התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות במרכז

אין ספק שתקופת מעבר דירה היא אחת התקופות המסובכות ביותר שיכולות להיות. כל כך הרבה לארגן בכל כך מעט זמן, כאשר גם כשיש לכם כמה חודשים להתארגן למעבר זו נראית לכם משימה קשה ביותר. הובלות במרכז הארץ הופכות להיות משימה קשה כאשר כבר משש בבוקר כל הכבישים עמוסים ונדמה שהרחובות הצרים לא לטובתכם. אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס תוכלו למצוא את כל הפתרונות!

שום הובלה לא מסובכת עם חברה מקצועית

אמנם הובלות במרכז הארץ יכולות להישמע לכם כמו הובלות מסובכות ומבולגנות והצפיפות ברחובות לא מוסיפה. יש צורך לדעת איך לבצע את ההובלה בצורה נכונה ומאורגנת כדי שהכול יעבור בצורה חלקה. עצם העובדה שהתנאים לא כל כך נוחים להובלה, יחד עם הובלה לקומות גבוהות בשל רוח הבנייה העכשווית, מצריכה מכם עבודה עם מקצוענים שמנוסים בתחום. אנו יכולים לספק לכם מעבר פשוט הרבה יותר, כאשר אנו עוזרים בכל התחומים:

ארגון לוגיסטי של המעבר כולל שירותי אריזה, פירוק והרכבה

טיפים חשובים לאריזת הציוד האישי ומעבר חלק יותר בפן המשפחתי

ליווי מקיף לפני ואחרי והכול מלווה באחריות על הפריטים החשובים שלכם

תקשורת מלאה עם הלקוח לפני המעבר, כך שאין לכם מה לחשוש משריון יום המעבר איתנו גם מספר חודשים מראש

מקצועיות בכל הפרטים הכי קטנים שיש

כשאתם בוחרים חברת הובלות במרכז, חשוב לבחור את החברה שעושה עליכם את הרושם הכי טוב. כבר מהשיחה הראשונה אתם צריכים לקבל בטחון מהנציג שמדבר אתכם, כך שרק יחס אישי שמקרין אחריות ואכפתיות יהיו דברים שאמורים להתקבל. כל בעל מקצוע שנותן לכם שירות צריך להציג את הרושם הזה ובעיקר כשמדובר בציוד שעיצב ואפיין את חייכם במשך שנים רבות. המקצועיות מתבטאת לא רק מהליווי ההתחלתי וההרגעה לפני מעבר שיכול להיתפש אצל כל לקוח כחוויה מלחיצה אלא גם בניסיונם של צוות ההובלה שדואג לאריזה קפדנית ומעבר זהיר.

מאיפה ניתן להוביל ולאן?

אנו בהובלות מיכאל ובוריס מספקים שירות לכל הארץ מכל קצה לקצה השני. הובלות במרכז ולירושלים מהצפון לדרום, מדן ועד אילת. כל מקום שתצטרכו אותנו אנחנו שם עם צוות מנוסה ועמידה מוחלטת בזמנים גם כשמדובר במקומות מרוחקים, והכול כדי שיום ההובלה יעבור בצורה הכי חלקה שיש. ניתן להוביל משרדים, דירות ועסקים והכול תמיד יהיה שקוף מול הלקוח על כל שלבי ההובלה עד הפרטים הכי קטנים. אנו עובדים באמינות וזה מה שנותן לנו מוניטין שגדל מיום ליום.

איך מתמודדים עם הובלות במרכז?

כדי להתמודד עם המתאר הלא פשוט במרכז הארץ יש כמה דברים שצריכים לקרות. ראשית, אנו מגיעים בזמן ומתחילים את היום הכי מוקדם שיש. אנו מבינים שככל שההובלה תתעכב, הלקוח עלול למצוא את עצמו מפרק את הקרטונים האישיים שלו בשעה מאוחרת יותר וההתאקלמות מתחילה ברגל שמאל, יחד עם צוות ההובלה שלנו שסיכוי גדול יותר שיבצע טעות. שנית, ברשותנו האפשרות להוביל את הדירה שלכם עם מנוף, כך שאין מתאר צפוף עבורנו.

פנו אלינו עוד היום ונעמוד לשירותכם לשירות הכי טוב שיכולתם לקבל, בלהובלה מקצועית ללא פשרות!