התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בפתח תקווה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בפתח תקוה החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור פתח תקוה והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בפתח תקוה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בפתח תקוה או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בפתח תקוה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בפתח תקוה או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בפתח תקוה מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בפתח תקוה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה פתח תקוה זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בפתח תקוה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מעבר דירה בפתח תקווה זו המשימה הבאה שלכם? צריכים חברת הובלות זולה בפתח תקווה שתסייע לכם לעבור בצורה בטוחה ומקצועי תגם בלי לבזבז כסף רב? אנו בהובלות מיכאל ובוריס מבינים ללבכם וכשתשמעו מה יש לנו להציע לכם, תבינו שנפלנו אליכם משמיים.

כל השירותים הכי משתלמים במקום אחד

אנו מציעים לכם את כל מה שחלמתם עליו, הובלת דירה בזול בלי פשרות ולו הקטנות ביותר על המקצועיות והאמינות. אחריות מלאה על כל ההובלה וצוות מקצועי שנותן את כל השירותים הכי חשובים כולל אריזה, פירוק והרכבה, וכן, יש גם הובלות מנוף. לא מאמינים? תתקשרו עכשיו ותגלו בעצמכם!

? מדוע הובלות דירה בפתח תקווה עושים רק אצלנו

 המחירים הכי משתלמים ששוברים את השוק. ולא, אין אותיות קטנות ואין התחכמויות, הכול שקוף וגלוי מול הלקוח בכל סוגי ההובלות. כל סוגי ההובלות מחכים לכם אצלנו: הובלות משרדים בפתח תקווה, הובלות עסקים, הובלות דירות גדולות, הובלות דירות קטנות ודירות סטודיו, הובלות קטנות לסטודנטים בזול וכמובן גם הובלות למוסדות, כי הניסיון עושה את שלו גם בליגה של הגדולים. רוצים להקל על התקופה הלא פשוטה שבה אתם נמצאים? תנו לצוות המובילים המומחה שלנו לסדר לכם את העניינים. הובלה איכותית זה לא רק סבלים שמגיעים לתקתק עבודה, אלא גם צוות אריזה שמגיע כדי לארוז את כל החפצים שלכם במקצועיות, צוות שמגיע לפרק את הרהיטים בסבלנות בלי לחץ של זמן ועוד.

לא קופצים ישר לספרים

אתם בסך הכול צריכים לעבור דירה בפתח תקווה, ואותה חברת הובלות בפתח תקווה ישר מדברת אתכם על מחירים? אצלנו זה לא יקרה. אנחנו קודם כל שומעים מי אתם, מה אתם צריכים, מה עומד על הפרק ומתי אתם צריכים לעבור, נגיע לראות באיזה ציוד מדובר ולאן אתם עוברים, ורק אחרי כל אלו נוכל לספק לכם הצעת מחיר חקוקה בסלע שלא תשתנה פתאום עם אירועים לא מתוכננים או דיס-אינפורמציה. אצלנו עובדים מקצועי מההתחלה ועד הסוף, וזה למה אנו מרשים לעצמנו להכריז כחברת הובלות בפתח תקווה ששוברת את כל השיאים.

הטיפים הקטנים שיעשו את ההובלה

חברות הובלות בפתח תקווה ובסביבה ינסו להישמע מקצועיות והבעיה היא שאתם בתור לקוחות לא תמיד יודעים מה מצפה לכם. המקצועיות לא נמדדת רק בשירותים הבסיסיים שאתם צריכים לקבל בכל מקרה בהובלות בעידן המודרני, אלא בדברים הקטנים שיהפכו את ההובלה שלכם להרבה יותר פשוטה. קח למשל חברות הובלות שמעבירות דירות ומשרדים בפתח תקווה ובכלל בגוש דן או במקומות צפופים אחרים שוכחים שמדובר באזורים עם מחסור חמור בחנייה ועוד בטח למשאית. אנו נדאג להכין את השטח היטב להובלה חלקה ומהירה ללא טעויות ונגיד לכם למה כדאי לדאוג.

הובלות מיכאל ובוריס נותנים ללקוחות רבים ברחבי הארץ שקט נפשי בכל פעם שהם צריכים להעביר פריט בודד או וילה ענקית. גם לכם מגיע יותר, גם לכם מגיע שירותים מאיתנו! פנו אלינו עוד היום ותעבירו את ההגה לידיים שלנו!

מחירים

מחירון הובלות בפתח תקוה

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בפתח תקוה
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בפתח תקוה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בפתח תקוה
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בפתח תקוה
החל מ- 800 שח הובלה מפתח תקוה לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מפתח תקוה לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מפתח תקוה לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מפתח תקוה לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מפתח תקוה לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מפתח תקוה לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מפתח תקוה לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מפתח תקוה לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מפתח תקוה לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מפתח תקוה לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מפתח תקוה לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מפתח תקוה לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מפתח תקוה למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מפתח תקוה לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה ללוד
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מפתח תקוה למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מפתח תקוה למיתר
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מפתח תקוה לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לעומר
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לאילת
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מפתח תקוה לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מפתח תקוה לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מפתח תקוה לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מפתח תקוה לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מפתח תקוה ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מפתח תקוה ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מפתח תקוה לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מפתח תקוה לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מפתח תקוה לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מפתח תקוה למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מפתח תקוה לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מפתח תקוה לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה לדימונה
רק בטלפון הובלה מפתח תקוה לצפת
החל מ-100 שח הובלה מפתח תקוה ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מפתח תקוה לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מפתח תקוה לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מפתח תקוה לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מפתח תקוה לערד
החל מ- 450 שח הובלה מפתח תקוה ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לנשר
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מפתח תקוה לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מפתח תקוה למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מפתח תקוה לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מפתח תקוה לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מפתח תקוה ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מפתח תקוה למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מפתח תקוה לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בפתח תקוה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בפתח תקוה
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בפתח תקוה
החל מ- 400 שח הובלות משרד בפתח תקוה
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בפתח תקוה
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בפתח תקוה
החל מ-200 שח הובלת מקרר בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בפתח תקוה
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מפתח תקוה לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מפתח תקוה לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בפתח תקוה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בפתח תקוה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בפתח תקוה
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בפתח תקוה
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בפתח תקוה
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בפתח תקוה
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בפתח תקוה
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בפתח תקוה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בפתח תקוה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בפתח תקוה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בפתח תקוה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בפתח תקוה
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בפתח תקוה
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בפתח תקוה
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בפתח תקוה, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בפתח תקוה
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בפתח תקוה
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בפתח תקוה
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בפתח תקוה
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בפתח תקוה גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בפתח תקוה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מפתח תקוה לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר פתח תקוה
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בפתח תקוה
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלות בטון בפתח תקוה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך פתח תקוה
בתוספת של 15% הובלות בשבת בפתח תקוה
בטלפון הובלות מיוחדות בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלת ספה בפתח תקוה
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בפתח תקוה
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בפתח תקוה
הובלה מהיום למחר בפתח תקוה
הובלה מהיום להיום בפתח תקוה
הובלות בפתח תקוה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בפתח תקוה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בפתח תקוה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בפתח תקוה
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בפתח תקוה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בפתח תקוה
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בפתח תקוה
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בפתח תקוה
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בפתח תקוה
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בפתח תקוה
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בפתח תקוה
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בפתח תקוה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בפתח תקוה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בפתח תקוה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בפתח תקוה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בפתח תקוה
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בפתח תקוה
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בפתח תקוה
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בפתח תקוה