הובלות מיכאל ובוריס

הובלות מיכאל ובוריס

איך בוחרים מוביל?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

pexels-artem-podrez-5025633

איך בוחרים מוביל?

השאירו את מספר הטלפון שלכם

ונחזור אליכם תוך מספר דקות עם הצעה אטרקטיבית

איך בוחרים מוביל?

איך בוחרים מוביל?

בחירת מוביל שייתן לכם את ההרגשה הטובה ביותר

כיצד נבחר חברת הובלות שתתן לנו שקט, הרגשה טובה ויוכיח בשטח שאכן העבודה נעשתה על צידה הטוב ביותר? אינדקס מובילים הוא רעיון שקיים ברשת, ועכשיו, עם שיפור משמעותי, ברגע שאנחנו בעניינים. האינדקס של מובילים בישראל בנוי כך שאתם מקישים את התנאים שלכם, ומקבלים בתמורה את הבחירה המתאימה ביותר לאיזור המגורים שלכם, למחיר שביקשתם, לניסיון ולכוח העבודה שרציתם, ובעיקר, לכם. יש לנו את היכולת להפוך כל בחירה לזו שתתאים לכם ביותר, בלחיצה פשוטה על מקשי המחשב. אם אי פעם יכולתם לחשוב שבחברה המודרנית, בעידן האינטרנט, הדברים יהיו פשוטים כל כך, בוודאי הייתם מפתיעים את עצמכם. אכן פשוט וקל למצוא היום מוביל טוב באינטרנט.

כיצד אתם מעורבים בבחירת המוביל באופן אישי

אתם מעורבים בבחירת המוביל שלכם באופן אישי בכל בחירה שתציבו, כתנאי למחיר, לניסיון וכדומה. אלו הדברים שחשובים לכם, ומי שמתפשר על מחיר (לצפיה במחירון ההובלות שלנו), לא יתפשר על אלמנטים אחרים, וכמובן, שבנוגע לאזור המגורים, קשה לעשות שינוי. חשוב שתדייקו במה שאתם צריכים, וכך נוכל להתאים לכם את הבחירה המדויקת לצרכים שלכם. בסופו של דבר, זוהי הדירה שלכם או בית העסק שלכם שאנחנו דואגים להוביל. חשוב שתצאו מרוצים, שהדברים שלכם יישארו בטוחים, שהחפצים יישארו שלמים ושלא יישבר אף כלי מטבח או מנורה במקרה. המובילים שלנו הם אנשי מקצוע, מהשורה הראשונה, ויודעים כיצד לשמור על תכולת ההובלה בצורה מקסימאלית.

בשיחה עם המוביל שלכם, תדעו אם צדקתם בבחירה או לא

בעת בחירת המוביל, אנו נשלח לכם את כל הפרטים, ואתם תוכלו ליצור תקשורת עם המוביל שלכם, בדרך שנוחה לכם. בדרך זו, חפשו את מה שחשוב לכם, חפשו את האמינות, חפשו את החיוך מאחורי הטלפון או המחשב, ותראו שכל מה שחשוב לכם מקבל מענה מהמוביל שלכם. אנחנו עושים את מיטב המאמצים כדי שהאינדקס שלנו יהיה אטרקטיבי, מותאם לקהל לקוחות מגוון וכזה, שיוכל לענות על כל הצרכים. חשוב לנו לשים לב אם התאמנו לכם את המוביל הנכון או לא. עזרו לנו, ובכל הובלה חזרו אלינו עם פידבק וכך נדע להשתפר או לשמור על הרמה הגבוהה של השירות שלנו.

רוצים ללמוד איך לבחור מוביל? לחצו כאן.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

מחירי הובלה עדכניים

חשוב לדעת את מדרגות המחיר של ההובלות בארץ, לפי חלוקה לאיזורים כמובן, ולפי תנאי התחייבות לשמירה על תכולת הרכוש, ובמידה וניתן, אף חתימת חוזה להובלה. הובלת דירה או בית מתחילה ממחיר של כ-004 ₪ לחדר, וכך המדרגה עולה עם כל חדר, ביחס למדרגות או מעלית, קומת קרקע או גג, קרבה ונגישות לחנייה וכדומה. הוספת מנוף היא בערך כ-052 ₪ לשעת עבודה. וכמובן שאין כאן התחייבות למחיר מסוים אלא הערכה כללית כדי שתוכלו להתחיל מנקודה בסיסית מסוימת בעת בחירת מוביל.

לתיאום הובלה

לפני שאתם יוצאים מהאתר

השאירו את הטלפון שלכם

ואנחנו נוזיל לכם כל הצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו