התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-525-6632

הובלה במכבים-רעות

  שרותי הובלה ואריזה מומלצים וזולים במכבים-רעות

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה במכבים-רעות

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

עלות הובלת רהיטים בפריטים בודדים

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים במכבים-רעות כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

הובלה ואריזה – המלצות

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

הובלה ואחסנה

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה לסטודנטים

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מחירים

מחירון הובלות במכבים-רעות

החל מ- 1900 שחהובלת דירת 5 חדרים במכבים-רעות
החל מ- 200 שחהובלת מיטה זוגית במכבים-רעות בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שחדירת 3 חדרים במכבים-רעות
החל מ- 1600 שחדירת 4 חדרים במכבים-רעות
החל מ- 800 שחהובלה ממכבים-רעות לאילת
החל מ- 350 שחהובלה ממכבים-רעות לאשדוד
החל מ- 300 שחהובלה ממכבים-רעות לדימונה
החל מ- 400 שחהובלה ממכבים-רעות לחולון
החל מ- 450 שחהובלה ממכבים-רעות לירושלים
החל מ- 1000 שחהובלה ממכבים-רעות לעפולה
החל מ- 400 שחהובלה ממכבים-רעות לרחובות
החל מ- 450 שחהובלה ממכבים-רעות לרמת גן
החל מ- 250 שחהובלה ממכבים-רעות נתיבות
החל מ- 300 שחהובלה פסנתר במכבים-רעות קיר, ניצב או כנף
רק בטלפוןהובלות מיוחדות במכבים-רעות
החל מ-100 שחהובלות מכונת כביסה במכבים-רעות
החל מ- 400 שחהובלות משרד במכבים-רעות
החל מ- 600 שחהובלת דירת 2 חדרים במכבים-רעות
החל מ- 300 שחהובלת דירת חדר אחד במכבים-רעות
החל מ-200 שחהובלת מקרר במכבים-רעות
החל מ- 100 שחהובלת שידת איפור במכבים-רעות
החל מ- 900 שחכמה עולה הובלה ממכבים-רעות לחיפה
החל מ- 450 שחכמה עולה הובלה ממכבים-רעות לתל אביב
החל מ-200 שחכמה עולה הובלה עם מנוף במכבים-רעות
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת מייבש כביסה במכבים-רעות
החל מ-200 שחכמה עולה הובלת שידת החתלה במכבים-רעות
החל מ-150 שחכמה עולה הובלת תנור במכבים-רעות
החל מ-300 שחמחיר הובלה בקירור, הקפאה במכבים-רעות
החל מ-200 שחמחיר הובלות לסטודנטים במכבים-רעות
החל מ-200 שחמחיר הובלות משרדים במכבים-רעות
החל מ- 300 שחמחיר הובלת ארון בגדים במכבים-רעות, ארון הזזה
החל מ- 1500 שחמחיר הובלת בתים במכבים-רעות
החל מ-200 שחמחיר הובלת מוצרי חשמל במכבים-רעות
החל מ-200 שחמחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית במכבים-רעות
החל מ-200 שחמחיר הובלת מקרר במכבים-רעות
החל מ-200 שחמחיר הובלת סלון במכבים-רעות
החל מ- 150 שחמחיר הובלת ספה פינתית, רייש במכבים-רעות
החל מ- 270 שחמחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים במכבים-רעות, שרותי נגרות
החל מ-200 שחעלות הובלת מדיח כלים במכבים-רעות
החל מ- 250 שחשירותי הובלה ואחסנה במכבים-רעות
החל מ-200 שחשירותי הובלות קטנות במכבים-רעות
החל מ- 350 שחשרותי אריזת דירות במכבים-רעות
החל מ-200 שחשרותי הובלת מכשירי חשמל במכבים-רעות גם מחנויות
החל מ-200 שחשרותי סבלות במכבים-רעות