התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בקריית אונו

אם אתם רוצים לעבור לקריית אונו, הדרך שלכם לשם חייבת לעבור בחברת הובלות מקצועית. הובלות בקריית אונו מחייבות עבודה מקצועית ללא פשרות כאשר כל פרט קטן שמתפספס עלול לעלות ביוקר. אנו בהובלות מיכאל ובוריס כאן תמיד לשירותכם לכל סוגי ההובלות, מהובלות דירה ועד הובלות משרדים, מהובלות קטנות ועד הובלות למוסדות ולעסקים. פנו אלינו עוד היום ותיווכחו לגלות מהי עבודה מקצועית באמת!

מעוניינים בהובלה בקריית אונו בזול? אנחנו כאן לשירותכם

הדילמה הכי קשה היא תמיד בין העלות לבין האיכות. מצד אחד אנו מעוניינים לקבל שירותים איכותיים ומקצועיים שירגישו לנו כדבר הנכון לעשות כדי להקל על החיים שלנו, ומצד שני אנחנו לא מעוניינים לשלם יותר מידי ובעיקר בגלל שבחלק גדול מהמקרים אנו יכולים להתאכזב. אם אתם רוצים לקבל את שני הדברים באופן מלא ולא באיזון שיכול לפגוע במקצועיות ההובלה, אנחנו כאן תמיד לשירותכם. הובלות משתלמות בקריית אונו זה אנחנו, בין אם אתם בעלי משפחות גדולות, בעלי משרדים או בין אם אתם סטודנטים שצריכים להעביר פריט בודד.

הובלות סטודנטים בקריית אונו

אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס מחבבים סטודנטים יותר מכל חתך אחר באוכלוסייה. כמובן שכולם תמיד מקבלים מאיתנו שירות מקצועי ואמין ללא תחרות אך סטודנטים הם קהל מיוחד כי מצד אחד הוא רוצה לקבל את הטוב ביותר עבורו ומצד שני, הארנק תמיד נפתח רק למחצה. אין ספק שלהיות סטודנט בארץ זה קשה, ולהובלות קטנות בקריית אונו מחירים שלא תמיד הולמים את מה שהם יכולים לספק, וזו הסיבה מדוע אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מציעים מחירים משתלמים בתעריפים מיוחדים כך שגם סטודנטים יוכלו לקבל שירות אדיב עם תמורה מלאה גם למחיר נמוך.

למה הובלות בקריית אונו פשוטות איתנו?

  • כי אנחנו דואגים לכל השלבים משלב האריזה ועד לפירוק ולהרכבה של הרהיטים.
  • כי אנחנו מבינים ללבו של הלקוח ומסבירים מראש ממה מורכב המחיר ומדוע התעריף יכול לעלות או לרדת בהתאם לדרישות.
  • כי אצלנו הניסיון מדבר בעד עצמו, ואחרי שנים רבות בתחום אין ספק שאנחנו תמיד נהיה הכתובת בשבילכם.
  • כי אנחנו המקום לכל סוגי ההובלות, אצלנו כולם נהנים משירות מקצועי וזה לא משנה מה צריך להעביר, מתי ומהיכן להיכן.
  • כי כשאתם בוחרים בנו אתם נכנסים למשפחה, וכשמקבלים יחס משפחתי, הובלה בקריית אונו בשבילנו זה כאילו אנחנו בעצמנו עוברים דירה.
  • כי אצלנו אין אותיות קטנות ואין התחכמויות. הכול תמיד ניצב מול הלקוח לפי חוזה מסודר עם אחריות מלאה על כל הפריטים.
  • כי אצלנו לא רק מבעים את הפעולות השגרתיות שמקבלים בכל מקום, אצלנו חושבים מעבר. טיפים חשובים למעבר בטוח ולהתאקלמות נכונה, כי כשאתם מאושרים אנחנו מאושרים.

אם עוד לא הבנתם מדוע אנו הבחירה הכי טובה בשבילכם גם להובלות בקריית אונו, פנו אלינו עוד היום ונשמח להסביר לכם כל מה שתרצו! מחכים לשמוע מכם להובלה הבאה שלכם!