התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בטבריה

אחת הערים היפהפיות ביותר שיש בארץ היא ללא ספק העיר שנמצאת למרגלות הכנרת. מה לא נאמר על טבריה, העיר שמצד אחד זוכה לתיירות פנים לא רעה בכלל ומצד שני עדיין נמצאת רחוק מאוד מהמרכז ולא נהנית ממודרניות כמו בתל אביב, חיפה ואפילו אזורים אחרים שסמוכים לה בצפון. אם החלטתם לעבור דירה לטבריה, אתם תיהנו מאחד הנופים היפים בארץ אך כדי שלא תתחילו ברגל שמאל, צריך לשים לבחור במובילים מקצועיים וזו משימה בשבילנו בהובלות מיכאל ובוריס!

מה מיוחד בהובלות בטבריה?

אין ספק שמעבר דירה לטבריה הוא אחד מהמעברים הכי יפהפיים שיכולים להיות. הנוף שישתקף לכם מהחלון יהיה פשוט מקסים והוא יעלה את ההתרגשות באופן משמעותי ככל שתתקרבו אל הדירה שמחכה לכם, אך כל החוויה וההתרגשות האלו יכולות להתחלף בלחצים ובחששות רבים. טבריה בנויה על צלעו של רכב הגליל התחתון ולא סתם הנוף ממנה מדהים, עם זאת, מדובר במקום ממש לא סימפטי למשאית. מוביל מקצועי בטבריה יידע כיצד להתמודד עם המתאר אך אתם צריכים לדעת לבחור נכון.

לדעת לבחור את החברה הנכונה

חברת הובלות מנוסה בטבריה תדע כיצד להוביל את הפריטים שלכם בבטחה אך יכול להיות שאתם פשוט לא תבחרו בחברה הנכונה. אנו בהובלות מיכאל ובוריס מתהדרים בשנות ניסיון רבות מאוד ואתם צריכים להבין שלניסיון אין תחליף. מקצועיות היא עניין בסיסי ונר לרגלינו יחד עם אמינות ושקיפות מול הלקוח, גם כשמדובר בחסרונות ובסכנות בהובלה מסוימת, כולל הסברים כיצד ניערך אליה מראש.

איך מבצעים הובלה בטוחה בטבריה?

  • טבריה, כמו שהוזכר לעיל, בנויה מירידות תלולות ביותר מה שמצריך כלי הובלה חדשניים ומתוחזקים היטב. צוות ההובלה צריך להבין שכל עולמו שלה לקוח נמצא בגב המשאית, דבר שמצריך ממנו לנהוג זהיר ולא לבלום או להאיץ בצורה פתאומית. כך אתם הלקוחות יכולים להיות רגועים שהפריטים שלכם נכנסים שלמים ויוצאים שלמים.
  • לא תמיד הנהיגה של נהג המשאית היא זו שאשמה ולעתים צוות ההובלה פשוט לא מקבל את הדברים היטב. בין אם מדובר בהובלה קטנה בטבריה או הובלה של וילה ענקית, יש צורך לקבע כל פריט ופריט. הקיבוע בתוך המשאית הוא אחד השלבים החשובים שאי אפשר להתפשר עליהם.
  • עוד שלב חשוב מאוד שאי אפשר לפסוח עליו הם שירותי האריזה. בהובלה בטבריה העניין הזה מקבל כפל משמעות כיוון שעם הזעזועים שהפריטים שלכם יכולים לחוות, אריזה נכונה ומקצועית תציל אותו מפגיעה ולו מהקטנה ביותר. בדים ונייר פצפצים שמוכר לכולנו מהזמנות באינטרנט, הם רק חלק קטן מטכניקת האריזה שאנו נספק לכם.

המנוף נכנס לתמונה

שירותי מנוף בטבריה הפכו להיות הפכו את ההובלות להרבה יותר בטוחות. הובלת מנוף בטבריה לאו דווקא מיועדת לבניינים רבי קומות אלא גם לבתים שמפתן הבית לא נגיש, אלא רק אחרי עלייה לא פשוטה במדרגות. עם מפעיל המנוף המקצועי שלנו, גם בעיה זו לא תהיה מכשול.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם, כי הובלה מקצועית בטבריה עושים רק עם הובלות מיכאל ובוריס!