התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בשפלה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בשפלה החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור שפלה והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה בשפלה

מחיר הובלה בשפלה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בשפלה או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בשפלה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בשפלה או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בשפלה מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בשפלה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה שפלה זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בשפלה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

אזור השפלה הוא אחד המיושבים ביותר שיש בארץ ואפשר להבין למה. אמנם לא מדובר במיקום מרכזי כמו גוש דן אך הוא קרוב אליו מאוד, ואם נסתכל על מקומות כמו מודיעין נגלה שהם קרובים גם לירושלים, מקום מרכזי גדול ולא פחות חשוב. אנשים רבים שמעבר דירה לשפלה היא המשימה הבאה עבורם לא תמיד יכולים למצוא את הדרך הנכונה לעבור את המעבר בשלום. אנו בהובלות מיכאל ובוריס מציעים לכם הובלות בשפלה על הצד הטוב ביותר עם מחירים אטרקטיביים במיוחד!

? למה לבחור בנו להובלות בשפלה

הובלה בשפלה רק נשמעת פשוטה אך לא מדובר על אזור כל כך פשוט. נכון שזה לא גוש דן ופקקים רציניים נדמה שלא יהיו מכשול, נכון שתנאי השטח יכולים להיות הרבה יותר נוחים מאשר חיפה או אזור ירושלים, אך עדיין מדובר בהובלת דירה שלמה דבר שמצריך יכולות מנוסות ביותר של הצוות הפועל. מעבר לכך, יש צורך בתודעת שירות גבוהה ואכפתיות ברמות הגבוהות ביותר, כי מדובר כאן על בית שלם שהיה כל חייהם של הדיירים. אנו מתייחסים לכל לקוח כאילו הוא בן משפחה, הצוות שלנו עובד במקצועיות כבר שנים רבות בכל חלקי הארץ והמחירים המשתלמים מוסיפים לכל המכלול.

? איך מבצעים הובלת דירה בשפלה

הובלת דירה בשפלה בזול לא אומרת שאתם תקבלו שירות שאינו מקצועי. להיפך, זו כל הגדולה שלנו כי למרות המחירים הזולים שמספקים לכם הובלות משתלמות בשפלה, אתם יכולים להיות רגועים כשצוות מנוסה הוא זה שמוביל אתכם ליעד החדש. לא עוברים דירה בלי הובלות מיכאל ובוריס, ולמעשה גם לא כדאי לכם להעביר משרד או אפילו רהיט בודד בלעדינו.

הובלות קטנות בשפלה יכולות לתפוס אתכם לא מוכנים. הרבה אנשים מזלזלים בהובלה קטנה כי הם חושבים שיהיה בסדר, כמו האמירה הישראלית הידועה. נכון שלא מדובר בתכולת דירה שלמה אך דווקא השאננות הזו היא זו שיכולה לגרום את הנזק הכי גדול לציוד שלכם. זה הזמן לבחון היטב הובלות קטנות בשפלה בזול שיגרמו לכם להבין שהמחיר יכול להיות נמוך והמקצועיות בשמיים.

אי אפשר להעביר דירה בלי כל השירותים הנלווים שחייבים להיות טרם יום המעבר. הובלת דירה עם אריזה הם ה-א' ב' שלנו בהובלות מיכאל ובוריס ואתם לא צריכים לדאוג באף שלב. אריזה איכותית עם כל חומרי האריזה וצוות אורזים מקצועיים יפעל במהירות כדי לספק לכם חוויה נעימה אך עם זאת, אתם יכולים להיות רגועים כי הציוד שלכם יעמוד בכל תרחיש.

קרה משהו לפריטים ? אנחנו תמיד כאן לשירותכם

כשאנחנו מדברים אתכם על הובלה אמינה בשפלה אנו עומדים מאחורי המלים שלנו. אנו מבינים שתכולת הדירה שאנו מעבירים היא למעשה כל עולמכם ואנו שמים לב שלקוחות רבים מודאגים מאוד מסעיף האחריות. תנו לנו להרגיע אתכם: אצלנו אין אותיות קטנות. אנו עומדים מאחורי כל מילה ואם יהיה נזק כלשהו לאחד הפריטים אנו נישא בתוצאות.

להובלה בשפלה באחריות, במחירים משתלמים ושירות אדיב לאורך כל הדרך, אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס כאן בשבילכם כבר היום!

מחירים

מחירון הובלות בשפלה

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בשפלה
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בשפלה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בשפלה
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בשפלה
החל מ- 800 שח הובלה משפלה לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה משפלה לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה משפלה לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה משפלה לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה משפלה לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה משפלה לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה משפלה לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה משפלה לחולון
החל מ- 250 שח הובלה משפלה לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה משפלה לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה משפלה לרחובות
החל מ-100 שח הובלה משפלה לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה משפלה לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה משפלה לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה משפלה לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה משפלה להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה משפלה לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה משפלה למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה משפלה לרמלה
החל מ-200 שח הובלה משפלה לנצרת
החל מ-200 שח הובלה משפלה ללוד
החל מ-200 שח הובלה משפלה לרעננה
החל מ-150 שח הובלה משפלה למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה משפלה למיתר
החל מ-200 שח הובלה משפלה לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה משפלה לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה משפלה להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה משפלה לנהריה
החל מ-200 שח הובלה משפלה לעומר
החל מ-200 שח הובלה משפלה לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה משפלה לאילת
החל מ-200 שח הובלה משפלה לעכו
החל מ- 150 שח הובלה משפלה לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה משפלה לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה משפלה לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה משפלה לעפולה
החל מ-200 שח הובלה משפלה לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה משפלה לטבריה
החל מ-200 שח הובלה משפלה לראש העין
החל מ-200 שח הובלה משפלה לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה משפלה ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה משפלה ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה משפלה לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה משפלה לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה משפלה לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה משפלה לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה משפלה למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה משפלה לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה משפלה לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה משפלה לדימונה
רק בטלפון הובלה משפלה לצפת
החל מ-100 שח הובלה משפלה ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה משפלה לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה משפלה לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה משפלה למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה משפלה לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה משפלה לטירה
החל מ- 900 שח הובלה משפלה לערד
החל מ- 450 שח הובלה משפלה ליהוד
החל מ-200 שח הובלה משפלה לנשר
החל מ-200 שח הובלה משפלה לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה משפלה לשדרות
החל מ-150 שח הובלה משפלה לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה משפלה למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה משפלה ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה משפלה לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה משפלה לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה משפלה לאריאל
החל מ-200 שח הובלה משפלה לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה משפלה לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה משפלה לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה משפלה לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה משפלה ליפו
החל מ- 270 שח הובלה משפלה למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה משפלה לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בשפלה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בשפלה
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בשפלה
החל מ- 400 שח הובלות משרד בשפלה
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בשפלה
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בשפלה
החל מ-200 שח הובלת מקרר בשפלה
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בשפלה
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה משפלה לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה משפלה לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בשפלה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בשפלה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בשפלה
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בשפלה
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בשפלה
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בשפלה
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בשפלה
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בשפלה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בשפלה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בשפלה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בשפלה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בשפלה
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בשפלה
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בשפלה
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בשפלה, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בשפלה
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בשפלה
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בשפלה
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בשפלה
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בשפלה גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בשפלה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה משפלה לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר שפלה
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בשפלה
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בשפלה
החל מ- 100 שח הובלות בטון בשפלה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך שפלה
בתוספת של 15% הובלות בשבת בשפלה
בטלפון הובלות מיוחדות בשפלה
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בשפלה
החל מ- 100 שח הובלת ספה בשפלה
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בשפלה
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בשפלה
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בשפלה
הובלה מהיום למחר בשפלה
הובלה מהיום להיום בשפלה
הובלות בשפלה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בשפלה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בשפלה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בשפלה
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בשפלה
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בשפלה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בשפלה
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בשפלה
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בשפלה
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בשפלה
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בשפלה
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך משפלה
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בשפלה
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בשפלה
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בשפלה
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בשפלה
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בשפלה
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בשפלה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בשפלה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בשפלה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בשפלה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בשפלה
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בשפלה
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בשפלה
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בשפלה