התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בשרון

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בשרון החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור שרון והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בשרון

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בשרון או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בשרון כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בשרון או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בשרון מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בשרון, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה שרון זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בשרון מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

אם אתם צריכים הובלות בשרון, אתם כנראה צריכים אותנו. אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס תמיד כאן לשירותכם להובלות קטנות בשרון, הובלות דירות בשרון או הובלות משרדים שיכולות לעבור בצורה הכי טובה שאפשר כשאנחנו לוקחים את המושכות לידיים שלנו. אנו מבצעים הובלות מקצועיות ובטוחות בכל הארץ וגם אתם יכולים ליהנות מחוויית המעבר הכי טובה שתוכלו לקבל!

אחד המקומות המפותחים ביותר במדינה

אין ספק שהשרון הוא אחד האזורים הכי מפותחים במדינה. כל אחד היה רוצה לגור בפנינה הזו שנמצאת כל כך קרוב לתל אביב אך מצד שני זוכה גם לשקט מדהים וחופי ים יפהפיים במרחק נסיעה קצר. אם אתם רוצים לעבור לשרן או לעבור מהשרון, אתם צריכים לבחור בחברה מקצועית שתכיר את תנאי השטח של האזור ותדע כיצד להתמודד עם משימות רבות תוך ניהול מקצועי שלהם גם בתנאי לחץ. אנו בהובלות מיכאל ובוריס מבינים שהעברת משרד או מעבר דירה בשרון הם רגעים מלחיצים, כאשר ציוד רב ויקר ערך מונח על כפות המאזניים, אך עם השירות שלנו אתם תהיו רגועים.

? מדוע הובלות בשרון עושים רק עם הובלות מיכאל ובוריס 

שירות מקצועי שכמותו לא ראיתם וגם לא תראו. מהפרטים הכי גדולים וחשובים ועד הפרטים הכי קטנים שאפילו לא תדעו שצריך לייחס להם חשיבות, אנחנו כאן כדי להאיר את עיניכם ולהראות לכם מדוע אנו מספר אחת בתחום.

אנו מאפשרים את כל סוגי ההובלות במחירים הכי משתלמים. צריכים הובלה קטנה בשרון? צריכים הובלת משרד בשרון? בכל מקום ובכל זמן, אנו כאן לשירותכם עם צוות מקצועי ומנוסה מאוד בתחום.

הניסיון עושה את הכול, ואחרי זמן רב בתחום אתם יכולים להיות רגועים שעם כל תרחיש אנו נדע להתמודד. אפילו כשמדובר על הובלה לקומה גבוהה מאוד, כיאה לאזור משרדים מפותח כמו באזור הזה של הארץ, המנופים והרמפות שלנו ישמרו על הפריטים שלכם מכל משמר.

? איך שירותי מנוף משפרים את ההובלה 

הובלה עם מנוף היא המומחיות שלנו ואצלנו אתם יכולים להיות רגועים שהציוד שלכם לא רק יגיע בבטיחות מוחלטת אל היעד, הוא יגיע במהירות ואף יחסוך לכם בעלויות. אפשר לומר שהסבלים לא יהיו שימושיים כמדובר במשרד בקומה גבוהה וגם לא בבית דירות גבוה שהתמזל מזלכם ומצאתם דירה בקומה גבוהה עם נוף משגע. עם המנוף שלנו כל מה שצריך לעשות זה להעמיס אותו ולהרים את הציוד עד לחלון, למרפסת או לסלון. משם, פריקה מהירה וסידור יעיל של הפריטים יקצר זמנים וכוח אדם באופן משמעותי.

? כמה עולות הובלות בשרון 

להובלה בשרון מחיר משתנה מאוד שתלוי במספר פרמטרים. ראשית, מרחק ההובלה הוא אחד המרכיבים החשובים. ככל שמרחק ההובלה בין היעד והמוצא יהיה גדול יותר כך המחיר יגדל. שנית, מספר הפריטים וסוג הפריטים. אין לכם מה לדאוג, הובלות בשרון בזול זה אנחנו ואצלנו תמצאו את המחירים הכי טובים עם תמורה הולמת למחיר ואף מעל ומעבר.

פנו אלינו עוד היום ותבינו מדוע הובלות מיכאל ובוריס היא הבחירה הטובה ביותר בשבילכם!

מחירים

מחירון הובלות בשרון

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בשרון
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בשרון בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בשרון
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בשרון
החל מ- 800 שח הובלה משרון לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה משרון לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה משרון לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה משרון לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה משרון לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה משרון לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה משרון לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה משרון לחולון
החל מ- 250 שח הובלה משרון לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה משרון לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה משרון לרחובות
החל מ-100 שח הובלה משרון לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה משרון לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה משרון לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה משרון לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה משרון להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה משרון לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה משרון למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה משרון לרמלה
החל מ-200 שח הובלה משרון לנצרת
החל מ-200 שח הובלה משרון ללוד
החל מ-200 שח הובלה משרון לרעננה
החל מ-150 שח הובלה משרון למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה משרון למיתר
החל מ-200 שח הובלה משרון לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה משרון לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה משרון להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה משרון לנהריה
החל מ-200 שח הובלה משרון לעומר
החל מ-200 שח הובלה משרון לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה משרון לאילת
החל מ-200 שח הובלה משרון לעכו
החל מ- 150 שח הובלה משרון לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה משרון לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה משרון לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה משרון לעפולה
החל מ-200 שח הובלה משרון לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה משרון לטבריה
החל מ-200 שח הובלה משרון לראש העין
החל מ-200 שח הובלה משרון לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה משרון ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה משרון ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה משרון לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה משרון לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה משרון לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה משרון לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה משרון למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה משרון לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה משרון לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה משרון לדימונה
רק בטלפון הובלה משרון לצפת
החל מ-100 שח הובלה משרון ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה משרון לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה משרון לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה משרון למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה משרון לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה משרון לטירה
החל מ- 900 שח הובלה משרון לערד
החל מ- 450 שח הובלה משרון ליהוד
החל מ-200 שח הובלה משרון לנשר
החל מ-200 שח הובלה משרון לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה משרון לשדרות
החל מ-150 שח הובלה משרון לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה משרון למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה משרון ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה משרון לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה משרון לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה משרון לאריאל
החל מ-200 שח הובלה משרון לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה משרון לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה משרון לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה משרון לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה משרון ליפו
החל מ- 270 שח הובלה משרון למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה משרון לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בשרון קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בשרון
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בשרון
החל מ- 400 שח הובלות משרד בשרון
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בשרון
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בשרון
החל מ-200 שח הובלת מקרר בשרון
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בשרון
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה משרון לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה משרון לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בשרון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בשרון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בשרון
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בשרון
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בשרון
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בשרון
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בשרון
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בשרון, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בשרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בשרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בשרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בשרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בשרון
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בשרון
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בשרון, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בשרון
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בשרון
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בשרון
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בשרון
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בשרון גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בשרון
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה משרון לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר שרון
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בשרון
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בשרון
החל מ- 100 שח הובלות בטון בשרון
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך שרון
בתוספת של 15% הובלות בשבת בשרון
בטלפון הובלות מיוחדות בשרון
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בשרון
החל מ- 100 שח הובלת ספה בשרון
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בשרון
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בשרון
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בשרון
הובלה מהיום למחר בשרון
הובלה מהיום להיום בשרון
הובלות בשרון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בשרון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בשרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בשרון
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בשרון
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בשרון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בשרון
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בשרון
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בשרון
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בשרון
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בשרון
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך משרון
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בשרון
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בשרון
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בשרון
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בשרון
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בשרון
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בשרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בשרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בשרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בשרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בשרון
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בשרון
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בשרון
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בשרון