התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בהוד השרון

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בהוד השרון החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור הוד השרון והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בהוד השרון

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בהוד השרון או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בהוד השרון כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בהוד השרון או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בהוד השרון מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בהוד השרון, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה הוד השרון זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בהוד השרון מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

הובלה בהוד השרון על הצד הטוב ביותר שיש

אם התמזל מזלכם ומצאתם דירה בדיוק כמו שרציתם בהוד השרון, זה לא אומר שהמזל הזה ישחק לטובתכם בהובלה עצמה. הובלת דירה בהוד השרון חייבת להתבצע בשיקול דעת ובמקצועיות ללא כל צל של ספק אם אתם רוצים שחווית ההתאקלמות בידרה החדשה באמת תהיה חיובית. רק חברת הובלות בהוד השרון ששמה דגש על הבטיחות ועל שירות הלקוחות תספק לכם את מבוקשכם, וזה הזמן לבחור נכון. הובלות מיכאל ובוריס נותנים לכם חוויית מעבר שקטה ומקצועית ויש לכך מספר סיבות.

מדוע להובלות בהוד השרון בוחרים בהובלות מיכאל ובוריס ?

אנחנו שמים את האמינות כערך עליון ומבחינתנו אנו הם אלו שעוברי דירה. כששמים את הלקוח תמיד בראש סדר העדיפויות ומתייחסים לתכולת הדירה כאילו הייתה זו התכולה של דירתנו, אפשר להבין מדוע השירות האישי הופך את החוויה לכל כך נעימה. אנחנו כמו משפחה וכשאתם בוחרים אנו אתם חלק ממנה, את זה תוכלו לראות בכל שלב ושלב מהשיחה הראשונה ועד שניפרד לשלום כשהכול כבר מסודר ביעד החדש.

אצלנו המקצועיות היא לא דבר שניתן לזלזל בו אפילו בפרטים הכי קטנים. אין כזה דבר צוות חובבני כי אצלנו כל אחד נבחר בקפידה. כלל מי שמשתתף במעבר דירה בהוד השרון ובסביבה כולה יודע שהוא צריך לתת הכול מעצמו כדי שהלקוח יידע שהוא בידיים טובות וזה נכון לכולם מהמובילים שנוהגים בבטחה ובנעימות כדי לשמור על הפריטים שמאחורה, צוות האריזה, הסבלים, מפעילי המנופים וכולה.

אצלנו הכל שקוף וגלוי והמחירים תמיד יהיו הכי אטרקטיביים עבורכם. אנו מאמינים כי מהובלות גדולות של דירות עצומות ועד הובלות קטנות בהוד השרון, הכל צריך להתבצע בשקיפות מלאה ולפרק את המחיר שאתם מקבלים לגורמים שמרכיבים אותו. כך אתם יודעים בדיוק על מה אתם משלמים ואנו נשמח להסביר לכם אלו שירותים יהיו יותר רלוונטיים אליכם ואלו פחות, כדי שגם תוכלו לקבל מחיר משתלם מלכתחילה וגם לחסוך עוד.

שירותי הובלות מתקדמים בהוד השרון ובסביבה

אנו נותנים שירות למעגל גדול של לקוחות מכל קצוות הארץ, מירושלים עד תל אביב, מדן ועד אילת. אתם יכולים להיות בטוחים שעם פריסה ארצית כזו אתם יכולים לעבור מכל מקום לכל מקום ותמיד לדעת שיש מישהו שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. שירותי הובלות מתקדמים לכל הארץ ניתנים באופן יום יומי וכדאי לכם לשריין היטב את תאריך המעבר כדי שאנו נהיה שם לצדכם. שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, אריזה מקצועית ומדויקת עם חומרי אריזה שמגיעים עד הבית כך שהחיסכון בזמן עבורכם עצום בחשיבותו ובהיקפו, כמו גם טיפים חשובים למעבר והתאקלמות נכונים.

פנו אלינו בהובלות מיכאל ובוריס ותגלו מה מחכה לכם. צוות הובלות בהוד השרון חייב להיות צוות מקצועי ומנצח ואצלנו אתם מקבלים מעל ומעבר. הובלות בזול בהוד השרון מעולם לא היו משתלמות כל כך!

מחירים

מחירון הובלות בהוד השרון

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בהוד השרון
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בהוד השרון בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בהוד השרון
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בהוד השרון
החל מ- 800 שח הובלה מהוד השרון לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מהוד השרון לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מהוד השרון לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מהוד השרון לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מהוד השרון לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מהוד השרון לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מהוד השרון לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מהוד השרון לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מהוד השרון לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מהוד השרון לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מהוד השרון לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מהוד השרון לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מהוד השרון למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מהוד השרון לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון ללוד
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מהוד השרון למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מהוד השרון למיתר
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מהוד השרון לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לעומר
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לאילת
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מהוד השרון לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מהוד השרון לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מהוד השרון לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מהוד השרון לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מהוד השרון ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מהוד השרון ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מהוד השרון לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מהוד השרון לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מהוד השרון לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מהוד השרון למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מהוד השרון לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מהוד השרון לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון לדימונה
רק בטלפון הובלה מהוד השרון לצפת
החל מ-100 שח הובלה מהוד השרון ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מהוד השרון לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מהוד השרון לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מהוד השרון לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מהוד השרון לערד
החל מ- 450 שח הובלה מהוד השרון ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לנשר
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מהוד השרון לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מהוד השרון למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מהוד השרון לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מהוד השרון לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מהוד השרון ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מהוד השרון למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מהוד השרון לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בהוד השרון קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בהוד השרון
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בהוד השרון
החל מ- 400 שח הובלות משרד בהוד השרון
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בהוד השרון
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בהוד השרון
החל מ-200 שח הובלת מקרר בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בהוד השרון
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מהוד השרון לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מהוד השרון לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בהוד השרון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בהוד השרון
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בהוד השרון
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בהוד השרון
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בהוד השרון
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בהוד השרון
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בהוד השרון
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בהוד השרון, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בהוד השרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בהוד השרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בהוד השרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בהוד השרון
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בהוד השרון
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בהוד השרון
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בהוד השרון, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בהוד השרון
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בהוד השרון
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בהוד השרון
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בהוד השרון
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בהוד השרון גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בהוד השרון
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מהוד השרון לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר הוד השרון
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בהוד השרון
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלות בטון בהוד השרון
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך הוד השרון
בתוספת של 15% הובלות בשבת בהוד השרון
בטלפון הובלות מיוחדות בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלת ספה בהוד השרון
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בהוד השרון
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בהוד השרון
הובלה מהיום למחר בהוד השרון
הובלה מהיום להיום בהוד השרון
הובלות בהוד השרון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בהוד השרון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בהוד השרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בהוד השרון
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בהוד השרון
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בהוד השרון
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בהוד השרון
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בהוד השרון
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בהוד השרון
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בהוד השרון
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בהוד השרון
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בהוד השרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בהוד השרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בהוד השרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בהוד השרון
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בהוד השרון
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בהוד השרון
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בהוד השרון
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בהוד השרון