התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות במרכז

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל במרכז החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור מרכז והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

הובלות במרכז

מחיר הובלה במרכז

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה במרכז או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים במרכז כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות במרכז או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה במרכז מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות במרכז, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה מרכז זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות במרכז מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

אין ספק שתקופת מעבר דירה היא אחת התקופות המסובכות ביותר שיכולות להיות. כל כך הרבה לארגן בכל כך מעט זמן, כאשר גם כשיש לכם כמה חודשים להתארגן למעבר זו נראית לכם משימה קשה ביותר. הובלות במרכז הארץ הופכות להיות משימה קשה כאשר כבר משש בבוקר כל הכבישים עמוסים ונדמה שהרחובות הצרים לא לטובתכם. אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס תוכלו למצוא את כל הפתרונות!

שרותי הובלות במרכז הארץ

שום הובלה לא מסובכת עם חברה מקצועית

אמנם הובלות במרכז הארץ יכולות להישמע לכם כמו הובלות מסובכות ומבולגנות והצפיפות ברחובות לא מוסיפה. יש צורך לדעת איך לבצע את ההובלה בצורה נכונה ומאורגנת כדי שהכול יעבור בצורה חלקה. עצם העובדה שהתנאים לא כל כך נוחים להובלה, יחד עם הובלה לקומות גבוהות בשל רוח הבנייה העכשווית, מצריכה מכם עבודה עם מקצוענים שמנוסים בתחום. אנו יכולים לספק לכם מעבר פשוט הרבה יותר, כאשר אנו עוזרים בכל התחומים:

ארגון לוגיסטי של המעבר כולל שירותי אריזה, פירוק והרכבה

טיפים חשובים לאריזת הציוד האישי ומעבר חלק יותר בפן המשפחתי

ליווי מקיף לפני ואחרי והכול מלווה באחריות על הפריטים החשובים שלכם

תקשורת מלאה עם הלקוח לפני המעבר, כך שאין לכם מה לחשוש משריון יום המעבר איתנו גם מספר חודשים מראש

מקצועיות בכל הפרטים הכי קטנים שיש

כשאתם בוחרים חברת הובלות במרכז, חשוב לבחור את החברה שעושה עליכם את הרושם הכי טוב. כבר מהשיחה הראשונה אתם צריכים לקבל בטחון מהנציג שמדבר אתכם, כך שרק יחס אישי שמקרין אחריות ואכפתיות יהיו דברים שאמורים להתקבל. כל בעל מקצוע שנותן לכם שירות צריך להציג את הרושם הזה ובעיקר כשמדובר בציוד שעיצב ואפיין את חייכם במשך שנים רבות. המקצועיות מתבטאת לא רק מהליווי ההתחלתי וההרגעה לפני מעבר שיכול להיתפש אצל כל לקוח כחוויה מלחיצה אלא גם בניסיונם של צוות ההובלה שדואג לאריזה קפדנית ומעבר זהיר.

? מאיפה ניתן להוביל ולאן

אנו בהובלות מיכאל ובוריס מספקים שירות לכל הארץ מכל קצה לקצה השני. הובלות במרכז ולירושלים מהצפון לדרום, מדן ועד אילת. כל מקום שתצטרכו אותנו אנחנו שם עם צוות מנוסה ועמידה מוחלטת בזמנים גם כשמדובר במקומות מרוחקים, והכול כדי שיום ההובלה יעבור בצורה הכי חלקה שיש. ניתן להוביל משרדים, דירות ועסקים והכול תמיד יהיה שקוף מול הלקוח על כל שלבי ההובלה עד הפרטים הכי קטנים. אנו עובדים באמינות וזה מה שנותן לנו מוניטין שגדל מיום ליום.

? איך מתמודדים עם הובלות במרכז

כדי להתמודד עם המתאר הלא פשוט במרכז הארץ יש כמה דברים שצריכים לקרות. ראשית, אנו מגיעים בזמן ומתחילים את היום הכי מוקדם שיש. אנו מבינים שככל שההובלה תתעכב, הלקוח עלול למצוא את עצמו מפרק את הקרטונים האישיים שלו בשעה מאוחרת יותר וההתאקלמות מתחילה ברגל שמאל, יחד עם צוות ההובלה שלנו שסיכוי גדול יותר שיבצע טעות. שנית, ברשותנו האפשרות להוביל את הדירה שלכם עם מנוף, כך שאין מתאר צפוף עבורנו.

פנו אלינו עוד היום ונעמוד לשירותכם לשירות הכי טוב שיכולתם לקבל, בלהובלה מקצועית ללא פשרות!

מחירים

מחירון הובלות במרכז

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים במרכז
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית במרכז בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים במרכז
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים במרכז
החל מ- 800 שח הובלה ממרכז לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה ממרכז לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה ממרכז לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה ממרכז לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה ממרכז לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה ממרכז לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה ממרכז לחולון
החל מ- 250 שח הובלה ממרכז לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז לרחובות
החל מ-100 שח הובלה ממרכז לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה ממרכז לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה ממרכז לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה ממרכז להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה ממרכז לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה ממרכז למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה ממרכז לרמלה
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לנצרת
החל מ-200 שח הובלה ממרכז ללוד
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לרעננה
החל מ-150 שח הובלה ממרכז למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה ממרכז למיתר
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה ממרכז לנהריה
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לעומר
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לאילת
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לעכו
החל מ- 150 שח הובלה ממרכז לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה ממרכז לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה ממרכז לעפולה
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה ממרכז לטבריה
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לראש העין
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה ממרכז ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה ממרכז ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה ממרכז לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה ממרכז לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה ממרכז לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה ממרכז למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה ממרכז לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה ממרכז לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז לדימונה
רק בטלפון הובלה ממרכז לצפת
החל מ-100 שח הובלה ממרכז ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה ממרכז לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה ממרכז לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה ממרכז לטירה
החל מ- 900 שח הובלה ממרכז לערד
החל מ- 450 שח הובלה ממרכז ליהוד
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לנשר
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לשדרות
החל מ-150 שח הובלה ממרכז לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה ממרכז למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה ממרכז ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה ממרכז לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה ממרכז לאריאל
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה ממרכז ליפו
החל מ- 270 שח הובלה ממרכז למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה ממרכז לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר במרכז קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות במרכז
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה במרכז
החל מ- 400 שח הובלות משרד במרכז
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים במרכז
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד במרכז
החל מ-200 שח הובלת מקרר במרכז
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור במרכז
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה ממרכז לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה ממרכז לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף במרכז
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה במרכז
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה במרכז
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור במרכז
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה במרכז
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים במרכז
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים במרכז
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים במרכז, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים במרכז
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל במרכז
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית במרכז
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר במרכז
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון במרכז
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש במרכז
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים במרכז, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים במרכז
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה במרכז
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות במרכז
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות במרכז
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל במרכז גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים במרכז
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה ממרכז לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר מרכז
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר במרכז
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה במרכז
החל מ- 100 שח הובלות בטון במרכז
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך מרכז
בתוספת של 15% הובלות בשבת במרכז
בטלפון הובלות מיוחדות במרכז
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה במרכז
החל מ- 100 שח הובלת ספה במרכז
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת במרכז
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים במרכז
החל מ- 100 שח הובלה דחופה במרכז
הובלה מהיום למחר במרכז
הובלה מהיום להיום במרכז
הובלות במרכז 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית במרכז
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת במרכז
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים במרכז
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים במרכז
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים במרכז
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות במרכז
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור במרכז
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות במרכז
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים במרכז
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה במרכז
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך ממרכז
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים במרכז
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים במרכז
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום במרכז
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד במרכז
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה במרכז
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד במרכז
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון במרכז
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל במרכז
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין במרכז
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה במרכז
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת במרכז
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר במרכז
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן במרכז