התקשרו כבר עכשיו לטלפון או מלאו את הפרטים בטופס

054-498-8841

הובלות בבני ברק

: לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

054-498-8841

להובלה דחופה מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ  whatsappעל ידי לחיצה עלהקישור הזה 

 הזמנת מוביל בבני ברק החל מ-100 ₪ כולל ביטוח אחריות אריזה ועטיפה של המוצרים

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, על תתבישו לכתוב בכל שעה

שרותי הובלה באזור בני ברק והסביבה מומלצים וזולים

שרותי הובלה ואריזה מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא הובלה מומלצת אמינה עם ביטוח ואחראיות, רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים הובלה טובה ובזול? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שרותי הובלה

מחיר הובלה בבני ברק

מחיר של הובלה ואריזה מומלצת בזול נקבע על פי היחס למחיר המוצע בשוק באופן שכיח. כיום, המחירים של הובלת בית גדול, כולל פירוק והרכבה של רהיטים שונים, שימוש במנוף אם יש צורך, ועוד עלויות שונות כחלק מהמחיר, נע סביב 0003 ₪ להובלה. מדובר לרוב בשני מובילים, או יותר, וזהו המחיר ההתחלתי כמובן. מדרגות המחיר להובלה משתנות עם שינוי התנאים הבסיסיים, כמו צוות סבלים גדול יותר, אם הלקוח מעוניין בהובלה זריזה ומהירה, כמו למשל בהובלת משרדים, שלרוב דורשת תקתוק ר ואף נעשית בלילות בחלק מהמקרים, על מנת לחסוך פגיעה בסדר היום של עובדים רבים. השינוי במחיר משתנה ביחס לזמן ההעברה, אם בתקופה סוערת כמו הקיץ, או הובלה בשבת שעולה יותר כמובן. כמו כן, כובד הציוד קובע את המחיר כמובן, אם מדובר בפסנתר כנף שיש לנייד מקומה שלישית ללא מעלית, או שמדובר בסלון סטנדרטי, מקרר, ארון בגדים, תנור וכדומה, בנוסף לארגזי קרטון כמובן.

חברת הובלה בבני ברק או עלות הובלה פירוק והרכבה

הובלה של רהיטים בפריטים בודדים בבני ברק כמו מקרר, ספה, מכונת כביסה, כספת וכדומה משתנה במחירה, אך מחיר סטנדרטי של הובלת מקרר לדוגמא הוא בין 002 שקלים חדשים בלבד ל-004 ₪ באופן בסיסי. לזה תוסיפו את משוואת המרחק של הנסיעה, כלי הרכב, מיקום הציוד ביעד המוצא וביעד הסופי, ותקבלו מחיר הובלה בסיסי. הובלת פריט בודד לא צריכה להיות יקרה באופן מוגזם, אך מן הסתם, יחסית היא תראה פחות משתלמת מהובלת תכולת דירה שלמה. כמובן שהובלה מעכשיו לעכשיו היא הובלה יקרה יותר לרוב, יותר מאשר הובלה שנקבעה מראש ונכנסה ללוח הזמנים של חברת ההובלה. כמובן שהובלה דחופה, רהיט שזה עתה נרכש או יש להעבירו לפני תום חוזה וכדומה, היא תלויה בנסיבות נוספות, ולשם כך יש למובילים שונים תמיד חלונות סביב ההובלות הקבועות מראש. עלות הובלה כזו עשויה להיות זולה יותר, אם תשתבץ על הובלה קיימת אחרת, כלומר הובלה על הדרך ליעד אחר.

 חברת הובלות בבני ברק או מובילים ואורזים 

הובלה ואריזה של דירות היא שירות שחברות הובלה שונות יכולות לספק, או לתת ציוד עזר מראש כמו קרטונים גדולים, נייר דבק ייעודי ומשטחים שונים. לכל הובלה עם אריזה מחיר משתנה כאמור, התלוי בגורמים השונים. בקשו מהמוביל שלכם קרטונים גדולים שיוכלו לשמש אתכם באריזה, ואם אפשר לדאוג לכך לפני היום שנקבע להעברה, מה טוב. בבוקר ההעברה תהיו אתם והמובילים שלכם לחוצים לארגן את הדברים, כך שעדיף למנוע לחץ מיותר. את האריזה עשו במסודר, וארגנו את הקרטונים לפי חדרים בבית, או במשרד. על גבי הקרטונים רשמו את השיוך של הארגז, לדוגמא ‘מטבח’, וכן את תכולתו: ‘סירים’. כך תוכלו לדעת שהקרטון יסודר במשאית באופן פשוט לפריקה, ויונח במקום המתאים, זה חוסך המון זמן ומקום, וגם הרבה מורת רוח ואנרגיה. ארזו את הציוד באופן בטוח, את הדברים השבירים ארזו בקפידה, ואת הפריטים הקטנים ארזו במסודר, כדי לא לחפש אחרי כן מזלג בערימה של שחת. ניתן לבטח את ההובלה, ויש מי שאינם מתפשרים על חברת הובלה, אלא רק אם יש חוזה ביטוחי, וזה לגיטימי לגמרי. בהובלה עם ביטוח, המוביל מתחייב שלא יפגע בציוד ויביא אותו בשלמות ליעדו, אך ננסה לעזור עד כמה שנוכל ולא לאתגר את הפרויקט או את המובילים עצמם.

חברות הובלה בבני ברק מומלצות וזולות

את הציוד ניתן להוביל אל יעד מסוים, כמו מעבר דירה למשל. אלמנט נוסף שניתן לעשות הוא לקבוע הובלה אל מכולת אחסון או מחסן, שם החברה האחראית על המקום, דואגת לכל הפרטים הקטנים למשך הזמן שנקבע, כמובן בתשלום. בעלי המקום לרוב גם מחזיקים חברת הובלות בבני ברק, ולכן בררו קודם עם הבעלים של האחסון בו בחרתם לפני הזמנת חברת הובלה, או להיפך, בררו עם חברת ההובלה האם היא מקושרת למחסן מסוים לאחסנת ציוד לתקופות קצרות או ארוכות.

הובלה בני ברק זולה ומומלצת

סטודנטים הינם קהל מיוחד בתחום ההובלות, זו אוכלוסייה ששמים עליה דגש מיוחד בהקשר למחיר ולתנאים השונים וההטבות שהם מקבלים. סטודנטים לרוב זכאים למחיר הטוב ביותר, וזאת משיקולים של עזרה הדדית לאוכלוסייה שנמצאת בשלב התפתחותי בחיים, לרוב ללא אמצעים ובמעבר דירות אינטנסיבי במיוחד. השיקול הנוסף הוא האלמנט השיווקי, ואם חברת הובלות בבני ברק מיטיבה עם סטודנט אחד, לרוב השמועה מתפשטת כבשדה קוצים, והחברים הסטודנטים של אותו סטודנט, ממהרים לבקש את השירות גם כן. זהו קהל יעד ממוקד, באזור ממוקד, שהוא פוטנציאל שיווקי משתלם, וזה מוסכם על פני כל חברות ההובלה כי המחיר הוא תמיד הזול ביותר להובלה. מה גם שדירות הסטודנטים לרוב אינן מכילות ציוד בעל ערך רב או תכולה כבדה ושמורה שיש לשים עליה דגש מוגזם בעת ההובלה על מנת לשמור על שלמותה. כמובן שהציוד יישאר שלם, אך המובילים פחות עשויים להתעסק בארגון וסדר במשאית ההובלה.

צריכים חברת הובלות בבני ברק? מעוניינים בשירות מקצועי אך חוששים לבחור חברה חובבנית? רוצים חברה שחושבת מעבר ומוכנה לכל תרחיש? הובלות דירה בבני ברק זה עסק למקצוענים, ואין יותר מקצוענים מהצוות המנצח שלנו בהובלות מיכאל ובוריס. פנו אלינו עוד היום ותבינו שמה שמחכה לכם אצלנו לא תוכלו לקבל בשום מקום אחר!

? מה הקשיים בהובלה בבני ברק

הובלות דירות בבני ברק היא לא משימה פשוטה. בבני ברק חיים יותר ממאה ושמונים אלף אנשים והרחובות הצרים בשטח הקטן יכולים לגרום לכם להיבהל. איך אפשר להעביר דירה שלמה היא משאית גדולה בתנאים כאלו? אתם לא הראשונים וגם לא האחרונים שמעבר דירה לבני ברק יכול לגרום להם לחששות רבים, ואנחנו ראינו כל כך הרבה לקוחות שעוברים דירה עם חששות שכולם התבררו כחסרי טעם כשאנחנו לוקחים את המושכות. הובלות במקומות צרים ולקומות גבוהות זו משימה לצוות למשימות מיוחדות שלנו בהובלות מיכאל ובוריס.

חברת הובלות בבני ברק שמה לב לפרטים הקטנים

חשוב מאוד להבין שבני ברק היא אחת הערים הצפופות בארץ ובעצם בעולם כולו כשמסתכלים על הנתונים, וזה מצריך יחס מיוחד להובלה עם זמנים פתוחים יותר. כשאנו מעבירים את הדירה שלכם בבטחה אנחנו מתכוונים לעבודה סבלנית ללא לחץ של זמן. אנו מגיעים מוקדם בבוקר בלי עיכובים ואיחורים ולמעשה מתחילים מיד כשהשמש עולה. נכון שזו יכולה להיות שעה קשה אך תאמינו לנו שהניסיון עושה את שלו וכך עדיף, במקום להיתקע בפקקים של גוש דן.

מלבד הובלה חלקה, כולם רוצים הובלות בבני ברק בזול. כולם רוצים לחסוך ובעיקר כשמעבירים חדרים רבים שבהם התגוררו משפחות מרובות ילדים, צריך גם לארוז בצורה נכונה. צוות אריזה איכותי ומקצועי יגיע כמה ימים לפני המעבר ויבצע בשבילכם את כל העבודה. אתם לא צריכים לדאוג ואתם יכולים להמשיך להיות עם הילדים או בעבודה, כי אתם מקבלים מאיתנו טיפול כולל שמסיר מכם הרבה מהאחריות.

טיפים חשובים למעבר נכון

הובלות זולות בבני ברק לא צריכות להתפשר על האיכות והמקצועיות ומעבר לכך שאצלנו בהובלות מיכאל ובוריס אתם מקבלים את כל השירותים הכי טוב ומתקדמים שיש, אתם מקבלים גם ליווי מקיף וטיפים שיעשו לכם את ההובלה להרבה יותר פשוטה, גם כשזה תלוי בתחום האחריות שלכם. צריכים לארוז את הציוד האישי וחוששים שיהיה בלגן אחד גדול? אנו נסביר לכם איך עושים את זה כמו מקצוענים, כאשר כל חדר נארז לבד והקרטונים ממוספרים או צבועים בצבעים נוחים. זה רק טיפ אחד קטן ועוד הרבה כאלו מחכים לכם אם רק תדעו לעשות את הבחירה הנכונה!

לנו בהובלות מיכאל ובוריס חשוב שתהיו מאושרים. הובלה קטנה בבני ברק ועד הובלות משרדים בבני ברק שצוברות תאוצה בשנים האחרונות, הובלות של מוסדות ומדרשות, הובלות של עסקים קטנים וגדולים, הכל תמצאו באותו המקום. פנו אלינו עוד היום ותעשו לעצמכם חיים קלים!

מחירים

מחירון הובלות בבני ברק

החל מ- 1900 שח הובלת דירת 5 חדרים בבני ברק
החל מ- 200 שח הובלת מיטה זוגית בבני ברק בסיס + מזרן
החל מ- 1400 שח דירת 3 חדרים בבני ברק
החל מ- 1600 שח דירת 4 חדרים בבני ברק
החל מ- 800 שח הובלה מבני ברק לירושלים
החל מ- 350 שח הובלה מבני ברק לתל אביב
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק לחיפה
החל מ- 400 שח הובלה מבני ברק לראשון לציון
החל מ- 450 שח הובלה מבני ברק לפתח תקווה
החל מ- 1000 שח הובלה מבני ברק לאשדוד
החל מ- 400 שח הובלה מבני ברק לנתניה
החל מ- 450 שח הובלה מבני ברק לחולון
החל מ- 250 שח הובלה מבני ברק לבני ברק
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק לרמת גן
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק לרחובות
החל מ-100 שח הובלה מבני ברק לאשקלון
החל מ- 400 שח הובלה מבני ברק לבת ים
החל מ- 600 שח הובלה מבני ברק לבית שמש
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק לכפר סבא
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק להרצליה
החל מ- 100 שח הובלה מבני ברק לחדרה
החל מ- 900 שח הובלה מבני ברק למודיעין
החל מ- 450 שח הובלה מבני ברק לרמלה
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לנצרת
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק ללוד
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לרעננה
החל מ-150 שח הובלה מבני ברק למודיעין עילית
החל מ-300 שח הובלה מבני ברק למיתר
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לגבעתיים
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לקריית אתא
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק להוד השרון
החל מ- 1500 שח הובלה מבני ברק לנהריה
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לעומר
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לקריית גת
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לאילת
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לעכו
החל מ- 150 שח הובלה מבני ברק לביתר עילית
החל מ- 270 שח הובלה מבני ברק לנס ציונה
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לרמת השרון
החל מ- 250 שח הובלה מבני ברק לעפולה
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לאלעד
החל מ- 350 שח הובלה מבני ברק לטבריה
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לראש העין
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לנצרת עילית
החל מ- 800 שח הובלה מבני ברק ל מכבים רעות
החל מ- 350 שח הובלה מבני ברק ליבנה
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק לקריית מוצקין
החל מ- 400 שח הובלה מבני ברק לשפרעם
החל מ- 450 שח הובלה מבני ברק לקריית ביאליק
החל מ- 1000 שח הובלה מבני ברק לקריית ים
החל מ- 400 שח הובלה מבני ברק למעלה אדומים
החל מ- 450 שח הובלה מבני ברק לקריית אונו
החל מ- 250 שח הובלה מבני ברק לאור יהודה
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק לדימונה
רק בטלפון הובלה מבני ברק לצפת
החל מ-100 שח הובלה מבני ברק ללהבים
החל מ- 400 שח הובלה מבני ברק לנתיבות
החל מ- 600 שח הובלה מבני ברק לאופקים
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק למגדל העמק
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לגבעת שמואל
החל מ- 100 שח הובלה מבני ברק לטירה
החל מ- 900 שח הובלה מבני ברק לערד
החל מ- 450 שח הובלה מבני ברק ליהוד
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לנשר
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לקריית שמונה
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לשדרות
החל מ-150 שח הובלה מבני ברק לקריית מלאכי
החל מ-300 שח הובלה מבני ברק למעלות תרשיחא
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק ליקנעם עילית
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לכפר יונה
החל מ- 300 שח הובלה מבני ברק לטירת כרמל
החל מ- 1500 שח הובלה מבני ברק לאריאל
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לבית שאן
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לאור עקיבא
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לכרמיאל
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לבאר שבע
החל מ- 150 שח הובלה מבני ברק ליפו
החל מ- 270 שח הובלה מבני ברק למצפה רמון
החל מ-200 שח הובלה מבני ברק לירוחם
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בבני ברק קיר, ניצב או כנף
רק בטלפון הובלות מיוחדות בבני ברק
החל מ-100 שח הובלות מכונת כביסה בבני ברק
החל מ- 400 שח הובלות משרד בבני ברק
החל מ- 600 שח הובלת דירת 2 חדרים בבני ברק
החל מ- 300 שח הובלת דירת חדר אחד בבני ברק
החל מ-200 שח הובלת מקרר בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלת שידת איפור בבני ברק
החל מ- 900 שח כמה עולה הובלה מבני ברק לחיפה
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מבני ברק לתל אביב
החל מ-200 שח כמה עולה הובלה עם מנוף בבני ברק
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת מייבש כביסה בבני ברק
החל מ-200 שח כמה עולה הובלת שידת החתלה בבני ברק
החל מ-150 שח כמה עולה הובלת תנור בבני ברק
החל מ-300 שח מחיר הובלה בקירור, הקפאה בבני ברק
החל מ-200 שח מחיר הובלות לסטודנטים בבני ברק
החל מ-200 שח מחיר הובלות משרדים בבני ברק
החל מ- 300 שח מחיר הובלת ארון בגדים בבני ברק, ארון הזזה
החל מ- 1500 שח מחיר הובלת בתים בבני ברק
החל מ-200 שח מחיר הובלת מוצרי חשמל בבני ברק
החל מ-200 שח מחיר הובלת מזנון/ויטרינה מזכוכית בבני ברק
החל מ-200 שח מחיר הובלת מקרר בבני ברק
החל מ-200 שח מחיר הובלת סלון בבני ברק
החל מ- 150 שח מחיר הובלת ספה פינתית, רייש בבני ברק
החל מ- 270 שח מחיר פירוק והרכבת והובלת רהיטים בבני ברק, שרותי נגרות
החל מ-200 שח עלות הובלת מדיח כלים בבני ברק
החל מ- 250 שח שירותי הובלה ואחסנה בבני ברק
החל מ-200 שח שירותי הובלות קטנות בבני ברק
החל מ- 350 שח שרותי אריזת דירות בבני ברק
החל מ-200 שח שרותי הובלת מכשירי חשמל בבני ברק גם מחנויות
החל מ-200 שח שרותי סבלים בבני ברק
החל מ- 450 שח כמה עולה הובלה מבני ברק לתל אביב
אפשרות להובלה על הדרך במחיר מוזל פרטים בטלפון.
יש לנו רכב שיוצא למרכז ולצפון כל יום
החל מ- 300 שח הובלה פסנתר בני ברק
בטלפון חברות הובלות ועבודות עפר בבני ברק
בטלפון הובלת בעלי חיים בעגלה בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלות בטון בבני ברק
החל מ- 100 שח כמה עולה הובלה בתוך בני ברק
בתוספת של 15% הובלות בשבת בבני ברק
בטלפון הובלות מיוחדות בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלות מכונת כביסה בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלת ספה בבני ברק
החל מ- 100 שח השכרת מכולות לפינוי פסולת בבני ברק
החל מ- 100 שח השכרת רכב הובלות קטנות
החל מ- 100 שח הובלות סוסים בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלה דחופה בבני ברק
הובלה מהיום למחר בבני ברק
הובלה מהיום להיום בבני ברק
הובלות בבני ברק 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע
החל מ- 100 שח מחיר השכרת רכב מסחרי להובלה עצמית בבני ברק
החל מ- 100 שח שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בבני ברק
החל מ- 100 שח מחיר הובלת משטחים בבני ברק
החל מ- 100 שח אחסנה למפעלים בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלות מפעלים בבני ברק
החל מ- 100 שח שירותי הובלת כספות בבני ברק
תלוי במשקל וגודל הכספת בקומה, והאם צריך פירוק או שירותי מנוף
בטלפון שירותי הובלת מזון בקירור בבני ברק
החל מ- 100 שח שירותי הובלה בכל חלקי ארץ ישראל
החל מ- 100 שח הובלת חבילות בבני ברק
בטלפון מחיר הובלות מכולות וקונטיינרים בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלה לפי שעה בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלה על הדרך מבני ברק
החל מ- 100 שח הובלות אופנועים בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלות קטנועים בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלת אקווריום בבני ברק
בטלפון הובלת מטענים וציוד כבד בבני ברק
החל מ- 100 שח הובלת מייבש כביסה בבני ברק
בטלפון כמה עולה הובלה של מבנה נייד בבני ברק
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של מזנון בבני ברק
החל מ- 100 שח מחיר הובלה של פינת אוכל בבני ברק
החל מ- 100 שח מחיר הובלת חומרי בניין בבני ברק
החל מ- 100 שח מחיר הובלת מקפיא בשכיבה בבני ברק
בטלפון שירותי הובלת מזון בטמפרטורה מבוקרת בבני ברק
החל מ- 400 שח פירוק הובלה והרכבה של שולחן סנוקר בבני ברק
בטלפון מחיר הובלה פירוק והרכבה של מזגן בבני ברק