הובלות מיכאל ובוריס

Menu
Menu

התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

טיפים להובלה בטוחה

 

כל הדרכים לדעת שתכולת הדירה שלכם תגיע ליעדה בשלום

כל הובלה היא רגע, שבו אתם נותנים אמון במוביל שלכם, וכל מה שנשאר לכם לקוות, הוא שיכבד זאת. אתם מפקידים את כל רכושכם, את שלמות רכושכם, ומבטיחים לעצמכם שהוא יגיע ליעדו בשלום. כיצד נוכל להבטיח זאת? שאלה מצוינת. אספנו מספר נקודות שיכולות להיות כלי עזר כשאתם באים ובוחנים את היכולת שלכם לדאוג שההובלה שלכם תהיה בטוחה. ראשית, ודאו שהאינדקס באתר, שממנו אתם שואבים את האינפורמציה הראשונית שלכם מלכתחילה, הוא אינדקס הגון, מוכר וידוע. כשאתם שמים לב שישנן המלצות רבות, שהאתר עולה בדירוג של גוגל, אתם יכולים לדעת שמדובר באתר אמין וחזק. אתר שלקוחותיו לא מרוצים, לא יחזיק לאורך זמן. כמובן שאתם מוזמנים לקבל המלצות מחברים לגבי המוביל הטוב והמתאים בשבילכם, אך האם תוכלו לסמוך על דרך זו מהעבר? כיום, קל יותר לחפש באינטרנט מוביל מתאים.

הכירו את המוביל שלכם בכמה דרכים פשוטות

אין יותר מאשר היכרות עם המוביל שלכם בכמה מילים, באינטרנט או בטלפון, כדי לקבוע שמדובר באיש נעים והוגן. אם זו חברה, ודאו כי הפקידה נחמדה, הרי היא עובדת אצל אותו בוס שאחראי על העובדים. ראו זאת כהוכחה שמדובר באנשים טובים. כמובן שלא תוכלו לחתום על כך, אבל זה סימן טוב לעזר רב. ודאו כי המוביל שלכם, מעבר להיותו נחמד, הוא איש מקצועי, ואם מדובר בחברה, האם זו חברה בעלת וותק וניסיון, שיכולה לתת לכם את השירות הטוב ביותר, ומתחייבת על העברת תכולת הדירה שלכם בבטחה. אם נראה לכם שניתן לקבל התחייבות או אף ביטוח על התכולה, עשו זאת, אם בעל פה או אף באמצעות חוזה. מצאו את הדרך שלכם לוודא כי כל הצדדים מחוייבים לאותה מטרה, להעביר את הציוד בשלמותו ליעדו.

אריזה נכונה ומתאימה

חשוב מכל הוא לארוז נכון, ולוודא שהציוד מוכנס לקופסאות המתאימות, עם מילוי, עטיפה וסלוטייפ לכל האורך. ודאו כי הרהיטים מפורקים כיאות, ושרגליות הספות, פינות השולחן והמנורות כמובן, כולם עטופים בניילונים וכיסויים מתאימים, שישמרו עד כמה שאפשר, על שלמותם. המעט שאיננו יכולים לצפות, נשאיר זאת כהפתעה. אנחנו יכולים לעשות את המקסימום כדי לוודא שביתנו עובר בשלום לתחנה הבאה במסע. בעת ההובלה, חשוב לשים לב שהמוביל מכוון ויודע כי הכבישים הם הכבישים הנוחים ביותר, וכך גם אופי הנסיעה ומהירות כלי הרכב. חשוב לנו לוודא שהמוביל איתנו באותו הראש בעניין. עשו כל זאת בחיוך, ובדקו שאתם בעיקר בודקים שהכל מבוצע כהלכה, והפרויקט יושלם בבטחה, ולא מאמצים דאגות לחינם. הרי לא כל יום עוברים דירה, וחשוב גם להנות מזה, מהרגע המרגש של מעבר לפרק חדש בחיים. עם כל זאת, אל תזניחו את הבדיקות שלכם, ושתפו פעולה עם המובילים, הם מכירים הכי טוב את הנושא.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו