התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

  הובלות בנהריה

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בנהריה החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור נהריה והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בנהריה

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בנהריה או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בנהריה כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בנהריה או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בנהריה מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בנהריה, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה נהריה זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בנהריה מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן.

זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

אחת הערים הצפוניות ביותר בארץ היא גם אחת היפות ביותר שיש. אם אתם רוצים לגור עם חוף ים מרהיב מרחק הליכה מכל מקום בו תגורו, תחנת רכבת שתיקח אתכם אל כל מקום בארץ וכמובן ליהנות מאוויר נקי וקרבה לצפון הירוק, נהריה היא העיר בשבילכם. אך כדי לעבור לנהריה צריך חברת הבולות בנהריה שתבין אתכם ואת החששות שלכם בכל סכנות המעבר. אנו בהובלות מיכאל ובוריס נותנים לכם את כל מה שאתם צריכים ואף יותר, ורק נשאר לכם להבין מדוע אנו כל כך בטוחים בכך!

? אז למה הובלות בנהריה עושים רק עם הובלות מיכאל ובוריס 

אנחנו לא סתם מתפארים בהצלחה שלנו, אנחנו בסך הכול מספרים לכם מה שאר הלקוחות אומרים. מעגל גדול של לקוחות שלא מפסיק לגדול יודעים לבצע את הבחירה הנכונה והאמינה ביותר שיש וגם אתם יכולים להתרשם עוד היום כי אנחנו תמיד כאן בשבילכם.

כשאנחנו אומרים הובלה אמינה בנהריה, אנחנו מתכוונים לזה. הובלות זולות בנהריה לא צריכות להיות הובלות מהוססות עם חברות לא מוכרות, הן גם יכולות להתבצע עם הטובים ביותר. אנחנו תמיד מעגנים את כל מה שאנו אומרים בחוזה ברור, כולל אחריות מלאה על כל הפריטים. בלי אותיות קטנות ובלי משחקים, אתם הלקוחות ממש כמו משפחה ולמשפחה אומרים רק את האמת.

כל השירותים הכי חשובים מחכים לכם כדי שתרגישו הכי בטוחים שיש. שירותי אריזה שישמרו על הציוד שלכם גם כשהוא יקבל חבלות בלתי צפויות במהלך ההובלה. שירותי פירוק והרכבה שיעזרו לכם לחסוך בזמן יקר ובמאמץ פיזי שיכול להיות מסוכן לבריאות, כאשר גם אם אתם גרים לבד, יש לכם את המשפחה השנייה שלכם שהם צוות ההובלות שלנו שיהיה שם תמיד לפרק ולהרכיב הכול בסבלנות.

רוצים להעביר סלון או אולי העברת פריט בודד בנהריה? אין לכם מה להסס, תתקשרו אלינו ונמצא את הסידור הכי טוב בשבילכם. בין אם אתם צריכים טנדר קטן שיוביל את הספה החדשה שקניתם, ובין אם אתם צריכים שני רהיטים גדולים, אז נסדר כלי הובלה אחר. ואל תדאגו למחיר, כי אנחנו מבינים שאתם רוצים לחסוך, ותתפלאו או לא, אנחנו גם רוצים לחסוך לכם!

הובלות דירה בנהריה בזול רק אצלנו

להובלות בנהריה מחיר שיכול להשתנות בגלל הרבה פרמטרים אך לא משנה איך תהפכו את זה או תסובבו את זה, הכי משתלמים תמיד יהיו אנחנו. נשאלת השאלה מדוע אנו כל כך משתלמים ולמה אנחנו מספקים הצעות מחיר שכאלו? בסופו של דבר אנחנו מתייחסים ללקוחות שלנו כמו משפחה ומבינים שאם נהיה טובים בכל הפרמטרים, נרוויח אתכם כלקוחות. כך למעשה אנחנו גדלים מיום ליום וכל לקוח שבוחר בנו ממליץ לחבריו. אל תדאגו, גם אתם תמליצו באחרית דבר, בוודאות!

אם אתם רוצים להתרשם מעוד שירותים ומפרטים נוספים, אל תהססו נתקשר עוד היום! כי אנחנו מחכים לטלפון מכם, כדי לעשות עוד לקוח מאושר!

מחירים

מחירון הובלות בנהריה

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בנהריה
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בנהריה בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בנהריה
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בנהריה
החל מ- 800 שח הובלה מנהריה לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מנהריה לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מנהריה לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מנהריה לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מנהריה לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מנהריה לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מנהריה לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מנהריה לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מנהריה לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מנהריה לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מנהריה לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מנהריה להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מנהריה לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מנהריה למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מנהריה לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מנהריה ללוד
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מנהריה למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מנהריה למיתר
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מנהריה לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לעומר
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לאילת
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מנהריה לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מנהריה לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מנהריה לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מנהריה לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מנהריה ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מנהריה ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מנהריה לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מנהריה לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מנהריה לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מנהריה למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מנהריה לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מנהריה לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה לדימונה
רק בטלפון הובלה מנהריה לצפת
החל מ-100 שח הובלה מנהריה ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מנהריה לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מנהריה לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מנהריה לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מנהריה לערד
החל מ- 450 שח הובלה מנהריה ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לנשר
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מנהריה לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מנהריה למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מנהריה ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מנהריה לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מנהריה לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מנהריה ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מנהריה למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מנהריה לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בנהריה קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בנהריה
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בנהריה
החל מ- 400 שח הובלות משרד בנהריה
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בנהריה
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בנהריה
החל מ-200 שח הובלת מקרר בנהריה
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בנהריה
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מנהריה לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מנהריה לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בנהריה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בנהריה
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בנהריה
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בנהריה
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בנהריה
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בנהריה
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בנהריה
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בנהריה, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בנהריה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בנהריה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בנהריה
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בנהריה
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בנהריה
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בנהריה
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בנהריה, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בנהריה
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בנהריה
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בנהריה
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בנהריה
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בנהריה גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בנהריה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מנהריה לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר נהריה
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בנהריה
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בנהריה
החל מ- 100 שח הובלות בטון בנהריה
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך נהריה
בתוספת של 15% הובלות בשבת בנהריה
בטלפון הובלות מיוחדות בנהריה
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בנהריה
החל מ- 100 שח הובלת ספה בנהריה
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בנהריה
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בנהריה
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בנהריה
הובלה מהיום למחר בנהריה
הובלה מהיום להיום בנהריה
הובלות בנהריה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בנהריה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בנהריה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בנהריה
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בנהריה
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בנהריה
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בנהריה
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בנהריה
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בנהריה
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בנהריה
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בנהריה
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מנהריה
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בנהריה
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בנהריה
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בנהריה
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בנהריה
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בנהריה
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בנהריה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בנהריה
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בנהריה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בנהריה
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בנהריה
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בנהריה
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בנהריה
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בנהריה