התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

  הובלות בעפולה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בעפולה החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור עפולה והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בעפולה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בעפולה או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בעפולה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בעפולה או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בעפולה מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בעפולה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה עפולה זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בעפולה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן.

זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

מהובלה להובלה יותר ויותר אנשים מבינים שהבחירה הנכונה תמיד תהיה בהובלות מיכאל ובוריס. כבר שנים שאנו נותנים שירות למעגל רחב של לקוחות שצריכים הובלות בעפולה, הובלות בבית שאן, באזור הצפון כולו וגם באזורים אחרים ברחבי הארץ. מה עושה אותנו לחברה הטובה ביותר ולמה תושבי עפולה יכולים להיות רגועים?

יש חברת הובלות בעפולה שנותנת לכם יותר

כל אחד מהלקוחות שלנו רוצה לקבל כל מה שלקוח בכלי רוצה לקבל, הוא רוצה לקבל יותר. יש הרבה חברות הובלות שיכולות לספק לכם הרבה שירותים אך למעשה זהו הסטנדרט כיום בתחום. נכון ששירותי איזה הם חשובים אך אותם תוכלו לקבל כמעט מכל חברה, אולי מלבד החובבניות ביותר או אלו שלא יסבירו לכם עד כמה חשובים הם ולמה אי אפשר לוותר עליהם. שירותי פירוק והרכבה חשובים ואי אפשר הלכה למעשה להעביר דירה בלעדיהם, אך מה מעבר לזה? מדוע אנו כבר שנים מספקים הובלות בעפולה בזול, כך שאפילו במחיר אנחנו עוקפים את המתחרים? לא רק הניסיון עושה את ההבדל, אלא גם האכפתיות וחוויית השירות שאתם מקבלים.

חוויית שירות גם להובלות זולות בעפולה

שהמחירים לא יבלבלו אתכם: למרות שאנו נותנים לכם מחירון אולטימטיבי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר, אנחנו נותנים מעל ומעבר. שירות מנוסה ומקצועי עם צוות מלא שמגיע לא רק ביום המעבר אלא גם כמה ימים לפני, גם כדי לבחון היטב את טכניקת המעבר הנכונה, להתחיל לארוז את הדברים שכבר אפשר לארוז וכמובן לפרק את הרהיטים, כל זה כמובן הרבה אחרי שכבר בחנו את הרהיטים בדירה שלכם ונתנו לכם הצעת מחיר משתלמת.

לנו לא אכפת רק שתכולת הדירה שלכם תגיע בשלום אל היעד, לנו אכפת שאתם תתאקלמו בצורה נוחה. נכון שיש להובלת הדירה משמעות רבה על הפתיחה שלכם בבית החדש, אך מעבר לכך יש הרבה עצות שיכולות לעזור לכם בהתאקלמות טובה יותר ופתיחה ברגל ימין. איך להכין את הילדים למעבר? כיצד מומלץ לארוז את החפצים האישיים? כיצד למנוע תאונות בבית כשכל הקרטונים האישיים עוד מפוזרים בבית? לנו יש תשובות להכול.

עוברים לעמק ? הובלות קטנות בזול מחכות לכם אצלנו

אמנם עפולה היא לא אחת הערים המרכזיות בארץ אך כשמדובר בעמק יזרעאל אין ספק שהיא מוקד מסחר ובילוי עיקריים. סטודנטים רבים עוברים לעמק יזרעאל כדי ללמוד במכללה וזה בדיוק הזמן לספק לכל האזור שירותי הובלות קטנות זולות ומשתלמות שיכולות לעזור לו בהתאקלמות הכי נכונה שיש. במקום לבזבז זמן ומאמצים רבים כדי לנסות לשכנע חבר או בן משפחה שיקפיצו לכם לעמק איזו ספה שמצאתם במחיר משתלם או טלוויזיה שעלולה להישבר ברכב פרטי, פנו אלינו ואנחנו נדאג שתקבלו מה שאתם צריכים.

הובלת דירות בעפולה, הובלות קטנות בעפולה והמובילים הכי טובים שיש, כול אלו ועוד שירותים רבים אחרים מחכים לכם רק אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס! פנו אלינו עוד היום ותיווכחו בעצמכם!

מחירים

מחירון הובלות בעפולה

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בעפולה
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בעפולה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בעפולה
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בעפולה
החל מ- 800 שח הובלה מעפולה לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מעפולה לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מעפולה לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מעפולה לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מעפולה לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מעפולה לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מעפולה לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מעפולה לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מעפולה לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מעפולה לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מעפולה לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מעפולה להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מעפולה לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מעפולה למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מעפולה לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מעפולה ללוד
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מעפולה למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מעפולה למיתר
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מעפולה לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לעומר
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לאילת
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מעפולה לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מעפולה לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מעפולה לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מעפולה לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מעפולה ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מעפולה ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מעפולה לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מעפולה לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מעפולה לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מעפולה למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מעפולה לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מעפולה לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה לדימונה
רק בטלפון הובלה מעפולה לצפת
החל מ-100 שח הובלה מעפולה ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מעפולה לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מעפולה לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מעפולה לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מעפולה לערד
החל מ- 450 שח הובלה מעפולה ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לנשר
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מעפולה לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מעפולה למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מעפולה ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מעפולה לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מעפולה לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מעפולה ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מעפולה למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מעפולה לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בעפולה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בעפולה
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בעפולה
החל מ- 400 שח הובלות משרד בעפולה
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בעפולה
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בעפולה
החל מ-200 שח הובלת מקרר בעפולה
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בעפולה
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מעפולה לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מעפולה לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בעפולה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בעפולה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בעפולה
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בעפולה
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בעפולה
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בעפולה
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בעפולה
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בעפולה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בעפולה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בעפולה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בעפולה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בעפולה
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בעפולה
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בעפולה
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בעפולה, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בעפולה
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בעפולה
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בעפולה
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בעפולה
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בעפולה גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בעפולה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מעפולה לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר עפולה
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בעפולה
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בעפולה
החל מ- 100 שח הובלות בטון בעפולה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך עפולה
בתוספת של 15% הובלות בשבת בעפולה
בטלפון הובלות מיוחדות בעפולה
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בעפולה
החל מ- 100 שח הובלת ספה בעפולה
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בעפולה
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בעפולה
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בעפולה
הובלה מהיום למחר בעפולה
הובלה מהיום להיום בעפולה
הובלות בעפולה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בעפולה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בעפולה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בעפולה
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בעפולה
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בעפולה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בעפולה
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בעפולה
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בעפולה
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בעפולה
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בעפולה
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מעפולה
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בעפולה
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בעפולה
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בעפולה
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בעפולה
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בעפולה
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בעפולה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בעפולה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בעפולה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בעפולה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בעפולה
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בעפולה
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בעפולה
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בעפולה