמוד את התכולה, יסקור את הבניין, החניה ואז ,לאחר שגם ראה את כמות התכולה, יוכל להעניק לעם הצעת מחיר מדויקת וללא הפתעות  בזמן ההובלה עצמה, מה שיעניק לכם ראש שקט והתארגנות נכונה עם התקציב. כאשר אתם חושבים להעניק טיפ למובילים, אל תשכחו לשאול כמה טיפ להשאיר למובילים את מי שכבר עבר דירה, אם חברים או משפחה.

? האם ניתן להזמין מובילים מומלצים מהיום להיום

 חברת מובילים להעברת דירה, מחזיקה לרוב צוותים וכן היא מחזיקה גם בצי רכב מרשים, אשר, יוכל להגיע עם צוות אבל יותר, כאשר מדובר על חפצים בודדים, או מובילים סלונים אם רכשתם סלון מחנות או מיד שנייה. לרוב, מדובר על הובלה מהירה, אך כאשר מדובר על מעבר דירה מובילים וישנם חפצים רבים וגדולים כגון ריהוט, מוצרי חשמל גדולים וריהוט רב, הסיפור משתנה ויש להזמין מראש חברת הובלות. לעיתים לקוחות רבים המעוניינים להוביל מספר קטן של חפצים, אין להם המלצות ממכרים והם יפנו לאינטרנט או לרשתות החברתיות שהבולטת בהן היא פייסבוק, על מנת למצוא חברת הובלות עם זמינות גבוהה אשר תעביר להם חפצים בודדים לדירתם החדשה. אם אתם גרים באזור, כדאי לחפש מובילים מומלצים באזור, כך שהם מכירים היטב את האזור הספציפי וכך לא תשלמו מחיר יקר של מובילים מאזור מרוחק יותר. כדאי תמיד כי תהיה לכם רשימת מובילים לאחר שביצעתם סקר שוק והבנתם באילו חברות הובלות עליכם להתעניין. כמובן שאם תמצאו מובילים בתוך השכונה , זה יהיה לכם עדיף מכל הבחינות. הבעיה היא שלא תוכלו להיות בטוחים, כי מדובר באמת בפרסום, היות וכל חברת מובילים לדירה, תעיד על עצמה שהיא הטובה ביותר. בכדי להצליח לערוך השוואה איכותית ונכונה בין הובלות דירות מובילים, יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים פשוטים כגון: הצעת מחיר מיוד משוכלל ושינוע להובלות השונות על פי סדר הגודל שלהן, היתרים ורישיונות לענף ההובלות, כשאר הציוד עומד בתקני בטיחות הדרושים, ביטוחי תכולה שיתאימו לסדר גודל הכמות של התכולה והערך שלה, הוותק והמוניטין והמלצות של לקוחות אשר כבר ביצעו העברת דירה מובילים של אותה החברה. יש לציין כי, מובילים מומלצים עובדים בחברות הובלה מוכרות ובעלות שם טוב, זו תהיה האינדיקציה הטוב והנכונה ביותר להובלה. כדאי לט לשכוח, כי בימים חמים במיוחד, כדאי כי תדאגו למים קרים, היות והמובילים עובדים קשה ואל תשכחו  גם לברר כמה טיפ נותנים למובילים לאחר שביררתם מה המקובל לתת במעבר דירה.

המלצה על מוביל דירה במיתר בזול

 זו גם שאלה אבל שוב, הכול תלוי בכמה קריטריונים, כגון: הוותק של החברה, האם החברה מוכרת באזורכם?, האם אלה הם מובילים מומלצים?,  היות ולא כל הנחתם מעיד על עיסתו ולכן ככל שתהיינה המלצות אובייקטיביות, כך תכלו להיות בטוחים כי אכן מדובר בהובלה אמינה. התחרות בין מובילים להעברת דירה הינה גדולה ולעיתים בתקופות מסוימות שהן אינן נחשבות לעונה הבוערת של ההובלות כמו בקיץ, ניתן יהיה למצוא מחירים זולים של חברות הובלה מנוסות ואפילו מוכרות בתחומן. אם אתם מעוניינים לעבור לדירה חדשה, יש להתעניין על מובילים להעברת דירה כאשר הם מתמים במיוחד בהובלות מסוג זה. תוכלו תמיד לקבל המלצה על מוביל דירה במיתר בזול, מה שיקל עליכם בהוצאות. יש לדעת, כי מובילי דירות מומלצים, מחזיקים צוות של אנשי מקצוע, אשר מתמחים בפירוק והרכבה של רהיטים,  ולכן מוביל מחיר יהיה בהתאם לכמות הפירוק וההרכבה של הריהוט שיש להעביר ולהתקין בדירה החדשה. למשל על מנת להוביל מקרר, יש להיות בעל ידע נרחב, בכדי שהמקרר לא יתקלקל או יאבד גז תוך כדי הובלה. כאשר אתם עורכים סקר, בררו כמה טיפ למוביל מקרר יש להשאיר, היות ומדובר על מאמץ רב וזהירות מרבית בהובלה זו. גם אם מדובר על מוביל קטן במיתר, מומלץ לברר בכמה חברות הובלה, מה המחיר המקובל על פי המרחק יש לשלם עבור הובלה של מוביל הובלות קטנות.  כמובן שקיים הבדל בין מובילים דירות קטנות, לבין מובילים של דירות גדולות, כאשר התכולה בהן היא רבה בהרבה.  כאשר מדובר על מובילי דירה מומלצים, ם תמיד יעניקו לכם הצעת מחיר, אשר תכלול ביטוח ומחיר של פירוק והרכבת רהיטים. על השאלה שלבטח שאלתם את עצמכם כמה טיפ מקובל להשאיר למובילים , הכול תלוי בזמן ההובלה, בקושי הובלה, הובלה קטנה או הובלה גדולה וכדומה.

שוק ההובלות מתרחב  בכל יום

היות ומדובר על מדינה מאוד דינאמית, כאשר רבים ב עוברים דירה, משרד, או עיר, אם בשל לימודים או עבודה חדשה, מקומות שקטים יותר בפריפריה או באזורים מרוחקים יותר בארץ, כדאי שתהיינה לכם מובילים המלצות, כך שתהיו בטוחים  כי בחרתם את הטוב ביותר ותהיו בראש שקט. התחרות הינה גדולה מאוד בענף זה אך מי שנחשבת לחברת מובילי דירות מומלצים תמיד תהיה לה עבודה בכל תחומי ההובלות. גם מבחינת הזמן, כדאי כי החברה תהיה זמינה, כמו למשל הובלות מעכשיו לעכשיו למי שצריך להעביר פריטים בודדים במידית. למרות כל זאת, חברתהובלות מיכאל ובוריס נחשבת לוותיקה ולמובילה, לא רק בגלל השירות, צי הרכב והציוד המשוכלל ביותר להובלה, כי אם בגלל היחד האדיב והמקצועי, הפרישה הארצית של חברה זו, אשר מגיעה למקומות ואזורים רבים בארץ. החברה עובדת בשעות רבות ביום גם בערב וכן, גם בימי שבת ומעניקה שירות מענה 24 שעות ביממה ללקוחותיה. לחברה, שירותי אחסון לתכולה במחסנים מסודרים אשר יש בהם שמירה בכל שעות היום והלילה במשך כל השבוע, הובלות במנוף, הובלות קטנות, הובלות משרדים ועוד. לחברה שם של מובילי דירות מומלצים, בקרב לקוחותיה הרבים אשר מלווים אותה מזה שנים.

מחירים

הובלות מיתר מחירון

  
החל מ-1100 שחהובלה אילת מיתר
החל מ-200 שחהובלה הרצליה מיתר
החל מ-300 שחהובלה חיפה מיתר
החל מ-100 שחהובלה ירושלים מיתר מחיר
החל מ-100 שחהובלה קטנות מיתר
החל מ-100 שחהובלה מיתרירושלים
החל מ-100 שחהובלות במרכז מיתר
החל מ-100 שחהובלות ברמת גן מיתר
החל מ-100 שחהובלות הסטודנטים מיתר
החל מ-100 שחהובלות הרצליה מיתר
החל מ-100 שחהובלות חיפה מיתר
החל מ-100 שחהובלות מקררים מיתר
החל מ-100 שחהובלות משרדים מיתר
החל מ-100 שחהובלות ממיתר לבאר שבע
החל מ-100 שחהובלות סטודנטים מיתר
החל מ-100 שחהובלות עם מנוף מיתר
החל מ-100 שחהובלות קטנות בתוך מיתר
החל מ-100 שחהובלות קטנות במיתר בשבת
החל מ-100 שחהובלות קטנות מיתר ירושלים
החל מ-100 שחהובלות רהיטים מיתר
החל מ-100 שחהובלות מיתר ירושלים
החל מ-100 שחהובלת ארון מיתר
החל מ-100 שחהובלת דירות באזור מיתר
החל מ-100 שחהובלת משרד מיתר
החל מ-100 שחהובלת פריטים בודדים מיתר
החל מ-100 שחהובלת רהיטים מיתר
החל מ-100 שחהשכרת רכב הובלות במיתר
החל מ-100 שחחברת אריזהמיתר
החל מ-100 שחחברת מובילים במיתר
החל מ-100 שחמוביל בזול במיתר
החל מ-100 שחמוביל במיתר
החל מ-100 שחמוביל דירה במיתר
החל מ-100 שחמוביל דירה מיתר
החל מ-100 שחמוביל דירות במיתר
  
החל מ-100 שחמוביל זול במיתר
החל מ-100 שחמוביל זול מיתר
החל מ-100 שחמוביל כספות מיתר
החל מ-100 שחמוביל מומלץ במיתר
החל מ-100 שחמוביל מקרר מיתר
החל מ-100 שחמוביל מקררים מיתר
החל מ-100 שחמוביל קטן במיתר
החל מ-100 שחמוביל קטן מיתר
החל מ-100 שחמוביל רהיטים במיתר
החל מ-100 שחמוביל מיתר
החל מ-100 שחמוביל מיתר ירושלים
החל מ-100 שחמוביל מיתר מחיר
החל מ-100 שחמובילה מיתר
החל מ-100 שחמובילים
החל מ-100 שחמובילים באזור מיתר
החל מ-100 שחמובילים בדרום מיתר
החל מ-100 שחמובילים בזול מיתר
החל מ-100 שחמובילים בתוך מיתר
החל מ-100 שחמובילים במיתר
החל מ-100 שחמובילים במיתר בשבת
החל מ-100 שחמובילים במיתר מחירים
החל מ-100 שחמובילים דירות במיתר
החל מ-100 שחמובילים זולים במיתר
החל מ-100 שחמובילים מומלצים במיתר
החל מ-100 שחמובילים מומלצים מיתר
החל מ-100 שחמובילים קטנים במיתר
החל מ-100 שחמובילים קטנים מיתר
החל מ-100 שחמובילים מיתר
החל מ-100 שחמובילים מיתר טלפון
החל מ-100 שחמובילים מיתר מחירים
החל מ-100 שחמחסן אחסון להשכרה מיתר
החל מ-100 שחמנוף להרמת רהיטים במיתר
החל מ-100 שחעלות הובלה מבאר שבע מיתר
החל מ-100 שחפירוק והרכבת ארונות מיתר
החל מ-100 שחקרטונים לאריזה מיתר
החל מ-100 שחהובלה מאשקלון למיתר
החל מ-100 שחהובלה מודיעין מיתר
החל מ-100 שחהובלות חדרה מיתר
החל מ-100 שחהובלה רמת גן למיתר
החל מ-100 שחהובלות מיתר מכונת כביסה
החל מ-100 שחהובלות רחובות מיתר

 

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס
הובלות מיכאל ובוריס
4.8
מבוסס על 33 ביקורות
מופעל באמצעות Facebook
Anton Skorich
Anton Skorich
2021-06-21T12:17:24+0000
אני מבין שבשיחה היו לי הסחות דעת ובשביל זה קמתי וניגשתי למקום יותר שקט אבל זה לא לגיטימי שאני מנסה להסביר את הסיטואציה... שלי ואת הנציגה שלכם זה לא מעניין כי רק השאלות שהיא שואלת חשובים לה, לבסוף היא גם מאבדת את הסבלנות כלפי ומנתקת לי את השיחה, הובלות מיכאל ובוריס שירות מבזה ככה אזכור אתכם. (התקשרתי למספר 0536110890 יצרתי קשר ממספר 7767 בסוף)קראו עוד
Miryam Nitzani
Miryam Nitzani
2020-06-16T07:01:15+0000
התקשרתי למיכאל ובוריס והם שלחו אליי מוביל מתחת לכל ביקורת בשם רם...שהרס לי חצי מהציוד שכולל ארונות, חיפויי זכוכית, כלים... ולול של התינוק....עבודה לא מקצועית ולא אמינה זה מחמאה. חוסר אחסון תקין במשאית...וכמובן עבודה בחוסר חשק ובחוסר נעימות שכללה קללות צועקות לאורך כל היום. ההובלה ארכה מעל ל13 שעות ובנוסף לא הסתיימה- לא סיימו להרכיב את הארונות !! וקבלו 800 ₪ מעל מה שסוכם בטלפון. בקיצור לא להתקרב! חווינו מפח נפש... תבררו טוב טוב לפני שאתם סוגרים. המובילים מעבירים את העבודות לקבלני משנה ואתם לא סוגרים עם מי שאתם חושבים...ממליצה בחום לעשות ברור שטח ולהתעקש שהמוביל יגיע לבית לראות את הציוד וגם אתם תראו אותו.קראו עוד
Dor Biton
Dor Biton
2019-11-17T12:52:36+0000
תותחים! הייתה לנו חוויה מאוד מאוד טובה איתם! שירות מעולה והכל היה בדיוק כמו שהובטח סופר ממליץ
דניאל לוי
דניאל לוי
2018-09-08T17:27:57+0000
שנה של אושר ואהבה שנה של בריאות וברכה שנה של גיל וגאולה שנה של דבש שנה של הידברות והצלחה שנה של ויתור שנה של... זוהר שנה של חברות וחוזק שנה של טוב שנה של יושר שנה של כבוד שנה של לכידות שנה של מנהיגות שנה של נתינה שנה של סובלנות שנה של עושר ועוצמה שנה של פריחה ופינוק שנה של צחוק וצמיחה שנה של קשב שנה של רוגע שנה של שלום ושמחת חיים שנה של תשומת לבקראו עוד
Nurit Sofer
Nurit Sofer
2018-08-16T15:55:18+0000
צוות שירותי, אמין, דייקן ומקצועי! מבצע את העבודה בצורה מסודרת ונעימה תוך שמירה על הריהוט והפריטים. ממליצה בחום!!!
אורלי שנקר
אורלי שנקר
2018-06-08T04:44:35+0000
יעילים..מקסימים..הוגנים צוות לעניין מומלץ בחום
Maya Cha
Maya Cha
2018-04-17T08:07:14+0000
Luiza Beinisovich
Luiza Beinisovich
2018-03-25T19:36:34+0000
הדילים דיל
הדילים דיל
2017-12-27T08:39:46+0000
חבר'ה נחמדים עם שירות מקצועי ומצוין! הגיעו בזמן שקבענו, הובילו את הדברים בצורה בטוחה וטובה. תודה רבה לכם, שיהיה לכם... המון בהצלחה!!! מומלצים בחום!קראו עוד
Zohar Tis
Zohar Tis
2017-12-24T19:21:28+0000
מס' 1 בתחום!!!!! תודה על השירות אין עליכם
Mayan Menahem
Mayan Menahem
2017-12-22T09:06:22+0000
מיכאל ובוריס המקסימים!! שירות מקצועי במחיר הוגן, והכל עם חיוך. ממליצה בחום!!
Garry Aizin
Garry Aizin
2017-12-06T17:22:32+0000
Astar Avrahami
Astar Avrahami
2017-11-07T15:34:07+0000
מיכאל ובוריס היקרים איזה צוות מקצועי , אמין ואדיב! הגיעו בזמן והביאו הכל שמור ובחיוך!!! מחירים לכל כיס.ממליצה בחום!!!!
Adi Oren
Adi Oren
2017-10-29T11:38:30+0000
Andrey Kor
Andrey Kor
2017-09-20T19:25:23+0000
מובילים מקצועיים מחירים טובים כדייי
Dudi Lugasi
Dudi Lugasi
2017-09-08T07:32:45+0000
ממליץ בחום. אנשים נחמדים שעושים את העבודה בצורה מצויינת במחירים הוגנים.
Veronika Bren
Veronika Bren
2017-08-31T20:05:23+0000
ממליצה בחום על החבר׳ה האלה! מקצועיים , אמינים , ומהירים!
Yifat Dayan
Yifat Dayan
2017-08-20T06:58:30+0000
מיכאל תודה על הובלה, מהירה ומקצועית ביותר, במחיר השווה לכל נפש. ממליצה בחום!!
Yonatan Falah
Yonatan Falah
2017-08-16T17:13:51+0000
תודה רבה למיכאל ובוריס על הובלה מהירה פשוטה ומקצועית ביותר!מחיר מצויין לסטודנטים ושירות שאין על מה לדבר בכלל. הובלה... ברמה גבוהה ביותר ממליץ בחום!!קראו עוד
زهواني كريم
زهواني كريم
2017-08-09T14:20:49+0000
Boris Naftalayev
Boris Naftalayev
2017-07-25T18:52:21+0000
Tom Bond
Tom Bond
2017-07-20T14:00:59+0000
אחלה חבר'ה, יודעים לעבוד
Eden Mukti Atmo
Eden Mukti Atmo
2017-07-13T11:00:41+0000
אלי בלייכמן
אלי בלייכמן
2017-07-12T09:40:15+0000
Max Domchik
Max Domchik
2017-07-12T08:02:45+0000
חבר'ה מקצועיים ואמינים, שירות טוב, מחירים נוחים לכל כיס, מומלץ בחום!
Yulya Shvets
Yulya Shvets
2017-07-12T08:00:44+0000
Artur Shafadov
Artur Shafadov
2017-07-11T16:55:02+0000
חברה מקצועניםם ברמה גבוה ומחיר נוח לכל סטודנט ולכל כיס בכלל מומלץ בחום....גם בהובלות עתידיות רק אתם!
Liliya Tsirulnik
Liliya Tsirulnik
2017-07-11T16:22:05+0000
Alex Ferents
Alex Ferents
2017-07-11T15:56:24+0000
שמחתי להיות לקוח שלכם שירות ועבודה מקצועית!!!
Liron Elias
Liron Elias
2017-07-11T15:50:44+0000
Victoria Borisenko
Victoria Borisenko
2017-07-11T15:45:43+0000
Inna Jaborov
Inna Jaborov
2017-07-11T15:34:21+0000
הביקורות הבאות

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו