התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בגבעתיים

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בגבעתיים החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור גבעתיים והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בגבעתיים

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בגבעתיים או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בגבעתיים כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בגבעתיים או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בגבעתיים מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בגבעתיים, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה גבעתיים זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בגבעתיים מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

היא נמצאת שם במרכז העניינים, מרחק נסיעה קצר מכל המוקדים המעניינים, אך התושבים שלה מרוויחים הרבה דברים שבתל אביב חסרים ואחד הבולטים שבהם הוא שקט. תושבי גבעתיים נהנים מאיכות חיים גבוהה ומוכיחים שאפשר ליהנות מעיר שקטה ורגועה בלי להיות רחוקים מרעש והמולה של בליינים ומשרדים יוקרתיים. הובלות בגבעתיים הם הסיפתח שלכם להתחלה חדשה, ואם אתם רוצים לעבור את השלב הזה על הצד הטוב ביותר, אנחנו בהובלות מיכאל ובוריס כאן לשירותכם.

שרותי הובלה הגבעתיים

? איך הובלות בגבעתיים משפיעות על ההתאקלמות

לאף אחד לא יהיה קל להתאקלם מקום חדש אך חשוב לזכור שכל ההתחלות קשות. גם אם אתם עוברים כמה רחובות מהדירה הישנה וגם כשאתם עוברים מעיר אחרת באזור, שלא נדבר על מעבר ממקום אחר בארץ, ההתאקלמות שלכם בהתחלה יכולה להיות מושפעת מגורמים שבכלל לא תצפו. אחד הדברים החשובים ביותר בהתחלה ברגל ימין היא חברת הובלות בגבעתיים שמספקת לכם את כל מה שאתם צריכים, בלי שפריט אחד נהרס או נשבר ובלי שאתם רודפים אחרי פיצויים.

הובלת דירה בגבעתיים על הצד הטוב ביותר

השלב הראשון במעבר דירה מוצלח תמיד חייב להתחיל בחוזה ברור בין הצדדים. חוזה ברור יספר לכם בפרטי פרטים על מה אתם משלמים, מה התנאים שכל אחד מהצדדים חייב לעמוד בהם, מתי בדיוק צוות ההובלות צריך להתייצב אצלכם בבית ומה כוללת ההובלה. התחייבות בעל פה יכולה להיות נחמדה אך גם עם החברה הכי מקצועית ואמינה שעושה רושם טוב, אי אפשר לוותר על השלב הזה, ולמעשה חברה אמינה תעמוד בזה בכל מקרה.

חוזה מפורט ככל שיהיה, בלי סעיף אחריות על המוצרים אל תסכימו לשלם. בלי אחריות לא תדעו מה מצפה לכם כאשר פריט אחד ייהרס, ואם אתם חושבים שחברת הובלות תרוץ לשלם לכם אתם טועים. אצלנו בהובלות מיכאל ובוריס אתם יכולים להיות רגועים כי אחריות לכל הפריטים בלי אותיות קטנות או התחמקויות שונות זה עניין בסיסי בכל סוגי ההובלות.

רוצים לעבור בראש שקט בלי מאמץ? תבחרו בחברה עם שירותי אריזה. האריזה יכולה להיות הפרט הכי חשוב שחברות שונות שמבינות שהלקוח שמדבר עמן רוצה לחסוך, יגידו לו שזה בסדר וזה לא חשוב. אנו נתעקש שללא אריזה מקצועית, לא רק שהביטוח על המוצרים יהיה בעייתי, ההתחלה הטובה שאתם רוצים תהיה מוטלת בספק. הפריטים שלכם יכולים להיחבט במהלך ההובלה ורק אריזה מקצועית תסייע לבטיחות ברמה הגבוהה ביותר.

הובלות מיכאל ובוריס מציבה סטנדרט חדש

אנחנו חוסכים לכם בזמן, אנחנו מספקים את כל ההובלות ואנחנו דואגים שאתם תקבלו את המחיר הכי משתלם שיש בשוק. למעשה, אין שום סיבה שלא תבחרו בנו בעיקר כי אנחנו מספקים את כל ההובלות שיש בכל קצוות הארץ. הובלות דירה בתל אביב, הובלת משרדים בחיפה, הובלות בגבעתיים לסטודנטים והובלות קטנות בפתח תקווה לזוגות צעירים, לא משנה לאן אתם עוברים, תנו לנו לנווט

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לבירורים, שאלות נפוצות וכמובן הצעות מחיר להובלה הבאה שלכם

מחירים

מחירון הובלות בגבעתיים

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בגבעתיים
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בגבעתיים בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בגבעתיים
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בגבעתיים
החל מ- 800 שח הובלה מגבעתיים לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מגבעתיים לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מגבעתיים לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מגבעתיים לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מגבעתיים לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מגבעתיים לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מגבעתיים לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מגבעתיים לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מגבעתיים לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מגבעתיים לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מגבעתיים לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מגבעתיים לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מגבעתיים למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מגבעתיים לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים ללוד
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מגבעתיים למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מגבעתיים למיתר
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מגבעתיים לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לעומר
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לאילת
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מגבעתיים לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מגבעתיים לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מגבעתיים לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מגבעתיים לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מגבעתיים ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מגבעתיים ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מגבעתיים לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מגבעתיים לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מגבעתיים לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מגבעתיים למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מגבעתיים לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מגבעתיים לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים לדימונה
רק בטלפון הובלה מגבעתיים לצפת
החל מ-100 שח הובלה מגבעתיים ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מגבעתיים לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מגבעתיים לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מגבעתיים לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מגבעתיים לערד
החל מ- 450 שח הובלה מגבעתיים ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לנשר
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מגבעתיים לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מגבעתיים למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מגבעתיים לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מגבעתיים לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מגבעתיים ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מגבעתיים למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מגבעתיים לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בגבעתיים קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בגבעתיים
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בגבעתיים
החל מ- 400 שח הובלות משרד בגבעתיים
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בגבעתיים
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בגבעתיים
החל מ-200 שח הובלת מקרר בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בגבעתיים
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מגבעתיים לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מגבעתיים לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בגבעתיים
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בגבעתיים
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בגבעתיים
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בגבעתיים
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בגבעתיים
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בגבעתיים
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בגבעתיים
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בגבעתיים, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בגבעתיים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בגבעתיים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בגבעתיים
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בגבעתיים
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בגבעתיים
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בגבעתיים
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בגבעתיים, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בגבעתיים
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בגבעתיים
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בגבעתיים
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בגבעתיים
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בגבעתיים גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בגבעתיים
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מגבעתיים לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר גבעתיים
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בגבעתיים
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלות בטון בגבעתיים
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך גבעתיים
בתוספת של 15% הובלות בשבת בגבעתיים
בטלפון הובלות מיוחדות בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלת ספה בגבעתיים
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בגבעתיים
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בגבעתיים
הובלה מהיום למחר בגבעתיים 
הובלה מהיום להיום בגבעתיים 
הובלות בגבעתיים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בגבעתיים
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בגבעתיים
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בגבעתיים
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בגבעתיים
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בגבעתיים
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בגבעתיים
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בגבעתיים
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בגבעתיים
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בגבעתיים
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בגבעתיים
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בגבעתיים
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בגבעתיים
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בגבעתיים
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בגבעתיים
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בגבעתיים
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בגבעתיים
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בגבעתיים
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בגבעתיים