הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

הובלות בבאר יעקב

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

הובלות בבאר יעקב

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

הובלות בבאר יעקב


הובלות בבאר יעקב

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

053-611-0890

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפעל ידי לחיצה עלהקישור הזה

 הזמנת מוביל בבאר יעקב כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור באר יעקב והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא

הובלות בבאר יעקב
הובלות בבאר יעקב

מחיר הובלה בבאר יעקב

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

YouTube video

חברת הובלות בבאר יעקב או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלות קטנות מחירים הטובים ביותר של שרותי הובלות קטנות ומומלצות

הובלות קטנות מומלצים :

לא תמיד אנחנו מעבירים בית שלם או משרד ענק, ועם זאת, עדיין רוצים שירות טוב ומקצועי, העברה חלקה שתעבור בשקט ובקלות, במירב ההצלחה, ושהציוד יגיע ליעדו בשלום ובבטחה. האם אנחנו צריכים להתפשר על המחירים לשם כך? כלל וכלל לא, המחירים של הובלות קטנות בשבת יכולים להיות מאפשרים וטובים גם כן, במידה ומצאתם את החברה הנכונה להובלות.

YouTube video

הובלות קטנות – מעבר דירה זולה, הובלה קטנה עם מנוף

הובלות קטנות מומלצים :

YouTube video

לא תמיד אנחנו מעבירים בית שלם או משרד ענק, ועם זאת, עדיין רוצים שירות טוב ומקצועי, העברה חלקה שתעבור בשקט ובקלות, במירב ההצלחה, ושהציוד יגיע ליעדו בשלום ובבטחה. האם אנחנו צריכים להתפשר על המחירים לשם כך? כלל וכלל לא, המחירים של הובלות קטנות בשבת יכולים להיות מאפשרים וטובים גם כן, במידה ומצאתם את החברה הנכונה להובלות.

מה דרוש על מנת לבצע הובלה קטנה ?

אם אתם רוצים להשכיר את שירותיה של חברת הובלה באזור  והסביבה, אתם יכולים להמשיך ולברר את הפרטים בנוגע לטווח המחירים והשירות המוצע במסגרת זו. אם אתם מעוניינים לעשות את הרוב בעצמכם ולחסוך בעלויות, אתם בעצם מחפשים להשכיר נגרר, רכב כמו טנדר, כדי שיהיה נוח להעביר בקלות את הציוד, אם מדובר בפריטים בודדים כבדים, כמו מקרר או תנור וכדומה, או כמה ארגזי קרטון של חדר שותפים בדירה, כמו למשל סטודנטים וכדומה. הובלה קטנה בשבת אינה דורשת הרבה, אך רכב קטן לא יספיק לשם העברה זו לרוב. מדובר בכלי רכב כמו משאית קטנה, או כאמור, לפחות גודלו של טנדר או ג’יפ עם קבינה מספקת, על מנת שיהיה אפשרי להעביר את הציוד, גם אם במחיר הורדת הספסלים לשם כך. יש כמובן גם השכרת משאית קטנה מחיר

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

הובלת דירות קטנות זולות ועם המלצות

כשמדובר בהובלת דירות קטנות, חשוב לנו לעבור את הפרויקט בזריזות, במינימום השקעה, ובהוצאת אנרגיה מינימלית. הובלת דירה קטנה לוקחת פחות זמן, כי יש פחות ציוד, וכמו כן, לרוב מדובר בציוד שאינו כבד דווקא, כמו ספות מהמאה התשיעית לספירה. הובלות קטנות אינן דורשות בסך הכל את אותו זמן הכנה והתארגנות כמו הובלה גדולה, אם כי מדובר בהובלה, התארגנות, הזמנת הובלה, שיחת היכרות עם מובילים לפני הזמנת העבודה, החלטה, תכנון וקביעת תאריך. כל זאת אכן דורש ממכם להיות ממוקדים ולדעת על מה אתם מדברים ומה אתם מחפשים בדיוק, כדי למצוא את חברת ההובלה ואת השירות הטוב ביותר, גם אם הוא שירות בקטנה.

הובלה קטנה המלצות :

YouTube video

השוואת מחירי הובלות בבאר יעקב – כך תמנעו מתשלומי מחירים מובקעים

המחיר אותו תידרשו לשלם עבור ההובלה שלכם משתנה מאוד בהתאם לצרכים האישיים שלכם. הגורמים המשפיעים ביותר על המחיר הם: קומת הדירה המועברת וכן קומת הדירה אליה עוברים, שימוש במעליות, צורך בשירותי מנוף, צורך בשירותי פירוק והרכבה ועוד. על כן חשוב לדעת כי המחירים צריכים להיקבע בהתאם לצרכים האישיים שלכם על מנת שיוכלו להיות מדוייקים. אך ישנה אפשרות להכיר את מחיר השוק הממוצע במטרה לוודא שלא דורשים מכם מחירים מובקעים. ישנן מספר פרמטרים שיכולים לעלות את המחיר שחשוב שתשימו לב לגביהן:

שירות שגורר עלות נוספת – הובלות מיידי באר יעקב, שירות מהיר גורם למחיר לעלות, אם אתם לקבל הובלות בבאר יעקב במחירים אטרקטיביים הכינו את החברה מבעוד מועד. בנוסף הובלה פירוק והרכבה באר יעקב , הובלה והרכבה ארון באר יעקב, עבודות מנוף באזור באר יעקב ובכלליות פירוק והרכבת רהיטים בבאר יעקב,מוביל מכולות באר יעקב שימו לב לכך והשוו מחירים.

הגורמים המשפיעים על מחירי ההובלה בבאר יעקב

כיום יש לא מעט מחירונים מפורטים עם שלל אפשרויות שונות באינטרנט. הובלות קטנות הכוללות כמה פריטים בודדים לעומת הובלות גדולות הכוללת את הדירה כולה. כמו כן במחירונים אלה תוכלו למצוא השוואת מחירים של הובלת דירה מלאה בהתחשב במרחקים הפיזיים בין הדירה המועברת לדירה אליה עוברים. ללא כל צל של ספק חשוב מאוד תשכירו את המחיר הממוצע בשוק עבור ההובלה שלכם סמטרה לוודא שאתם משלמים מחיר הוגן.

הובלה – השוואת מחירים בבאר יעקב

ישנן לא מעט חברות הובלה מפוקפקות בבאר יעקב הובלות קטנות אשר מנסות לנצל את תמימות הציבור וחוסר הבנתו בתחום זה לדרישת מחירים מופקעים ישנן הרבה מאוד חברות שמציעות הובלות קטנות בבאר יעקב בזול. טבלאות השוואת מחירים של הובלות, השוואת מחירים להובלות קטנות וכן השוואת מחירים להובלות דירה מלאה יאפשרו לכם להכיר היטב את המחיר הסביר והממוצע בשוק. חשוב לדעת, המחירים המופיעים במחירונים אינם מדוייקים עבור ההובלה האישית שלכם ולכן יתכנו שינויים קלים בהתאם לדרישות וצרכים אישיים. אך טבלת השוואת מחירי הובלה תאפשר לכם להכיר את הכיוון הכללי של הסכום המבוקש עבור הובלה בסדר הגודל שלכם.

מחפשים הובלות סטודנטים בזול ועם המלצות ?

אם אתם סטודנטים ומחפשים הובלות סטודנטים, אתם בודאי מחפשים חברת הובלה שתיתן לכם את המחיר הטוב ביותר, כמו שתמיד סטודנטים מקבלים, ביחס שווה לכמות הציוד שלכם ולערך התכולה, ותדע לתת לכם את כל התנאים האפשריים על מנת שתעברו חלק ובנוחות אל ביתכם החדש.

מה אתם צריכים כדי להעביר בית קטן ? הובלות בקטנה בבאר יעקב

אם אתם סטודנטים, אתם בודאי בתקופת חיים שאתם צריכים העברה פשוטה של תכולת בית או דירה קטנים, תכולה שאינה כבדה במיוחד, ואינה כוללת רהיטים ופריטים כמו מוצרי חשמל רבים או ציוד בעל ערך רב. מדובר בכמה ארגזי קרטון, מקרר, תנור ומכונת כביסה פחות או יותר. לשם כך, תוכלו להסתפק בהעברה פשוטה, שלשמה תוכלו להשכיר נגרר או רכב כמו טנדר, שיש בו מקום להעביר את הבית שלכם בעצמכם, עם עזרה של חבר או שניים, סטודנטים מובילים לסטודנטים. ניתן להשכיר כיום בחברות הובלה שונות שמתעסקות בהובלות קטנות לסטודנטים נגרר או טנדר באופן יומי, או שעתי, וכך לחסוך עלויות ולהפוך את הפרויקט לדבר פשוט מאוד.

הובלת חדר שותפים בדירה של סטודנטים 

הובלות קטנות בבאר יעקב סטודנטים והובלת חדר שותפים הוא לרוב מה שאתם צריכים לחפש, כשאתם מחפשים חברת הובלות לסטודנטים שתעביר אתכם את הבית. הקישו את מילות החיפוש הללו במנועי החיפוש ובאינדקס של חברות הובלה, וקבלו תוצאות מסוננות שהכינו בשבילכם מראש, לחברות הובלה בזול, חברות מקצועיות בתחומן, ששירות הובלת סטודנטים בבאר יעקב הוא אחד משירותיהן הבולטים.

מחירון הובלות דירות סטודנטים עם ביטוח ואחריות

מחיר הובלת דירות סטודנטים לרוב הוא הטוב ביותר שתמצאו בשוק ההובלות. מדוע? יש לכך כמה סיבות, והבולטות שבהן הן התמיכה ההדדית שיש לחברות ההובלה כלפי קהל היעד של הסטודנטים כקהל שאינו בעל אמצעים, הובלות קטנות בבאר יעקב סטודנטים אינו דורש העברה מורכבת מדי ולרוב מציעים הובלות לסטודנטים בזול. עוד פרט חשוב בעניין, הוא שסטודנטים לרוב הם חלק מחברת סטודנטים גדולה, והמלצה של סטודנט אחד על חברת הובלה או על מוביל לסטודנטים עם המלצה חמה, יביא לקוחות רבים אל אותו מוביל, והמובילים יודעים זאת. זהו קהל בעל ערך שיווקי גדול מאוד.

מהם המחירים להובלת דירה לסטודנטים ? הובלות באר יעקב סטודנטים

המחירים של הובלות סטודנטים  נעים סביב 005 ₪, בממוצע, אם אין מדובר בהובלה למרחק רב מדי, ואם הדירה ממנה עוברים או בית ההורים הפרטי, וכן דירת היעד, אינם ממוקמים באופן שאינו נגיש בקלות למובילים. למשל, בניינים רבי קומות, ללא מעלית או חדר מדרגות צר. הגישה לחנייה גם היא חשובה, ותמיד ניתן להשכיר מנוף לשם כך באופן שעתי, ולהקל על הפרויקט מאוד. אם תצרפו חוות דעת אל אתר המובילים או חברת ההובלה, תזכו, מעבר לתודה כמובן, בעזרה לחברים ולקוחות אחרים, וכך אולי תוכלו לקבל מחיר טוב יותר, חלק גדול מהמובילים מאפשרים בדרך זו הובלות בזול לסטודנטים, בררו זאת. אם אתם מחפשים המלצות על חברת הובלה, חפשו בחוות הדעות של החברה, ותוכלו לגלות את כל הפרטים שאתם רוצים, בקשר למקצועיות החברה ולשירות שלה, אם אדיב ונעים, אם המובילים סבלניים ויכולים להכיל סיטואציות שמפתיעות, או אם יוכלו להתפשר אתכם על המחירים כמובן.

מחפשים טלפון של חברת הובלה לסטודנטים מומלצת ? הובלות בבאר יעקב סטודנטים

ישנן חברות הובלה רבות שמתמחות בהובלות דירה לסטודנטים, חפשו זאת באינדקס חברות ההובלה או בתוצאות העולות באינטרנט, וכמובן שאלו חברים ומשפחה על המלצות לחברת הובלה לסטודנטים מומלצת על ידם. הובלה זולה לסטודנטים לא קשה למצוא כיום, אך חשוב למצוא חברת הובלה לסטודנטים עם המלצות, שנותנת שירות אדיב וטוב, מקצועיות ומבטיחה כי הציוד שלכם יגיע ליעדו בשלום ובבטחה, ומסוגלת להתחייב על כך אפילו בחוזה כתוב. אל תתפשרו על מקצועיות, הובלת דירה לסטודנטים ציוד חשמלי, ספות וארונות, יכולים להיות פשוטים, ולעיתים יכולים להיעשות בחוסר זהירות שיגרום לפגיעות בציוד. אם נדרש ציוד אריזה מיוחד, כמו משטחים או ניילונים ייעודיים לעיטוף הריהוט, בקשו מהמובילים זאת, ווודאו שאכן הם מצוידים בכל הדרוש לשם הובלות הסטודנטים. טלפון אחד ואתם מוודאים אם המובילים שלכם מקצוענים. סטודנטים הם קהל צעיר וחסר ניסיון, תראו שחברת ההובלה אינה מנצלת זאת, אלא באה לתת שירות מקצועי, ותוכלו לדעת זאת כבר בעזרת שיחת טלפון קטנה. אל תתביישו לעשות מכרז או השוואת מחירים, ולספר על הממצאים שלכם למובילים איתם אתם בקשר, על מנת שישוו מחירים למחירון הובלות סטודנטים הנהוג בשוק. תמחור הובלה קטנה לסטודנטים כרוך בהרבה תנאים, שימו לב לכך, ובקשו את המחיר הטוב ביותר.

המלצה על הובלה לסטודנטים:

YouTube video

תמחור עלויות הובלת דירת סטודנטים – הובלת סטודנטים בבאר יעקב

עלויות של הובלה, אם הובלת דירת סטודנטים או כל הובלה אחרת, קטנה או גדולה, מחושבות על פי קריטריונים פשוטים של מחיר בסיס להובלה, מחיר הובלות קטנות בבאר יעקב במקרה הזה דירת חדר היא בסביבות 005 ₪, באופן רגיל. לזה תוסיפו אזור בארץ, תקופה בשנה או יום בשבוע, לדוגמא הובלה בשבת, ולכך תוסיפו את מחיר מרחק הנסיעה. אם הדירה ממוקמת במקום נגיש או לא, אם יש מעלית או אין וכדומה. אל תתביישו להרים טלפון ולברר את כל הפרטים האלה, גם אחרי שסגרתם עם חברת הובלה. ההובלה הזאת היא ההתחלה של תקופה חדשה בשבילכם, וחשוב שתעברו אותה עם ההרגשה הטובה ביותר. חברת ההובלה לסטודנטים יכולה לעזור לכם בכך, ולכן מצאו את החברה הטובה ביותר בשבילכם. בשביל הובלות קטנות באר יעקב טלפון פתוח וזמין למענה, בהצלחה!

מחירונים להשוואת מחירי הובלות שונות

ישנן לא מעט חברות הובלה שאינן מספיק מקצועיות ומיומנות אשר יציעו לכם שירותי הובלות קטנות ולעיתים אך גדולות במחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק. רבים סבורים כי אין כל צורך בידע מקצועי וניסיון רב שנים במטרה להצליח להעביר כמה חפצים גדולים או אפילו את כל תכולת הדירה בהצלחה ולכן בוחרים בחברות הובלה שאינן מספיק מקצועיות ומיומנות. החיסכון הכלכלי במחירי ההובלה עלול לעלות ביוקר כאשר חברת הנובלה שבחרתם לא תדע לעטוף נכון את החפצים הנכונים שיתגלו כפגועים או שבורים בעת הפריקה. בנוסף יש סוגי הובלות פחות מוכרים אז יהיה לכם יותר קשה להשוות כמו : הובלת מכולות באר יעקב,הובלת אקווריום באר יעקב , הובלת מזון בקירור בבאר יעקב,הובלות בקירור בבאר יעקב הובלת מזרון באר יעקב, הובלת הליכון באר יעקב,הובלת מטענים באר יעקב, הובלת פסנתר מבאר יעקב לבאר יעקב, עשו זאת בעזרת השוואת מחירים הובלות בבאר יעקב יסודית, מכיוון שלא כל החברות מתמחות בהובלות הנ”ל.

היזהרו ממחירי הובלה זולים מידי! מחשבון הובלות בבאר יעקב

על כן, חשוב מאוד לדעת לבחור נכון את המובילים שלכם גם כאשר מדובר בשירותי הובלה קטנה בלבד וכמובן כאשר מדובר בהובלת דירה מלאה על כלל פרטיה. בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות ממחירים נוחים וכמובן משירות מקצועי אשר ידע להתמודד עם כל בעיה במהלך ההובלה. זכרו, מחירי הובלה זולים משמעותית ממחיר השוק פעמים רבות מעידים על מקצועיות המובילים. בחירת מובילים שאינם מספיק מקצועיים עלולה לעלות לכם ביוקר. יתכן שתידרשו לרכוש מוצרים חדשים שיפגעו במהלך ההובלה בעקבות חוסר מקצועיות ועטיפה נכונה. בדיקת מובילים מומלצים באר יעקב היא בגדר חובה אם אתם רוצים לקבל שירות שמיטיב עמכם.

חברות הובלה בבאר יעקב מומלצות וזולות 

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בבאר יעקב, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות. הקשיבו לאנשים על המלצות בבאר יעקב בנוגע לשירות שאתם מעוניינים לקבל.

כדי לקבל שירות הובלות קטנות בבאר יעקב ואת מחירי הובלות קטנות בבאר יעקב הטובות ביותר צריך לשים לב למגוון הובלות קטנות באזור באר יעקב –  הוא גדול ועונה על כל הצרכים של הלקוחות שלנו, הובלות לעסקים בבאר יעקב – הובלות משרדים באר יעקב,הובלות על הדרך באר יעקב,הובלה מאיקאה לבאר יעקב, הובלת ציוד כבד בבאר יעקב, הובלות בקירור באר יעקב, הובלה ואחסנה באר יעקב, הובלת כספות באר יעקב , הובלת פריטים בודדים באר יעקב , הובלה קטנה בתוך באר יעקב , הובלות קטנות בבאר יעקב 24 שעות , הובלת ארון בבאר יעקב וכמובן הובלות קטנות לסטודנטים בבאר יעקב סוגי ההובלות רבות ומגוונות.

חשוב שכל אדם הפונה לחברת הובלות יידע למקד את עצמו באיזה הובלה קטנה באר יעקב הוא מעוניין וידע להסתכל על מחירון הובלות קטנות בבאר יעקב, בתוך הגדרות אלו יש גם פרמטרים המשנים את המחיר שחשוב לשים עליהם דגש : פירוק והרכבת ארון ב באר יעקבפירוק ארונות בבאר יעקב , הובלת הליכון בבאר יעקב , הובלת מכונת כביסה באר יעקב, מרכיב ארונות בבאר יעקב ועוד.. הובלה לסטודנטים בבאר יעקב כמובן יקבלו הצעת מחיר נמוכה יותר מכיוון שהם קהל יעד ממוקד עם פריטים נוחים, בנוסף לסטודנטים שביניכם יש אפשרות לקחת חברים ולעשות הובלה לבד בעזרת הובלות בטנדר באר יעקב וכך להוזיל את הובלת דירה לסטודנטים בבאר יעקב בנוסף כל אדם אשר רוצה לעשות הובלת פריטים בודדים בבאר יעקב  או הובלה קטנה בבאר יעקב והסביבה יכול לקחת טנדר הובלות קטנות בבאר יעקב גם לטובת הובלות מכונת כביסה באר יעקב בנוסף ישנה אפשרות לבצע השכרת רכב מסחרי בבאר יעקב אשר ישרת הובלות סטודנטים באר יעקב או פשוט יפחית את שירות הובלות קטנות בבאר יעקב ויהפוך כל אחד להיות מוביל מכונת כביסה באר יעקב אם רכב לא מספיק לטובת הובלת פריטים בודדים בבאר יעקב אפשר לבצע הובלה דרך חברת הובלות קטנות בבאר יעקב אשר תבטיח מקצועיות, שירותיות ושמירה על חפצים. בנוסף חברות הובלה קטנות בבאר יעקב יכולה לספק מנוף הרמה באר יעקב במקרה הצורך. שימו לב מובילים מומלצים באר יעקב זה הדבר החשוב ביותר. בלי המלצה לא תדעו על איזה שירות אתם משלמים “אין חכם כבעל הניסיון”.

הובלה באר יעקב זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר של הובלות קטנות אזור באר יעקב, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בבאר יעקב מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

 

מחירים

מחירון הובלות בבאר יעקב

מחירון הובלה של תכולת דירות
₪600-1200 הצעות מחיר להובלת דירת חדר / סטודיאו בבאר יעקב
₪ 1000-2000 כמה עולה הובלת דירה 2 חדרים בבאר יעקב
₪ 2000-3000 כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים בבאר יעקב
₪ 3000-4000 כמה עולה הובלת דירה 4 חדרים בבאר יעקב
₪ 4000-5000 כמה עולה הובלת דירה 5 חדרים בבאר יעקב
₪ 5000-6000 מחיר הובלת דירה 6 חדרים בבאר יעקב
₪ 6000-7000 עלות הובלה של דירה 7 חדרים בבאר יעקב
החל מ- 1500 שח עלות הובלה לבית בבאר יעקב
500-800 ₪ לחדר הובלת משרד בבאר יעקב
החל מ- 3000 שח הובלת פנהוז ודירות גג בבאר יעקב
החל מ- 2800 שח הובלת וילות בבאר יעקב
600-1200 ₪ הובלת יחידות דיור בבאר יעקב
מחירון הובלת רהיטים
החל מ- 200 שח עלות הובלה של מיטה בבאר יעקב
200-400 ₪ כמה עולה הובלה של מקרר בבאר יעקב
200-500 ₪ עלות הובלה ספה בבאר יעקב
150-350 ₪ מחיר הובלת טלויזיה בבאר יעקב
200-250 ₪ מחיר הובלה של מדיח בבאר יעקב
200-250 ₪ מחיר הובלה של מכונת כביסה בבאר יעקב
500-1000 ₪ מחיר הובלת פסנתר קיר ניצב או כנף בבאר יעקב
150 – 350 ₪ מחיר הובלה של הליכון בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלה של מייבש כביסה בבאר יעקב
200-250 ₪ עלות הובלת תנור גז / בילד אין בבאר יעקב
150-500 ₪ הובלת מקפיא בבאר יעקב
150-500 ₪ מחיר שלהובלת חומרי בניין עם מנוך בבאר יעקב
200-350 ₪

עלות הובלת שידה בבאר יעקב

המחיר משתנה לפי כמות הדלתות מוצרים

שבירים כמו זכוכית או מראות ומורכבות של פירוק והרכבה

200-350 ₪ הובלת כוננית בבאר יעקב
200-350 ₪ עלות הובלה של מזרן בבאר יעקב
החל מ- 350 שח הובלה של חדר שינה בבאר יעקב
200-350 ₪ הובלת מיטה בבאר יעקב
200-350 ₪ מחיר הובלת ספות בבאר יעקב
200-500 ₪ הובלת ויטרינה מחירים בבאר יעקב
החל מ- 160 שח מחיר הובלה של ספריה בבאר יעקב
₪200-250 הובלת שולחן סלון עץ בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלה של שולחן סלון זכוכית בבאר יעקב
₪200-250 הובלה של שולחן מחשב בבאר יעקב
₪ 250-350 הובלת פינת ישיבה חצר בבאר יעקב
₪ 200-350 מחיר הובלת כורסאות בבאר יעקב
₪ 200-250 עלות הובלה של לול תינוק בבאר יעקב
₪ 250-350 עלות הובלת סלון פינתי מבד בבאר יעקב
₪ 300-400 הובלת סלון פינתי דמוי עור בבאר יעקב
₪ 350-400 הובלה של סלון פינתי עור בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלה של סלון תלת מושבי בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלת סלון דו מושבי בבאר יעקב
₪ 300-400 הובלה של סלון בבאר יעקב סט 1+2+3
כל קרטון 10 שקל קרטונים
₪ 200-250 הובלת קומודה +מראה בבאר יעקב
₪ 300-400 הובלת כוורת 4*4 כולל פירוק והרכבה בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלה של ספריית ילדים בבאר יעקב
₪ 200-1000 הובלת ספריית קודש בבאר יעקב
₪ 300-2000 הובלת שולחן סנוקר בבאר יעקב
₪ 500-800 לחדר הובלת משרדים בבאר יעקב
₪ 250-400 עלות הובלה של מיטה זוגית בבאר יעקב
₪ 250-400 הובלה של מיטה יהודית בבאר יעקב
₪ 350-500 מחיר הובלה של מיטה מתכווננת בבאר יעקב
350-500 ₪ הובלת מיטת קומותיים בבאר יעקב
₪ 250-300 הובלה של מיטת נוער בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלת מיטת תינוק בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלת מיטת מעבר בבאר יעקב
₪ 300-500 הובלה פירוק והרכבה של ארונות הזזה בבאר יעקב
₪ 400-500 עלות הובלה של ארון הזזה 3 דלתות בבאר יעקב
₪ 200-250 מחיר הובלה של ארון דלת אחת בבאר יעקב
₪ 200-300 הובלת ארון 2 דלתות בבאר יעקב
₪ 300-350 הובלה של ארון 3 דלתות בבאר יעקב
₪ 350-400 הובלת ארון 4 דלתות בבאר יעקב
₪ 400-500 הובלת ארון 5 דלתות בבאר יעקב
₪ 400-500 הובלה של ארון 6 דלתות בבאר יעקב
₪200 מחיר הובלה של ארון כתר/שירות בבאר יעקב
₪ 250-400 מחיר הובלת פינת אוכל וכסאות בבאר יעקב
₪ 200-250 עלות הובלה של שולחן מטבח בבאר יעקב
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בבאר יעקב קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בבאר יעקב
₪ 200-350 הובלות מכונת כביסה בבאר יעקב
₪ 600-1349 הובלות משרד בבאר יעקב
₪ 600-1350 הובלת דירת 2 חדרים בבאר יעקב
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בבאר יעקב
₪ 200-650 הובלת מקרר בבאר יעקב
₪ 200-350 הובלת שידת איפור בבאר יעקב
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מבאר יעקב לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מבאר יעקב לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בבאר יעקב
₪ 200-348 כמה עולה הובלת מייבש כביסה בבאר יעקב
₪ 200-349 כמה עולה הובלת שידת החתלה בבאר יעקב
₪ 200-350 כמה עולה הובלת תנור בבאר יעקב
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בבאר יעקב
₪ 200-1350 מחיר הובלות לסטודנטים בבאר יעקב
₪ 200-1351 מחיר הובלות משרדים בבאר יעקב
₪ 200-750 מחיר הובלת ארון בגדים בבאר יעקב, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בבאר יעקב
₪ 200-450 מחיר הובלת מוצרי חשמל בבאר יעקב
₪ 200-350 מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בבאר יעקב
₪ 200-450 מחיר הובלת מקרר בבאר יעקב
₪ 200-450 מחיר הובלת סלון בבאר יעקב
₪ 200-450 מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בבאר יעקב
₪ 200-450 מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בבאר יעקב, שרותי נגרות
₪ 200-250 עלות הובלת מדיח כלים בבאר יעקב
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בבאר יעקב
₪ 200-250 שירותי הובלות קטנות בבאר יעקב
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בבאר יעקב
₪ 200-250 שרותי הובלת מכשירי חשמל בבאר יעקב גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בבאר יעקב
החל מ- 450 שח

כמה עולה הובלה מבאר יעקב לתל אביב

אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.

יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום

החל מ- 300 שח הובלה פסנתר באר יעקב
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בבאר יעקב
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בבאר יעקב
החל מ- 100 שח הובלות בטון בבאר יעקב
₪ 200-250 כמה עולה הובלה בתוך באר יעקב
בתוספת של 15% הובלות בשבת בבאר יעקב
בטלפון הובלות מיוחדות בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלות מכונת כביסה בבאר יעקב
₪ 200-250 הובלת ספה בבאר יעקב
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בבאר יעקב
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בבאר יעקב
₪ 200-750

הובלה דחופה בבאר יעקב

הובלה מהיום למחר בבאר יעקב

הובלה מהיום להיום בבאר יעקב

הובלות בבאר יעקב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

₪ 100-751 מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בבאר יעקב
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בבאר יעקב
₪ 200-750 מחיר הובלת משטחים בבאר יעקב
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בבאר יעקב
₪ 200-750 הובלות מפעלים בבאר יעקב
₪ 200-750

שירותי הובלת כספות בבאר יעקב

תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף

בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בבאר יעקב
₪ 200-750 שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
₪ 100-750 הובלת חבילות בבאר יעקב
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בבאר יעקב
₪ 200-750 הובלה לפי שעה בבאר יעקב
₪ 200-751 הובלה על הדרך מבאר יעקב
₪ 200-752 הובלות אופנועים בבאר יעקב
₪ 200-753 הובלות קטנועים בבאר יעקב
₪ 200-754 הובלת אקווריום בבאר יעקב
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בבאר יעקב
₪ 200-350 הובלת מייבש כביסה בבאר יעקב
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בבאר יעקב
₪ 200-350 מחיר הובלה של מזנון בבאר יעקב
₪ 200-350 מחיר הובלה של פינת אוכל בבאר יעקב
₪ 200-350 מחיר הובלת חומרי בניין בבאר יעקב
₪ 200-650 מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בבאר יעקב
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בבאר יעקב
₪ 400-950 פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בבאר יעקב
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בבאר יעקב
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לירושלים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לתל אביב
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לחיפה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לראשון לציון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לפתח תקווה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאשדוד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנתניה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לחולון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבני ברק
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרמת גן
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרחובות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאשקלון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבת ים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבית שמש
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לכפר סבא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב להרצליה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לחדרה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למודיעין
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרמלה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנצרת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ללוד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרעננה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למודיעין עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למיתר
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לגבעתיים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית אתא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב להוד השרון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנהריה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לעומר
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית גת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאילת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לעכו
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לביתר עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנס ציונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרמת השרון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לעפולה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאלעד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לטבריה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לראש העין
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנצרת עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ל מכבים רעות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליבנה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית מוצקין
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לשפרעם
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית ביאליק
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית ים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למעלה אדומים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית אונו
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאור יהודה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לדימונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לצפת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ללהבים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנתיבות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאופקים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למגדל העמק
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לגבעת שמואל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לטירה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לערד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליהוד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנשר
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית שמונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לשדרות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית מלאכי
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למעלות תרשיחא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליקנעם עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לכפר יונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לטירת כרמל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאריאל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבית שאן
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאור עקיבא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לכרמיאל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבאר שבע
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליפו
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למצפה רמון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לירוחם
מחירון הובלות מיוחדות
החל מ- 150 שח הובלת משטחים בבאר יעקב
החל מ 800 ש»ח הובלה ואריזה של בתים ודירות בבאר יעקב
150-350 ש”ח הובלה של קרטונים ארגזים ושקיות ציוד מטבח בגדים וחפצים קטנים
החל מ-950 שח הובלת דירה כולל אריזה מחירים בבאר יעקב
החל מ- 250 שח עלות הובלה בקירור בבאר יעקב – במשאית קירור/ הקפאה
150-350 ש”ח מחירים של הובלת מוצרי חשמל קטנים בבאר יעקב
החל מ- 300 ש»ח שירותי הובלה ואריזה מחירים בבאר יעקב
10%-20% תוספת תוספת לכל קומה אם אין מעילת
פרטים בטלפון בלבד תוספת במחיר אם אין חניה לייד הבניין
פרטים בטלפון בלבד תוספת לאריזה
פרטים בטלפון בלבד ניתן ליקנות קרטונים

הובלת ארון בזול ועם המלצות – איך בונים ארון בגדים ? איך מפרקים ארון בגדים ?

פירוק ארון, מהווה אחד מהמכשולים הגדולים בעת מעבר דירה, למרות שהצעת המחיר עבור ההובלה תכלול שירות של פירוק והרכבת ארונות, אך ההמלצה היא לוודא, כי אכן יש אנשי מקצוע שעסקו שנים בתחום הארונות והם חלק מצוות המובילים, מה שיקנה לכם ראש שקט על שלמות הארונות, בעת הובלת ארון . השאלה היא גם, כיצד נדע מה לפרק ומה לא לדוגמא, ריהוט המיוצר מעץ מלא, קל יותר לפירוק והרכבה, מאשר ארונות המיוצרים מסיבית או MDF, פירוק ארון קיר ישן, ארונות פלסטיק גם יהיו קלים לפירוק והרכבה וכן, ריהוט המיוצר ממתכת. ישנם בכל זאת ארונות בגדים שניתן יהיה לפרק ולהרכיב אותם, למרות שהם עשויים מחומרים קלים ולא מעץ מלא, אך הכול תלוי במצב הארונות. האיכות של הארונות בעת הובלת והרכבת ארונות, עשויה לרדת, היות ובכל מעבר הארון לא יהיה באיכות הקודמת שלו ולכן, יש לבחור חברת הובלות אשר מחזיקה באנשי מקצוע שמתמחים רק בפירוק והרכבה, היות ועבדו שנים במקצוע הנגרות וחברת ההובלות שוכרת את שירותיהם רק למטרה זו. ישנם אנשים בעת מעבר דירה שסבורים כי כדאי יהיה להם לוותר על ארון הבגדים שלהם היות והוא גדול מדי להובלה, או שלא יהה משתלם לפרק ולהרכיב אותו מחדש בגלל שמדובר על פירוק והרכבת ארון קיר למשל. מומלץ להתייעץ עם נציג מחברת ההובלות לפני שמגיעים למסקנה פזיזה שעשויה לעלות כסף רב יותר מאוחר יותר.

הובלה והרכבת ארונות

הרכבת ארונות – ממה כדאי להיזהר לפני בחירת חברת הובלות כאשר אתם מעוניינים לפרק ולהרכיב ארונות ? 

 בשוק ההובלות,ישנם מובילים אשר חוסכים בעלויות התפעול וחברות אלה, אינן מעסיקות נגר מקצועי אשר מתמחה עם הובלה פירוק והרכבה באר יעקב ובעל ידע של מרכיב ארונות ונוצר מצב אשר בו מלאכת פירוק הובלה והרכבת ארונות הזזה ושאר הריהוט שיש לפרק ולהרכיב, לא בדיוק נעשה באופן מקצועי. יש לציין כי בחברות הובלה רבות, האינטרס של החברות הינו לסיים את עבודת ההובלה כמה שיותר מהר ולמקסם את יום העבודה לטובת הובלות נוספות שמצפות לחברות אלה באותו היום. התוצאה היא- הארונות שברצונכם לפרק להוביל ולהרכיב, לא יגיעו לדירה החדשה במצב האידיאלי והובלת הארונות תיעשה באופן חובבני. גורם נוסף שיש להיזהר ממנו הוא הרצון לפרק ולהרכיב את הארונות בעצמכם. ראשית לא כל אחד מיומן בעבודה זו, מה שעשוי להסב נזק בלתי הפיך לארונות שברצונכם להוביל ומלבד זאת, תגלו, כי ישנם הרבה ברגים וצירים שיש להרכיבם בסדר כרונולוגי שיש לזכור איך ומתי להרכיב אותם בארונות הבגדים. ההמלצה היא, גם אם מדובר על הובלות קטנות של ארון, כדאי למצוא חברת הובלות שיש לה אנשי מקצוע מיומנים בתחום הנגרות והימנע מהכאב ראש של הובלה ופירוק ארונות לבד.

מצאו חברת הובלות היודעת לפרק ולהרכיב במקצועיות את כל סוגי הארונות- פירוק והרכבה של ארון בבאר יעקב

 ישנם אנשים שעוברים לדירה שהם רכשו ומעוניינים להעביר יחד איתם גם את ארון האמבטיה. יש לברר מול חברת ההובלה, אם הם מומחים בפירוק והרכבת כל סוגי הארונות, למשל הרכבת ארונות אמבטיה. לבטח יש ברשותכם עוד ריהוט שיש להרכיב ולפרק כמו: פירוק דלתות, ספריות, מכתבות, מיטות, מדפים, טלוויזיות תלויות, מזנונים ועוד. שאלו את חברת ההובלה אם הם מיומנים בפירוק והרכבה מקצועי של הריהוט שברצונכם להעביר לדירתכם החדשה ומה תהיה העלות. יש לציין כי המון ארונות של לקוחות שמעוניינים לבצע מעבר דירה, נרכשו מאיקאה ולכן, אם יש לכם מטבח שהוא יחסית חדש ואתם מעוניינים להוביל אותו לדירתכם החדשה, בררו אם בצוות המובילים, קיים איש מקצוע אשר מתמחה למשל עם הרכבת ארון מטבח איקאה, כנ”ל כשמדובר בפירוק והרכבה של ארון הזזה, וודאו שלמוביל שבחרתם יש ניסיון של מרכיב ארונות הזזה מומחה הובלות ארון באר יעקב ויודע איך לבצע פירוק דלתות ארון הזזה מבלי לגרום להן נזק. לאחר שהקדשתם זמן רב לארוז את כל החפצים שלכם בתוך ארגזי קרטון, לא תוכלו להתעסק עם פירוק של ארונות שברצונכם להעביר לבית או לדירה החדשה אשר אליה אתם מתכוונים לעבור. כדאי עבודה זו, תתבצע ע”י איש מקצוע מתחום ההובלות, כך שלא תגרמו נזק לריהוט.

במה תלוי המחיר של פירוק והרכבת ארונות ? פירוק והרכבת רהיטים בבאר יעקב

 ראשית, גודל וגובה הארון, הינו פרמטר חשוב בחישוב הרכבת ארונות מחיר וכן בפירוקם . לדוגמא הרכבת ארון באר יעקב בגובה של 08.2מ’, עשוי להוות סיכון עבור אדם אחד שיצטרך לפרק, להוביל ולהרכיב אותו. ארון זה הינו יותר מורכב לפירוק , הובלה והרכבה ולכן המחיר יהיה בהתאם. גם מספר דלתות הארון, מהווה פרמטר למחיר. הזמן הממוצע של הרכבת ארון הזזה הוא כשעה וחצי, העלות היא לרוב מחושבת על פי שעה, כאשר שעת עבודה לפירוק והרכבת ארונות הינו בין 051-082 ₪.  ישנן חברות הובלה אשר מחשבות את נושא עלות פירוק והרכבת ארונות על פי מחיר גלובאלי הגלום בהובלה, יש לבצע סקר שוק, לברר לגבי אנשי המקצוע ורק אז, להחליט מה ההצעה המשתלמת עבורכם ביותר. לדוגמא, ארון עם דלתות הזזה, זמן ההרכבה ואופן ההרכבה של ארון הזזה יהיה מורכב וארוך יותר מהרגיל ולכן, תוכלו לברר לגבי פירוק ארון הזזה מחיר וכן, הרכבה של ארון זה.ישנם אנשים שמעוניינים רק בפירוק והרכבה של ארונות או שאר הריהוט בביתם ולכן, מומלץ להשוות פרטי ריהוט שונים לגבי המחיר של פירוק והרכבה או הובלה שתכלול את פירוק, הובלה והרכבת ארון מחדש. לרוב, אנשים שעוברים דירה יעדיפו ובצדק, לשלם על הובלת ארונות באר יעקב כאשר ישנם אנשי מקצוע מיומנים בצוות הובלה שאמונים על תפקיד זה ועושים זאת על הצד הטוב ביותר.

המלצה על הובלת ארון:

YouTube video

 חברת ההובלה עם אנשי המקצוע המומחים בפירוק והרכבה של ארונות וכל סוגי הריהוט

 כולנו יודעים, כי פירוק והרכבה שנעשה לא באופן מקצועי, יסב לנו עוגמת נפש ונזק כספי. זו הסיבה שיש לבחור חברת הובלות, הרכבת רהיטים בבאר יעקב אשר תספק שירותים מקצועיים של  פירוק הובלה והרכבת ארונות ושאר הריהוט שיש להעביר לבית או לדירה החדשה. חברת הובלות מיכאל ובוריס הקיימת שנים רבות תאפשר לכם לבחור את השירות המקצועי ביותר. השירות כולל פירוק והרכבת ארון קיר ישן, הובלה והרכבה של ארון באר יעקב, פירוק הרכבה של ארון מדיח, פירוק והרכבת ארונות הזזה, פירוק והרכבת ארון בגדים, פירוק ארונות אמבטיה, פירוק ארונות מטבח וכל סוגי ארונות של איקאה. השירות הינו בפריסה ארצית והמענה הינו 42 שעות ביממה. החברה עובדת גם בימי שבת לנוחות הלקוחות שאינם מעוניינים לבזבז ימי עבודה. אנו מציעים מחירים סבירים ושירות מקצועי בכל נושא ההובלות ופירוק והרכבת ארונות בזול אשר נעשים רק באמצעות בעלי מקצוע וותיקים. הובלת ארון באר יעקב, הרכבת רהיטים באר יעקב או הרכבת ארונות באר יעקב, הן משימות שצריך להטיל על אנשים מקצועיים מהמדרגה הראשונה בתחום ההובלות אשר מתמחים ועובדים שנים עם פירוק והרכבה של ארון באר יעקב ויש עליהם המלצות בבאר יעקב, כמובן במידה ואנו לא פנויים יש לנו את שירות מרכז הובלה באר יעקב ואנו נדאג לכם עם פתרונות אחסנה בבאר יעקב. מוביל ארון בבאר יעקב לא יודע אם אתם מעוניינים לה לבצע פירוק והרכבת ארונות באר יעקב, לכן דרישה זו מצריכה הודעה מראש, כדי לדעת אם צריך להביא מנוף הרמה בבאר יעקב בשביל לבצע הובלה בטוחה בבאר יעקב לנוחיות כולנו.

מובילים להעברת דירה בבאר יעקב מומלצים וזולים 

בארץ ישנן כל כך הרבה חברת הובלות, אשר מציעות את שירותיהן לזוגות צעירים, אנשים בודדים, אנשים מבוגרים וסטודנטים או שותפים צעירים לדירה. בחירה של מובילים מומלצים בבאר יעקב היא אינה משימה פשוטה ויש לברר היטב לגבי המובילים שיבצעו עבורכן מעבר דירה בטוח, מקצועי ובאחריות המלאה. החוכמה היא להעמיד דרישות סף גבוהות לחברת ההובלות אשר אתם מוצאים לנכון כי היא עשויה להתאים לכם. מומלץ לפנות לחברים או בני משפחה, אשר יש להם המלצה על מוביל דירה, כך שתוכלו לשקול הצעת מחיר נוספת ולקבל עליו פרטים מדויקים יותר. לגבי מובילים המלצות,תוכלו לשאול אנשים שאתם מכירים, כך שתהיו בטוחים כי ביצעתם בחירה מושכלת.ממש כמו בכל ענף שירותים  בישראל, גם בענף ההובלה יש לקבל מידע רלוונטי לגבי מובילים מומלצים. ייתכן כי תוכלו למצוא מובילים אם באמצעות אפליקציה מהטלפון החכם אשר באמצעותה ניתן למצוא מובילים מקצועיים מאזורכם. יש להגדיר מראש את גודל ההובלה והכוונה כמובן היא לכמות התכולה. גם בפורומים השונים ברשת, תוכלו לקבל מידע לגבי מובילי דירה מומלצים, כאשר החוות דעת הן אובייקטיביות מגולשים אשר כבר התנסו בהובלה של חברת הובלות ספציפית. תמיד יש לשים לב בנוסף, כי מדובר על מובילים דירות עם ביטוח, כך שתהיו שקטים לגבי התכולה שלכם. כדאי מאוד לא לקבל טלפון מחיר של הובלה כי אם להמתין לנציג אשר יאמוד את התכולה והקריטריונים הנוספים אשר יקבעו סופית לגבי מחיר ההובלה.

מובילים מומלצים

מוביל הובלות קטנות בבאר יעקב פריטים בודדים ודברים קטנים בזול עם המלצות

גם אם מדובר על הובלה קטנה, כדאי כי תוודאו כי מדובר על חברת הובלות אשר מחזיקה בכל הרישיונות המתאימים.  ישנן חברות הובלה, אשר מובילים דירות קטנות, כאשר הם עוטפים פריטים כגון סלון, באמצעות חמר כגון ניילון עם בועות אוויר, כך שהרהיטים שיש להעביר, גם אם הם מעטים, לא ייפגעו. גם מוביל הובלות קטנות בבאר יעקב, חייב שיהיה בעל ניסיון וכן, אם קיים פריט אחד כבד כגון רהיט גדול או פסנתר, הוא יוכל להוביל אותם, באמצעות שירותי הובלה במנוף משאי , מה שיקל ויקצר את זמן ההובלה והרהיט או הפריט הכבד, יגיע למחוזו בשלום וללא כל פגם. מה שחשוב הוא בחור מובילים אמינים עם ביטוח, כך שתהיו שקטים בזמן ההובלה ועד להגעת התכולה לדירה החדשה. כאשר תעמידו דרישות סף, זה יהיה  עבורכם כלי סינון יעיל, מה שיעמיד את הבחירה לטובה ביותר, כאשר קיימות חברות שתעמודנה בדרישות הסף שלכם. כדאי לברר תמיד לגבי מובילים לדירה, אשר מתמחים בהובלות בבנייני מגורים. יש לציין כי הקושי של העברת החפצים מהדירה, או הבניין הוא זה שיכריע לגבי המחיר הסופי של ההובלה ולכן, על מנת שלא תהיינה אי אילו הפתעות, מומלץ להזמין לפני נציג מטעם מובילי דירה מומלצים, אשר יאמוד את התכולה, יסקור את הבניין, החניה ואז ,לאחר שגם ראה את כמות התכולה, יוכל להעניק לעם הצעת מחיר מדויקת וללא הפתעות  בזמן ההובלה עצמה, מה שיעניק לכם ראש שקט והתארגנות נכונה עם התקציב. כאשר אתם חושבים להעניק טיפ למובילים, אל תשכחו לשאול כמה טיפ להשאיר למובילים את מי שכבר עבר דירה, אם חברים או משפחה. בנוסף בגלל מספר רב של חברות הובלות קטנות בבאר יעקב מחירים משתנים אז חשוב לשים לב לכך

? האם ניתן להזמין מובילים מומלצים בבאר יעקב מהיום להיום

 חברת מובילים להעברת דירה, מחזיקה לרוב צוותים וכן היא מחזיקה גם בצי רכב מרשים, אשר, יוכל להגיע עם צוות אבל יותר, כאשר מדובר על חפצים בודדים, או מובילים סלונים אם רכשתם סלון מחנות או מיד שנייה. לרוב, מדובר על הובלה מהירה, אך כאשר מדובר על מעבר דירה מובילים וישנם חפצים רבים וגדולים כגון ריהוט, מוצרי חשמל גדולים וריהוט רב, הסיפור משתנה ויש להזמין מראש חברת הובלות. לעיתים לקוחות רבים המעוניינים להוביל מספר קטן של חפצים, אין להם המלצות ממכרים והם יפנו לאינטרנט או לרשתות החברתיות שהבולטת בהן היא פייסבוק, על מנת למצוא חברת הובלות עם זמינות גבוהה אשר תעביר להם חפצים בודדים לדירתם החדשה. אם אתם גרים באזור, כדאי לחפש מובילים מומלצים באזור, כך שהם מכירים היטב את האזור הספציפי וכך לא תשלמו מחיר יקר של מובילים מאזור מרוחק יותר. כדאי תמיד כי תהיה לכם רשימת מובילים לאחר שביצעתם סקר שוק והבנתם באילו חברות הובלות עליכם להתעניין. כמובן שאם תמצאו מובילים בתוך השכונה , זה יהיה לכם עדיף מכל הבחינות. הבעיה היא שלא תוכלו להיות בטוחים, כי מדובר באמת בפרסום, היות וכל חברת מובילים לדירה, תעיד על עצמה שהיא הטובה ביותר. בכדי להצליח לערוך השוואה איכותית ונכונה בין הובלות דירות מובילים, יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים פשוטים כגון: הצעת מחיר מיוד משוכלל ושינוע להובלות השונות על פי סדר הגודל שלהן, היתרים ורישיונות לענף ההובלות, כשאר הציוד עומד בתקני בטיחות הדרושים, ביטוחי תכולה שיתאימו לסדר גודל הכמות של התכולה והערך שלה, הוותק והמוניטין והמלצות של לקוחות אשר כבר ביצעו העברת דירה מובילים של אותה החברה. יש לציין כי, מובילים מומלצים עובדים בחברות הובלה מוכרות ובעלות שם טוב, זו תהיה האינדיקציה הטוב והנכונה ביותר להובלה. כדאי לט לשכוח, כי בימים חמים במיוחד, כדאי כי תדאגו למים קרים, היות והמובילים עובדים קשה ואל תשכחו  גם לברר כמה טיפ נותנים למובילים לאחר שביררתם מה המקובל לתת במעבר דירה.

המלצה על מוביל דירה בבאר יעקב בזול

 זו גם שאלה אבל שוב, הכול תלוי בכמה קריטריונים, כגון: הוותק של החברה, האם החברה מוכרת באזורכם?, האם אלה הם מובילים מומלצים?,חברת הובלות מומלצת בבאר יעקב היא לא תמיד אינדיקציה חשוב לבדוק מי המליץ עליה,  היות ולא כל הנחתם מעיד על עיסתו ולכן ככל שתהיינה המלצות אובייקטיביות אז עדיף לא לחפש ללא המלצות לדוגמא – דפי זהב הובלות בבאר יעקב, כך תכלו להיות בטוחים כי אכן מדובר בהובלה אמינה. התחרות בין מובילים להעברת דירה הינה גדולה ולעיתים בתקופות מסוימות שהן אינן נחשבות לעונה הבוערת של ההובלות כמו בקיץ, ניתן יהיה למצוא מחירים זולים של חברות הובלה מנוסות ואפילו מוכרות בתחומן. אם אתם מעוניינים לעבור לדירה חדשה, יש להתעניין על מובילים להעברת דירה כאשר הם מתמים במיוחד בהובלות מסוג זה. תוכלו תמיד לקבל המלצה על מוביל דירה בבאר יעקב בזול, מה שיקל עליכם בהוצאות. יש לדעת, כי מובילי דירות מומלצים, מחזיקים צוות של אנשי מקצוע, אשר מתמחים בפירוק והרכבה של רהיטים,  ולכן מוביל מחיר יהיה בהתאם לכמות הפירוק וההרכבה של הריהוט שיש להעביר ולהתקין בדירה החדשה. למשל על מנת להוביל מקרר, יש להיות בעל ידע נרחב, בכדי שהמקרר לא יתקלקל או יאבד גז תוך כדי הובלה. כאשר אתם עורכים סקר, בררו כמה טיפ למוביל מקרר יש להשאיר, היות ומדובר על מאמץ רב וזהירות מרבית בהובלה זו. גם אם מדובר על מוביל קטן בבאר יעקב, מומלץ לברר בכמה חברות הובלה, מה המחיר המקובל על פי המרחק יש לשלם עבור הובלה של מוביל הובלות קטנות.  כמובן שקיים הבדל בין מובילים דירות קטנות, לבין מובילים של דירות גדולות, כאשר התכולה בהן היא רבה בהרבה.  כאשר מדובר על מובילי דירה מומלצים, ם תמיד יעניקו לכם הצעת מחיר, אשר תכלול ביטוח ומחיר של פירוק והרכבת רהיטים. על השאלה שלבטח שאלתם את עצמכם כמה טיפ מקובל להשאיר למובילים , הכול תלוי בזמן ההובלה, בקושי הובלה, הובלה קטנה או הובלה גדולה וכדומה.

שוק ההובלות מתרחב בכל יום

היות ומדובר על מדינה מאוד דינאמית, כאשר רבים ב עוברים דירה, משרד, או עיר, אם בשל לימודים או עבודה חדשה, מקומות שקטים יותר בפריפריה או באזורים מרוחקים יותר בארץ, כדאי שתהיינה לכם מובילים המלצות, כך שתהיו בטוחים  כי בחרתם את הטוב ביותר ותהיו בראש שקט. התחרות הינה גדולה מאוד בענף זה אך מי שנחשבת לחברת מובילי דירות מומלצים תמיד תהיה לה עבודה בכל תחומי ההובלות. גם מבחינת הזמן, כדאי כי החברה תהיה זמינה, כמו למשל הובלות מעכשיו לעכשיו למי שצריך להעביר פריטים בודדים במידית. למרות כל זאת, חברתהובלות מיכאל ובוריס נחשבת לוותיקה ולמובילה, לא רק בגלל השירות, צי הרכב והציוד המשוכלל ביותר להובלה, כי אם בגלל היחד האדיב והמקצועי, הפרישה הארצית של חברה זו, אשר מגיעה למקומות ואזורים רבים בארץ. החברה עובדת בשעות רבות ביום גם בערב וכן, גם בימי שבת ומעניקה שירות מענה 24 שעות ביממה ללקוחותיה. לחברה, שירותי אחסון לתכולה במחסנים מסודרים אשר יש בהם שמירה בכל שעות היום והלילה במשך כל השבוע, הובלות במנוף, הובלות קטנות, הובלות משרדים ועוד. לחברה שם של מובילי דירות מומלצים, בקרב לקוחותיה הרבים אשר מלווים אותה מזה שנים.

מחירים

מחירון הובלות בבאר יעקב

₪ 4000-5000 הובלת דירת 5 חדרים בבאר יעקב
200-450 ₪ הובלת מיטה זוגית בבאר יעקב בסיס + מזרן
₪ 2000-3000 דירת 3 חדרים בבאר יעקב
₪ 3000-4000 דירת 4 חדרים בבאר יעקב
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בבאר יעקב קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בבאר יעקב
200-450 ₪ הובלות מכונת כביסה בבאר יעקב
החל מ- 400 שח הובלות משרד בבאר יעקב
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בבאר יעקב
₪600-1200 הובלת דירת חדר אחד בבאר יעקב
200-450 ₪ הובלת מקרר בבאר יעקב
200-450 ₪ הובלת שידת איפור בבאר יעקב
150-3500 ₪ כמה עולה הובלה מבאר יעקב לחיפה
150-3500 ₪ כמה עולה הובלה מבאר יעקב לתל אביב
לשעה 200-450 ₪
כמה עולה הובלה עם מנוף בבאר יעקב
200-450 ₪ כמה עולה הובלת מייבש כביסה בבאר יעקב
200-450 ₪ כמה עולה הובלת שידת החתלה בבאר יעקב
200-450 ₪ כמה עולה הובלת תנור בבאר יעקב
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בבאר יעקב
200-450 ₪ מחיר הובלות לסטודנטים בבאר יעקב
200-750 ₪ מחיר הובלות משרדים בבאר יעקב
200-450 ₪ מחיר הובלת ארון בגדים בבאר יעקב, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בבאר יעקב
200-450 ₪ מחיר הובלת מוצרי חשמל בבאר יעקב
200-450 ₪ מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בבאר יעקב
200-450 ₪ מחיר הובלת מקרר בבאר יעקב
200-450 ₪ מחיר הובלת סלון בבאר יעקב
200-450 ₪ מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בבאר יעקב
200-650 ₪ מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בבאר יעקב, שרותי נגרות
200-250 ₪ עלות הובלת מדיח כלים בבאר יעקב
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בבאר יעקב
200-250 ₪ שירותי הובלות קטנות בבאר יעקב
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בבאר יעקב
200-450 ₪ שרותי הובלת מכשירי חשמל בבאר יעקב גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בבאר יעקב
החל מ- 450 שח

כמה עולה הובלה מבאר יעקב לתל אביב

אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.

יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום

החל מ- 300 שח הובלה פסנתר באר יעקב
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בבאר יעקב
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בבאר יעקב
החל מ- 100 שח הובלות בטון בבאר יעקב
100-550 ₪ כמה עולה הובלה בתוך באר יעקב
בתוספת של 15% הובלות בשבת בבאר יעקב
בטלפון הובלות מיוחדות בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלות מכונת כביסה בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלת ספה בבאר יעקב
200-250 ₪ השכרת מכולות לפינוי פסולת בבאר יעקב
200-250 ₪ השכרת רכב הובלות קטנות
200-250 ₪ הובלות סוסים בבאר יעקב
200-250 ₪

הובלה דחופה בבאר יעקב

הובלה מהיום למחר בבאר יעקב

הובלה מהיום להיום בבאר יעקב

הובלות בבאר יעקב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

200-250 ₪ מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בבאר יעקב
200-250 ₪ שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בבאר יעקב
200-250 ₪ מחיר הובלת משטחים בבאר יעקב
200-250 ₪ אחסנה למפעלים בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלות מפעלים בבאר יעקב
200-250 ₪

שירותי הובלת כספות בבאר יעקב

תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף

בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בבאר יעקב
200-650 ₪ שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
100-250 ₪ הובלת חבילות בבאר יעקב
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלה לפי שעה בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלה על הדרך מבאר יעקב
200-250 ₪ הובלות אופנועים בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלות קטנועים בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלת אקווריום בבאר יעקב
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בבאר יעקב
200-250 ₪ הובלת מייבש כביסה בבאר יעקב
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בבאר יעקב
200-250 ₪ מחיר הובלה של מזנון בבאר יעקב
200-250 ₪ מחיר הובלה של פינת אוכל בבאר יעקב
200-250 ₪ מחיר הובלת חומרי בניין בבאר יעקב
200-250 ₪ מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בבאר יעקב
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בבאר יעקב
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בבאר יעקב
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בבאר יעקב
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לירושלים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לתל אביב
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לחיפה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לראשון לציון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לפתח תקווה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאשדוד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנתניה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לחולון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבני ברק
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרמת גן
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרחובות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאשקלון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבת ים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבית שמש
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לכפר סבא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב להרצליה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לחדרה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למודיעין
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרמלה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנצרת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ללוד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרעננה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למודיעין עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למיתר
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לגבעתיים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית אתא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב להוד השרון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנהריה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לעומר
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית גת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאילת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לעכו
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לביתר עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנס ציונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לרמת השרון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לעפולה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאלעד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לטבריה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לראש העין
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנצרת עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ל מכבים רעות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליבנה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית מוצקין
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לשפרעם
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית ביאליק
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית ים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למעלה אדומים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית אונו
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאור יהודה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לדימונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לצפת
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ללהבים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנתיבות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאופקים
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למגדל העמק
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לגבעת שמואל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לטירה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לערד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליהוד
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לנשר
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית שמונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לשדרות
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לקריית מלאכי
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למעלות תרשיחא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליקנעם עילית
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לכפר יונה
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לטירת כרמל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאריאל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבית שאן
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לאור עקיבא
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לכרמיאל
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לבאר שבע
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב ליפו
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב למצפה רמון
150-3500 ₪ הובלה מבאר יעקב לירוחם

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

התקשרו עכשיו