התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בשפלה

אזור השפלה הוא אחד המיושבים ביותר שיש בארץ ואפשר להבין למה. אמנם לא מדובר במיקום מרכזי כמו גוש דן אך הוא קרוב אליו מאוד, ואם נסתכל על מקומות כמו מודיעין נגלה שהם קרובים גם לירושלים, מקום מרכזי גדול ולא פחות חשוב. אנשים רבים שמעבר דירה לשפלה היא המשימה הבאה עבורם לא תמיד יכולים למצוא את הדרך הנכונה לעבור את המעבר בשלום. אנו בהובלות מיכאל ובוריס מציעים לכם הובלות בשפלה על הצד הטוב ביותר עם מחירים אטרקטיביים במיוחד!

למה לבחור בנו להובלות בשפלה?

הובלה בשפלה רק נשמעת פשוטה אך לא מדובר על אזור כל כך פשוט. נכון שזה לא גוש דן ופקקים רציניים נדמה שלא יהיו מכשול, נכון שתנאי השטח יכולים להיות הרבה יותר נוחים מאשר חיפה או אזור ירושלים, אך עדיין מדובר בהובלת דירה שלמה דבר שמצריך יכולות מנוסות ביותר של הצוות הפועל. מעבר לכך, יש צורך בתודעת שירות גבוהה ואכפתיות ברמות הגבוהות ביותר, כי מדובר כאן על בית שלם שהיה כל חייהם של הדיירים. אנו מתייחסים לכל לקוח כאילו הוא בן משפחה, הצוות שלנו עובד במקצועיות כבר שנים רבות בכל חלקי הארץ והמחירים המשתלמים מוסיפים לכל המכלול.

איך מבצעים הובלת דירה בשפלה?

  • הובלת דירה בשפלה בזול לא אומרת שאתם תקבלו שירות שאינו מקצועי. להיפך, זו כל הגדולה שלנו כי למרות המחירים הזולים שמספקים לכם הובלות משתלמות בשפלה, אתם יכולים להיות רגועים כשצוות מנוסה הוא זה שמוביל אתכם ליעד החדש. לא עוברים דירה בלי הובלות מיכאל ובוריס, ולמעשה גם לא כדאי לכם להעביר משרד או אפילו רהיט בודד בלעדינו.
  • הובלות קטנות בשפלה יכולות לתפוס אתכם לא מוכנים. הרבה אנשים מזלזלים בהובלה קטנה כי הם חושבים שיהיה בסדר, כמו האמירה הישראלית הידועה. נכון שלא מדובר בתכולת דירה שלמה אך דווקא השאננות הזו היא זו שיכולה לגרום את הנזק הכי גדול לציוד שלכם. זה הזמן לבחון היטב הובלות קטנות בשפלה בזול שיגרמו לכם להבין שהמחיר יכול להיות נמוך והמקצועיות בשמיים.
  • אי אפשר להעביר דירה בלי כל השירותים הנלווים שחייבים להיות טרם יום המעבר. הובלת דירה עם אריזה הם ה-א’ ב’ שלנו בהובלות מיכאל ובוריס ואתם לא צריכים לדאוג באף שלב. אריזה איכותית עם כל חומרי האריזה וצוות אורזים מקצועיים יפעל במהירות כדי לספק לכם חוויה נעימה אך עם זאת, אתם יכולים להיות רגועים כי הציוד שלכם יעמוד בכל תרחיש.

קרה משהו לפריטים? אנחנו תמיד כאן לשירותכם

כשאנחנו מדברים אתכם על הובלה אמינה בשפלה אנו עומדים מאחורי המלים שלנו. אנו מבינים שתכולת הדירה שאנו מעבירים היא למעשה כל עולמכם ואנו שמים לב שלקוחות רבים מודאגים מאוד מסעיף האחריות. תנו לנו להרגיע אתכם: אצלנו אין אותיות קטנות. אנו עומדים מאחורי כל מילה ואם יהיה נזק כלשהו לאחד הפריטים אנו נישא בתוצאות.

להובלה בשפלה באחריות, במחירים משתלמים ושירות אדיב לאורך כל הדרך, אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס כאן בשבילכם כבר היום!